|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
24.8.2009 22:40:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

V.d.-jka, vidm te user posted image

Eh, nič ne bo user posted image Je že šla.

Mirno nočko vsem user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 7:44:44   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Mi smo pa sedaj že dve noči super spaliuser posted image user posted image .Očitno res ne mara biti za ograjo,pa še vse je imel zadekano,tako da ni imel nič razgleda
Sedaj pa spi,tudi žejen ni nič ponoči.Upam,da se ne po poslabšal,sedaj ko gre počasi na bolje



A zdaj spi na veliki/večji postelji? Pa ima kako zaščitno ograjico? Jaz sem namreč začela razmišljat, da bi jo dala na večjo posteljo, ker imamo en dormeo še doma in bi ga dala v najino sobo, dokler še nima sobice. To pa zato, ker se rotira na vse konce in se zaletava v ograjo, skratka nima placa za svoje premetavanje in se morda tudi zato kdaj zbudi user posted image


ja,sedaj je na veliki postelji z zaščitno ograjico

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 7:47:31   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

tilči, jaz raje ne pomislim, kakšen tulež bo v vrtcu od Gregorja... user posted image Je tako navezan name, da kar boli user posted image V četrtek imam sestanka v vrtcu za njega in malo piko. Bomo videli, kakšen red bo.


Bomo skupaj jokale in se tolažile tukaj gor,ko bomo otroke pustile v vrtcu.Ma bo že.Če so se drugi navadili,se bodo pa tudi ostali.Kaj veš,mogoče se bosta pa Gregi in Tilen kar zaigrala in pozabila,da sva midve zravenuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 7:49:06   
tilči
Pa dobro jutro!user posted image user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 8:07:59   
špelin@
Dobro jutro user posted image

user posted image


(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 9:07:31   
Estrella*
Jutrouser posted image
 
Evo danes imam nekoliko več časa, na šihtu je zatišje pred neurjemuser posted image
 
Špelin@: hvala za postrežbo

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 9:23:02   
kasso
Estrella, kako kaj Alja? A boš tudi to jesen vpisala Andraža na plavalni tečaj?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 9:24:42   
kasso
Jaz sem pa ravnokar izvedela, da bo Petja letos pri isti vgojiteljici in skupini kot prejšnjo šolsko leto. user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 10:11:38   
jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
jana81, potem je noga od tvojega user posted image zdaj ok?


JA NO RECIMO da je, ne more še športat, pa na hiter stopit.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 10:23:32   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Jaz sem pa ravnokar izvedela, da bo Petja letos pri isti vgojiteljici in skupini kot prejšnjo šolsko leto. user posted image


Super user posted image  Alja bo pa zamenjala obe vzgojiteljiciuser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 10:23:39   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Estrella, kako kaj Alja? A boš tudi to jesen vpisala Andraža na plavalni tečaj?

Alja je mala sitnica , kot vednouser posted image . Andraž ne bo več hodil, ker se mu ne zdi več zanimivo. Želi na karate

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 10:45:09   
Anonimen
DANuser posted image
 
kak smo kaj?
 
evo jaz pridno delam in se mi je zaluštalo malo sem poškilituser posted image .
 
naj vam povem, da smo bili v petek ponoč na pediat., je miška neki težko začela dihat, valda je imela spet vročino okrog 40, zato sem kar dež. zdravnika poklicala, in smo jo neslo pokazat, so ji v našem zd. domu zmerili stim. in je imela 91user posted image , in valda nas je poslala takoj na pedia., tam pa ne boste verjela prišli smo okrog 1h in moja miška se je začela tkoj igrat in razgrajat po bolnici, kot da ne bi bilo sredi nočiuser posted image , tam so ji ponovni izmerili stim. in je imela 96user posted image , tako da očitno ni bilo nobenih problemov z dihanjem, samo mami se je ustrašilauser posted image , smo jo morali potem uspavat, ker v budnem stanju je ni bilo mogoče pregledatuser posted image - se je tako drla, da je polovico bolnice prebudilauser posted image , potem ko je končnoooooo zaspala, jo je pediater pregledal od glave do pete, in je bilo vse OKuser posted image .
 
