|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pleničke za 1x uporabo
24.5.2009 22:18:58   
sonček85

- Mercator-jih zelo hvalijo in kvaliteta je baje ok
- Spar _jih hvalijo in kvaliteta je baje tud ok
- Tuš
- Lidl-so ok
- DM-se najbolj zadovoljna z njimi ,ker so tko mehke in niti 1x nam še niso premočile
- pa tudi Pampers, ki jih majo povsod.-nisem zadovoljna z njim.Imel sem kupljene v B .Dobila sem jih v darilo ob rojstvu.Kupljene v mullerju in dm pamperske so boljše kot pa te kupljene v BC in pikipoki
muller:Smo jih imeli ,bila zadovoljna z njimi a so se mi tko rde zdele zato smo prešli na babylove od DM





_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pleničke za 1x uporabo
24.5.2009 22:34:50   
end1
jaz jih kupujem v Hoferju, so super, ritka ni bila še vneta, čez noč lepo zdržijo. Prej sem rabla pamperske, sam za isti rezultat v Hoferju pri paketu pršparam cca. 6 €:

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pleničke za 1x uporabo
25.5.2009 8:11:29   
lenca1
Probali skoraj vse plenice na trgu in pristali na Mullerjevih - za nas so najboljše, čez noč nikoli premočile, pa je tud naša plenica zjutraj težka k user posted image . Pri DM plenicah pa me je motlo to, da vsakič, ko je bila plenica malo bolj polna, so se znotraj naredile grudice iz vatkeuser posted image . Sm pa kupla ene 3 pakete v različnem obdobju, pa je vsakič blo tko. Mogoče so to napako zdej že odpravl.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pleničke za 1x uporabo
25.5.2009 13:41:38   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Ojla!
Lepo prosim, če mi pokomentirate pleničke, ki se dobijo v naslednjih trgovinah:
- Mercator
- Spar
- Tuš
- Lidl
- DM
- pa tudi Pampers, ki jih majo povsod.

Omenjene trgovine imam blizu, zato bi prosla, če mi poveste svoje izkušnje s pleničkami, ki jih prodajajo te trgovine (ok, Pamperske majo itak vsi, pa še ostale me zanimajo, tiste ki so samo v določeni trgovini od teh naštetih). Kam dlje se verjetno ne bom vozla po plenice, zato me zanima s katerimi ste najbolj zadovoljne.



Od teh so najboljše DM-ove.
Drugače pa še mullerjeve in hoferjeve so super.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pleničke za 1x uporabo
25.5.2009 16:48:43   
anika87
Sem šla danes pokukat v DM in sem pogledala Pamperske so poljske.
DM-ove plenice pa so Babylove in Alana, ki so eko piše.
Babylove ste mi nahvalile in sigurno jih bom probala.
Kaka je pa to fora s temi eko? A se hitro razgradijo al kaj? A je probala katera te Alana? Ste zadovoljne?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pleničke za 1x uporabo
25.5.2009 17:39:57   
barika
Müllerjeve ima za ponoči, veliko lula, pa še niso premočile, cena:kvaliteti je super
DM - bile so super do nekje 8. meseca, potem so začele puščatiuser posted image
DM Alana, super, ampak nimajo raztegljivega pasu (super za dojenčke)
Lumpi plenice ima za podnevi in so super.
Pampers, predrage in ne preveč fajne
Lionstar (rdeče), škoda denarja, vsaka je spustila zelo hitro
Lidlove plenice, so tudi fajne, samo sem bolj zadovoljna z Lumpijevimi.
Hoferjeve pa me niso prepričale, prav tako ne one iz Baby centra


Vsaka mala  rita ima rada svojo vrsto plenic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pleničke za 1x uporabo
25.5.2009 22:09:46   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Sem šla danes pokukat v DM in sem pogledala Pamperske so poljske.
DM-ove plenice pa so Babylove in Alana, ki so eko piše.
Babylove ste mi nahvalile in sigurno jih bom probala.
Kaka je pa to fora s temi eko? A se hitro razgradijo al kaj? A je probala katera te Alana? Ste zadovoljne?



Ja, sem probala. Šit od šita. user posted image  Vse šlo čez.

Sicer pa je tako, da boš itak morala sama vse sprobat. Glej, meni so npr. super hoferjeve, barike pa npr. niso prepričale, ampak so ji bolj všeč Lumpijeve. Teh za živo glavo ne dam otroku več gor, ker je imela po njih vso rdečo rit. Otroci so pač različni. In če enemu odgovarja nekaj, ni nujno da bo tudi drugemu. user posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pleničke za 1x uporabo
26.5.2009 7:33:58   
anika87
Saj vem Najaa, ampak vseeno sem hotla malo podebatirat o plenicah in punce vsem hvala za odgovore!
Sem verjtno tudi hotla dobit potrdilo o tem, da Pamperske niso the best... pa tudi nikoli nisem še imela dela z nobenimi plenicami, pa da jih malo spoznam prek pogovora in izkušenj drugih. Vsekakor bomo probali na začetku DM-ove, ker jih dost hvalite, pa DM imam blizu, Mullerja pa ne, tudi tiste  bom vzela, če bomo šli mimo (da bi se pa vozla po plenice pa ne...). Sprobali bomo pa verjetno tudi vse ostale, dokler ugotovimo, kaj bo naši novi ritki ustrezalo user posted image
Še enkrat hvala vsem (že komaj čakam da mine še ta junij, da pokuka ta ritka na svetuser posted image )


