|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
14.6.2009 10:04:27   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tintara

Jah kaj, previsoko zrase, se posebno ko sem pri dohtarjih. In potem moram veckrat pridet in je veckrat visji, cudna logika, ane? Najbolje bi bilo, ce bi si ga sam doma merila, pa bi bilo vse OK. No, zdaj ko gre za tretjo nosecnost je cist drugace, internistka pravi, da se nic ne boji, da bi slo kaj narobe, da je bilo tudi pri prvih dveh tako, bolniske ne rabim....
Sam an preglede pa moram hodit tudi k njej prbl. enkrat na mesec - zato sem se tudi mal bunila za te ure, ki mi pripadajo. Pa hvala za podporo vseh, sem vedela, da boste zastopile.

Nic, lepo se imejte, jaz sem vmes brala o Sardiniji - spet nas nekaj tja vlece. No, sam da bo dopust.

Zdaj bo pa treba spat... Lahko noc, T


Vesela bodi, da so te že pri prejšnjih nos. zarad tega bolj natančno spremljali. Moja prejšnja nos. se je slabo končala, ker niso temu dajali nobenega pomena. Ko sem bila pri G je pritisk še posebej poletel proti višavam, ona pa nič... kao da je to normalno. user posted image user posted image

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
14.6.2009 10:09:02   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Drugače pa postavljamo meje. Oba sma bila pri vzgoji do sedaj preveč popustljiva, čisto preveč sma ji dovolila gledanje tv in risank, tako da bi lahko že govorili o odvisnosti. Zato smo to popolnoma ukinili za nekaj časa. Hkrati s tem zna Ana biti prav vražje trmasta in če ni kaj po njenem, bo metala reči okoli sebe, se metala po tleh, pljuvala in kričala, kot da jo dajemo iz kože. Ne bi verjele! Včeraj smo na time out stolčku vztrajali celih 15 minut. Od tega je pravzaprav sedela mogoče samo minutko, ostalo je pa bilo prepričevanje in njeno kričanje. Za evidenco sem posnela, da ji pokažem ko bo večja, ati pa je bil včeraj vodja vzgojnega prijema. Madona, ta ma železne živce! Jaz bi ji že zdavnaj dala čez rit! In ko se je umirila sma ji posneto pokazala in sama ni mogla verjeti. Še dolgo po tem je govorila, da to ni bilo vredu in da sta mami in ati bila huda, zdaj smo pa vsi veseli.user posted image
Čveka 100 na uro in super mi je, ker se dejansko lahko o nečem pogovarjama. Vsak dan je bolj zanimiv!

Nič punce, dajte no, bodite bolj pridne, da naš čvek čisto ne izumre!



Tale metoda je pa še za uporabit! Super, ker Tija tud rada gleda sebe in mogoče če jo posnamem pri njenem izpadu, da bo kaj zaleglo. user posted image
Kaj pa palec? Je tudi pozabljen?
Super, da se je tako odločila. Kako je to fajn, da ti otrok sam pokaže, ko je pripravljen. user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
14.6.2009 10:18:31   
Najaa
Drugače pa moram povedat, da sem zadnje čase prav prijetno presenečena nad tem, kako se je Tija spremenila. Na boljše, seveda. No ja, spremenila je mogoče napačna beseda. Verjetno je minilo obdobje trme in neposlušanja in metanja po tleh. Ko bi vi vedle, kako mi je odleglo! Najbolj sem se bala it sama z obema ven in zato sem si tud sposodila kengurujčka (Hvala, shortyka! user posted image ) in kupila pestunjo. V pestunji Niki ni všeč, za kengurujčka je pa rekla v RA naj še malo počakamo. Ampak vse skrbi so bile odveč, ker je moja zlata velika punca res pridna in ko gremo ven, se lepo drži za voziček, drži se mene in ne teka daleč stran. Tudi če teče malo naprej, skoz gleda, kje sem jaz... No na splošno je fajn it z njo ven in se ne konča kot živčna vojna. Najbolj pomembno pa je, da me posluša in uboga in se strinja (skoraj user posted image ) z vsem, kar rečem. Na kavico lahko gremo komot, ker ona poje svoj kruhek, popije sok, pol se pa igra zraven ali raziskuje bližnjo (v dometu 5m) okolico. Tak da sem res vesela. Ker prejšnji teden je bila z nama z Niko doma in smo bile veliko vzunaj.

