|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V pričakovanju 3. +
10.5.2009 23:40:13   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Katjuša mi smo tudi imeli vesel vikend.user posted image

Drugače pa še malo, pa bomo videli, če smo bili kaj pridni.



In kdaj je dan D? Če smem biti radovedna...da držimo pestke neuser posted image


Ljubka, kako si? Katjuša kakšna m skodelica? Prvič slišimuser posted image

No moja user posted image  se je poslovila, O pa je tud prišla, malo hitro ampak ,...hmmm...no smo bili pridni pa veselouser posted image , čeprav je pa do naslednje user posted image , ki si je ne želim ...še daleč....hmmmm....upam da je ne bo....

Je pa ful zanimivo...me zanima, če mi bo polna luna na o, kaj pomagala....ker veste kak je hecno, ko se je prvič obdržalo (pri hčerkici pred 7 leti) je bila na o polna luna, ko se je drugič obdržalo, pri sinku, je tudi bila na o polna luna...hmmm...pa sedaj je polna luna....saj morda sem trapasta...ampak na nek način imam zato sedaj spet malo več upanjauser posted image  

Joj sem čudna...sedaj se že na nadnaravne pojave zanašam...user posted image user posted image user posted image

Pa mi je res že krizauser posted image user posted image user posted image

No sicer pa bomo videli 25. 5. na dan mladosti, ko bo 14 dni mimo če se bo user posted image  prikazala...eh...sigurno se bo...ker bi bilo drugač prelepo, da bi bilo res...a neuser posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 7:16:37   
Anneri
Dan D je v četrtek, 14.5. 

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 8:32:32   
ljupka
Živjo punce,lep pozdrav!Lepo da eni še feštate in se mate fajn vam privoščim.Mi se že tri leta mučimo z gradnjo prizitka,da si mal raširimo obzorja iz tašćine kuhinje v svojo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Z delavsko plačo to mal dolgo traja,upam da nam bo do septembra ratalo ,ker gre moj prvorojenec v šolo.Sedaj smo vsi v eni sobi in mu Ana ne da dihat.Sam bo ratalo.Sam moj je tečen kot sršen,veliko mora sam a nima časa,ko sem jaz popoldan v službi je on za varuško!Ampak bo preživel,sam da bomo enkrat na svojem.user posted image user posted image user posted image user posted image      Pri meni še nobenih sprememb,jutri al po jutrišnjem delam še en test,če ne bo nič,kličem G,ker 1.4. je bil že deleč nazaj.          Isabeaux držim pesti da ti je ratalo,luna ima res velik vpliv na ljudi,mogoče tudi za to delujo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Anneri tudi zate  bom držala pesti in pošiljam ti pikapolonce za srečouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .       Katjuša zdaj se lepo spočij,potem se boš pa spet lepo imela,z svojim dragimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . In kolk je bil tvoj star,če ni skrivnost?  Moj bo 22.5. 37 let,punčka bo 29.5. 3 leta,fant pa 12.6. 6 let.Prav hecno,če bi hotela,ne bi bili vsi tako na kupu.user posted image user posted image Lep pozdrav in vso srečo!    

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 9:01:03   
ljupka
Katjuša sedaj sem pogruntala ,tvoj je imel rojstni dan,na isti dan kot moja ljuba babica,ki sem jo imela zelo rada.4.8.bo 4 leta otkar je ni zmenoj in je še vedno nisem prebolela,bila je stara častitljivih 94 let.Bila je moj angel na zemlji,če je nebi imela,tudi jaz nebi bila več živa,sem vam na prejšnjem forumu napisala kakšna je bila mama.Babica(klicala sem jo mama)je vedno stala za menoj in me branila,ko me je mama hotla tepst,ko me ni pustila spat,ko sem prišla iz nočne. Moja punčka je dobila njeno ime ANA.Zanosila sem nekako isti čas ,kot je ona umrla.user posted image user posted image user posted image Bila sem žalostna,jokala sem cele dneve,ampak sem prvič v življenju začutila ovulacijo,sva se z mojim prisilila user posted image ,vedela sem da bo punčka in da bo Ana.                                            Tvojemu želim tudi tako dolgo in vitalno življenje kot ga je imela ona,upam da ima tudi tako veliko srce,kakor moja babi,če so pa trmasti bikci,ni nč slabega znajo vsaj preživet .Lep pozdrav in imejta se radauser posted image user posted image .

