|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 110 [111] 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
1.6.2009 23:34:47   
meduzica
punce kako točno prideš do denarja od občine ? sej najbrž piše kje na prejšnjih straneh
ampak če slučajno katera ve in je tolk prijazna da še 1x napiše bom ful hvaležna

da ne brskam predolgo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 6:46:19   
Dudica1
DOBRO JUTRO

meduzica če vaša občina kaj daje potem greš na občino po en obrazec za enkratno denarno pomoč občine ga izpolneš in skupaj z rojstnim listom odneseš nazaj na občino in potem dobiš...vsaka občina pa seveda ne daje tega user posted image

lina ti kar pridi k zmajčkom,ti ni treba čakat vseh...ker tam že čvekamo na polno...user posted image
No vstali smo,noč super zdaj pa kavica pol pa mal v trgovino...user posted image ...kaj lepega kupit za naše otroke...
A katera ve če so kakšni popusti že npr. kanz?BLUE je ponavad bolj informirana o tem...user posted image

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 7:19:47   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Mislm da se ne vidmo ne med majčicami 2010, sploh pa ne med januarčicami pa februarčicami, bomo mel mal pavze, mogoče enkrat leta 2015. user posted image



ja jz najbrž nameravam met še enga nekje 2011 al pa 2012.. če nas kaj ne preseneti user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 7:27:07   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
No vstali smo,noč super zdaj pa kavica pol pa mal v trgovino...user posted image ...kaj lepega kupit za naše otroke...
A katera ve če so kakšni popusti že npr. kanz?BLUE je ponavad bolj informirana o tem...user posted image


oj, mi smo tud že vstali... Gaja zdej še spi... jz sem pa zajtrk naredila za oba (k moj je šel glih v službo), pa kavico, zdej pa sem se čist zbudila in ne morm nazaj zaspat.. pa kaj mi preostane druzga k net... posodo sem že pomila, sesat in likat pa ne mislim zdejle ob 7h.. za to mam še cel dan...

glede informiranja o Kanzu... zdej k sem spremenila telefonsko št. oni še nimajo nove.. tko da bi se mogla en dan oglasit v Kanzu in jim to sporočit, da mi pol še naprej pošiljajo novičke o popustih...

drgač pa BC ma še kr uno akcijo starih zalo, kokr je še ostal... večino je ostal roza, tko da men ne pride upoštev, če je pa keri cool se ji pa splača jt pogledat... zanč sem bla prvič v BC v Šiški, pa so mel še full ene robe - jz pa sploh nisem vedla da je tm BC user posted image  ker čist avtomatsko hodm v una dva v BTC-ju al pa tega na Rudniku

smo mel pa včer obiske... sem dobila za Gajo 2 medvedka - en je skor v moji velikosti user posted image  zvečer so bli pa še sosedi na obisku, pa mi prnesla tok stvari da mi je blo kr nerodno... ne vem kaj vsi tok zapravljajo... edina napaka da je bilo vse v roza (no, pa bomo že preživel).. v nedeljo sem Gajo v celoti oblekla v roza barvo (tko da je ugajala obiskom), pa vsi k so prši so prvo rekl OMG Gaja je v roza barvi user posted image  user posted image  sem rekla da je taka samo za obiske, drgač pa ne..

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 7:33:33   
Dudica1
blue a ne maraš roza barve...heheh user posted image
Men je blo pa včeri tud nerodn k je pršla ena njegova teta in meni prinesla bon za 50€...user posted image ...jaz kr nism vedla kaj naj rečem...
Pa češnje smo dobil pa kaj k jih ne smem,so pa tko lepe iz Brd....user posted image user posted image

No sej bom šla itak še v kanz pošpegat pa bomo vidli kj majo...