V petek je bila pa na RD od ene prijateljice in sicer v eni telovadnici. Kako je bejbi mala uživala! Komaj je dočakala, da sem jo preobula in preoblekla, že je tekla na trampolin, na plezala in potem ubogala in delala vse, kar so delali. Bila je najmlajša, ampak se je prav tako kot drugi trudila, da bi delala kar je treba.

ma, sem zdaj naložila, sam sem jo res mogla pohvalit. Ker sem res vesela, da je tako in res z obema uživam. Niki je pa itak čisto njeno nasprotje. Če pri Tiji nisem vedla, kako zgleda, da otrok sam zaspi brez da letala 24/7 z joško okoli, user posted image  me zdaj včasih skrbi, ker Nika toliko spi. Haha, nikoli nismo zadovoljni. Ampak mičkena je res en velik zaspanček. Čisto po atiju! user posted image

r1ta res je, dejmo čvekat, da ne bo naš čvek zamru! Ajde čveke, na kup!! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
14.6.2009 20:25:57   
frufru
Mi smo preživeli tale vroč dan doma. Smo iz podstrešja prinesli poletno opremo, naštimal bazenček in odprli kopalno sezono. L je komaj čakal, da gre v vodo in sploh ni mogel zaspat od pričakovanja. Medtem sva šla z R k (L bi rekel najboljšemu, ker tam dobi maline, jagode, ribez in čokolado) sosedu na tiramisu. Mmmm je bil dober. Pol ko se je lumpek zbudil, je bil pa 3 ure v vodi in sploh nismo vedel, da ga mamo. Edino proti koncu je začel polivat. Pol smo pa z vodo vrt zalili in šli še malo na bicikel. R in L sta še eno rundo na stadionu odtekla, meni se ni dalo user posted image Zdaj mata pa z R eno moško debato pred spanjem, jaz pa zbiram motivacijo za likanje.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
14.6.2009 22:57:19   
r1ta
Človek bi rekel, da je likanje ob nedeljah zvečer ženski šport!user posted image  Jaz sem za spremembo likala dopoldan, ko je zunaj deževalo, popoldan smo pa šli na rojstni dan. Projekt kahlica je samo za ploskat. Zdaj se sama spomni, da bi bilo fino it malo odtočit, sama se sleče, obriše in obleče. SAMA je beseda stalnica. Sem z razlogom lahko ponosna.user posted image



_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
15.6.2009 6:42:54   
tintara
Dobro jutro!
Naja, saj vem, da me morajo bolj gledati in da je pač tako, sam vseen je zoprno nonstop pri dohtarjih viset. Ampak v resnici, je res bolje, če te gledajo prevečkrat kot premalokrat. Veš kaj mi ni jasno, zakaj naj ne bi bilo važno, če ti zraste pritisk med nosečnostjo, jaz ga imam skoz in ni v nosečnosti (na začetku) nič kaj višji, no proti koncu se pa mal poviša. Meni se zdi tvoj primer bolj nevaren. No, ne vem. Bom pa zdaj, ko si mi povedala tvojo zgodbo, poskusila gledati stvari drugače. Obljubim.

Sicer sem pa včeraj zvečer skoraj 100% začutila našga bejbija. Se mi je že prej ene parkrat zdel, sam se mi je zdel prezgodaj, no, saj mogoče je še zdaj. Sam ne vem kaj bi bilo drugega.  Nič me ni kaj črevesje matralo, pa lega je bila prava, tko da jaz sem kar ziher, da je bilo to to.user posted image

Mi smo se mel pa prav fajn za vikend. Je pasalo spet eno lepo vreme, ane. V soboto smo bili družinsko (moja big family) v Bohinju, kjer so se otroci celo kopali (no, pa dva možka tudi). Nadja se k sreči ni odločila, Gašper je pa seveda moral pokazat svoje znanje plavanja. No, pa v hribih smo tudi bili. So tko šibal gor, k so mel spodbudo od bratrancev in sestričen. Včeraj smo se šli pa v Snovik kopat. Je blo tudi fajn, sam kaj k je pol takoj večer... in potem ponedeljek.