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 9:38:05   
Katjusa
Ljupka jst navijam da bouser posted image
Moj je sedaj dopolnil 27 letuser posted image user posted image user posted image user posted image jst mam mal mlajšega od sebe.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Anneri navijam, da je do 14.5 ne bo in da se ti potem 15.5 pokaže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

isabeaux a nisi še slišala za menstrualno skodelico jst sem si jo kako leto nazaj misla kupit pa sem rekla ko dobim M si jo kupim in potem m ni prišla ker sem zanosla.... no zdej sem jo pa naročila in anglije in sem jo dobla skoraj enkrat ceneje.... http://www.lunette.si/?gclid=CLXK967gs5oCFRUFZgodSDp7bg jst sem jo nabavla preko tele strani:http://www.femmecup.com./



(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 9:41:57   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Katjuša sedaj sem pogruntala ,tvoj je imel rojstni dan,na isti dan kot moja ljuba babica,ki sem jo imela zelo rada.4.8.bo 4 leta otkar je ni zmenoj in je še vedno nisem prebolela,bila je stara častitljivih 94 let.Bila je moj angel na zemlji,če je nebi imela,tudi jaz nebi bila več živa,sem vam na prejšnjem forumu napisala kakšna je bila mama.Babica(klicala sem jo mama)je vedno stala za menoj in me branila,ko me je mama hotla tepst,ko me ni pustila spat,ko sem prišla iz nočne. Moja punčka je dobila njeno ime ANA.Zanosila sem nekako isti čas ,kot je ona umrla.user posted image user posted image user posted image Bila sem žalostna,jokala sem cele dneve,ampak sem prvič v življenju začutila ovulacijo,sva se z mojim prisilila user posted image ,vedela sem da bo punčka in da bo Ana.                                            Tvojemu želim tudi tako dolgo in vitalno življenje kot ga je imela ona,upam da ima tudi tako veliko srce,kakor moja babi,če so pa trmasti bikci,ni nč slabega znajo vsaj preživet .Lep pozdrav in imejta se radauser posted image user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful lepo, res bolečina za ljubljenimi nikoli ne izgine in če dovolj močno verjameš veš, da te spremlja na vsakem koraku, ona ti je poslala hčerkico, ker je vedela, da jo potrebuješ in ker ti je hotela sotati čistu blizuuser posted image user posted image user posted image .....
moj je ful dober res pa je da ga znamenje mičkano zaznamuje in ima kr nekaj lasnosti ampak ni panike, važno je, da me spoštuje in sa se imamo radiuser posted image user posted image user posted image user posted image ni imel rožnatega življenja pa je kljub temu zrasel v dobrega možauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 9:45:04   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux
No moja user posted image  se je poslovila, O pa je tud prišla, malo hitro ampak ,...hmmm...no smo bili pridni pa veselouser posted image , čeprav je pa do naslednje user posted image , ki si je ne želim ...še daleč....hmmmm....upam da je ne bo....

Je pa ful zanimivo...me zanima, če mi bo polna luna na o, kaj pomagala....ker veste kak je hecno, ko se je prvič obdržalo (pri hčerkici pred 7 leti) je bila na o polna luna, ko se je drugič obdržalo, pri sinku, je tudi bila na o polna luna...hmmm...pa sedaj je polna luna....saj morda sem trapasta...ampak na nek način imam zato sedaj spet malo več upanjauser posted image  

Joj sem čudna...sedaj se že na nadnaravne pojave zanašam...user posted image user posted image user posted image

