|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:02:12   
tanikaa
 
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Eh ja...najboljše,da ne rečem več nič in obdržim v sebi vse kar čutim.Pa sory da sm vas zamorila vse.



Zdaj si pa že res otročja. Kaj pričakuješ od nas? Da ti napišemo da jo zveži k radiatorju?

Punca popucaj podstrešje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:03:07   
špelin@
Koliko km stran se seli?

Moje 3 najboljše prijateljice so od mene oddaljene 50, 60 oz 80 km in ni panike.


(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:03:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Riaj,očitno me res nihče ne razume...pa ok bom že preživela....pa res sory da sm odprla temo in nism si misla,da boste tak reagirali.Škoda,ker ne veste kaj je to pravi prijatelj in če gre vstran je vsega lepega konc.To so dejstva in tak je.


kak te bomo me razumele, če pa se še sama neuser posted image

in ne, ni vsega konec. samo drugače je.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:03:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

tanikaa,a veš mam občutek,da bi bla jezna,ker je kao ne razumem.Vem,da morata it ker drugače ne bodo mogli preživet ampak vseeno bi pa lahko misla na to kaj in koga zapušča tukaj.In tud od fanta se mi zdi egoistično,da zahteva da grejo v njegovo okolje.Bojim se,da se bo tam zgubila in zaprla vase,ker nikogar nima tam.


A misliš, da nič ne misli? A misliš, da ona ne misli, da ji bo hudo, ko tebe ne bo več imela? A misliš, da tudi ona razmišlja kot ti, da ji boš morda zamerila, če ti bo rekla, da te ima rada in da pač mora stran, če hoče preživeti?

Daj, punca, pojdi do nje, pa se objemta, pa zjokajta, pa zrihtajta mejle, mobe in ostalo, ti postani mobilna, pa se bosta videvali in srečevali.

Pa še nekaj: a misliš, da si tam, v njegovem okolju, res ne bo našla nove prijateljice? Zagotovo bo, ti si jo daj pa v svojem, pa bo.

Tanika user posted image

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:03:55   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

natasa77,imam tud druge ljudi ampak ona mi je naj naj v življenju.Z mojim fantom in njenim smo ful prijatelji in tako lepo se imamo skupaj da bo enostavno nekaj manjkalo,ko ju ne bo več.Ne vem če me sploh kdo razume...


Razumemo, razumemo..vsaj nekateri no. Tole, kar se ti dogaja je pac del odrascanja, del vseh sprememb ki te cakajo, in neke vrste preizkusnja kako se jih bos lotila. Sem bla sama na tem in vem kako se pocutis. Ni tako grozno kot se zdi, ceprav zdejle mislis drugace. Ampak del zivljenja je poslavljanje, tako ali drugacno.

Prava prijateljstva ostanejo, drugace se pa najde nove prijatelje. Ni druge. Itak pa skozi zivljenje rastemo, nekateri prijatelji rastejo z nami in so ob nas, drugi gredo po svoje. Tvoja naloga dobre prijateljice je, da si ob njej in jo spodbujas v njeni rasti: njenem odhajanju drugam, drugacnemu zivljenju itd.

Zal berem tvoje besede stiske vse prevec kot egoisticno ravnanje dekleta, ki nujno rabi en potisk v svet, da vidi da so odlocitve sestavni del zivljenja in da ne gre vedno vse tako kot bi radi. Ce bo tvoji prijateljici v kraju, kamor se seli, bolje kot tu, kjer je zdej...potem je edino pravilno, da gre. Ona ima svojo druzino, za katero mora prvenstveno poskrbet. Mesto zate bo pa vedno tam, ce je vajino prijateljstvo res pristno.

Iskreno ji povej, kaj vse skupaj pomeni zate, kako jo bos pogresala in to, AMPAK povdari, da je zate pomembno, da je sama zadovoljna. Ce se selita za dalj casa ali za krajsi cas...bos videla kako bo. Tvoja naloga je, da ji stojis ob strani v NJENIH odlocitvah in jo podpiras. Ce se pa z odlocitvami ne strinjas pa ji to poves odkrito, a hkrati tudi das jasno vedet, da bos ob njej tudi ce se odloci drugace. Moji prijatelji storijo tako -- in ceprav gre za moje odlocitve, vem, da tud ce bodo katastrofalne bo tam nekdo, ki mi bo pomagal. Vec od prijatelja ze tezko pricakujes.