Še 7 do 8x v službo, pol pa dopust... Jupi!!!

Grem delat, T

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
15.6.2009 10:41:45   
essa411
Oj čveke! žr dolgo nič od mene...sem prelena...user posted image user posted image user posted image
vidim da projekt odvajanja od plenic lepo teče. tudi pri nas smo začeli, pa sploh noče vzet zares. njemu je to smešno, da ima gatke in da se gre lulat na wc (kahlico smo že zdavnaj pospravili, ker se je z njo samo igral). no ja, počasi bo že....Pali samo, ko lula zunaj na travco, stoje. to pa bi počel non-stop, ker je tooook smešno user posted image ...
TRenutno smo na AB, gnojna angina, kao...ravno do sobote, potem pa šibamo na morjeeeeeee.

Tintara, z zamudo čestitke za rd še z moje strani!

papa

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
15.6.2009 20:07:00   
Shorty_
Hojla sončnice moje!!

No tud jz se že neki časa nisem pošteno razpisalauser posted image Mi smo ok, cel vikend smo uživali v malem in velikem bazenčku, skratka igranje z vodo cel dan. rezultat je moj opečen hrbetuser posted image user posted image sama sem kriva ker za Niki skoz s kremo skačem zase pa ne poskrbim....

Služba nekako gre je bilo malce obsedeno stanje ki se počasi pomirja. No dopust sem prestavila tko da bom doma od 3.8.-17.8 ampak važno da bomo skupaj.

Drugače pa sva z Niko res veliko na kolesu, povsod naju je dosti samo časa je premalo. Najaa v soboto je čas šel prehitro ko bova pa drugič na vašem LJ koncu pa se sigurno oglasiva :)

Aja danes 14 dni grem na tečaj prve pomoči 1.7. imam pa izpit in prvi korak na poti do izpita bo zamenoj upamuser posted image

En velik poljubček pa vsem malim in velikim bolančkom, upam da so se tele bolezni vsaj do oktobra nehale, al pa kar za zmerajuser posted image
Niki posluša še pravljice, ko pa zaspi grem pa malo se namočit in ohladit opečen hrbet.

Lepo se imejte pa se tipkamo, in res je naš čvek ne sme zamretuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
15.6.2009 23:37:28   
r1ta
...in pride dan ko se samo slačimo iz polulanih oblek v suhe... Tudi pokakanih.user posted image  

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
16.6.2009 15:01:16   
Najaa
Pravkar ugotavljam, da je naša Tija mogoče levičarka... po babici in dedku. user posted image  Sem ji dala škarje in papir in ji gre rezanje bolje od rok z levo roko. user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
16.6.2009 23:13:18   
r1ta
Punce a vaši malčki še spijo čez dan in koliko časa? Če ne spijo čez dan, kdaj gredo spat zvečer in kdaj se zjutraj zbudijo?