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 7:41:47   
Anonimen
good morning !user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 8:54:15   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

blue a ne maraš roza barve...heheh user posted image
Men je blo pa včeri tud nerodn k je pršla ena njegova teta in meni prinesla bon za 50€...user posted image ...jaz kr nism vedla kaj naj rečem...
Pa češnje smo dobil pa kaj k jih ne smem,so pa tko lepe iz Brd....user posted image user posted image

No sej bom šla itak še v kanz pošpegat pa bomo vidli kj majo...




ne, ne maram... v moji omari oz v Gajini je nekaj malega roza barve - glih tok za obiske, pa da razveselimo babice... user posted image

ja men je zanč teta prnesla bone za 200€, sem skor dol padla... pol pa sem še od babice zraven dobila 50€, pa še od ostalih ... sej k sem šla v BC je pa itak že zginlo pol teh bonov...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:01:00   
Anonimen
živjo punce kako ste kaj jz sem super

naša miška spi user posted image user posted image user posted image

jz sem tud ena od unih k nimam rada roza cujnc, imam jih toliko da razveselim babiceuser posted image

no naša včeraj očitno ni mela krčel ampak je bla am lačna tojkuser posted image tako ko sem jo nafutrala se je čist umerila in zaspalauser posted image mater glih tak občutek imam da nimam pojma kaj delamuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:06:39   
HM84
Good morning... uh, zdej vam pa sploh ne sledim več... Me je tale otroček čist iz rima vrgu... Sej je priden, ponoči se zbudimo 1x al pa 2xuser posted image
Drugač imam pa že polhn kufr teh obiskov, še takrat ko mislim da se bom mal ulegla, evo jih... user posted image Sam, ko jim je pa tako težko rečt, da ne hodit... jao, jao... pa sej bo kmal zrastu, pr 18 ga noben več ne bo hodu gledatuser posted image

Drugač pa mi tud dobimo neki malga od občine - 125€. Nekaj pa jeuser posted image

Moram pa tud jst še uredit tole, pa otroške dodatke... No, zdej grem pa  najprej mal na kauč, mali spi! user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:19:22   
Anonimen
moji obiski so pa kr pridni vedno počakajo kakšen mesec in šele potem začnejo hodit pa še to ne vsiuser posted image
saaj otroc zrasejo in grejo od domauser posted image pa bomo pol počival in oživaluser posted image

(odgovor članu HM84)
  Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:23:14   
lake
Dobro jutro!

Sej ne vem kje naj pišem, tuki al pr z- majčkihuser posted image . Spal smo super, smo zvečeer uvedel nek nov urnik, da se prej zrihramo, skopamo in damo spat v njeno pojstlo. Pa baby fon smo usposobl, tko da je prov super.
Zdej je zaspala, po njenem jutranjem zbujenju, je vsak dan budna tm nek do poldesetih.
Tok da lahko pol mami pogleda svojo soap nadaljevanko na A kanalu user posted image .

Drgač pa jst tud ne maram roza barve, sm se je ful upirala, ampak kaj ko je moj od sodelavčine punčke prnesu cel kup oblek, in to vse roza, zdej je pa pač v roza, kaj čem. Samo sama ji pa ne kupm nč roza.

Dons spet delavce dobimo, se jih še nisem losala, ker bomo fasado delal, in jih že vidm, da bojo kaos delal ko bojo oder postravljal. Se bova mogle nekam spokat.

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:32:07   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

živjo punce kako ste kaj jz sem super

naša miška spi user posted image user posted image user posted image

jz sem tud ena od unih k nimam rada roza cujnc, imam jih toliko da razveselim babiceuser posted image



vidiš pa sva že 2... takrat so pa babice čist navdušene in raznežene k jo jz prnesem v roza barvi... najbrž vejo da mi je muka user posted image

sm mela pa zdej glih alarm... se je drla full, pa sem jo prstavla in je pol ure jedla, pol pa je zaspala za 2 minutke in spet alarm.. pa sem ji dala pogret komarčkov čaj (ga je spila 40ml), zdej pa spi k top user posted image  user posted image   upam da bo še neki časa k mam full enih opravkov..

hm84 sej pr men je isto... takrat k bi rada obiske ni žive duše, k sem pa jz najbolj crknjena so pa vsi pr nas, tko da ne morm jt spat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:36:33   
lake
A ti greješ komarčkov čaj? Jst ji dam kr hladnega? Ma tud pospravljat ne smem, sm si prele nož zabodla v prst, dobr da mam obliže iz službe doma user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:42:28   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: lake