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:05:10   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Pozdravljeni!
Ne vem, če sem izbrala pravi forum za to, a upam da mi boste lahko pomagali.
Moja najboljša prijateljica je drugič noseča in ker s fantom nimata služb in posledićno ne moreta plačevat stroškov se selita k njemu domov, kjer je v bajti eno nadstropje fraj.Problem je, da je to daleč vstran in da se ne bova več vidle. Mene to strašansko muči in ne vem kako bom to prestala...Naj povem, da sma prijateljici že več kot 15let in si zaupama res vse!Kako naj ji povem da mi je zelo hudo in da naj ne odhaja?Nočem je prizadeti ali se celo skregat, ker me mogoče nebi razumela.Prosim pomagajte mi ker sem res obupana!

In kako daleč stran gre??
Ej, GSM, internet ipd. Če nimaš avta, obstaja tudi vlak, avtobus.

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:07:05   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Pozdravljeni!
Ne vem, če sem izbrala pravi forum za to, a upam da mi boste lahko pomagali.
Moja najboljša prijateljica je drugič noseča in ker s fantom nimata služb in posledićno ne moreta plačevat stroškov se selita k njemu domov, kjer je v bajti eno nadstropje fraj.Problem je, da je to daleč vstran in da se ne bova več vidle. Mene to strašansko muči in ne vem kako bom to prestala...Naj povem, da sma prijateljici že več kot 15let in si zaupama res vse!Kako naj ji povem da mi je zelo hudo in da naj ne odhaja?Nočem je prizadeti ali se celo skregat, ker me mogoče nebi razumela.Prosim pomagajte mi ker sem res obupana!

In kako daleč stran gre??
Ej, GSM, internet ipd. Če nimaš avta, obstaja tudi vlak, avtobus.



ostane v Sloveniji user posted image , saj ne vem če bi jokala ali se smejala....

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:13:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

natasa77,imam tud druge ljudi ampak ona mi je naj naj v življenju.Z mojim fantom in njenim smo ful prijatelji in tako lepo se imamo skupaj da bo enostavno nekaj manjkalo,ko ju ne bo več.Ne vem če me sploh kdo razume...


Razumemo, razumemo..vsaj nekateri no. Tole, kar se ti dogaja je pac del odrascanja, del vseh sprememb ki te cakajo, in neke vrste preizkusnja kako se jih bos lotila. Sem bla sama na tem in vem kako se pocutis. Ni tako grozno kot se zdi, ceprav zdejle mislis drugace. Ampak del zivljenja je poslavljanje, tako ali drugacno.

Prava prijateljstva ostanejo, drugace se pa najde nove prijatelje. Ni druge. Itak pa skozi zivljenje rastemo, nekateri prijatelji rastejo z nami in so ob nas, drugi gredo po svoje. Tvoja naloga dobre prijateljice je, da si ob njej in jo spodbujas v njeni rasti: njenem odhajanju drugam, drugacnemu zivljenju itd.

Zal berem tvoje besede stiske vse prevec kot egoisticno ravnanje dekleta, ki nujno rabi en potisk v svet, da vidi da so odlocitve sestavni del zivljenja in da ne gre vedno vse tako kot bi radi. Ce bo tvoji prijateljici v kraju, kamor se seli, bolje kot tu, kjer je zdej...potem je edino pravilno, da gre. Ona ima svojo druzino, za katero mora prvenstveno poskrbet. Mesto zate bo pa vedno tam, ce je vajino prijateljstvo res pristno.

