|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mlade mamice
30.7.2009 23:27:14   
tia12
Evo še ena mlada mamica...a se vam lahko pridružim?

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Mlade mamice
31.7.2009 7:31:54   
arupnik3
seveda se lahko pridružiš
pa daj podatke user posted image user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Mlade mamice
2.8.2009 10:34:00   
Blueeyes
evo mene spet mal po dolgme času.. sem bla tko mal za računalnikom.. še takrat k sem pa bla, sem pa samo na hitro k svojim majčicam pogledala... za kej več pa ni blo časa

kaj se kej dogaja?? ste že z dopustov?? šele odhajate?? kakšne slikice pričakujem... pa kakšne slikice vaših cukrov lahko objavite user posted image

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Mlade mamice
5.8.2009 14:26:35   
Blueeyes
ja kje pa ste čveke???

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Mlade mamice
5.8.2009 17:02:18   
petra88
evo mene! user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Mlade mamice
5.8.2009 17:03:01   
petra88
in našga šoferja:

user posted image

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Mlade mamice
6.8.2009 7:36:00   
arupnik3
vav kok je tale šofer luškan user posted image user posted image

tut jst sm tukaj kaj pa ostale čvekice.... ni časa ane?? ko je tako lepo vreme ...

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Mlade mamice
6.8.2009 7:47:42   
arupnik3
ojla
ja mi smo pa tole noč imeli zelo zelo pokvarjeno
tamala sploh ni hotla spat ne v postelci ne pri meni pol jo je še ati neki časa božal pa nič in nič
ja LUNA je bla ane !!!!
in sm čist na tleh tko da grem počivat

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Mlade mamice
6.8.2009 9:15:54   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: petra88
in našga šoferja:
user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  kok dobra slikca.. temu bi se takoj pustila prevažati naokoli user posted image

arupnik3 jp, polna luna... naša je bla začuda pridna, k drgač jo meče... he he... smo vsaj normalno spali

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Mlade mamice
7.8.2009 11:08:49   
petra88
no mi smo s sprehoda, zunaj je vroče kot user posted image
prej se mi je s postelje skotalil na tla user posted image na srečo imam puzzle zravn, da ni padu direkt na tla, sam useeno user posted image bošček moj. se je tako prestrašu in jokal.. samo zaenkrat je ok, upam da ne bo nič hujšega..
polna luna je pa pri nas tokrat pozitivno vplivala - ponoči se je zbudil samo 1x user posted image
zunaj je pa tako vroče.. user posted image
in pred nami je vikend user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Mlade mamice
11.8.2009 7:46:00   
arupnik3
oo
kje ste vse mamice dons bo dež tko da vas pričakujem na forumu user posted image

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 11:41:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arupnik3)
  Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Mlade mamice
18.8.2009 9:06:53   
Blueeyes
uf, kaj se je pa zgodilo z zadnjim postom??? le kaj je bilo napisano in kdo je napisal user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Mlade mamice
30.8.2009 16:29:20   
harley
hej hej

mene zanima, kako je z vrtcem, če si študent pa da bi dal otroka v vrtec v drugo občino, torej v lj kjer študiram...a je treba ful čakat

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Mlade mamice
30.8.2009 18:20:14   
L009
jst sm šla lih zanč na viške vrtce prou uprašat kok mamo možnosti da bi dal januarja 2010 v vrtc Lano, in je rekla da čist nč ni možnosti, ker še za ljubljanske otroke ni prostora kaj šele za naše k so iz druge občine.
jst bom napisala kašne so razmere in zakaj bi dala otroka v vrtec v ljubljano in upam da bom usaj kšne točke dobila. je res ful velik otrok zdej in je velika stiska u vrtcih...

(odgovor članu harley)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Mlade mamice
31.8.2009 7:51:02   
harley
ja ful fajn ej user posted image

sm gledala varstva v lj, pa so od 200 euru tja do 700. Našla sem tudi ene, ki ti pazijo za 12 euru na dan sam sej ne morš vedet kaj se dogaja z otrokom, ko te ni. Ne vem no, men ne diši preveč.

