|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
20.12.2013 12:37:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: porod v tujini (Evropa)
20.12.2013 13:03:34   
malaMravljica
Metulj, ker si ravno omenila da se porod ne smatra kot nujen primer.
Jaz sem bila takrat se privat zavarovana, naj bi bilo boljse zavarovanje, pa mali tudi privat in zavarovanje smo uredili preden se je rodil in potem je moja zavarovalnica rekla, da mi poroda ne bodo placali, da naj ga zavarovalnica od dojencka in zavarovalnica od dojencka je rekla, da dojencek ni bil udelezen, da oni ne bodo placali in so si podajali racun. Je pa slo za racun iz porodne sobe in ni bil prav posebej nizek. Ne vem vec kdo je potem placal, moji verjetno, sam smo jim mogli prej zagrozit.
Pri teh zadevah se res ni za hecat, da ti na koncu ne placajo, racun je pa par 1000 za en navaden naraven porod.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: porod v tujini (Evropa)
20.12.2013 23:32:00   
constanca
Moni 22,
vcer zvecer sem ti nekaj na zs poslala, zdaj pa sploh ne najdem nikjer...kaj si sploh dobila?

Ni mi jasno kam je sporocilo zginlo. Ze res da sem bla zaspaana, ampak sem kar dobro tipkala....joj pa tooook dolg tekst je sel po gobe kot zgleda...


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
21.12.2013 9:31:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: porod v tujini (Evropa)
6.1.2014 1:25:54   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
jz sm rodila v SLO, ampak smo sli takoj po porodu domov na HR in je moral mozi najprej na SLO UE pridobiti mednarodni rojstni list:..


no ja, sej je logično, kje pa ga bo dobil, če ne v državi kjer se je glihkar rodil?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.1.2014 1:26:17 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?