|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 12:03:00   
PIRANJA
Mišni, to letalo je bilo opremljeno z napravo Argo, ki še nekaj dni oddaja signale. Tudi če je v vodi. Tako so na približno ocenili, kam je strmoglavilo
http://24ur.com/novice/svet/iskalna-akcija-v-polnem-teku.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 12:20:00   
PIRANJA
Sedaj sem vas malo vmes prebrala. Pa se smejim. Če poznate kaj našo floto, vam tudi ta pod zaupno pove, da so eni frčoplani pri nas bolj sigurni od drugih. Ampak bistven člen je tudi pilot, koliko je izkušen. So nekateri ki so profiji pravega formata in v kriznih situacijah pokažejo vse svoje znanje(pristanejo tudi na reki) in izkušnje. Mene je vedno strah, ko vidim da je kak mladiček spredaj. Ampak saj sta običajno dvauser posted image
Na zadnjem letu pa sem letela z Ukrajinsko posadko, pa mi je bilo prav  lušno, kot bi se z traktorjem vozakali, Pa une mame gor, ki so šle na tržnico so bile prav simpatikouser posted image

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 12:28:39   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Mišni, to letalo je bilo opremljeno z napravo Argo, ki še nekaj dni oddaja signale. Tudi če je v vodi. Tako so na približno ocenili, kam je strmoglavilo
http://24ur.com/novice/svet/iskalna-akcija-v-polnem-teku.html


Tole piše med drigim o tem Argu: Bo pomagal sistem Argos?
Območje, kamor je letalo padlo, so določili na nekaj deset kilometrov natančno. Letalo je opremljeno s sistemom Argos, ki tudi več dni po nesreči oddaja signale. Prav zaradi tega dejstva odgovorni upajo, da bodo hitro odkrili, kje se letalo nahaja.
 
No, prav nevemkako hitri niso, to se zdaj že lahko reče.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 12:44:04   
PIRANJA
Tako nekako ja Splišni. Meni je malo vse skupaj sumljivo, imam celo občutek, da nekaj prikrivajo. Ker če oddaja signal, bi morali biti že tam vsaj po vodi, če ne, ne vem čemu je namen..

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 13:45:53   
kalbo
Letalo je strmoglavilo sredi atlantskega oceana, zanašajo se lahko le na začrtano oziroma predvideno pot in na zadnje javljanje kontroli leta. Lahko je letalo letelo skoraj celo uro v neznano smer preden je strmoglavilo. To je podobno, kot bi iskali potopljeno bolho v Jadranskem morju, zato ni za pričakovat, da bodo letalo našli v nekaj urah.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.6.2009 13:46:46 >

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 13:50:55   
Anonimen
Seveda gre počasi, ker gre za potniško letalo. Če bi bil to ameriški lovec, bi ga Američani našli še prej, preden bi sploh dol padel.

Mislim, da gre tole res zelo počasi, glede na dandanašnjo tehnologijo.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:01:05   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ampak bistven člen je tudi pilot, koliko je izkušen. So nekateri ki so profiji pravega formata in v kriznih situacijah pokažejo vse svoje znanje(pristanejo tudi na reki) in izkušnje.


no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:02:32   
kalbo
Povprečna globina atlantskega oceana je 3900 metrov, površina severnega atlantika, kjer je izginilo letalo je pa okoli 40 milionov kvadratnih kilometrov, tko da pri takih številkah tud tehnoligija ne pomaga kaj dosti. Kot sem rekel, potopljena šivanka, ki oddaja signal sredi jadranskega morja, najbrš tega ni lahko najt.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:03:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ampak bistven člen je tudi pilot, koliko je izkušen. So nekateri ki so profiji pravega formata in v kriznih situacijah pokažejo vse svoje znanje(pristanejo tudi na reki) in izkušnje.


no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image


Ja, kako, saj smo pred meseci gledali potniškega, ki je pristal na reki Hudson. nisi videla?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:05:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ampak bistven člen je tudi pilot, koliko je izkušen. So nekateri ki so profiji pravega formata in v kriznih situacijah pokažejo vse svoje znanje(pristanejo tudi na reki) in izkušnje.


no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image


Ja, kako, saj smo pred meseci gledali potniškega, ki je pristal na reki Hudson. nisi videla?


ne, nisem. a  je pristal?

ja super, ker me je že malo zaskrbelouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:10:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ampak bistven člen je tudi pilot, koliko je izkušen. So nekateri ki so profiji pravega formata in v kriznih situacijah pokažejo vse svoje znanje(pristanejo tudi na reki) in izkušnje.


no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image


Ja, kako, saj smo pred meseci gledali potniškega, ki je pristal na reki Hudson. nisi videla?


