|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 17:46:11   
G in T
user posted image user posted image škoda, da se ni malo ohladila v vodi....paše včasih




uf sem žleht..user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 19:44:26   
caillou
...to bo spet zanimivga branja...

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 20:07:13   
srki
Kot vidiš, ni nič več zanimivega.

Ene se zgražajo, ko se o njej piše, češ da je to bedarija, o Murku so imeli pa toliko za povedat, saj ne vem, koliko strani je bilo o njem napisanih.....

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 21:33:36   
haloze
In kaj je to takega, če se  pajkov boji? Meni je tudi všeč njena barva las.user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 21:44:21   
caillou
Pa tud mojmu sinu so všeč njene ...tange in bikini...
 
Luškano bitje, tale Žagarca.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 21:52:07   
čebelica01
kdo pa pravi , da ni lušna!! lušna je punca pravi cuker . ampak kaj ma lepota pri tem vsem skupajuser posted image user posted image user posted image . Pač boji se pajkov ok ampak razmišla pa ne dost ,da bi lohka v tisto usrano vodo prletela k ma več bakteri k pa tisti pajkci tam na čolnu ( pajkci jih najbrš sploh nimajo ) tam bo bi pa še lahko belouško začutila , pol bi jo šele kap. Lepa punca dela paniko brez veze !!!! to je poanta tega

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 21:55:35   
caillou
Kaj je to poanta tegauser posted image ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 21:58:29   
čebelica01
pač mal po dolensko pišem pa evo,  da ti razložim. če ne zastopiš user posted image . uglavnem se tle ne gre za lepoto . mala žagarca je paniko nardila brez veze oz .če se že boji ni pomisla kaj jo čaka v vodi če not štrbunkne je pa mela srečo a ne ?  sicer pa mislim , da zastopiš kaj sem hotela povedat user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 22:12:56   
Ronči
mislim da st ti ena od redkih, ki ne razume. 

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: žagarjeva in pajki
31.5.2009 22:20:01   
čebelica01
možno

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: žagarjeva in pajki
1.6.2009 6:12:08   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

pač mal po dolensko pišem pa evo,  da ti razložim. če ne zastopiš user posted image . uglavnem se tle ne gre za lepoto . mala žagarca je paniko nardila brez veze oz .če se že boji ni pomisla kaj jo čaka v vodi če not štrbunkne je pa mela srečo a ne ?  sicer pa mislim , da zastopiš kaj sem hotela povedat user posted image user posted image user posted image user posted image


Če si pa dolenka, pol pa zastopm. Vse za deci dobrega Cvičkauser posted image .

Srki, vidš no, pa je užgalo.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
1.6.2009 12:15:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: žagarjeva in pajki
1.6.2009 17:37:09   
Zamima
od kar sem vidla kako res debela (kot oreh) mama pajek porodi milijon kot mravlje velikih pajkcov in kako se to razleti dobesedno, in kak je velika mama pajek ugabna , se mi čist sfuzla ko vidim pajka  user posted image   user posted image   user posted image  

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?