|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jane voziček
16.8.2009 21:38:16   
mayamaya
ej, tane, a veš da sem ti mislila poslat zs, da sem zrihtala user posted image . no lepo, sem prav vesela. jaz sem naročila voziček in globoko košaro (tisti coche set) in sem dala ''samo'' 389 € - so ga še pocenili user posted image . pri nas te kombinacije sploh ne bi dobila ker prodajajo samo komplete. sem pa potem vzela zraven še dežniček tako, da sem s poštnino vred dala 430 €.
zdej pa čakajmo, pa upajmo da bo vse v redu ko pride, a ne? aja, danes sem pa spet gledala pa te moje barve sploh nimajo več - upam, da zato ker sem jo jaz vzela user posted image . se mi zdi da jim je kar dosti stavri ''zmanjkalo'' zadnje dneve

kaj si ti dobila kakšen povratni mail, ko si plačala?


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jane voziček
16.8.2009 22:42:45   
tane
mayamaya, jaz sem jim najprej 2x poslala email v angleščini pa niso nič odgovorili, no potem sem le uspela plačati preko netstika in sem jim potem v polomljeni nemščini poslala le to, da sem plačala in še nekaj v zvezi z dostavnim naslovom pa sem potem prejela odgovor, da bodo popravili.
Glede nakazila pa nič, le klicala sem v mojo banko in so rekli, da če je šlo naprej potem so podatki pravilni.
tako, da ja zdaj pa čakamo, ta teden kajneuser posted image

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jane voziček
17.8.2009 12:56:23   
mayamaya
no, sej jaz tudi nisem nič dobila nazaj. mi je pa plačilo poslalo naprej tako, da upam, da je s tem vse v redu. nisem nikjer nič kontrolirala. dejmo čakat, kaj nam pa preostane user posted image

_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jane voziček
28.8.2009 22:52:14   
tanja86
ciao!
mogoče katera ve, kako je z garancijo, če voziček naročiš preko spleta?

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jane voziček
29.8.2009 9:52:18   
mayamaya
ejla!

jaz mislim, da ima vsaka spletna trgovina svoje pogoje in pravila, ki jih mora imet javno dostopne.


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu tanja86)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jane voziček
29.8.2009 10:41:00   
boob
z garancijo je tako, če ga kupiš v Slo je servis na Ptuju (PikaPolonica-uvoznik), če ga kupiš pa v tujini ne velja Euro garancija. . .Sem se ravno prejšni tedn zanimala.
Jaz sem ga kupla prek Italjanske e-trgovine in mi tu ne priznajo garancije, čeprav piše euro-garancija.!!!!

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jane voziček
29.8.2009 17:42:00   
mayamaya
spletna stran kjer sem kupila voziček ima 2 leti garancije

_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jane voziček
3.9.2009 12:19:15   
tane
punce a je katera prala prevleke od Jane vozička? piše, dase pere samo na roke ampak me zanima, če lahko tudi v stroju pod programom 'ročno pranje?



(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?