|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010
7.8.2009 22:11:00   
valentinčica30
Aja1 koliko že čakaš na rezultate. K meni je prišlo kar hitro. Sicer pa če je NS bila v redu, potem bo tudi to.
Navijam za čim boljši rezultatuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu vita)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 8:29:02   
valentinčica30
Priše je vikend........ in zopet nikogar tu gor...........................kakoooooo dolgčasuser posted image .

PUNCE  kje steeee?

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 9:29:54   
*dotika*
Kuku, jaz sem tukaj. Sem se danes komaj spravla iz postelje. Do konca se neprijetno počutim, verjetno delajo živčki sto na uro zaradi ponedeljkovega pregleda. No, včeraj je izcedek zopet izginil, tako da...

VAlentinčica, nišem še komentirala tvojih poročnih fotografij. Naravnost čudovito, ideja, vidva, da ne govorimo o zelenju ob Kolpiuser posted image . Vendarle sem še vedno Belokranjka po srcu. Od kod pa si ti, če smem vprašat?

Lp  

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 9:36:50   
valentinčica30
Živimo blizu Črnomlja. nisem domačinka, tu kjer živiva sva sicer prijavljena cca. 10 let vendar šele zadnja 3 leta živiva tu. Obnovila sva 300 let staro hišo njegovega očeta in nebi verjela koliko časa ti to vzame. Še vedno nisva gotova, vendar že vse skupi dobiva obliko.

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 10:03:20   
Anonimen
Jaz sem tudi tukaj...

Sem pa čisto boga... Že 3 dni se mi slabosti stopnjujejo, čeprav pravkar stopam že v 13. teden. Noro...

Drugače pa pakiram. Končno sme dočakala dopust in jutri odhajamo za 5 dni na morje. Jeeeee.... V petek pa že NS. Komaj čakam.

anonimna V.

(odgovor članu valentinčica30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 11:18:25   
t*e*j*k*a
Glede mojih dvojčkov - sta dvojajčna, vsak v svoji posteljici, tako da sta lepo ločenauser posted image . Sta pa čisto enake velikosti, a to zdej pomeni da sta isti spol???

Drugač pa imam PDP 28.2.in ne 27.2. Amppak itak se pričakuje prej glede na to da sta dva.
Uživajte čao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 12:17:17   
vita
Tejka, me veseli, da je še ena, ki ima zadnjega februarja PDP, čestitam za dvojčke.


(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 12:28:02   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Aja1 koliko že čakaš na rezultate. K meni je prišlo kar hitro. Sicer pa če je NS bila v redu, potem bo tudi to.
Navijam za čim boljši rezultatuser posted image user posted image user posted image user posted image .


Še vedno čakam. NS sem imela na sredo - torej je zdaj 10 dni.

_____________________________




(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 12:30:05   
Aja1
Anonimna V - užvaj na dopustu. user posted image


_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 13:28:56   
plouse
Ojla, moje souser posted image !

Tud pri meni je zadnje dva dni počutje bolj slabo user posted image . Pa lih misliš, da smo šle ven iz tega...

Dobrodošla Vita user posted image user posted image user posted image . Po moje se na NS kar prijavi, sej rabiš vedet sam datum zadnje menstruacije, pa že po telefonu jim povej da še nima materinske knjižice. Drugač se lhko zgodi, da boš prepozna.

Jst mam zdaj naslednji pregled 02.09. in ne morem verjer, da bom takrat dala že 4 mesece skoz. Si morte mislit, saj to je že skoraj pol nosečnosti!?! Ja, zdej pa tud mene normalne hlače tiščijo in bom morala it kaj po trgovinah...

Jutri pa odhajava z mojim za 1 teden na morje user posted image . Kumi čakam morje, sonča, brezdelje....


Lepo se imejte, uspešne preglede vsem, ki jih imate ta teden.

