|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   be-light
10.5.2009 18:27:30   
romy
Ga poznate? Imate izkušnje, mnenja?...karkoli....


Hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: be-light
10.5.2009 19:04:34   
romy
no, to je neka ful prodajana zadeva za pomoč pri hujšanju, kao user posted image

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: be-light
17.5.2009 21:00:20   
Alfabeta
In ti linnea si se danes učlanila, da to poveš.....user posted image user posted image  Ne me hecat no......

Taka reklama pa res ni bogvekaj vredna, haloo

(odgovor članu linnea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: be-light
17.5.2009 21:03:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

In ti linnea si se danes učlanila, da to poveš.....user posted image user posted image  Ne me hecat no......

Taka reklama pa res ni bogvekaj vredna, haloo


a ni zanimivo, da se za vse pohvale pojavijo novi člani user posted image  kje je kakšna "stara" uporabnica?

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: be-light
18.5.2009 10:20:55   
Anonimen
res je Učitno user posted image

(odgovor članu linnea)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: be-light
23.5.2009 21:57:37   
RAKICA1
mi lahko pove en a kje se kupjo te kapsule

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: be-light
30.5.2009 18:40:05   
romy
No kaj zdaj bejbe je za reskirat al ne user posted image

cena pa je?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: be-light
30.5.2009 18:48:28   
Anonimen
itak, da je. preberi izvrstna priporočila user posted image  cena? ma, za zdravje, za zdravje ni nič predrago user posted image

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: be-light
14.6.2009 19:50:21   
katee
Sem šele sedaj opazila ta post.

Jaz sem uporabljala B-light, vendar ga nisem redno (sem pozabila nanj, ali pa sem pojedla tablico čokolade, pa ga nisem prej vzela), tako da ti ne morem reči ali deluje. no, malo verjetno že pomaga. To, da v dveh mesecih shujšaš z njegovo pomočjo 13-15 kg, je malo pretiravanje. Ja, morda shujšaš 2-3 kg na mesec; itak pa ni priporočljivo hitreje hujšati kot 0,5 kg na teden, se pravi 2-3 kg na mesec.

Kapsule so pakirane v škatli po 90, stane pa okoli 30€. Če te pa zanima še kako deluje, mi pa javi po ZS, da ti pošljem točen opis delovanja. Aja, prodaja ga pa Aktivita.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: be-light
16.11.2009 16:53:14   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: anja_anja
Živjo,

sem opazila da se pogovarjete o Be-Lightu. Tudi jaz jemljem te kapsule in jih moram pohvalt. Glede na to, da sem res probala že ogromno pripomočkov za hujšanje, ker pač nisem tako vztrajna in odločna, da bi mi ratal z manj hrane in več telovadbe:(
Moram pa povedat, da je dejansko ta zadeva edina, ki me je pozitivno presenetila, ker ostale tablete res niso pomagale. mogoče tudi zato, ker Be-light deluje na kruh, makarone in krompir... jaz imam pa s tem največje težave. ostale so bile pa za maščobe, ki se jim pa že itak poskušam izogibat.
jih jemljem že kakšna dva meseca, pa sem shujšala že 4 kilograme. zame je to več kot odlično. takrat ko sem jih jaz prvič kupila, se jih je dalo samo preko spleta, zdj sem jih pa kupila v DM-u.

Mogoče boste rekle, da delam reklamo.. Sam kaj pa je pohvala enga izdelka, ki ti je pomagal druzga kot reklama...


Še ena, ki se je včlanila samo zato, da reklamira ta izdelek - edini 2 objavi, ki jih imaš, sta reklami za ta izdelek - potem ti bo pa zares kdo nasedel ja. user posted image

(odgovor članu anja_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: be-light
17.11.2009 9:03:51   
zmajaz
Ne gre za to, da bi morala pisati vsak dan na 100 različnih temah, ampak za to, da nisi pisala NITI PRI ENI SAMI drug temi razen reklame za ta izdelek pri 2 temah.

(odgovor članu anja_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: be-light
12.12.2009 8:23:59   
mala zirafa
Kaj zdaj ta stvar deluje ali ne?

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: be-light
13.12.2009 23:46:16   
katipi
Tudi mene zanima, če deluje...user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: be-light
5.1.2010 14:03:05   
romy
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: be-light
5.1.2010 16:29:20   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: anja_anja
Živjo,

sem opazila da se pogovarjete o Be-Lightu. Tudi jaz jemljem te kapsule in jih moram pohvalt. Glede na to, da sem res probala že ogromno pripomočkov za hujšanje, ker pač nisem tako vztrajna in odločna, da bi mi ratal z manj hrane in več telovadbe:(
Moram pa povedat, da je dejansko ta zadeva edina, ki me je pozitivno presenetila, ker ostale tablete res niso pomagale. mogoče tudi zato, ker Be-light deluje na kruh, makarone in krompir... jaz imam pa s tem največje težave. ostale so bile pa za maščobe, ki se jim pa že itak poskušam izogibat.
jih jemljem že kakšna dva meseca, pa sem shujšala že 4 kilograme. zame je to več kot odlično. takrat ko sem jih jaz prvič kupila, se jih je dalo samo preko spleta, zdj sem jih pa kupila v DM-u.

