|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010
1.6.2009 20:33:25   
ninu
Maychy, Tinncyka in Crticaa, hvala za lepe želje.
Vse lepo tudi vam in vašim malim sončkom!!!
Upam, da se mi kmalu priduži še veliko srečnic nosečnic. user posted image

Sploh ne dojemam, da gre zares. Samo joške me bolijo, pa mogoče sem bolj utrujena.

Pizmovka, kako kaže, je že kaj??

Kdaj se mi bo pridružila še katera??user posted image


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarke 2010
1.6.2009 21:11:04   
punsha
Hoj hoj
ninu jaz se ti z veseljem pridružujem. Po mojem izračunu se bomo veselili 7.2.2010user posted image
Uspelo je po dobrih treh letih z IVF postopkomuser posted image . In zdej sva oba takooo zelo vesela user posted image

(odgovor članu ninu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarke 2010
1.6.2009 21:17:09   
Kika99
Čer februarčice 2010 user posted image

Sem januarka 2010 in vam želim lepo in mirno user posted image ter, da se vam pridruži še več februarčic. No pa gremo skupnim zmagam na proti user posted image

Pa srečno!

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarke 2010
1.6.2009 21:36:52   
kanna
Pozdravček.
Danes sem naredila test in pokazala se je rahla druga črtica. Po mojih izračunih imam PDP 9.2.

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarke 2010
1.6.2009 21:41:18   
punsha
Bravo kanna, pa smo že 3user posted image user posted image juhuuu

(odgovor članu kanna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarke 2010
1.6.2009 21:44:31   
punsha
In kako se počutite punce? Že kakšni znaki prihajajo?

Jaz sem kar vredu. Sicer napihnjena kot balon (ok, to je od celega mojega postopka), tko da mi je kar malo nerodnouser posted image . Se pa kar privajam da si čez dan lepo porazdelim obroke, ker me drugače tam po trebuhu malo matra, user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarke 2010
1.6.2009 21:50:38   
ninu
Punsha, čestitke!!! Da je trud končno obrodil sadove. Držim pesti!!!!!

Kanna, dobrodošla med februarčicami!

Komaj čakam, da se nas pridruži čimveč in da bi šlo vse lepo, brez težav.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarke 2010
1.6.2009 21:58:47   
*nivea
iskrene čestitke februarčice 2010 od decemberke 2009user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarke 2010
1.6.2009 22:09:41   
Boka
Drage februarke, iskrene čestitke in zdravo nosečnost z obilo užitkov user posted image user posted image

Januarka 2010 user posted image

_____________________________

1+1=5 :)

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarke 2010
2.6.2009 6:52:34   
Anonimen
Naj se še jaz pridružim zaenkrat še anonimno!

Ker z mojim nisva ravno delala na user posted image me je malo presenetil user posted image ampak sem ga bila neizmerno vesela,
PDP 11.2.2010, v tretje noseča imam že 2 fantka 5 in 2 leti.

Punsha jaz imam tudi ful napet trebuh zato sem tudi posumila da sem noseča je bilo v drugi nosečnosti isto!

Lp

(odgovor članu Boka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarke 2010
2.6.2009 8:55:20   
kanna
Evo se nas že nabira počasi user posted image  Jaz se počutim čisto normalno. Tudi v prvi nosečnosti nisem imela niti enega samcatega znakca vse do 7 tedna nosečnosti tako da je še čas, da me še kake slabosti doletijo user posted image  no upam, da ne bo kakih groznih slabosti za vse nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarke 2010
2.6.2009 10:49:00   
punsha
Vsem hvala za čestitke user posted image

Anonimna, dobrodošla med nami.

Pa močno upam, da nas bo kmalu srečk user posted image za en lep seznamček user posted image Čakamo te čudovite novice, dejmo punceuser posted image user posted image

(odgovor članu kanna)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarke 2010
2.6.2009 10:51:51   
punsha
Pri meni se pa očitno začenjajo znaki. Zvečer mi je bilo že prav pošteno slabouser posted image , sicer bruhala nisem, sem bila pa ves čas v pripravljenosti na pot proti wc-juuser posted image

Jutri se pa malo name spomnite, grem v Lj, imam krvni test, da vidimo kako kaj narašča tale user posted image hormon

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarke 2010
2.6.2009 14:25:52   
kanna
punsha ubožica tako zgodaj te že slabosti matrajo. Upam, da te ne bodo preveč zdelale. Za jutri pa user posted image  čeprav ne dvomim, da hormon narašča, ker ti sicer ne bi bilo tako slabo user posted image

< Sporočilo je popravil kanna -- 2.6.2009 14:34:18 >

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarke 2010
2.6.2009 21:18:08   
punsha
kanna - in koliko imaš ti starega že enega sončka? Če sem prav razbrala imaš enega ane? Sta sedaj načrtovala in po kolikem času je uspelo? UUUjoj, kolk sem pa jaz firbčnauser posted image

ninu - pa ti, je tole tvoja prva user posted image ?