Opažam, da če Ana ne gre spat čez dan, nimamo zvečer nobenih težav z uspavanjem, lepo zaspi že ob osmih in spi do devete, desete zjutraj, če gre spat čez dan, je pa živ bog ne prepriča, da bi zaspala pred pol enajsto, enajsto, kar je seveda grozljivo pozno, zjutraj pa spi do devetih. Razmišljam o ukinitvi dnevnega spanca.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
17.6.2009 7:35:43   
Najaa
r1ta pri nas je isto kar se tiče spanja. Dnevno smo zato ukinili, ko se je rodila Nika. Spi pa malo manj kot Ana. Zvečer gre spat ob osmih, ko sta obe parkirani v postelji user posted image  in tudi sama hitro zaspi brez problemov. Prej je bilo pa vsaj 1 uro, preden je zaspala. Spi pa zjutraj do 8-9h. Res da je popoldan včasih že malo "smotana", beri zaspana v smislu nerodna ali malo sitna, ampak spet odvisno od dneva. Če se ji ful dogaja (npr. zadnje čase plaža user posted image ), pol bi tud do enajstih zdržala. Večinoma pa okol sedmih že komaj čaka na svojo večerjo in ritual, kateremu sledi postelja.
Meni je tako veliko bolje, ker odkar imamo Niko, se ne bi mogla še s Tijinim uspavanjem ukvarjat. Itak smo imeli pzi njej od začetka probleme z uspavanjem, zdaj je pa res fajn. user posted image  Za poletni čas sta sicer malo zgodaj v postelji, ampak priznam, da nama z mojim tud paše mal miru zvečer. user posted image  

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
17.6.2009 9:09:43   
r1ta
Pa saj to je tisto, če dama zaspi šele ob desetih, enajstih jaz od celega dneva samo padem dol. Nič več ni od mene. Pa res gledam na to, da je aktivno preživet dan, da greva na igrišče ali daljši sprehod, ampak njej ne pride nič do živega, ker si s tistim popoldanskim spanjem nafila baterije in je potem živa kot tisti zajčki na baterije... Nič, probali bomo z nespanjem čez dan. Čez leto in pol se bi spanje čez dan tako in tako ukinilo, ker v šoli ne počivajo. Bo pa v šolo zakorakala 2.1.2011, najprej v takorekoč malo šolo, s septembrom 2011 pa z ornk šolo. Brrr, me kar strese!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
17.6.2009 15:42:05   
Najaa
Ojej, ne me že s šolo strašit! user posted image
Točno tako kot ti opisuješ, je bilo pri nas. Tako da smo se tako odločili, ker otrok enostavno ne rabi spanja čez dan. Pa se jaz tudi trudim, da je aktivno in zanimivo preživet dan.

Danes je zjutraj lulala v kahlico in zdaj je že ene 2 uri brez plenice. Lulala še ni, mislim pa da bo vsak čas kaj. user posted image  Vprašanje je samo, al v kahlo al v hlačke. user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
17.6.2009 20:35:45   
Shorty_
t ti opisuješ, je bilo pri nas. Tako da smo se tako odločili, ker otrok enostavno ne rabi spanja čez dan. Pa se jaz tudi trudim, da je aktivno in zanimivo preživet dan.
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Pa saj to je tisto, če dama zaspi šele ob desetih, enajstih jaz od celega dneva samo padem dol. Nič več ni od mene. Pa res gledam na to, da je aktivno preživet dan, da greva na igrišče ali daljši sprehod, ampak njej ne pride nič do živega, ker si s tistim popoldanskim spanjem nafila baterije in je potem živa kot tisti zajčki na baterije... Nič, probali bomo z nespanjem čez dan. Čez leto in pol se bi spanje čez dan tako in tako ukinilo, ker v šoli ne počivajo. Bo pa v šolo zakorakala 2.1.2011, najprej v takorekoč malo šolo, s septembrom 2011 pa z ornk šolo. Brrr, me kar strese!
a pri vsa gredo s 5imi leti všolo???

Nika gre septembra 2012, če se pa premislim gre pa lahko celo 2013 ker je decembrčicauser posted image No saj to velja za vse naše, razen tistih Januarčkov ki bodo leto dlje uživaliuser posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
17.6.2009 23:57:09   
r1ta
Ne Shorty, na Nizozemskem gredo s štirimi leti v šolo!!! Pa si zamisli... Ko dopolni 4 leta začne obiskovati šolo, ne glede na to če ima rojstni dan na začetku leta ali na sredini. Šola se začne pri štirih. Potem se do septembra skupina polni in ta čas še ne jemljejo kot resno šolo, septembra se pa začne zares. Tako nekako naj bi bilo pri Ani, če sem jaz prav razumela. No, vsaj upam, da ne bo takoj vržena v šolski sistem!