Drugače pa, a ste že bile v tej novi pedat. bolnici, fulll je vse lepooooooooouser posted image , tako prijetno okolje, pa osebje je tako prijaznouser posted image , res name so naredili super vtis-pa vse veste da se to malokrat zgodiuser posted image user posted image , večkrat obratno.
 
no od pon. smo že v vrtcu in smo zdravi ampak ponoči ne spimo skoraj ničuser posted image , celo noč jokanje in premetavanje, še tadnja štirica ji rine ven in mislim, da jo mora kar konkretno matratuser posted image . Sem tam pediatra vprašala, kaj narediti, da bo moj otrok končno ponoči spal, je rekel če je otrok zdrav, naj ga preselim v njegovo sobico, in dam lubčka za lahko noč, v dosegu rok mu dam flaško čaja, in grem. Tudi če bo jokala naj jo pustimuser posted image  jao kak naj to naredim....
 
tako, zdaj pa grem prebrat kaj novega tuuser posted image
 

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 10:47:26   
Anonimen
uote]IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

tilči, jaz raje ne pomislim, kakšen tulež bo v vrtcu od Gregorja... user posted image Je tako navezan name, da kar boli user posted image V četrtek imam sestanka v vrtcu za njega in malo piko. Bomo videli, kakšen red bo.


Bomo skupaj jokale in se tolažile tukaj gor,ko bomo otroke pustile v vrtcu.Ma bo že.Če so se drugi navadili,se bodo pa tudi ostali.Kaj veš,mogoče se bosta pa Gregi in Tilen kar zaigrala in pozabila,da sva midve zravenuser posted image


user posted image user posted image  za uvajanje.
 
zame je bilo to kar precej mučno obdobjeuser posted image

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 11:57:27   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Jaz sem pa ravnokar izvedela, da bo Petja letos pri isti vgojiteljici in skupini kot prejšnjo šolsko leto. user posted image


Super user posted image  Alja bo pa zamenjala obe vzgojiteljiciuser posted image

to pa ni fajn, spet se bo morala prilagajat.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 11:57:34   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Estrella, kako kaj Alja? A boš tudi to jesen vpisala Andraža na plavalni tečaj?

Alja je mala sitnica , kot vednouser posted image . Andraž ne bo več hodil, ker se mu ne zdi več zanimivo. Želi na karate

karate je tudi zanimiv za take mulce :)
škoda pa, da ga plavanje ne veseli več. S kom bom pa zdaj jaz kofetkala user posted image

edinaos, super, da je AT ok. V novo pediatrično pa grem sept. z Gašperjem,. Me prav zanima kako izgleda user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 12:30:21   
jana81

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Jaz sem pa ravnokar izvedela, da bo Petja letos pri isti vgojiteljici in skupini kot prejšnjo šolsko leto. user posted image


Super user posted image  Alja bo pa zamenjala obe vzgojiteljiciuser posted image

to pa ni fajn, spet se bo morala prilagajat.


ja Nejc tudi vse menja, še prijatelje..bomo videli kako bo v petek..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 12:46:44   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: jana81


IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Jaz sem pa ravnokar izvedela, da bo Petja letos pri isti vgojiteljici in skupini kot prejšnjo šolsko leto. user posted image


Super user posted image  Alja bo pa zamenjala obe vzgojiteljiciuser posted image

to pa ni fajn, spet se bo morala prilagajat.


ja Nejc tudi vse menja, še prijatelje..bomo videli kako bo v petek..

držim pesti, da se bo hitro privadil na spremembo.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 15:23:23   
Anonimen
user posted image Punce a vaši otroci tudi tako protestirajo, ko jih preoblačiteuser posted image  moja je obupnauser posted image , v vrtcu sem vprašala, pa pravjo da so čisto pri miru in lepo čakajo dokler jih do konca ne spadenajo.
 

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 15:44:16   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

user posted image Punce a vaši otroci tudi tako protestirajo, ko jih preoblačiteuser posted image  moja je obupnauser posted image , v vrtcu sem vprašala, pa pravjo da so čisto pri miru in lepo čakajo dokler jih do konca ne spadenajo.
 


Kakor ker dan, enkrat se je prou za skregat, dugč pa je priden.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 16:25:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Jaz sem pa ravnokar izvedela, da bo Petja letos pri isti vgojiteljici in skupini kot prejšnjo šolsko leto. user posted image

Fino user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 16:26:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
jana81, potem je noga od tvojega user posted image zdaj ok?


JA NO RECIMO da je, ne more še športat, pa na hiter stopit.