Pa pa

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 14:16:56   
smuki
Ko sem se jaz naročila na NS, me je sestra vprašala, če plod odgovarja velikosti glede na tedne. No, sam tud če tega ne boš vedela, nimaš kaj zgubit. Pokliči pa povej kakšna je situacija, itak bodo razumeli glede na to, da je obdobje dopustov.

Jst sem tud bolj tako tako. Skoz me nekaj pika spodaj, pa tud nobene taprave energije nimam, da bi se spravila kaj počet. Najbolj mi paše, če seveda ležim. Upam, da bo kmalu bolje.
Vse, ki greste na dopust - UŽIVAJTE!!! (jaz bi tud... user posted image )

(odgovor članu plouse)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 14:58:54   
ninček1
Kolikor sem brala v knjigah piše, da bi zdaj morale vse pokat po šivih od energijeuser posted image , vendar sem jaz glede energije trenutno takouser posted image .Vse mi je težko, posodo v stroj zložit, posesat, perilo obesit, strašni napor.
Vesela sem da imamo dobre rezultate pri nuhalni.Upam, da bo še meni krvni test pokazal, da je vse okej.

Kar se tiče imen, sem imela pripravljeno za punčko Izabela ali Ariana, zdaj pa bo Tin.
Zanimivo pa je to z mojim trebuhom.V bistvu sem že v četrtem mesecu in danes trebuha sploh nimam.Res da  imam največjega zvečer, vendar kolegice ne morejo verjet,da sem noseča.Danes imam na sebi ozko nenosečniško trenirko pa me nikjer nič ne špana.
Sodelavka mi je povedala, da ko je bila ona noseča s sinom in da ko je šla rodit, tudi ni imela kaj ekstra velikega trebuha, pa je bil malo normalno velik.


_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 15:44:38   
Kati81
Še jaz se oglasim preden šibam nazaj na morje. Sedaj smo bili cel teden na Rakitni in sem bila brez neta.

V četrtek sem imela NS, vse ok, 1,5mm, tveganje 1:15762, tko da je vse ok, upamo. Velikost 56.9mm.
Tudi spol naj bi bil viden, ampak ni 100% tko da vam še ne zaupam, ko bo pa 100% pa povem.

Poćčutje je super, le da po mesu mi pa ni najbolje, se mi tako spahuje da je joj.

Šibam na morje in se beremo po tednu dni.

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 18:22:36   
Anonimen
Pozdravljene,

Tejki odgovarjam glede dvojčkov. Malo sem brskala po forumih in prišla do informacije, da sta otroka lahko enojajčna kljub temu, da imata dve posteljici. Razloženo je bilo nekako tako, da če se zarodek deli v prvih štirih dneh, si vsak ustvari svojo posteljico. Glede velikosti zarodka in spola pa ne vem, če je kakšna povezava. Pri meni so za večjega napovedali fanta, pri malo manjšem pa se ni videlo spola. Tako razmišljam, da bi morda lahko bila punčka. Mislim, da je to "malo iz trte zvito". Veseli pa bomo tako fantov kot punc.

Pozdrav,



(odgovor članu Kati81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 19:45:10   
elaaa
Iiii pa sem nazaj.
Konec dopusta in ne bom več user posted image . V morju sem se kopala brez tamponov in je vse OK.

Dobrodošle vse nove, čestitke za uspešne preglede in Valentinčici30 za smuk v nov stan.

Cappy96, pred dnevi si pojamrala za bolečine v trtici. Se pridružujem. Kaj je to? Res me boli med hojo, če ležim v določenem položaju in če sem dlje sklonjena, ko se poravnam potrebujem par sekund, da mi oči nazaj v jamice skočijo user posted image (od take bolečine). Ne bi rekla, ko bi bila v, ne vem, osmem mesecu.

T*e*j*k*a - č e s t i t a m.

Vita, prvi pregled v 12 t ni nič posebnega, tako naj bi bilo, prej ga je meni ponudila le samoplačniško. Tudi na vseh koledarčkih piše, da je 1 pregled od 8. do 12. tedna enkrat.

