|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:07:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: buterffly

Cveka30, oprosti se mi je T prikradel vmes....  user posted image


ni panikeuser posted image user posted image user posted image

mah ja sej sem že enkrat vse preprala sam zdaj je od tega že dva meseca tako da bom še enkrat da ne bo zatohlouser posted image , vsaj tisto kar bom na začetku rabila, ostalo bom pa polej kasnejeuser posted image

(odgovor članu buterffly)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:08:56   
KatMat
ti iz banke posljejo pol po e-pošti pol pa po navadni pošti...pol mors pa certifikat inštalirat pol pa lahko uporabljas klik

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:15:21   
Anonimen
jz sem pr abanetu pa je super sam še nisem pogruntala kako se položnice plačuje, a kera ve kera ikona je za to user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:19:03   
Tanja_
Ohoho pokica dobro jutro!
Ja, smo pridne ne?-kar šibajo te strani. No, zdej pa sam še flaska manjka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:20:35   
elyy
to ma pa moj čez....sej bi ga mogla na tel dobit..pa se nejav!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:21:30   
Tanja_
Ej kati kam voziš pse trimat?

dudi ko je tebi šel čep, se je Maj še vedno normalno premikal?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:21:41   
Rebeka_
Ojla punce!

Najprej čestitke vsem novim mamicam  user posted image   user posted image , za tiste, katere pa ravno ta trenutek dihate v porodnih sobah pa držim pesti!

Imela pa bi eno vprašanje - moj PDP je to soboto, vendar nič ne kaže na to, da bi naš user posted image  že kaj prijokal na ta svet. Namreč, trebuh se mi še ni spustil, popadkov nimam, prejšnji teden odprta 1/2 cm, zdaj pa imam pregled jutri, pa da vidimo če je kaj novega. Predvsem ponoči se mi pojavljajo krči, čez dan je bolj kot ne mir, razen to, da se malček veselo kobaca po trebuščku. No, moje vprašanje je - kako se vam je trebuh spustil, kar čez noč, ali to traja dlje časa? Sem pa v ponedeljek začela piti malinov čaj, pa da vidimo če se bo kaj pospešilo, saj sem zdaj pa že čisto po žensko radovedna kdo mi vadi vse te športe v mojem trebuščku! user posted image

No, pa danes sem se zbudila s tegobo, ki se imenuje hemoroidi... Ali to res nobeni nosečki ne uide?!? Mi ni nič prijetno, še dobro, da imam jutri pregled in bom nato skočila še v lekarno po nekaj, kar mi bo lajšalo bolečine, pišuka, se počutim kot bi že rojevala, he he he, težko sedim, pa kar malo diham vsake toliko časa. Poznate kakšno domače zdravilo proti temu?

Pozdravček vsem skupaj,

Rebeka

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:28:48   
maja1488
Rebeka, neki časa nazaj je blo govora o tem, da pomaga olje čajevca. Se ne spomnim, katera je to napisala. Baje mal namažeš in je boljše.

Jaz pa še vedno ne vem kako to zgleda? A to sam peče in boli, se da otipat...?

Če si recimo šivan in te itak od šivov vse boli (jaz sem bla šivana skoraj do tiste luknjice). Kako veš, če imaš še hemeroide? Mene je ful bolelo in n isem mogla sedet ne hodit več kot 1 mesec.

(odgovor članu Rebeka_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:36:04   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

jz sem pr abanetu pa je super sam še nisem pogruntala kako se položnice plačuje, a kera ve kera ikona je za to user posted image


posebna položnica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:38:59   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

busi mam pa cist trd...pa mal me buba...


user posted image user posted image user posted image  a gre že zares... a mormo dihat s tabo?? user posted image user posted image user posted image

čebelca10 iskrene čestitke... ja če bo šlo pa tko naprej, se bo pa naš seznam kmal zaključil...

elyy ja driska je dobr znak... jz sem jo mela celo soboto popoldne, v nedeljo zgodi zjutri sem pa rodila user posted image

sem mela glih patronažno kle... zato se nism nč javla... končno mamo stehtano frajlo... zredila se je za 300g user posted image ... full fajn... user posted image user posted image user posted image  moj že pravi da ma trebušček po njemu user posted image user posted image

papuaNG jz sem torbo kupila kr v DM-u... mi je bla full luštna pa še poceni - sicern ne vem kok točno sem dala zanjo če me zdej vprašaš, ampak vem da eno malenkost

Tanja_ previjalne torbe še nisem probala, ker še nikamor nisem šla... jo bom pa zdej zdej začela... je pa fajn.. sem si jo že spakirala, tko da je pripravljena za na pot user posted image

cveka cvetka sej je vseeno.. oboje je prisrčno user posted image user posted image

Rebeka_ jz sploh opazla nisem da se mi je trebuh spustil. to so mo drugi rekl k so me vidl... men se je zdel skoz isti.. do sobote je še dolga... men tud ni nč kazal v petek, pa sem pol v nedeljo rodila user posted image

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 14.5.2009 11:39:30 >

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:51:29   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Ej kati kam voziš pse trimat?



od mojga sestrična je odlična frizerka...v rožni

lahko ti dam številko ampak pr njej na vrsto pridt je cudez...bos vsaj en mesec cakala...