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pleničke za 1x uporabo
26.5.2009 13:11:57   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Prisegam na Lidl.


enako! user posted image

Žal je najmanjša št. 3. Mi smo na začetku uporabljali pampers new born iz mullerja in potem prej kot v enem mesecu prešaltali na št.3. Od takrat naprej so pa zakon lidlove. 50kom za cca 7,50€.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pleničke za 1x uporabo
26.5.2009 13:14:40   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: anika87


- Mercator: po parih dneh dobila obupno rdečo rit, pa drugače ni občutljiva
- Spar: nismo probali
- Tuš: tudi ne
- Lidl: te so res zakon
- DM: nismo imeli
- pa tudi Pampers, ki jih majo povsod.: če že misliš kupovat pampers, jih kupi v mullerju. Drugače mi pa niso všeč, sploh njihova cena user posted image


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pleničke za 1x uporabo
27.5.2009 22:08:43   
Anonimen
Eto ... smo dobili za darilo tavelik paket Pampersk Active Baby (Poljske) ... ker mi je danes zmanjkalo DM-ovih plenic, sem ji dala gor te Pamperske in od 3h plenic sta 2 premočili ... tak da prva pot mi bo jutri do DM-a.

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pleničke za 1x uporabo
28.5.2009 7:07:11   
Anonimen
Jaz sem itak začela s pamperskami, pa še za darilo ti prinesejo to znamko. Potem pa sem poskusila muellerjeve in dm-ove in sem z obema zelo zadovoljna, pa še cena je super. Tudi mala nima nobenih težav z ritko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pleničke za 1x uporabo
29.5.2009 14:05:41   
zmajaz
Pa da ne govorimo koliko pamperske (tudi nemške active fit) bolj smrdijo kot DM-ova babylove - že čisto sveža, če povohaš eno in drugo je ogromna razlika, ko so polulane in pokakane pa tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: pleničke za 1x uporabo
29.5.2009 14:35:47   
poli*
Jaz sem probala pamperske in Baby love, pa se mi zdijo oboje povprečne..... včasih gre mimo, večinoma pa ne. Ma sem kar zadovoljna.
Od lumpija so bile pa zanič.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: pleničke za 1x uporabo
29.5.2009 14:46:17   
Mala_princeska
Pohvalijo tudi Mulerjeve Oko Moltex pleničke.

Jaz imam za prvo silo nabavljene DMove Babylove.
Pri prvi user posted image sem uporabljala vse sorte pleničk - Pamperske, Lumpike,....takrat jih še ni bilo toliko znamk, je pa res da hb tamala ni imela hujših problemov z vneto ritko.

Zdaj bomo pa videli katera vrsta bo user posted image odgovarjala prvi mesec, potem bomo pa prešli na pralne.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: pleničke za 1x uporabo
29.5.2009 16:12:51   
šrimpf
ups, falila temo user posted image


< Sporočilo je popravil šrimpf -- 29.5.2009 16:13:43 >

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: pleničke za 1x uporabo
30.5.2009 11:25:24   
Monni
Jaz sem počasi začela pripravljati najnujneše za prve dni, ko bova prišli iz bolnice (sicer še 25 dni do roka, ampak če me pikica prej preseneti) in sem v Mullerju vzela paketek njihovih Beauty Baby, New Born, se mi zdijo kar cenovno ugodne, bom pa probala več znamk in bom potem najbolje videla kaj bo pikici najbolj ustrezalo.

Je pa super slišati vaša mnenja, ker vsaj veš kam iti pogledat za plenice (Lidl in Hofer mi osebno nebi padla na pamet, ampak glede na vaše izkušnje se očitno izplača probati).user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: pleničke za 1x uporabo
30.5.2009 11:56:13   
šrimpf
js mam sicer še 5 tednov do roka, ampak sm zadnjič dobila lažne popadke, zgrabila me je panika in sem šla po prvi paketek, če me mišek slučajno preseneti. za čist prvič sem kupila Milerjeve Pamperske NewBorn, bom pa že kar z naslednjim paketkom prešaltala na Beauty baby. 