Prijeten večer.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Februarke 2010
8.8.2009 20:52:38   
Aja1
Elaaa, WB.
Kati81 - Super za NS! Uživaj na dopustu. Jaz bi tudi šla. Pa verjetno avgusta ne bo možno. Mogoče še septembra za par dni v kakšno Kranjsko Goro.
Ninček - jaz sem v prvo imela tudi majhen trebuh (so slike tudi v albumu). Tak čas se mi še približno ni nič videlo. Zdaj pa je že malo izbočen (posebno zvečer), ampak še vedno lahko nosim svoje hlače.
Torej imamo dve dvojni nosečki! user posted image user posted image user posted image



_____________________________




(odgovor članu elaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Februarke 2010
9.8.2009 12:47:46   
Lily86
Zdravo babike!

Kaj danes pa še vse spite? user posted image  Jaz pa sem že pridna in sem malo pobrskala po netu za vadbo primerno nosečkam v MB. Tu je par zanimivih stvari:

- V GO-centru zraven dvorane Tabor ima prostore plesna šola Urška. Za nosečke izvajajo trebušni ples prilagojen nosečkam. Prebrala sem že kar nekaj člankov o tem, kako sprošanje in obvladovanje trebušnih in medeničnih mišic, ki se jih naučiš kontrolirati pri trebušnem plesu, lajša bolečino pri porodu. Pa tudi za pikice je baje super, ker se odzivajo na glasbo in gibanje. Vadbo vodi Edita, jaz sem pri njej že lani plesala osnove trebušnega plesa , pa je super ženska. Ful pozitivna in posrečena user posted image . Novi tečaji se začnejo septembra. Cena: 35 eur/mesec za 1x na teden po 90 minut.
Link: http://www.gocenter.si/plesne-dejavnosti/

- Druga stvar pa je društvo Štorklja na Košakih v MB. Tu imajo pa različne vadbe za nosečke, recimo aerobika za nosečnice (dela se na jogah in blazinah) in sprostitvene vaje za nosečnice z elementi joge in pilatesa. Zdi se mi zanimivo predvsem zato, ker je del vadbe namenjen globokemu sprošanju, pripravi na porod, vizualizacije, idr. Vpisujejo pa po dopolnjenem 12t, v skupini je 5-8 nosečk, pridružiš pa se že obstoječi skupini - poleti nimajo dopustov tako da lahko začneš kadarkoli. CENA: 25 EUR/ mesec za člane Združenja Štorklja in 30,00 EUR za nečlane
Link: http://www.storklja.si/t3/t3/index.php?id=661

Kaj pravite Mariborčanke? Gremo kaj migat skupaj? user posted image user posted image

_____________________________

naše največje veselje se nam je pridružilo 28.2.2010

A mother's joy begins when new life is stirring inside... when a tiny heartbeat is heard for the very first time, and a playful kick reminds her that she is never alone.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Februarke 2010
10.8.2009 8:26:34   
Aja1
Jutro.
Dobila sem rezultate DHT in so dobri! user posted image user posted image user posted image  So mi celo malo izboljšali rezulate iz NS. user posted image  Vesela. user posted image  Zdaj pa upam, da bom lahko končno uživala v nosečnosti, čeprav me malo vseeno skrbi...



_____________________________




(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Februarke 2010
10.8.2009 10:23:00   
Nattasha
Ojla!

Glede miganja ideja sploh ni slaba, kako so pa kaj ure terminov, ker so moji urniki čist zmešani, zdaj ko so dopusti;)

Pa drugače? Moje slabosti so se šele zdaj začele, česar full nisem vajena. Saj mi je ratalo slabo, pa je minilo, zdaj pa se kr vleče, pa nič ne smsm jest, pa če že potem čisto malo. sicer zaloge so tako, da me za malega ne skrbi, sam ni fajn...