A ti greješ komarčkov čaj? Jst ji dam kr hladnega? Ma tud pospravljat ne smem, sm si prele nož zabodla v prst, dobr da mam obliže iz službe doma user posted image


moja mrzlega noče, ga pluva vn, toplega pa full pije

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:43:55   
Anonimen
jz ji dam pa samo prekuhano vodo sploh takrat ko se ji kovca, pa se čist umeri in zaspiuser posted image včeraj je pr men zaspala pa sem decu naročila da ko pride v posteljo naj tamalo da v zibko pa je ni dal in je pr men spala dokler ni ratala lačna to pa je blo ob pol šterih in ko sem jo nafutrala sem jo sama nesla v zibko, ma kojk sem jz jezna sploh se ne moram na deca zanestuser posted image user posted image

mah bo že boljeuser posted image

kaj kej počneteuser posted image

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:48:23   
Anonimen
kaj zdej ste pa vse ušle?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 9:59:19   
maja1488
Lake, mi imamo oder za fasado postavljen od septembra lani. Pa ti klinci še zdej niso končali. Najprej ni vremena, pol je vreme, pa njih ni. Za pop*!

Naša pa zaspi okoli 18:00, pol se pa zbudi okoli polnoči in noče več spat. In pol svirave kaki dve uri. Ona gleda v prazno, jaz pa komi držim oči odprte.

Moj je peljal tamalo k dohtarju, ker je spet z vročino, pa pravi, da jo ušeska bolijo. Vleče se pa že dva meseca. Sploh ni boljše.

Glede roza...jaz pri prvi nisem imela na začetku skoraj nič roza, pol sem pa tolko dobila, da sem mogla še naprej kupovat roza, da se je skombiniralo. Dobivam roza, kupujem rjavo, svetlo modro,,,pač nekaj da paše z roza. Ima pa vedno nekaj v tej barvi oblečeno. Ja kaj čmo, če ljudje ne znajo druzga kupit kot roza. No, pa sej je luštna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 10:10:28   
lake
Rekli so da bojo končal v enem tednu, tko da upam da bojo res, odre so že prpelal prejšnji teden, dons ji morjo postavlat, čeprov je pa res da jih še vedno ni. user posted image

Jst jo mam zdej prakično celo v roza oblečeno, ker sm dobila same roza oblekice. Pa še tašča vedno neki prnese, seveda roza, tko da sm že obupala.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 10:25:14   
Anonimen
no ve imate probleme z gradnjo moj se pa noče lotit da bi si naredila stanovanje, raje hod fušat kot pa da bi neki ustvaru za nas štiriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 10:27:09   
Anonimen
eto, prva noč doma za nami ! Sem ugotovila, da ne znam previjat otroka, ker je bil na vsake 3 ure čisto polulan, tako da imam občutek da sem celo noč samo previjala in futrala....


user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 10:36:03   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

kaj zdej ste pa vse ušle?user posted image


jz sem šla glih previjat in dojit.. zdej sem pa že nazaj

maja1488 jz sem izrecno povedala vsem da nočem roza, pa da nej sploh nič ne kupujejo k bi najrajš bone... in itak da dobim od vseh sosedov roza, najhujš mi je pa k od svoje familije dobim roza - k njim je pa najbolj jasno da jo sovražm

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

eto, prva noč doma za nami ! Sem ugotovila, da ne znam previjat otroka, ker je bil na vsake 3 ure čisto polulan, tako da imam občutek da sem celo noč samo previjala in futrala....


user posted image  


iiiiiiiiiiii kako luštna slikca... glede previjanja pa mogoče premal zategneš plenico da pol ven uhaja... moja je bla dons po celi povijalni plenici posrana - se vid da sem jo ponoč previjala k sem bla zakomirana.. pa sem tud očitno premal zategnila pleničko - zjutri me je pa skor kap k sem jo šla spet previjat user posted image  iz napak se učimo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 10:42:34   
lake
Druga varianta pa je, da maš prevelike pleničke. Men se tud včasih če ne popravm pri nogicah, polula vse mim.


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 11:37:44   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

eto, prva noč doma za nami ! Sem ugotovila, da ne znam previjat otroka, ker je bil na vsake 3 ure čisto polulan, tako da imam občutek da sem celo noč samo previjala in futrala....


user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image Luškan tale Oskar, ful!!!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 13:08:19   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Druga varianta pa je, da maš prevelike pleničke. Men se tud včasih če ne popravm pri nogicah, polula vse mim.


ja dvomim da so prevelike... so od 3-6kg, naša ma pa neki čez 4 že...

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Majčice 2009 - 6.del
2.6.2009 15:10:20   
Anonimen
kukuc, da neki napšem k smo čist na poden padleuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 110 [111] 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 110 [111] 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?