(odgovor članu L009)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Mlade mamice
6.9.2009 8:52:29   
Snoopyka
js se javlam po dolgem času!user posted image
mislim da me nekatere nit ne poznateuser posted image
no js se mal javlam, ker res  ne hodim velik več na net. sj mam čas po večerih pa se mi nekak neada. vbistvu se sedaj posvečam le tamali kr od novemra naprej je dokončevanje šolo (maturo i prakso)
no moja pupa ma ju3 2mesca... ju3 gremo 2ič v poosvetovalnico. domača vaga je pokazala 5578g...jah mal sm jo pač poredilauser posted image
ja kaj pa naj ko pa tko rada jeuser posted image user posted image na žalost več ne dojim, kr so bradavice preveč poškodovane in si jih celim že 2 tedna in zgleda da sm od sekiranja še mlek zgubla....tk da sm ful žalostna kar se tega tiče  user posted image user posted image user posted image drugač pa smo mace bolj pridni. mi je začela spat kr na 4-5ur, vendar še vedno ne gre brez lučke. lučko ugasnem šele ko trdno zaspi, ker či bi prej ugasnila bi bil user posted image  user posted image


neki bi vprašala tiste, ki majo več otrok.... kdaj so vašim začel zobki rast?user posted image
moja še ni cela dva mesca, pa kaže da bodo zobki počas prinas vn gledal (slini se, vročina, driska, pa  ful si tlači roko v usta tudi ko se že naje)user posted image
no še slikco moje pupe:




user posted image
no lp vsem skupi grem mal za nazaj brat in oblubim da bom vsak dan vsaj en komentar napislauser posted image user posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu harley)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Mlade mamice
6.9.2009 14:14:20   
harley
moja ma isti pajack :) kako lepo!



(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Mlade mamice
6.9.2009 17:58:29   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: harley

moja ma isti pajack :) kako lepo!





sm o ga dobil od moje teteuser posted image mi je všeč,k je tak lubana v njemuser posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu harley)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Mlade mamice
6.9.2009 23:26:51   
črticaa
draga snoopyevka,...

joj tvoja pikica se je pa na lep datum rodilauser posted image


dominika zobje dajejo od 3 meseca,..sedaj jih ima 7 (mesecev) zoba pa nobenegauser posted image user posted image user posted image tako da se ne zanašaj na to,...pri dominiku se vidijo v dlesni samo ven ne pridejouser posted image

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Mlade mamice
7.9.2009 15:19:16   
tatly
snoopyka-moja se je tudi full slinila pri 3 mesecih pa si tlačla roke v usta pa je sedaj stara bla 1 leto pa se nima zobkov

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Mlade mamice
7.9.2009 15:42:16   
_melody_
Helo!

Sem stara 21 let in čez dobrih 14dni pričakujemo prvega user posted image . Sem se že kar sedaj zglasla pri vas čeprav smo še 2v1. Mi bo pa v veselje sodelovat pri vaših debatah, ker sem ponosna na vse mlade mamiceuser posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Mlade mamice
8.9.2009 8:56:24   
Snoopyka
živjouser posted image

mi smo včeraj bli 2ič v posvetovalnici in me sorajda na tazadnjo vrglo... moja pikica ma 68cm in 6220g! pravi mali debeluščekuser posted image ampak kjaj naj ko pa rada jeuser posted image no njej se tud že vidi v dlesnih, sam zdravnica rekla, da še tega enčas nebouser posted image jo bo pa mučil dokler ne pridejo zobki naplan.

zanima me kk dolgo je traja porod pr vas?
_melody_ dobrodošla z moje straniuser posted image user posted image user posted image in seveda čestitam in upam da bo porod čim lažji in hitr.

no danes pa bo lep danuser posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Mlade mamice
8.9.2009 9:19:44   
Ploha
snoopyka: pa je res velika pikica!user posted image moja je bla pri 2 mescih 5200g in 60cm
porod je pa trajov dobre 3 urce.

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Mlade mamice
8.9.2009 9:44:04   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

snoopyka: pa je res velika pikica!user posted image moja je bla pri 2 mescih 5200g in 60cm
porod je pa trajov dobre 3 urce.



si pa bla hitra! men je porod trajal 12uruser posted image   tk da je nakonc že moj lubi bil utrujrn,k je 12 ur mogel tam sedet pa me vlačt za sabo po hodniku gor in doluser posted image user posted image
ja ful je vlka punca...mal prehitro raste!user posted image user posted image user posted image ko se je narodila sve se zmli da bo eno lto mela 1mesec...user posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?