Obožujem današnje vreme, hladno, sonček...mmmmm

_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Februarke 2010
10.8.2009 11:39:55   
valentinčica30
 Aja čestitke na dobrih rezultatihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem držala pesti. Ravno včeraj sem govorila z eno zdravnico. Ima  3user posted image  in zadnji ima DS. zelo hudo in veliko dela. Občudujem jo, da čeprav je vedela celo nosečnost za to ni ukrepala, jaz osebno tega nebi prenesla.

Sicer pa uživajte v tem lepem sončku in čim več lepih novičk. Sama mam jutri 2 uradni pregled.

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Februarke 2010
10.8.2009 12:29:39   
t*e*j*k*a
Anonimna, meni je G rekla, da sta dvojajčna, sem pa res mislila, da je to vidi po tem, ker sta vsak zase.

Tudi jaz sem brez energije, totalno sm paf, nič ne morem, vse mi je težko,...katastrofa

Komi čakam NS, in upam na dobre rezultate.



(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Februarke 2010
10.8.2009 12:31:42   
Cappy96
Helou!

Tudi mi smo v petek uspešno dali čez NS!
NS je 1,7 mm, tveganje za mojo starost je tam nekje 1:5000. Pregled je bil ful lep, vmes je še malo na 4D preklopila in se že tako lepo vidi mali človeček user posted image . Tudi spol se že vidi user posted image . Prejšnji teden sem imela res veliko izcedka in je G potrdila, da se je hematom ščistil. Sem si oddahnila. Zdaj pa upam, da bom lahko bolj uživala v user posted image .
Pa rekla mi je, da bi bilo fajn če bi se malo poredila. Samo kaj, ko moje kile nočejo nikamor user posted image .

elaaa, tudi meni se zdi še prekmalu za bolečine v križu. Drživa pesti, da jih vsaj proti koncu ne bo!

Aja, čestitke za dober rezultat user posted image  .

Miganje v user posted image  je super, če le-ta poteka normalno. Meni ga je zaenkrat še odsvetovala. Sem pa prvič hodila na jogo do petega meseca in je res super, če imate možnost iti na karkoli prilagojenega nosečkam.

Nattasha, mene pa zadnje dva tedna prsi bolijo, prej pa ni bilo nobenih nosečniških znakov.

Pa trebušček se mi že pozna- drugi ga še ne opazijo, sama pa že težko zapenjam navadne hlače. Bo treba v lov za novimi. V prvi user posted image  sem šla na bolniško v 6. mesecu, pa v službi niso vedeli da sem noseča.

_____________________________

LANA, najina sreča...........26.05.2007
ANŽE, naš mali sonček.....10.02.2010

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Februarke 2010
10.8.2009 12:34:04   
Cappy96
Valentinčica, pozabila sem komentirati tvoje slikice!
Zelo lepo user posted image , tista z avtom na rdeči preprogi je pa maksimalna user posted image .

_____________________________

LANA, najina sreča...........26.05.2007
ANŽE, naš mali sonček.....10.02.2010

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Februarke 2010
10.8.2009 12:39:09   
valentinčica30
Cappy avto na preprogi v začetku ni bil mišljen, vendar se je od mojega dragega priča zbal, da moj nebi pobegnu, pa se je odločil ustaviti direktno pred matičarko, da 100% ne bi mogel nikamoruser posted image user posted image user posted image . Je matičarko kar nazaj odneslo, ko je videla, da gre avto proti njej.

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Februarke 2010
10.8.2009 12:58:24   
lunca83
Živjo!

Eto pa sem se tut jaz vrnila iz user posted image , uf je blo fajn lenarit, dans sm  pa že v službiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No sicer sem pa jaz tudi dala čez pregled (šele prviuser posted image ), no pa je vse vredu, tudi user posted image sem končno slišala.

Seznamček: NS imam 17.08., drugi pregled pa 02.09.

Sicer pa moja slabost rahlo že pojenja, ampak res rahlouser posted image

Sem celo dopoldne brala kaj se je dogajalo nazaj, svašta. Čestitke vsem, ki ste že dobro prestale NS, še
posebne čestitke mladoporočencemauser posted image .

LP

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?