Iskreno ji povej, kaj vse skupaj pomeni zate, kako jo bos pogresala in to, AMPAK povdari, da je zate pomembno, da je sama zadovoljna. Ce se selita za dalj casa ali za krajsi cas...bos videla kako bo. Tvoja naloga je, da ji stojis ob strani v NJENIH odlocitvah in jo podpiras. Ce se pa z odlocitvami ne strinjas pa ji to poves odkrito, a hkrati tudi das jasno vedet, da bos ob njej tudi ce se odloci drugace. Moji prijatelji storijo tako -- in ceprav gre za moje odlocitve, vem, da tud ce bodo katastrofalne bo tam nekdo, ki mi bo pomagal. Vec od prijatelja ze tezko pricakujes.


user posted image


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:18:38   
josephine27
Razumem da ti je hudo da se seli in to ji tud odkrito povej. Ne vem zakaj bi to skrivala. Tud prijateljstvo po interentu in telefonu ni isto kot če se družiš vsak dan ( vsaj zame). Ona pač ne more drugače saj gre za njeno družino, ki je sedaj na prvem mestu, nikjer pa ne piše da njej ni hudo ( mogoče še huje kot tebi).Ti si pač na drugem mestu in s tem se sprijazni. Ne moreš od nje zahtevat da se odpove družini zaradi tebe. Mogoče je vse skupaj le začasno. Seveda ohranite stike in prijateljstvo kolikor vam možnosti dopuščajo. Zapolni praznino, ki ti bo ostala vsak dan s čim drugim.Glej na to dolgo prijateljstvo z njo kot na eno lepo izkušnjo, ki ti je bila dana. Lahko si hvaležna zanjo. Spomni se na to da se življenje neprestano spreminja. Konec pomeni vedno nov začetek. Pa pogumno naprejuser posted image

_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:37:45   
Hope2
Ajme meni kaj to beremuser posted image katastrofa, pa se samo seli v slovenijo. Kaj bi bilo, da se seli na drug konec svetauser posted image . Obstaja vse vrste komunikacij, prevoznih sredstev.... in ti tu objokuješ in se smiliš sama sebiuser posted image . Ne razumem te spljohuser posted image

A živiš za njo ali za svojo familijo, živi ona zate ali za svojo? Odrastita. Eno je da bi res šla na drug konec sveta in drugo, da gre par km vstran od tebe


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.5.2009 13:39:05 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:52:07   
Jančika_
Do svoje poroke pred desetimi leti sem živela skupaj z najboljšo prijateljico, potem sem se pa odselila na drugi konec Slovenije. Na poroki sva se zjokali od sreče in tudi od žalosti, po desetih letih pa sva še vedno najboljši prijateljici. Zdaj živiva malo bližje (70 km), a se zaradi različnih obveznosti redko vidiva. Sva pač več na telefonu. Tako je to.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:06:25   
water lily
Jaz mojo najboljš prijateljico vidim parkrat letno. Pa živive 15 km narazen.
Slišive se večkrat.
Nobena od naju nima časa, tako kot recimo v srednji šoli da bi cele dneve skupaj visele. Se dobimo na kavi, na pirčku.....
So tu službe, družina, partnerji, drugi prijatelji.......čas pa leti. Prijateljstvo pa ostaja. Po eni strani je še močnejše.
Bistvo prijateljstva ni v vsakodnevnem visenju skupaj.
Predvidevam da tudi ti nimaš službe?
Ker ob fantu, gospodinjstvu, času s partnerjem, službi....ti verjetno ne ostane vsak dan par ur za z njo viset? Ali ja?
Pa njej, ob možu, otroku, gospodinjstvu.....ostane toliko časa da cele dni visi s tabo?
Prosti čas preživljate predvidevam skupaj. Oba para. In tebe je sedaj strah ker bosta vidva ostala sama. To je moje mnenje. Ker kar na enkrat ne bosta vedela kaj en z drugim. Ker če si v družbi se pač ne rabiš en drugemu tako posvečat.
Seveda da pogrešaš prijateljico, ko se odseli. Samo živčne zlome ob tem doživljat, pa jokat da je konec vsega lepega, zato ker punca pač živi svoje življenje.....
Ker vidve imati ločeno življenje btw. Svoje družine. Prijateljica je pomemben del življenja, ni pa najpomembnejši. Meni osebno se ne zdi normalno da nekdo pričakuje, da prijateljica postavi njo na prvo mesto, ne svoje družine. Ni normalno to....
Odrasti.
Pa omisli si svoje življenje. Prijatelji, partnerji in vsi ostali so tu da je naše življenje lepše, pestro, veselo......niso pa na svetu zato da bodo nam osmislili življenje. Da bomo viseli kot pijavke na njih. Da polnijo neke praznine v nas. To lahko naredimo samo sami. Prijatelji nam lahko pomagajo, ne morejo pa to narest namesto nas.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:08:58   
Anonimen
ja a še kr gnjavte bogo revo user posted image

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:10:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja a še kr gnjavte bogo revo user posted image


Kaj češ. Mamo cajt. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:11:00   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:12:18   
Anonimen
dej tanika, veš ka mi povej, sm že dostkrt hotla vprašat...a si to rit prov na objektiv prslonla?

