|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 10:26:32   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Joj, hvala. Veš, da se vam še javim. Sploh ne morem prit k sebi.

ful dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image se spominjam obojnih občutkov, ko sem zagledalauser posted image to je nekaj neopisljivega..... zato uživaj in se veseli svojega prihajajočega 3. sončkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image preusti se uživanciji....
a tvoj že ve?

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 10:26:50   
Katjusa
ljupka si že klicala G?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 10:45:21   
ljupka
Danes dela popoldan,drugač bi že bila tam,ob pol sedmih se bom utaborila in ma da me vzame.Poklicala bom da ji razložim in jo prosim,če jutri lahko pridem,čakat bom mogla ,da bo imela fraj!Prosim držite pesti,da me jutri vzame!
Punce men se že meša,naj se že nekaj zgodi al rdečka,al nosečka.Sploh ni pomembno,sam naj bo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 11:16:51   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Danes dela popoldan,drugač bi že bila tam,ob pol sedmih se bom utaborila in ma da me vzame.Poklicala bom da ji razložim in jo prosim,če jutri lahko pridem,čakat bom mogla ,da bo imela fraj!Prosim držite pesti,da me jutri vzame!
Punce men se že meša,naj se že nekaj zgodi al rdečka,al nosečka.Sploh ni pomembno,sam naj bo!user posted image user posted image user posted image

jst že držim pesti, da te ju3 pogleda in da ti da neki pametnega da boš čim prej user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 11:49:24   
isabeaux
anneri čestitaaammmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....superca...v katerem krogu vama je sedaj uspelo?

Pa zdavegauser posted image  in mirno user posted image  ti želim.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 12:02:33   
Anneri
Hvala. V 1. je uspelo. Itak, da nisem vzdržala brez testa. Imam še pa enega, da ga jutri zjutraj ponovim - za ziheruser posted image .

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 13:01:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Hvala. V 1. je uspelo. Itak, da nisem vzdržala brez testa. Imam še pa enega, da ga jutri zjutraj ponovim - za ziheruser posted image .



a kr v prvouser posted image user posted image user posted image user posted image to je pa sploh super... pa prejšni nosečnosti sta tud bli kr v 1.?

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 13:40:26   
Anneri
1. nosečnost v 3. , 2. v prvo, pa zdaj spet v prvo.   Aja, moj že ve, ampak se nisva mogla dosti pogovarjat, ker je še v službi. Pride zdaj ob dveh domov.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 13:51:00   
isabeaux
Anneri, kateri test si pa uporabila?

Jaz ne zaupam več fs duo  - tu, ker mi je že dvakrat pokazal + pa se je potem vsipalo user posted image , res da čez nekaj dni, ampak vseeno....sem bila potem ful žalostna, in si tega več ne bom nardila....




(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 14:05:42   
Anneri
check, ali kaj že je. Pojma nimam - imam pa za jutri pripravljenega secret, ki mi je v 2. nosečnosti pokazal.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 14:12:40   
isabeaux
aha baby check mini?...verjetno...tale pa se pri meni ni zmotil, oz. ko mi je fs duo pokazal + mi ja tale - tako da user posted image user posted image user posted image user posted image zate...

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 14:14:23   
Anneri
Ne vem točno kak se reče, pa še vse sem v smeti zmetala -škatlo, račun, tako, da če še jutri ta drugi pokaže user posted image , potem je 100%, ampak jaz mu nekak kar zaupam.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 14:18:10   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Ne vem točno kak se reče, pa še vse sem v smeti zmetala -škatlo, račun, tako, da če še jutri ta drugi pokaže user posted image , potem je 100%, ampak jaz mu nekak kar zaupam.

men je baby check mini vedno pokazal pravuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 14:21:46   
isabeaux
Bila je roza škatlica a ne...ja pol je bc mini...in je točen...bolj kot fs duo...tega jaz nikoli več ne nabavim...user posted image

Tako da mislim da se res lahko na velikooooo veseliš....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 14:23:51   
Katjusa
ups pomotauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 14.5.2009 14:24:13 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 14:26:56   
Anneri
Ne, neka modra škatlica je bila, ampak ni bil FS- niti ne vem kako škatlo ima FS.

Te teste sem prvič vidla.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 14:31:31   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Ne, neka modra škatlica je bila, ampak ni bil FS- niti ne vem kako škatlo ima FS.

Te teste sem prvič vidla.


važn da je user posted image in da ne lažeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 20:59:35   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Ne, neka modra škatlica je bila, ampak ni bil FS- niti ne vem kako škatlo ima FS.