ne, nisem. a  je pristal?

ja super, ker me je že malo zaskrbelouser posted image


Ja, seveda, najlažje se je norca iz drugega narediti, ko vidiš, da si zatupil user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:12:07   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ampak bistven člen je tudi pilot, koliko je izkušen. So nekateri ki so profiji pravega formata in v kriznih situacijah pokažejo vse svoje znanje(pristanejo tudi na reki) in izkušnje.


no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image


Ja, kako, saj smo pred meseci gledali potniškega, ki je pristal na reki Hudson. nisi videla?


ne, nisem. a  je pristal?

ja super, ker me je že malo zaskrbelouser posted image


Ja, seveda, najlažje se je norca iz drugega narediti, ko vidiš, da si zatupil user posted image


kaj pa sem zatupila?user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:15:13   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: VolgaJa, kako, saj smo pred meseci gledali potniškega, ki je pristal na reki Hudson. nisi videla?

ne, nisem. a  je pristal?

ja super, ker me je že malo zaskrbelouser posted image

sej se je dosti govorilo o junaškem pilotu:
http://24ur.com/novice/svet/letalo-strmoglavilo-v-reko-hudson.html

Jaz res upam, da jim uspe naiti letalo in se potopiti do črne skrinjice user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:15:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ampak bistven člen je tudi pilot, koliko je izkušen. So nekateri ki so profiji pravega formata in v kriznih situacijah pokažejo vse svoje znanje(pristanejo tudi na reki) in izkušnje.


no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image


Ja, kako, saj smo pred meseci gledali potniškega, ki je pristal na reki Hudson. nisi videla?


ne, nisem. a  je pristal?

ja super, ker me je že malo zaskrbelouser posted image


Ja, seveda, najlažje se je norca iz drugega narediti, ko vidiš, da si zatupil user posted image


kaj pa sem zatupila?user posted image




Nič, nič, rija, ti kar prijatlo stevardeso poslušaj, vedo ogromno o letalih in zasilnih pristankih in podobnih zadevah user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:36:38   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ampak bistven člen je tudi pilot, koliko je izkušen. So nekateri ki so profiji pravega formata in v kriznih situacijah pokažejo vse svoje znanje(pristanejo tudi na reki) in izkušnje.


no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image


potem si tvoja znanka in moj mož delita isto mnenje, namreč on tudi pravi, da je to bla bla in vse skupaj inscinirano. meni je pa to težko verjet. ma kdo bi vedel..


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:54:39   
PIRANJA
Oprosti Rija, ampak a še nisi prišla do tega, da so nekatere STW bolj papežke kot papež?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:56:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

sej se je dosti govorilo o junaškem pilotu:
http://24ur.com/novice/svet/letalo-strmoglavilo-v-reko-hudson.html



tu piše, da je padlo, strmoglavilo ne pristalo....ampak nisam ti ja pilot, da bi vedela razlikouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:58:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Nič, nič, rija, ti kar prijatlo stevardeso poslušaj, vedo ogromno o letalih in zasilnih pristankih in podobnih zadevah user posted image


a čem potem o teh zadevah raje z mojim mesarjem debatiratuser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 14:59:07   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Oprosti Rija, ampak a še nisi prišla do tega, da so nekatere STW bolj papežke kot papež?


nisem domača s kraticami....a lahko podnapise šaltašuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 15:00:31   
PIRANJA
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Nič, nič, rija, ti kar prijatlo stevardeso poslušaj, vedo ogromno o letalih in zasilnih pristankih in podobnih zadevah user posted image


a čem potem o teh zadevah raje z mojim mesarjem debatiratuser posted image



Poiskusi, včasih imajo ti večjo širino kot pa kaka STWuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 15:00:43   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: loremi

sej se je dosti govorilo o junaškem pilotu:
http://24ur.com/novice/svet/letalo-strmoglavilo-v-reko-hudson.html



tu piše, da je padlo, strmoglavilo ne pristalo....ampak nisam ti ja pilot, da bi vedela razlikouser posted image


baciluš

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 15:02:33   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

baciluš


pazi, so AB v bližini user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 15:05:00   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

baciluš


pazi, so AB v bližini user posted image



user posted image  uuu, potem pa grem

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 15:08:38   
PIRANJA
Kalbo hvala za tvoj pogled. Moj je pa še vedno ta, da nekaj prikrivajo. Ma predolgo traja tole še za nas, kaj pa preživljajo svojci pa sigurno vsi vemo. user posted image

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 15:19:38   
PIRANJA
No sedaj so iz dveh virov dobili nekaj razbitin pri Senegalu.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?