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:14:30   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

tanikaa,a veš mam občutek,da bi bla jezna,ker je kao ne razumem.Vem,da morata it ker drugače ne bodo mogli preživet ampak vseeno bi pa lahko misla na to kaj in koga zapušča tukaj.In tud od fanta se mi zdi egoistično,da zahteva da grejo v njegovo okolje.Bojim se,da se bo tam zgubila in zaprla vase,ker nikogar nima tam.


pa si prepričana, da si tudi ti njen na prvem mestu??
po moje se ji fučka za tako otročjo prijateljico.
mah, dej si najd fanta, pa delata kej pametnega ....
aja, sej ga že imaš, no vseeno delajta kej pametnega, da bo kolegici lažje, ko se bo odselila... mislim, odrasti no.

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:15:11   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja a še kr gnjavte bogo revo user posted image


Ja saj bo imela itak čas sedaj brat, ko ne bo imela kaj počet v življenju, ker se smisel njenega življenja seliuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:15:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

dej tanika, veš ka mi povej, sm že dostkrt hotla vprašat...a si to rit prov na objektiv prslonla?

user posted image



Skoraj in zakaj?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:16:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

dej tanika, veš ka mi povej, sm že dostkrt hotla vprašat...a si to rit prov na objektiv prslonla?

user posted image



Skoraj in zakaj?user posted image


ja zato, k zgleda tko kt bi jo, pa nism bla zihr a si jo, al je nisi, al si jo skoruser posted image no, zdej pa vem, me nau več morilo touser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:17:18   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28
Ne,stare sma 29let.

A skupaj?


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:21:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

dej tanika, veš ka mi povej, sm že dostkrt hotla vprašat...a si to rit prov na objektiv prslonla?

user posted image



Skoraj in zakaj?user posted image


ja zato, k zgleda tko kt bi jo, pa nism bla zihr a si jo, al je nisi, al si jo skoruser posted image no, zdej pa vem, me nau več morilo touser posted image




Samo da boš lahko mirno spala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 14:22:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

dej tanika, veš ka mi povej, sm že dostkrt hotla vprašat...a si to rit prov na objektiv prslonla?

user posted image



Skoraj in zakaj?user posted image


ja zato, k zgleda tko kt bi jo, pa nism bla zihr a si jo, al je nisi, al si jo skoruser posted image no, zdej pa vem, me nau več morilo touser posted image




Samo da boš lahko mirno spala. user posted image


tist pa zihr namuser posted image k tvoja rit pa moji otroci nimate nč skupnegauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 18:25:27   
Klemy82
Ehhh.. lej, moja naj pupa jo je popihala za enim tipčkom na Nizozemsko 3 leta nazaj. In kaj čem jst? Seveda jo pogrešam, pa vidmo se enkrat, dvakrat na leto, si pišemo, se kličemo. Pa ji nisem nikol težila češ jooooo kam to greš... ženska ima svoje življenje in ima pravico it kamorkoli. Je težko, se pa navadiš.
In če nista več non stop zlepljeni skupaj, to še ne pomeni, da pa nista več prijateljici.
Ja, ne boš je videla več vsak dan, jo boš pa poklicala. Pa ona tebe. Pa bosta hodili na obiske pa toooolk si bosta meli za povedat... če sta pravi prijateljici, vama tudi razdalja ne more uničit tega. Se spremeni, mine pa ne.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 21:33:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Eh ja...najboljše,da ne rečem več nič in obdržim v sebi vse kar čutim.Pa sory da sm vas zamorila vse.



Zdaj si pa že res otročja. Kaj pričakuješ od nas? Da ti napišemo da jo zveži k radiatorju?

Punca popucaj podstrešje.


o, tanika, a spreminjaš mnenje? user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?