Pa mi je res že krizauser posted image user posted image user posted image

No sicer pa bomo videli 25. 5. na dan mladosti, ko bo 14 dni mimo če se bo user posted image  prikazala...eh...sigurno se bo...ker bi bilo drugač prelepo, da bi bilo res...a neuser posted image

tvoja O je pa ful hitra? al se meni zdi?  na kolk dni pa imaš M.....
no no mal optimizma mogoče ti pa res luna pomagauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa če je bilo 2x tako zakaj nebi blo tud tretjič? ti lepo počakaj do 25 vmes pa se ne obremenjuj kar je jeuser posted image user posted image user posted image user posted image in prej k slej bo ziheruser posted image druge rešitve niuser posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 10:55:16   
ljupka
Katjuša ,če prej nismo imeli rožnatega življenja,ga imamo pa sedaj ,jaz ob super možu,tvoj ob super ženi in tako vsem je šlo na boljše,še kup dobrih otrok,in bo boljše kot smo si pred 10 leti upali predstavljat.user posted image user posted image user posted image Ratalo nam je preživet in obdržat normalno glavo,vsaka izkušnja je za nekaj dobra,kaj nas ne zlom ,nas nardi močnejše!       Isabeaux boš videla da bo tokrat +,človek mora biti pozitiven,vesel,pa bo cajt hitro minil.user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 13:32:03   
isabeaux
Živjo punce.....

sem že žalosna....verjetno ne bo nič...ker Pušenjak pravi, da je o res možna tako zgodaj, da pa bo sluznica pretanka in se oplojeno jajčece ne bo moglo vgnezdituser posted image   Tako da sedaj spet čakam do 25. na user posted image

Ja načeloma imam cikluse na 26 dni...običajno je moja o  nekje med 10 in 13 dnem....sam sedaj po hsc, so se mi ful neki zmešali, že drugič sedaj se mi je zgodilo, da je o takoj za m, in to ni okuser posted image

Saj če me zdaj ne bi tako pikalo v jajčniku, sploh ne bi šla testa delat, tako pa sem ga nardila in je bil+....ampak očitno nič ne bo ta ciklus....tako pravi pušenjak, ker sem ga vprašala, če je možno da bi test napak kazal...in je rekel da ne, da pa kot sem že napisala, se oplojeno jajčee ne bo moglo vgnezdit....šmentuser posted image

Kaj nas tile naši ciklusi tolk hecajo..grrr sem jezna...tako da očitno tud polna luna ni mogla met močiuser posted image

Ljubka, sporoči ti ful držim pestke da bo user posted image

Anneri tud teb da bo 14.5. user posted image

Katjuša hvala za info...res še nisem slišala za to skodelico...pa kako si kaj zadovoljna z njo? A si se hitr naučila jo uporabljat ...ali je zoprno ko jo imaš not...mislim se sploh kaj čuti...al je tak kot tampon?

by


(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 15:28:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux
Katjuša hvala za info...res še nisem slišala za to skodelico...pa kako si kaj zadovoljna z njo? A si se hitr naučila jo uporabljat ...ali je zoprno ko jo imaš not...mislim se sploh kaj čuti...al je tak kot tampon?


men je tampon bolj nadležen ker mi suši sluznico in me bolj moti... prvi dan sem skos mela mal čuden občutek.... no odns pa sem že čist pozabla, da mam kej not... hodim pa bolj pogosto spraznjevat k se mi napolni in zdej se mi je že 2x zgodilo da ja malo ven prteklo (ampak ni blo na hlačkah sam ko sem se obrisala in sem pol pogledala pa je bla čisto polna na vrhu so pa 3 take male luknjice in je verjetno tam ven teklo.... sam jst mam res ful močnouser posted image .
men je boljše k tampon in vložek.... tak da mi ni žal nakupa sploh pa ponoči ker sem se dostikrat zbujala v mlaki krvi zdej pa nič na meni nič na posteljniniuser posted image user posted image user posted image user posted image pa še va ložkih bomo pršparal ker je življenska doba take posodice 5 let......

mogoče boš imela pa še eno O tud to se dogaja..... nč ne bodi žalostna.... četudi nič ne bo mogoče pa ni bla prava luna..... pa če je lahko nosečniški test lažno pozitiven potem je tud tu pomoje lahko kaka fora in narobe pokažeuser posted image

Ljubka kako? delaš ju3 test?
anneri že kake spremembe se kej čudnega dogaja?

