|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
4.6.2009 22:45:50   
Anonimen
Hm, jaz se jutri dobim s potencialnim kandidatom. Tako malo na kavici, med službo seveda. Sedaj, ko je obelodanil nakup svojega stanovanja mi gredo itak same f.uk.alne packarije po glavi.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
5.6.2009 1:49:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ne, Kerensa, ne more biti, ker živiš z njim.user posted image

Vedno izvisim pri vsem zanimivem, ker imam moža... eh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
5.6.2009 9:22:43   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Kar se mene tiče, fantje niso bili za - ne vem, zakaj se morajo vedno zatreskat, sploh nisem spoznala takih, da bi jim bil seks dovolj, tudi ko sta bila že bivša ne...


user posted image Ja marička, Ronja, pa vse se pritožujejo, kako niso mogle najti resnih fantov, vsem je bilo samo za seks, ti pa takole izjaviš...user posted image

Sem bil eni še v dijaških letih, trajalo leto in pol, no strings attached, cool, zdaj pa tega ne bom več ponovil, ker se z ženo ne bova razšla...

< Sporočilo je popravil tweed -- 5.6.2009 9:23:16 >


_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
6.6.2009 16:13:22   
ronja
Ja marička, Ronja, pa vse se pritožujejo, kako niso mogle najti resnih fantov, vsem je bilo samo za seks, ti pa takole izjaviš...user posted image

hehe, ja, to so mi že prijateljice očitaleuser posted image ... Pri meni je vse narobe svetuser posted image . Potem pa izpadem ultranaivnauser posted image - samo imam res čisto drugačne izkušnje kot večina...

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
6.6.2009 21:10:33   
Anonimen
Tak samo za sex ne.Ker nekaj moraš čutit do nekoga,da sexaš z njim ali kak?Tak,da bi šla z kolegom tu pa tam v posteljo si ne morem predstavljat.
Je pa res,da je bivši hotel tole,da bi tu pa tam se dobla in pač posexala brez obveznosti kar tak.Nevem meni je to tak mimo sicer pa sem itak vezana ok on ni pa vseeno.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
17.6.2009 11:57:43   
emalina
Midva ga imava. Je prijeten moški, v postelji me vedno zadovolji in tudi mož je zadovoljen.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
17.6.2009 12:00:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: emalina

Midva ga imava. Je prijeten moški, v postelji me vedno zadovolji in tudi mož je zadovoljen.


noro!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
17.6.2009 18:41:23   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: emalina

Midva ga imava. Je prijeten moški, v postelji me vedno zadovolji in tudi mož je zadovoljen.



bolnouser posted image user posted image ....moj mož bi najprej njega ubil....
drugače pa *uk frenda , sem imela v svojih "divjih" letih, celo tako da sva si ga z sestro delileuser posted image ...samo o tem na drugi debati...lahko pa povem, da je to nemogoče, ker je kot je ronja rekla...takoj vsak decuser posted image , že za resno zvezo...
lp

(odgovor članu emalina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
17.6.2009 18:45:43   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: emalina
Midva ga imava. Je prijeten moški, v postelji me vedno zadovolji in tudi mož je zadovoljen.

ne razumem, mož ve? user posted image

(odgovor članu emalina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A ste kdaj imele oz. imate..
17.6.2009 18:50:50   
kofetarica
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: emalina
Midva ga imava. Je prijeten moški, v postelji me vedno zadovolji in tudi mož je zadovoljen.

ne razumem, mož ve? user posted image
Seveda ve, saj so v trojčku, kakor sem razumela.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?