Jaz sem si pa danes vzela malo off. Dopoldan sma s prijateljico tri ure čvekale v kafiču ob kavi, popoldan sem malo čistila in kuhala, zvečer sma si pa s prijateljico privoščile ladies night v kinu. Na začetku so nas počastili s šampanjcem, na sedežih so nas čakale kokice in voda, potem je še postavni animator delil ta najbolj glasnim nagrade (cela naša vrsta si je priborila skodelice svežega sadja), vmes je sledil krasen romantični, ljubezenski, skratka babji film, na koncu pa so nam podelili še vrečke presenečenja. To bo treba ponoviti!
Doma sta se moja dva imela lepo. Ana se je malo upirala spanju, ati je medtem pomil posodo in pospravil kuhinjo (!!!), potem pa me pričakal v soju sveč! Romantika na višku (jaz pa prvi dan M.)!

Pa da ne bo katera fasala sladkorne!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
18.6.2009 6:49:59   
Najaa
user posted image user posted image user posted image
Hvala za jutranjo dozo smeha, r1ta! Moraš pazit s cukrom, ker sem imela sladkorno v nos. in sem bolj dovzetna za njo! user posted image user posted image user posted image
Čuj, kak pa je to kino, da vas tako porihtajo? Mislim kokice in voda na sedežni, pa sadje, pa še vrečka presenečenja... Je to kak poseben kino al kaka posebna ponudba?

Recimo, da je bil včeraj Tijin prvi dan odvajanja od plenice. Popoldan je bila kar nekaj ur brez plenice in se kar 4 ure ni polulala! user posted image  A je to normalno? Upam, da ni zadrževala. Na koncu se je vzunaj v parku populala. Sem bila jezna nase, ker sem jo vidla, kako nekaj šmugla in menca, pa je nisem slekla in dala lulat... Ok, bom vedla za drugič.
Ma čez poletje moramo delat na tem, ker sept. grejo tud v starejšo skupino v vrtcu in tam naj ne bi več imeli plenic. Pa tud sama se fajn počuti brez in noče, da ji jo dajem gor.

Dejte mi povedat, kako dolgo vaši user posted image  zdržijo brez da grejo lulat?

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
18.6.2009 8:16:50   
essa411
vau R1ta...user posted image , škoda za "teto"....user posted image

Najaa_ naš lula vsake 5 min, v hlače al pa če ga lih ujamem - na wc...po enem tednu popoldanskega odvajanja še nobenga napredka...še vedno mu je smešno, če se polula v hlače...user posted image . fajn bi blo , če bi se tašča tud mal potrudla in sodelovala , da bi bil že dop kako urco brez plenice, verjetno bi šlo vse skupi hitreje...ampak kaj čmo, najlaži je otroku gor porint plenico in met mir...bomo teh 14 dni ko smo skupaj bolj delali na tem user posted image

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
18.6.2009 9:47:09   
r1ta
Najaa, bil je poseben večer oz. ogled filma Ghosts of girlfriends past samo za ženske. Ladies night. In je bilo res fajn!
Essa se strinjam!user posted image

Lulanje. Ana zdrži že kak teden celo noč brez da bi lulala, zjutraj se zbudi, še malo risanke pogleda, potem pa ko se sama odloči, da pižamo dol, pleničko tudi in se polula kot velika. Potem pa načeloma zdrži cca uro in pol tudi dve uri brez lulanja. Razen če res veliko pije. Potem lula pogosteje in takrat imamo po navadi bolj moker dan. Če dalj časa ne gre lulat, že zdaj vem, da ko bo mencala ali pa se bo prijela za šišolo, jo tišči lulat in jo poteram. Vmes jo pa večkrat vprašam če mora it. Počasi bo! 

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
18.6.2009 15:31:29   
Najaa
essa, lepo se mejte! user posted image

r1ta vi ste ful pridni, no Ana je, da tudi ponoči ne lula. Pol bo vsak čas lahko brez plenice.