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 17:32:29   
Anneri
Nič novega. Kak teden nazaj bi še rekla, da ja, ker me je po dolgem času začela zgaga pečt, kar me je pri 2. nosečnosti tudi, pa nekaj me je po trebuhu špikalo, zdaj pa je vse izginilo, tako, da nimam nobenega občutka.

Smo ravnokar iz rolanja - mali2 sta se učili rolat. Zunaj je vroče za znoret.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 19:25:07   
isabeaux
Hvala Katjuša za infouser posted image

Hja ne vem, dvomim da bo še ena o, ker se mi je čist isto zgodilo, takoj po hsc, pa je tud bila o 7 dan, tako da pa se je pol hitro vsipalo...no 14 dni po o. Le da so me takrat že od o bolele prsi, zdaj pa nič...user posted image

Eh...saj če ni zdaj bo pa morda junija...user posted image user posted image user posted image , pa ni vrag da enkrat ne rata.....sam kaj ko se morem jaz najprej držat, da vidimouser posted image  pol pa še močno upamo da ne bo spet ss...user posted image  tako zdaj je pač treba najprej do user posted image user posted image  priti...a ne..pol pa dalje...

Anneri, saj bo...upajmo da že zdaj a ne...kolk sta že stari tvojidve?

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 19:35:08   
Anneri
Hvala.

Moji2 sta stari  in 3 leta.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: V pričakovanju 3. +
11.5.2009 23:11:56   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Hvala.

Moji2 sta stari  in 3 leta.



A maš dvojčici? user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 6:56:14   
Anneri
Joj ne, čeprav ne bi imela nič proti. 5 se mi je izmuznilauser posted image . Ena je stara 5, ena pa 3.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 10:00:36   
ljupka
Delala sem test in je - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,zelo mi je hudo,ker tudi user posted image še ni na spregled.Jočem že cel dopoldan,slabo se počutim,omotična sem.Klicala sem G in je ravno te dni na dopustu,pride v četrtek,moram počakat,punce kaj naj,kaj je spet narobe z mano.Kako se reče tistim tabletam za menstruacijo da lažje zanosiš?

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 12:07:01   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Delala sem test in je - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,zelo mi je hudo,ker tudi user posted image še ni na spregled.Jočem že cel dopoldan,slabo se počutim,omotična sem.Klicala sem G in je ravno te dni na dopustu,pride v četrtek,moram počakat,punce kaj naj,kaj je spet narobe z mano.Kako se reče tistim tabletam za menstruacijo da lažje zanosiš?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te popolnoma razumemuser posted image user posted image user posted image user posted image izjoči bolečino v četrtek pa pokliči G in upam, da ne boš predolgo čakala, da prideš do nje ne pregled in da ti da nekaj za urejanje ciklusa in da se če že ni user posted image vsaj user posted image ulije in da gremo skupi v nove bojeuser posted image user posted image user posted image
za urejanje ciklusa je dabroston, da pa dobiš O je pa klomifen.... jst sem obakrat zanosla s klomifenom z dabrostonom sem samo imela reduser posted image user posted image user posted image user posted image

mojuser posted image se počasi končuje tak da bodo kmalu šla semenčeca v napaduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