< Sporočilo je popravil KatMat -- 14.5.2009 12:03:19 >

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:52:53   
KatMat
ooo blue....ja prej me je kr matral...cedalje bolj...zdej se je mal umiril vse skup...bomo vidl...če ne bom sla dons se kam pokazat,mam jutr tko al tko ctg pa kontrolo plodovnice

< Sporočilo je popravil KatMat -- 14.5.2009 11:56:05 >

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:55:41   
KatMat
najraj bi sla tect po stopnicah....sej pa mojmu rekla da mu tud jesti ne dam...dons mamo user posted image party

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:59:30   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ooo blue....ja prej me je kr matral...cedalje bolj...zdej se je mal umiril vse skup...bomo vidl...če ne bom sla dons se kam pokazat,mam jutr tko al tko ctg pa kontrolo plodovnice


Mene je tud tko včeraj. Pol po čepu me je tko k pr menstruaciji zvijal, pa v križu, sam dons pa nič. user posted image Zdele mal v križu čutim. Sam zarad čepa se ne rabiš hodit kazat. Mal spremljaj če se dete premika in če se ne bi, pol pejt.


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 11:59:59   
Dudica1
katmat držim pesti da bo kej danes user posted image

poki jutro

tanja meni je šel čep noč predn sm šla rodit,in Maj se je še premikal ampak zelo malo ali skoraj nič...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:01:24   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ooo blue....ja prej me je kr matral...cedalje bolj...zdej se je mal umiril vse skup...bomo vidl...če ne bom sla dons se kam pokazat,mam jutr tko al tko ctg pa kontrolo plodovnice


Mene je tud tko včeraj. Pol po čepu me je tko k pr menstruaciji zvijal, pa v križu, sam dons pa nič. user posted image Zdele mal v križu čutim. Sam zarad čepa se ne rabiš hodit kazat. Mal spremljaj če se dete premika in če se ne bi, pol pejt.




ja bom pocakala kaj bo...al me bo se matral bom sla ce ne pa ne...premika se pa se dobr...tko da...bomo vidluser posted image komi cakam!!

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:02:03   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

katmat držim pesti da bo kej danes user posted image





jest tud potihem upamuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:04:09   
KatMat
grem mal tv gledat...se slisimo kasneje...pa se posteljnino dam prej prat...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:04:37   
Dudica1
kaj boste danes kuhale user posted image
men gre ful na živce k se mi zdi da je skoz bolj eno in isto...danes mislim piščanca spečt pa zraven krompir user posted image ...solate pa itak ne smem pretirano

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:14:13   
buterffly
IZVIRNO SPOROČILO: Rebeka_


Imela pa bi eno vprašanje - moj PDP je to soboto, vendar nič ne kaže na to, da bi naš user posted image  že kaj prijokal na ta svet. Namreč, trebuh se mi še ni spustil, popadkov nimam, prejšnji teden odprta 1/2 cm, zdaj pa imam pregled jutri, pa da vidimo če je kaj novega. Predvsem ponoči se mi pojavljajo krči, čez dan je bolj kot ne mir, razen to, da se malček veselo kobaca po trebuščku. No, moje vprašanje je - kako se vam je trebuh spustil, kar čez noč, ali to traja dlje časa? Sem pa v ponedeljek začela piti malinov čaj, pa da vidimo če se bo kaj pospešilo, saj sem zdaj pa že čisto po žensko radovedna kdo mi vadi vse te športe v mojem trebuščku! user posted image



Js mam rok v nedeljo in tud še nič ne kaže na kaj resnega. Sporoči ko boš jutri prišla s pregleda kako in kaj.

(odgovor članu Rebeka_)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:16:09   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

katmat držim pesti da bo kej danes user posted image


Kaj pa jestuser posted image ? A zame pa nč ne navijamo?user posted image

Jst kuham piščančji paprikaš in rizi-bizi. Sam sm kupla neko meašnico rižev al žit- k je not polnozrnat riž, pa nek tajski rdeči riž, pa kamut- sploh ne vem kaj to je, pa pira. Me prou zanima, kako bo izpadlo.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:26:30   
Dudica1
tanja seveda tudi zate navijam in držim pesti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:29:42   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

kaj boste danes kuhale user posted image
men gre ful na živce k se mi zdi da je skoz bolj eno in isto...danes mislim piščanca spečt pa zraven krompir user posted image ...solate pa itak ne smem pretirano



jest bom mela tud to...nogice v pečici pa krompir v pečici pa peso

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:30:29   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

katmat držim pesti da bo kej danes user posted image


Kaj pa jestuser posted image ? A zame pa nč ne navijamo?user posted image

Jst kuham piščančji paprikaš in rizi-bizi. Sam sm kupla neko meašnico rižev al žit- k je not polnozrnat riž, pa nek tajski rdeči riž, pa kamut- sploh ne vem kaj to je, pa pira. Me prou zanima, kako bo izpadlo.


tanci jest tud zate navijam!!!pa da se vidimo v Puser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 12:33:37   
zoja10
hvala katmat...si me spomnla...
tudi jaz morm dat posteljnino prat....
je vsa mlekasta...tko ku vse majice..user posted image  materinske radostiuser posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?