No pa lahko bi vedele tudi koliko smo stare ane user posted image

Da ne bom samo spraševala... zame je tole prva nosečnost, kot sem že povedala - po treh letih z umetno oploditvijo, stara sem pa 28 user posted image

(odgovor članu kanna)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 9:15:38   
kanna
punsha tebi pa še posebej čestitke user posted image  , je po tolikem času sreča neizjemno popisna, ane. user posted image  

Ja jaz imem doma 8 mesecev starega sinčka. Hotela sva imeti čim manjšo razliko, tako da je ta tudi načrtovan user posted image   Glede poskusov imam pa jaz veliko večjo srečo, uspelo je namreč obakrat v drugem poskusu.
Stara sem pa 26 let.

< Sporočilo je popravil kanna -- 3.6.2009 9:16:23 >

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 16:37:24   
punsha
Juhuuu, super kanna, čestitke, za obakrat seveda user posted image

Hvala za pestke danes, je krvni izvid prav lepo pokazal tole beta HCG, ki je 4166user posted image . Joj, kolk sem veselauser posted image

(odgovor članu kanna)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 17:16:09   
indy0024
pozdravljene user posted image in iskrene cestitke se od septembrke 2009,naj vam nosecnost lepo tece vse do konca!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 18:24:56   
twixy
.

< Sporočilo je popravil twixy -- 3.6.2009 18:25:13 >

(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 19:06:44   
Anonimen
Se ena se vam pridruzuje user posted image
V ponedelje sva zagledala user posted image  ampak sem komaj zdaj zbrala pogum in se vam pridruzila.
PDP naj bi imela 4.2, ce bo seveda vse vredu.
To je moja tretja nosecnost, dve sta se nazalost koncali slabo user posted image

Znaki - jih se nimam. Niti prsi niso obcutljive, sem kot rozicauser posted image

(odgovor članu ninu)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 20:12:49   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se ena se vam pridruzuje user posted image
V ponedelje sva zagledala user posted image  ampak sem komaj zdaj zbrala pogum in se vam pridruzila.
PDP naj bi imela 4.2, ce bo seveda vse vredu.
To je moja tretja nosecnost, dve sta se nazalost koncali slabo user posted image

Znaki - jih se nimam. Niti prsi niso obcutljive, sem kot rozicauser posted image


poj bo pa en let mlaj od mojga,....... bot čim bl optimist,pa čim mn misli na možnost splava,..pa bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo velik pikapolonic da bo vse uredu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 21:00:08   
kanna
anonimna čestitke in lepo in zdravo nosečnost user posted image
 
punsha hvala za čestitke in pa super, da hormon tako lepo raste user posted image  user posted image  user posted image   A na pregled si se že kaj naročila ali tebe itak bolj podrobno spremljajo in maš že datum pregleda?

Jaz še nič nisem klicala. Verjetno bom drugi teden. Saj se mi ne mudi nekam. V prvi nosečnosti, sem šla na prvi pregled že v 6 tednu in ni G niti mogla potrdit ali je v maternici ali ne, tako da sem bila do drugega pregleda v 7 tednu čist napsihirana. Zdaj sem se pa odločila, da se mi nikamor ne mudi.

Me je pa danes, tako malo kratkotrajno špiknilo v maternici, da sem za trenutek kar obstala. Sem se že malo ustrašila, pa sem se hitro potolažila, da se pač maternica širi user posted image  



(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 21:12:48   
punsha
kanna - ja, jaz se moram jutri naročit na prvi UZ v Ljubljani,ki pa ga pričakujem čez 2 tedna. Se pravi je to po mojih izračunih nekje v 7 tednu. Joj, jaz že prav komaj čakam user posted image . Veš kaj, kar pomiri se. malo pa ja mora špikat tam spodaj, da bomo sploh vedele, da se kaj dogaja. Naj nas tale pikica kar mal spominja nase, rabi pozornost user posted image
Jaz sem pa kar na bolniški, sedaj sem že 2 meseca doma. Joj, kak dolgčas je to. No zdej po tem testu bom vsaj malo bolj mirna. Se moram malo s knjigami založiti, da bom kaj pametnega brala, mal bom risala, joj, še za službo bi bilo fino kaj narediti... saj je en kup enega dela. Samo do sedaj sem bila vsa smotana, tako da ni bilo nič od mene. Si bom mogla kar malo splanirat tale moj čas, da ne bom samo zabušavala, sedaj bom 2 leti domauser posted image

(odgovor članu kanna)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 21:42:56   
kanna
punsha - ja res zna bit dolgčas, zato se le založi s knjigami user posted image  predvsem pa uživaj, ker je pred tabo najlepše obdobje v življenju user posted image  

Jaz pa grem septembra nazaj v službo za 3 mesece user posted image  potem pa spet v porodniško. Mislim, da mi bo kar pasalo spet malo delat. No odvisno kako se bom počutila. V prvi nosečnosti sem bila grozno anemična, zato me je G dal na bolniško zadne 3 mesece. Zdaj pa upam, da se bom dobro počutila, ker moram biti v formi še zaradi sinka.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarke 2010
3.6.2009 22:24:05   
tropical
Čestitke februarke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kanna)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?