Tija je danes že skoraj cel dan brez plenice, pa je sam enkrat lulala. user posted image  Malo ji je ušlo in je rekla "Kaj si lulala." user posted image  in sem hitro šibala po kahlico, da je nadaljevala noter. Ima pa kar krilo gor (še dobro, da jih mam toliko, da lahk ful menjam user posted image ) in spodaj nič. Še najmanj dela je tako.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
18.6.2009 21:00:04   
frufru
Čer še od  user posted image JE bil cel dan en sam lubi norhaus. Zjutraj Lovro naredi celo štalo kot že 10 dni zapored, da ne gre v vrtec ( da ga pomočnica vzgojiteljice cuka, da ga je zaprla v sobo, da poredne fante volk požre ipd. user posted image user posted image ne upa več sam zaspat, nažgana mora bit luč, ponoči ga mora tlači, da ga volk je) user posted image . Sva se nekako pomenila in se dogovorila, da greva v vrtec. Samo, da odpreva vrata igralnice, pa kot klop name in da ne gre not in da gre domov. user posted image Dopoldne kar naprej skakanje sem in tja, pol me pa še iz vrtca kličejo, da ima mali vročino, da naj ga pridemo iskat. Ga je šel R iskat, pa mu rečejo, da je psihološke narave.  Mu je zmeril vročino in je imel 37,2.  user posted image Pol sta šla v BK k prijateljici po borovnice in se je 2 ure igral z njenim 3-razrednikom. Nič spal in bil cel cajt normalen. Pol smo mel pa roditeljski sestanek v vrtcu. Bili deležni pohval, kako je bilo vse lepo in fajn, da je mali ful bister, gibčen in oh in sploh. Pol ko so drugi šli smo se pa pogovoroili. Tisto z volkovi je sinergija zaigrane rdeče kapice in bujne domišljije. Ampak so se zasekirale, ko sem povedala, da mali noče več v temi spat in da ga mora tlači. Rdeča kapica ne bo več na sporedu HB. Priznale, da so ga skupaj s še enim fantkom zaprle v igralnico, ker sta se sezula in uspela pobegnit bosa ven.cukajo se pa otroci med sabo. No ja glavno, da smo razčistili. Čez 2 tedna gremo v drug vrtec, ker tega zaprejo in jih bodo združili z drugim. Upam, da bo tam bolje, vsaj toliko, da jeseni ne bo problemov, ko gremo v drug vrtec. Ajoj, ime ima rdeča kapica user posted image
Z lulanjem je pa odvisno koliko pije in kako mrzlo/toplo je. Zdrži tudi 3 ure. Ponoči ne lulamo več, tko da mu mehur drži od 8h do 6-6.30. Če je pa mrzlo zna pa tudi na 5 minut hodit lulat.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
20.6.2009 8:15:22   
Barbk
Jutro bejbike,
mi zdajle šibamo v Čateške, soncu naproti. user posted image  Džizus no...upam, da bomo vsaj kak dan lahko lovili sončne žarke na bazenu na prostem. Zadnjič se vam nisem mogla oglasit, ker me je popoldne doletela krvavitev, ki pa se je tudi hitro umirila, tako da sem obiskala le svojo G. Ker pa se mi je krvav izcedek do večera še malo ponovil sva z A odrvela v P, kjer so me seveda zadržali na e oddelku. Dobila sem injekciji za pljučka, naredili so UZ-vse b.p. PO treh dneh so me spustili domov. V sredo sem imela še UZ pri Cerarju, ki pravi, da sta mala dva drobna. Fantek naj bi bil 1163g, punčka pa 1129g pri 30t in 6/7. Pretoki so vsi dobri, zato je rekel, da počaka še 14 dni, da vidi kako napredujeta. Jaz še kar verjamem, da bomo prilezli do konca julija in do 2 kilc, pri obeh. Drugače pa je naša Manči prava mala dama, nabrita do konca user posted image . Jah nič, čas je da še kaj postorim preden odrinemo...Frufru tale vaš vrtec...user posted image  R1ta in Anči user posted image  za suho pleničko. Naja jaz sem ti pa vsak dan bolj fouš za morčija, veš. Ostalim pa lupčka in priden bodite. Zdaj pa res šibam....

