|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prjatlca se seli
7.5.2009 9:43:43   
pupa28
Pozdravljene!
Včeraj vas nism več brala, ker ste me nekatere užalile...In tudi zdaj, ko sm prebrala kar ste pisale mi je kr brezveze res...Nism zafrostrirana šmrkla ki ne ve kaj naj z lajfom ja?????To mi je res naj naj naj oseba v življenju....
Ena je napisala, da se družima s fantom z njima ker si nimava več kaj drug z drugim počet....to sploh ni res pa me nehajte obsojat nekaj!!!!
Sicer pa mislim,da forum ni zato,da ste nesramni do nekoga,ki ga ne poznate!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: prjatlca se seli
7.5.2009 9:47:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Sicer pa mislim,da forum ni zato,da ste nesramni do nekoga,ki ga ne poznate!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: prjatlca se seli
7.5.2009 11:40:35   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Sicer pa mislim,da forum ni zato,da ste nesramni do nekoga,ki ga ne poznate!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Volga kaj mašš vroččino, dans vidim, da sam neki ploskašš in slonččke limašš

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: prjatlca se seli
7.5.2009 12:25:10   
timoteja
Draga Pupa, prva stvar, ki se jo moraš naučiti, da take teme na RR ne sodijo - kao, v glavnem, si tarča posmeha, arogance in še česa, tako da škoda pričakovati kakšen pameten odgovor. Ti pa lahko povem, da ne glede na to, da imam svojo družino, moža, otroke, psa itd., imam kljub temu še nekaj ljudi, ki bi jih ful pogrešala, še posebej eno ful dobro prijateljico, ti ne preostane druga kot izkoristit gsm, msn, maile itd, pa eno drobno pozornost ji kupi ob selitvi. LP.

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: prjatlca se seli
7.5.2009 12:29:47   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Pozdravljene!
Včeraj vas nism več brala, ker ste me nekatere užalile...In tudi zdaj, ko sm prebrala kar ste pisale mi je kr brezveze res...Nism zafrostrirana šmrkla ki ne ve kaj naj z lajfom ja?????To mi je res naj naj naj oseba v življenju....


Jah, lepo no, da vemo, da tud ce se clovek trudi ti pomagat, ti je vse skup kar brezveze---user posted image

To, da ti je prijateljica naj naj naj oseba pa kar lepo povej svojemu fantu, me zanima kaj bo rekel.

Pa se nasvet za uporabo foruma: kot komunikacijsko sredstvo povezuje v sicer virtuali vendarle realne ljudi, s takimi in drugacnimi izkusnjami, s takim in drugacnim pogledom na svet. Kot odrasel clovek pa vsak sam presoja kaj s foruma uporabi kot nasvet in kaj spregleda kot pisanje gluposti nekoga s prevec casa (ce ze je kaksen tak na RRuser posted image ). Torej, uporabi, kar je zate uporabnega, in spreglej, kar ti ne pase. Koncno pa si ti prisla z vprasanjem...in gotovo ti je blo jasno, da vsi se zdalec ne bodo gledali na stvari z istimi ocmi kot ti, kajne?

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: prjatlca se seli
7.5.2009 13:22:20   
pupa28
Potem pa bi mi povedle,da tema ne sodi na ta forum pa bi blo vse ok.Če ste se pa misle delat norca iz mene in se posmehovat pa tud prav....mam debelo kožo.Jaz sm pač misla vprašat za nasve,ker sem pač prijavljena na RR.
Tanja55,moj fant dobro ve kolk mi pomeni prijateljica in ga čist nič ne moti in se tud onadva hvalabogu super razumeta.Pravtako jaz in moj fant z njenim fantom.
Saj vem,da ni konc sveta ampak boli pa vseen,da ne bo več "na dohvat ruke".
Aja pa še nekaj:ena je rekla,da cele dneve skup tičima.To sploh ni res ampak se vidima mogoče 1x na teden al pa še to ne.
In jaz mam tud kaj za delat kot pa čepet tukaj ampak sm pač tak zverzirana,da sm lahko tukaj in poleg še kaj delam.Ne morš verjet a?

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: prjatlca se seli
7.5.2009 13:30:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Eh ja...najboljše,da ne rečem več nič in obdržim v sebi vse kar čutim.Pa sory da sm vas zamorila vse.



Zdaj si pa že res otročja. Kaj pričakuješ od nas? Da ti napišemo da jo zveži k radiatorju?