Te teste sem prvič vidla.


važn da je user posted image in da ne lažeuser posted image user posted image user posted image user posted image



Točno takouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 21:59:18   
Tretjinka
oooooo, pozdravljene....se vam lahko pridružim? user posted image  tudi mi smo se odločili, da našima dvema paglavcema naredimo še malo nove konkurence user posted image
user posted image  rahlo zamuja (danes je 33 dan)...test je v predalu....poguma za ga naredit pa od nikjer user posted image ...

full me moti, ker nimam nobenih resnih simptomov...najbolj od vsega pa me moti to, da imam čist mehke prsi...take, kot imam ponavadi po user posted image ....mislim, da bi morala imet zdej boleče in ogromne prsi v vsakem primeru, saj sem zadnje čase pred user posted image  bila še bolj našponana v joške, kot med prvima dvema nosečnostima.....nevem si kaj mislit user posted image  nimam znakov ne za user posted image , ne za user posted image user posted image ......

no, kakorkoli..se vam smem pridružit? user posted image

ANNERI, ČESTITKE user posted image user posted image user posted image  koliko stare otročke pa imaš že doma?

kaj pa ostale?
jaz imam dva poletna sončka in sicer letnik 05 in 07.

lep pozdrav in SREĆNO!

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 22:18:57   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Tretjinka

oooooo, pozdravljene....se vam lahko pridružim? user posted image  tudi mi smo se odločili, da našima dvema paglavcema naredimo še malo nove konkurence user posted image
user posted image  rahlo zamuja (danes je 33 dan)...test je v predalu....poguma za ga naredit pa od nikjer user posted image ...

full me moti, ker nimam nobenih resnih simptomov...najbolj od vsega pa me moti to, da imam čist mehke prsi...take, kot imam ponavadi po user posted image ....mislim, da bi morala imet zdej boleče in ogromne prsi v vsakem primeru, saj sem zadnje čase pred user posted image  bila še bolj našponana v joške, kot med prvima dvema nosečnostima.....nevem si kaj mislit user posted image  nimam znakov ne za user posted image , ne za user posted image user posted image ......

no, kakorkoli..se vam smem pridružit? user posted image

ANNERI, ČESTITKE user posted image user posted image user posted image  koliko stare otročke pa imaš že doma?

kaj pa ostale?
jaz imam dva poletna sončka in sicer letnik 05 in 07.

lep pozdrav in SREĆNO!


dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image
jst nisem imela na začetku nobene nosečnosti nikol nobenih znakov in tud prsa čist mehka.... na kolk dni imaš pa ponavadi M? držim pesti za user posted image

mi imamo pa aprilčka 06 in februarčka 09user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 5:58:30   
Anneri
Tretnjinka, naredi test. Jaz nisem nikoli imela nobenih znakom in jih zdaj tudi nimam, testa pa včeraj in danes pozitiven.

Moji dve sta stari 5 let in 3 leta. Rojeni sta novembra in decembra(pri tej sem imela rok januarja), zdaj pa imam rok en dan pred tem, kot sem ga imela takrat(23.01.).

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 8:38:03   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Tretnjinka, naredi test. Jaz nisem nikoli imela nobenih znakom in jih zdaj tudi nimam, testa pa včeraj in danes pozitiven.

Moji dve sta stari 5 let in 3 leta. Rojeni sta novembra in decembra(pri tej sem imela rok januarja), zdaj pa imam rok en dan pred tem, kot sem ga imela takrat(23.01.).


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se veselim s tabo in držim pesti, da bo 14 januar k takrat imam jst RD in smo to eni fanj ljudjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
res lepo nosečnost in da bi bili srečna družinica in bi se imeli radi.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 8:39:05   
Katjusa
LJUPKA kak si se zmenla? No upam, da maš dons že pregled in da ti bo povedala zakaj user posted image ni.... čakam dobre noviceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 8:42:04   
ljupka
Živjo punce!Včeraj sem klicala G ,ki mi je rekla,da ni še panike naj naredim test še drugi teden,da je popolnoma možno,da mi ni še pokazalo.Redki so taki primeri ampak so.Če do 1.6.ne bo sprememb,naj še enkrat pokličem.Tako da drugi teden delam še en test.Moj mož ima 22.5. rojstni dan,tako da ga bom verjetno delala v petek.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tretjinka dobrodošla! Sem vesela,ker nas je kr nekaj,ki delamo na tretjem otroku,in upam da nam rata!user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 8:59:27   
Anneri
Hvala, Katjuša.

Ljupka, držim pesti.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?