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
20.6.2009 16:24:02   
Najaa
Barbk bejbi, prosim pazi  nase. user posted image  Sej vem, da ni odvisno od tebe, sam vseeno počivaj in pusti delo, bodo že drugi naredili. 100 na uro držim pesti, da dočakate vsi trije v enem kosu konec julija! user posted image

Z Nikico pikico uživama sami doma. Orkan Tija user posted image  je na mini počitnicah pri babici in dediju.
Nika pa te dni malo manj spi in malo več je. user posted image  No sej je bil že skrajni čas, da malo povečamo dozo mleka. Če gledam korigirano, se približuje 3.mesec in z njim faza hitrejše rasti. Mogoče je pa to to, da zdej rabi več. No kakorkoli, medtem ko za kakšno urco zaspi, sem jaz pridna in delam kar med tednom ne morem. Beri čistim kuhinjo, pospravljam miljon malenkosti, ki so prišle od kdovekje in niso še našle mesta... Imate pri vas doma tudi malo miljardo enih butastih, nepomembnih predmetov? user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
20.6.2009 20:31:55   
tatam
Punce drage pozdravljene!
Kar ni in ni časa in volje za pisat,medtem ko vaše dogodovščine redno spremljamuser posted image
Odkar sem v službi gredo dnevi ekspresno mimouser posted image
Mi smo tudi v fazi ukinjanja plenic,ampak zaenkrat niti najmanj uspešno.Ju namreč niti malo ne moti,če so hlače mokre,razen če kakšna klobasa pade je jokuser posted image So pa plenice že dostikrat suhe-vsaj nekajuser posted image
V vrtec tudi rada hodita.Do sedaj se je samo enkrat zgodilo,da se je Anej uprl,da ne gre.Ja,pa počitnice se začnejo in mamo mi malo težav,kam s starejšima user posted image Jaz namreč delam turnus,moj dragi samo zjutraj,babi in dedi pa oba turnus.Skup pa ju več kot kako uro sama doma ne morem pustit,ker so vojne user posted image Vsak sam je brez problema lahko tudi celo dopoldne, skupaj pa sta bla do sedaj enkrat tri ure,pa sta se po pol ure stepla,Aljoša je letal za njo s kuhlo,na koncu jo je pa ven zakleniluser posted image Stara pa sta 8 in 10 let!!!
Hvalabogu se vsaj za tamala ne rabim sekirat,v vrtcu ni počitnicuser posted image

Barbk zdrži še en čas tri v enem,držim pesti za vas!!
R1ta čestitke za dudo in napredek pri pleničarstvu!
Kak pa kaj Emaa??Se nič ne oglaša! Kak je blo v Čatežu kako poročilo prosim user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje
21.6.2009 21:46:37   
emaa
Ni časa, iz Čateža prišli, fanta sta norca, totalna. Bila na vseh toboganih, vodnih drah, ker sta pač hotla it (edina nosečnica, ki ni samo stala zraven pa gledala). Aktiven, ampak dober dopust. Edina slaba stran je,da David ni dvigoval nog, pa si je palec na desni nogi obšlesal vsak dan vsaj 2x do krvi. V petek bili pri dr, čiščenje z jodom, jutri na prevezo, je pa danes dobil vročino, verjetno od tega, ker ima okužbo z gljivicami, zagnojeno, vpršanaje kaj je z bakterijami, moramo pazit, da ne bo potrebna kakšna operacija. je pa kriza, ker noge ne sme zmočit, še dobro, da bo malo hladneje. Pa drugič kaj več, grem likat nazaj.
Aaja odvajanje od plenic, čez dan ni panike, za lulat gre, za kakat povesta po dejanju, to moramo pa še izpilit. Doma sta brez plenice, če kam gremo, pa itak ne rabimo plenice, ni nesreč.


< Sporočilo je popravil emaa -- 21.6.2009 21:47:43 >

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?