Punca popucaj podstrešje.


o, tanika, a spreminjaš mnenje? user posted image


Ne spreminjam. Samo iz enega navadnega joka je prešla v histerijo in obsesijo. Tega pa itak noben ne bo odobraval.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: prjatlca se seli
7.5.2009 13:31:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Sicer pa mislim,da forum ni zato,da ste nesramni do nekoga,ki ga ne poznate!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Volga kaj mašš vroččino, dans vidim, da sam neki ploskašš in slonččke limašš



Volga je nekam čudna že par tednov. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: prjatlca se seli
8.5.2009 21:31:20   
barika
Butasto vprašanj ... butast odgovor.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: prjatlca se seli
12.5.2009 10:50:23   
Poka
user posted image Jaz sem sicer tudi pomislila, da si verjetno bolj mlada, ker tako razmišljaš. Ampak smo različni in jaz sem bolj med tistimi, ki se sicer zelo navežejo z ljudmi, ampak hitro pozabijo. Mogoče tudi zato, ker res nimam preveč časa v življenju mislit na take stvari. Jaz svoje najboljše prijateljice nisem videla že dve leti... Veliko znancev se je preselilo izven Slovenije. Večinoma imajo zelo malo časa za stike... Delajo po 16 ur na dan. Pa dobro, to je tisoče km stran, ampak jaz nimam časa it niti 10 km stran na kavo... Kar je sicer žalostno - ampak na srečo se ne počutim osamljeno, ravno zaradi preveč dela... Drugo je pa visenje na internetu. user posted image Boš že pozabila, pač tako je. 

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: prjatlca se seli
12.5.2009 11:05:26   
botrca
Še jaz moram nekaj povedat: Kaj si slučajno vprašala svojo najboljšo prijateljico kako se ona počuti, ker je zapadla v takšno situacijo? Si ji povedala, da ji boš stala ob strani kolikor boš lahko, da si bosta dopisovali preko interneta, mobiteli so, pa tudi avti, avtobusi in ostala prevozna sredstva. Misliš, da njej ni težko?

Jaz imam prijateljico, ki je tudi moja poročna priča, ki živi v Postojni. Ni daleč, ampak vsaka ima pač svoje življenje...nisva pa nikoli pozabili ena na drugo. Čeprav se malo vidiva se pa slišiva prek mailov in mobija. Ena druga prijateljica je 500 km stran pa kaj čem se vsaki dan jokat, ker se več ne vidiva kot 1x na letouser posted image  

Pa glih zato, ker si stara 29 let bi mogla razumet, da se svet ne vrti samo okrog tebe, trenutno.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: prjatlca se seli
12.5.2009 14:10:35   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Še jaz moram nekaj povedat: Kaj si slučajno vprašala svojo najboljšo prijateljico kako se ona počuti, ker je zapadla v takšno situacijo? Si ji povedala, da ji boš stala ob strani kolikor boš lahko, da si bosta dopisovali preko interneta, mobiteli so, pa tudi avti, avtobusi in ostala prevozna sredstva. Misliš, da njej ni težko?




Če ji je pa to naj naj naj naj naj naj naj naj oseba v življenju no. Ona ne more živet brez nje, pa v odročen kraj gre a veš, tako odročen, da majo pet ur hoda do prve bajte, pošta hodi dvakrat letno, telefon ne lovi, interneta pa še vidl niso a veš, pa mobilna ni a veš, pa to je res naj naj naj frendica no, pa Slovenija je tok velka, da rabiš debele štiri ure iz ene skrajne točke v drugo, a veš, to je pa cela večnost ane.

Pupa28, jest te čist razumem.


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: prjatlca se seli
12.5.2009 17:47:29   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Pupka,ostala bo v Sloveniji a problem je,da jaz nisem tako mobilna pa tud malo bol odročni del se seli.Ne vem no ampak men je tako hudo,da bi kr jokala cele dneve.Če bi mela možnost bi jim posodila denar,da bi lahko preživeli tukaj.

a se hecaš al kaj????