Upam, da bo noga kmalu čisto pozdravljena user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 16:26:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Jaz sem pa ravnokar izvedela, da bo Petja letos pri isti vgojiteljici in skupini kot prejšnjo šolsko leto. user posted image


Super user posted image  Alja bo pa zamenjala obe vzgojiteljiciuser posted image

Mogoče bosta pa tudi novi vzgojiteljici po njenem okusu in bo zadovoljna user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 16:28:40   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

DANuser posted image
 
kak smo kaj?
 
evo jaz pridno delam in se mi je zaluštalo malo sem poškilituser posted image .
 
naj vam povem, da smo bili v petek ponoč na pediat., je miška neki težko začela dihat, valda je imela spet vročino okrog 40, zato sem kar dež. zdravnika poklicala, in smo jo neslo pokazat, so ji v našem zd. domu zmerili stim. in je imela 91user posted image , in valda nas je poslala takoj na pedia., tam pa ne boste verjela prišli smo okrog 1h in moja miška se je začela tkoj igrat in razgrajat po bolnici, kot da ne bi bilo sredi nočiuser posted image , tam so ji ponovni izmerili stim. in je imela 96user posted image , tako da očitno ni bilo nobenih problemov z dihanjem, samo mami se je ustrašilauser posted image , smo jo morali potem uspavat, ker v budnem stanju je ni bilo mogoče pregledatuser posted image - se je tako drla, da je polovico bolnice prebudilauser posted image , potem ko je končnoooooo zaspala, jo je pediater pregledal od glave do pete, in je bilo vse OKuser posted image .
 
Drugače pa, a ste že bile v tej novi pedat. bolnici, fulll je vse lepooooooooouser posted image , tako prijetno okolje, pa osebje je tako prijaznouser posted image , res name so naredili super vtis-pa vse veste da se to malokrat zgodiuser posted image user posted image , večkrat obratno.
 
no od pon. smo že v vrtcu in smo zdravi ampak ponoči ne spimo skoraj ničuser posted image , celo noč jokanje in premetavanje, še tadnja štirica ji rine ven in mislim, da jo mora kar konkretno matratuser posted image . Sem tam pediatra vprašala, kaj narediti, da bo moj otrok končno ponoči spal, je rekel če je otrok zdrav, naj ga preselim v njegovo sobico, in dam lubčka za lahko noč, v dosegu rok mu dam flaško čaja, in grem. Tudi če bo jokala naj jo pustimuser posted image  jao kak naj to naredim....
 
tako, zdaj pa grem prebrat kaj novega tuuser posted image
 

Ojej user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če bi jaz naredila na modro obarvan način, bi imela hitro policijo in CSD za vratom, ker bi Gregor tulil cele noči user posted image user posted image user posted image

Vau, kakšno lepo št. postov imam: 12121 user posted image

Drugače pa ne vem, ali bi se smejala ali jokala: dopoldne sem imela na obisku Telekomovca, ker nam spet vse skupaj "ven meče", in mi je odžrl celo dopoldne, nasvinjal po stanovanju s koščki tanke bakrene žičke (kakšna je.ba je bila to 100% odstranit, se niti posesat ne da, je treba na kolena in z baterijo svetit po tleh, da vse pobereš user posted image - majhen pes in stikljivi Gregor vse vtakneta v kljun user posted image ) in plastičnimi ovojčki od žic, za nameček mi je pa s pisalne mize še odnesel dokument za vrtec (za Gregca), ki ga moram jutri nesti k zdravniku. Sem ga klicala in mi bo zadevo jutri vrnil, upam, da ni vrgel stran user posted image Bom pa spet celo dopoldne lahko visela doma in ga čakala...................


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 25.8.2009 16:33:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 20:55:03   
Srčekgirll
Hej, hej!

No, Vid je bolš, je biu dns na pregledu, sam antibiotike more spit do konca. Sej, zdej bom pa še jst zbolela k se me že loteva. V pljučih me tišči ( k de bi bla ta hujš kadilc (pa ne kadim)), pa grlo mal boliuser posted image . Mah, kaj čmo, tko je. Drgač pa nč nouga.user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
25.8.2009 21:37:28   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

user posted image Punce a vaši otroci tudi tako protestirajo, ko jih preoblačiteuser posted image  moja je obupnauser posted image , v vrtcu sem vprašala, pa pravjo da so čisto pri miru in lepo čakajo dokler jih do konca ne spadenajo.
 




Pa še kako! Ji moram pet, ji razlagat, da gremo papa, ji dat daljinca v roke.....da jo zamotim, ker če je ne, tako navere da je joj. Previjanje in preoblačenje naravnost sovraži.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?