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: pleničke za 1x uporabo
3.6.2009 22:09:54   
zmajaz
Meni je drugače tudi Hoferjeva super - tanka je isto kot Pampers, pa tudi drži dobro. Zdajle sem jih ravno kupila za tamalega, ker so mu DM-ove 4-9 kg še prevelike, tele Hoferjeve 4-9 so mu pa super prav. Müllerjeva znamka so pa drugače tudi v redu, samo mene moti, ker so tako trde.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: pleničke za 1x uporabo
6.6.2009 7:29:17   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Večje Pamperske pa lahko prepoznaš že po imenu, od kod so: vijolični paket Active Fit (4-9 kg in večje) so vedno nemške ali angleške, ne glede na to, kje jih kupiš (DM, Spar, Tuš ...), ker pod tem imenom se na Poljskem sploh ne delajo. S tem da DM jih nekaj časa sploh ni imel, zdaj jih pa spet ima. Te so res super - samo drage. Modri paket Active Baby so pa Poljske - te se pa v Nemčji sploh ne delajo. Teh sicer nisem nikoli kupila, tako da ne vem, kako se obnesejo.

tole je sicer res ... je pa tudi med vijoličnimi Active fit razlika ... sem sprobala tudi tiste iz Spara (sem eno leto uporabljala samo Pamperske Active fit iz Mullerja, ker je ostalo vse premočilo), pa niso ble ok user posted image
no, zdej sem pa odkrila tud Lumpijeve in so super ... vpojne, dovolj elastične, so res kar podobne pamperskam user posted image
DM mi niso bile tolk ok, ampak še vedno kar kul, no. Mullerjeve pa našemu škratu niso pasale, pa potem nisem več sprobala user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: pleničke za 1x uporabo
8.6.2009 9:36:13   
anabanana1981
No čeprou je že dolg od tega...naša je bla že pr enmu letu in pol suha,zdej bo pa kmal tri,jaz vem sam da so me pamperske ful razočarale...ker je mela zlo hitr vneto ritko,kar je logično zarad vse une plastike.Tud probala vse od a-do ž,na konc smo imel pa od lumpija- cenovno so zelo ugodne pa tud kar je najbl važen,jh je dobr prenašala.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: pleničke za 1x uporabo
8.6.2009 10:18:35   
ljupka
Pr nam je bilo glih obratno nista prenesla drugih plenic kakor Pampersk,probali tudi vse ostale ,prec rdeča ritka ali so pa premočile,pamperske nikoli.Pri fantku še ni bilo tako problemov ,kot pri punci.Če niso bile pampers v roku 1 ure rdeča ritka.Sem pa opazila zakaj so druge plenice cenejše od Pampersk ,zato ker jih je manj v paketu,zato smo vedno uzeli tiste ,ki jih je več ,ker je potem v bistvu enako.
DM Alana od 12 do 25 jih je samo 38 Pampersk ista številka pa okrok 62,zato so tudi dražje.Tudi to mal poglej ko boš gledala ceno.
Kakor je ena napisala vsaki ritki pašejo druge pleničke.Slabih po moje nebi noben prodajal.

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: pleničke za 1x uporabo
8.6.2009 12:04:04   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Pamperske v mullerju NISO enake kot v drugih trgovinah, ker so delane za nemški trg!!!!!


Čeprav tudi ko kupujete v Mullerju malo poglejte iz kje so...vem da so imeli enkrat eno akcijo Pampersk, gor je pa pisalo made in Poland...tako, da ni odveč pred nakupom preveriti. So pa tudi nam svetovali v materinski, da kupujemo take ki imajo gor napisano made in Germany (ni nujno da ravno pamperske)....

Sicer je pa moje mnenje, da se pač malo sprobava, enim ritkam pašejo takšne, drugim pa spet drugačne...user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: pleničke za 1x uporabo
16.6.2009 15:48:35   
šrimpf
je že katera probala Bambo Eko pleničke, ki so oglaševane tudi na temle forumu? me mika, da bi jih kupila, niso ne vem kako drage, tam neko povprečje, ampak zanima me, kako se obnesejo, ker če so zanič, je vsak evro preveč. no v bistvu bom začela sprobavat šele čez kake tri tedne, če bo vse po planu user posted image

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: pleničke za 1x uporabo
19.6.2009 13:18:23   
anika87
Punce, še malo pa bomo plenice res nucali user posted image zato me zanima naslednje.

Če bo dojenček tehtal manj kot 4 kile, a mu bojo plenice 4-6 kg (al kolk so že do ne vem, ampak recimo od 4 naprej) prevelike? Ker namreč, kolegica mi je rekla, da tut če ne bo še mel 4 kile, da mu bojo dobre, da lahko vzamem 4+, da bojo čisto ok...

Lidlove so recimo najmanjše od 4 dalje kolk sem gledala. No, lahko mi odgovorite za katerekoli, samo zanima me katerim dojenčkom so 4+ prevelike, kolk tehtajo... Recimo, da bomo imeli 3200 g ali pa malo več...user posted image

Sem hotla kupit babylove v DM, pa jih pri nas nimajo, jih je zmanjkalo in jih nimajo že več kot en teden... mogoče dobijo v torek...
Baje pa - je nekaj nasluhnila prodajalka, da bojo menda neke nove, al bo samo embalaža nova... a ve katera kaj o tem?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?