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: prjatlca se seli
12.5.2009 17:49:45   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Do svoje poroke pred desetimi leti sem živela skupaj z najboljšo prijateljico, potem sem se pa odselila na drugi konec Slovenije. Na poroki sva se zjokali od sreče in tudi od žalosti, po desetih letih pa sva še vedno najboljši prijateljici. Zdaj živiva malo bližje (70 km), a se zaradi različnih obveznosti redko vidiva. Sva pač več na telefonu. Tako je to.

alles klaruser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: prjatlca se seli
12.5.2009 21:45:40   
pupa28
Vi se kr delajte norca iz mene da vam bo lažje....ne poznate ne mene ne moje zgodbe ja?najbolše da administratorji zbrišejo temo.Hvala!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: prjatlca se seli
12.5.2009 21:47:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Vi se kr delajte norca iz mene da vam bo lažje....ne poznate ne mene ne moje zgodbe ja?najbolše da administratorji zbrišejo temo.Hvala!


kr tak se pa teme ne brišejo user posted image

če častiš kavo, naredim hitro kakšno reklamo za katero od mojih dejavnosti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: prjatlca se seli
12.5.2009 21:51:41   
pupa28
Nič ne ćastim....prosim da se res ta tema odstrani!Jaz sem pač pisala na ta forum ker sm prijavlena tukaj in ker sm upala na malo več razumevanja.
Vsi pravitre da mate svoj life in ni časa za prijatle...to sploh ni res.Vedno se najde in to so samo izgovori žal...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: prjatlca se seli
13.5.2009 9:42:56   
kalbo
Mislm, to ne moreš verjet. Namesto da bi se po prebiranju te teme počla po čelu in si rekla..."madona mogoče pa res delam iz muhe slona"....in bi raje stala prijateljici ob strani, ne, ti si užaljena in zdej zahtevaš kar izbris teme, odrasti že.

Slovenija je tko mejhna dežela, da si iz ene skrajne točke v drugi v dobrih štirih urah, zato najbrš tvoja najnajnajnajnajnajnaj frendica res ne gre v Pakistan živet, najbrš. Smo tukaj ljudje, ki smo dali pri svojih tridesetih že nekaj čez in se nam takele traparije zdijo pač smešne a ne.

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: prjatlca se seli
13.5.2009 10:19:37   
Anonimen
Najlažje je zbežat pred problemom oz. pred samim sabo. user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: prjatlca se seli
13.5.2009 10:25:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Vsi pravitre da mate svoj life in ni časa za prijatle...to sploh ni res.Vedno se najde in to so samo izgovori žal...



In kje imaš potem ti problem? user posted image  Tudi, če bo 100 km stran bosta našli čas al kako? user posted image  Ali se bojiš izgovorov?user posted image

(odgovor članu pupa28)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: prjatlca se seli
13.5.2009 10:29:53   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Nič ne ćastim....prosim da se res ta tema odstrani!Jaz sem pač pisala na ta forum ker sm prijavlena tukaj in ker sm upala na malo več razumevanja.
Vsi pravitre da mate svoj life in ni časa za prijatle...to sploh ni res.Vedno se najde in to so samo izgovori žal...



Ej ce me pa kaj pogreje me pa takole posplosevanje. A bi sla brat nazaj prosim, na tejle svoji temi, kjer sem ti lepo (ampak res lepo) napisala da te razumem in ti povedala kako in kaj je s prijatelji? No, potem se pa javi se enkrat in povej kje vsi iscemo izgovore user posted image user posted image

Zal, tud ce ti nudimo razumevanje, ga ne vidis, ker vidis samo eno---sebe in svojo "navidezno" nesreco. Vedno bolj mi je zal za tvojo prijateljico...

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: prjatlca se seli
13.5.2009 10:44:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Vedno bolj mi je zal za tvojo prijateljico...


Pravzaprav se je prijateljici nasmehnila sreča...

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: prjatlca se seli
13.5.2009 10:47:47   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Vedno bolj mi je zal za tvojo prijateljico...


Pravzaprav se je prijateljici nasmehnila sreča...


o fak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: prjatlca se seli
13.5.2009 10:52:43   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Nič ne ćastim....prosim da se res ta tema odstrani!Jaz sem pač pisala na ta forum ker sm prijavlena tukaj in ker sm upala na malo več razumevanja.
Vsi pravitre da mate svoj life in ni časa za prijatle...to sploh ni res.Vedno se najde in to so samo izgovori žal...



Ja in kje je pol pr teb problem?
Če se vedno najde....
Potem je tudi razdalja samo izgovor....

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: prjatlca se seli
13.5.2009 20:22:14   
botrca
Naj ti nekdo otroka naredi pa ne boš imela časa za neumnosti in zamere. Pa boš potem rekla ali imaš čas sploh na wc it.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?