Mogoče boste rekle, da delam reklamo.. Sam kaj pa je pohvala enga izdelka, ki ti je pomagal druzga kot reklama...


Še ena, ki se je včlanila samo zato, da reklamira ta izdelek - edini 2 objavi, ki jih imaš, sta reklami za ta izdelek - potem ti bo pa zares kdo nasedel ja. user posted image



Kaj vem, kaj pa če s tem doseči...? Morda je pa to edina zadeva privat, ki jo deli z nami na RR..
Ker kake bajne prodaje si itak ne more obetati, navsezadnje bi razumela, če bi šlo za kako privat lekarno, tako pa DM... ?
Ne vem...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: be-light
26.1.2010 19:38:59   
TamaraT
Pozdravljene.

Danes sem si jaz kupila tele tablete v DM in da probamo, če bo kaj delovalo. Jaz sem pred leti shujšala z ločevalno dieto, ampak se mi sedaj ne da ločevati.
Bomo vidli, če bo kaj pomagalo. Vam bom sporočila.

lp.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: be-light
1.2.2010 18:03:14   
Anonimen
No TamaraT kako se kaj obnesejo be-light tablete?

(odgovor članu TamaraT)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: be-light
2.2.2010 18:11:24   
TamaraT
Sedaj jih jem komaj en teden, tehnica mi je pokazala pol kg manj. Kljub temu, da sem bila soboto in nedeljo na rojstnem dnevu in sem jedla torto.
Težko še sedaj kaj rečem mora poteči malo več časa. Nič ne pazim pri hrani, hranim se normalno kot prej.
Bom sporočila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: be-light
15.2.2010 21:45:52   
Olympias
TamaraT kako kaj izguba kilogramov? po tolkem času bi se že dalo preceniti, če zadeva res deluje. mene sicer tud zanima nakup tega izdelka, ampak sem še vedno skeptična...

(odgovor članu TamaraT)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: be-light
19.2.2010 21:07:56   
TamaraT
Zaenkrat sem izgubila en kg. Sedaj ko je bil pust sem jih pozabila jesti, tako da tablete nisem jedla en teden. Sedaj bom začela spet s tabletami.
Nemorem kaj preveč reči, imela sem tudi izpit, tako da se niti nisem preveč posvetila na tale tablete.
Dnevno vzamem samo dve tableti, ker jem samo trikrat dnevno. Zjutraj vedno pojem eno banano, malico v slubi, takrat vzamem eno tableto in pred kosilom ko pridem domov.
Prebrala sem, da bi bilo vredu, da bi vzel pred večjim obrokom dve tableti.

Sama se boš morala odločiti, ker ne vem kaj ti naj svetujem.

(odgovor članu Olympias)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: be-light
14.3.2010 23:28:44   
Olympias
no pa sem si jih le kupila in jih jem ze kak mesec, ampak kilogrami so ostali popolnoma enaki, edino kar je, je to, da me je na zacetku grozno napenjalo po teh kapsulah user posted image kar ni bilo najbolj prijetno, tko da bi odsvetovala metanje denarja skoz okno tistim, ki razmisljate o nakupu tega izdelka... sicer jih se nisem pojedla do konca, ampak dvomim, da je mozen se kakrsen koli efekt od tega, ce se tehtnica do zdej ni niti malo premaknila, jem pa normalno kot prej... sicer bom zdej probala enostavno manj OH-jev jest in upam, da bom dosegla ta rezultat, katerega naj bi be-light dosegel...

torej na kratko Be-Light zame NE DELUJE!!!

(odgovor članu TamaraT)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: be-light
15.3.2010 22:30:35   
valči
Če ješ kruh,testenine,krompir,pomoje težko shujšaš s tabletko predhodno.Edino,če apetit pobira to čudo.Pol že.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Olympias)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: be-light
25.3.2010 20:51:53   
urša28
evo,včeraj kupila in že pridno papcam,sama sem shujšala 14kg,sedaj se je pa ustavilo,odvečne kg so šli,te je pa treba še malo vzpodbudituser posted image user posted image ,,tako,da vam poročam .če drži ali ne...

današnji rezultat je da nisem šla nič" na veliko potrbouser posted image user posted image user posted image ",,bomo vidl,vsekakor sporočim...user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: be-light
26.3.2010 7:32:38   
TomTaylor
Be-light.....v denarnico.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: be-light
11.4.2010 16:33:28   
tanja25
Punce pa ne se jezit. Hvala bogu da obstajajo ženske oz. punce ki se prijavijo da naredijo dobro reklamo za nek izdelek. Jaz bi tudi rrekla da je be-light trenutno ena najboljših zadev za pomoč pri hujšanju na tržišču, takoda ne se spravljat na take uporabnice ki so se komaj prijavile. Pa zakaj ste tako pesimistične do njih???

Ko jih sprobam, kar imam tudi namen ker se mi je kar nekaj nabralo od dveh zaporednih porodov, vam javim rezultate.

Lepo bodite in bodite bolj optimistke kot pesimistke

LP

(odgovor članu Olympias)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?