s tamalim smo pa danes imeli prvo cepljenje bošček mali je tako jokaluser posted image user posted image user posted image user posted image sem se še jst skoraj zjokala zraven ima pa že 6610g in 60,5 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image kr lepo napreduje in se je zdravnici tak lepo smejal, da jo je čist očaraluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aja pa rekla je da ne sme na trebuščku spat, da je nevarnouser posted image naš že od kar smo doma spi na trebuščku in to je edini položaj ki mu paše.... pa omenjala je da ni zdravo za kolke in za stopala..... k sem bla jst dojenček so vsi dojenčki spal na trebuščkuuser posted image zdej pa kar naenkrat je s tem položejem vse narobeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 12:29:14   
ljupka
Hvala Katjuša ,moram si zapisat,da mi ne bo vsilila kontracepciske,ker se mi bo spet preveč zavleklo,čakam že najman 1leto,da sem dobila šiht za nedoločen čas,da sva lahko spet začela delat na user posted image . Nevem zakaj,ampak pri prvih dveh mi ni bilo nikoli tko hudo,kot danes?!     Da se ti pohvalim moja Ana je imela 7kg pri 2 mesecih,ker je bila samo dojena ni bilo panike,bila je pa kot balon,sedaj je pa zelo lepa punca,ki bo stara že tri leta,ne morem verjet.      Kaj se pa gre položaja med spanjem ti povem svoje iskušne.Jas sem dajala prva dva meseca spat na bok,stem da sem ju obračala,na dve ure na drugo stran da se ne zaleži glavca,ko sta lahko glavo že držala po konci in jo sama obračala sem ju dajala spat na trebuh.Ko sta spala na boku sta trzala s seboj zato sta se zbujala,ko sta pa na trebuhu sta pa spala celo noč.Tudi jaz ne priporočam spanje na trebuhu,prec na začetku,ker bo lahko dal glavo naravnost namesto na stran in lahko pride do katastrofe,pozneje ko je že tolk močan,da glavo sam nadzoruje pa brez problemov.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 15:51:11   
Katjusa
ljupkauser posted image user posted image ne vem zakaj bi ti dajala kontracepcijske, če ji poveš da bi rada zanosla.... jst sem jih jemala 3 leta pa ko sem jih nehala je bil ciklus isto zmešan kot pred tem tak da kongtracepcijske niso pomagale, da bi se ciklus uredil.....

ja naš še nikol ni naravnost v blazino tiščal glave vedno jo obrne na stran in že od rojstva glavo obrača na obe strani tak, da ne paničarim in še naprej bo spal na trebuščku, ker mu to paše nam pa tudi, da se lahko naspimo in da nimamo vsake pol ure joka v hišiuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 15:51:52   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Joj ne, čeprav ne bi imela nič proti. 5 se mi je izmuznilauser posted image . Ena je stara 5, ena pa 3.

torej zdej delete na fantku? no mi boš zaupala recept potem ti jst mojegauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 16:18:51   
Anneri
Ma ne, bo po moje kar punčka. Ne znamo mi delat fantkovuser posted image .

Ti mojega pošljem, pa imaš takoj punčkouser posted image .

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 17:09:38   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Ma ne, bo po moje kar punčka. Ne znamo mi delat fantkovuser posted image .

Ti mojega pošljem, pa imaš takoj punčkouser posted image .


v bistvu mi je vseeno kaj bo.... smo pa tud mi navajeni fantovuser posted image user posted image user posted image user posted image no moj vseeno pravi,da bo punčko nardil...., če ne bo ratala se pa priporočamouser posted image user posted image user posted image user posted image

kakšno je stanje?

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 17:56:06   
Anneri
Nič še novega. Še dva dooolga dni.

Kdaj je ti ne pričakuješ? Da vem držat pesti. Kaj če bi zraven seznama še datume napisali, da se točno ve, kdaj pesti držimo za katero.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: V pričakovanju 3. +
12.5.2009 22:38:37   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Nič še novega. Še dva dooolga dni.

Kdaj je ti ne pričakuješ? Da vem držat pesti. Kaj če bi zraven seznama še datume napisali, da se točno ve, kdaj pesti držimo za katero.


ses trinjam... a se da kateri? ker jst mam tok mal časa zadnje dni....

pojma nimam kdaj jo pričakujem.... no zdej se ravno izteka in gremo zdle delat našima fantoma sestricouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pomoje, da jo NE pričakujem okol 15. bolje kak dan več rečt k premaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 7:28:22   
Anneri
Da ga kopiram od tebe. Če še katera ni gor, ali katera ne želi naj javi:

NICK                                     NE PRIČAKUJEMO JE:

1. LJUBKA           

2. ANNERY                                    15.05.


3. ISABEAUX

4. ANDRA

5. KATJUŠA                                  15.06.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?