|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 10:52:46   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity
Dokler so preskrbljeni iz dohodkov staršev, me ne zanima, lahko jih imajo tudi 6,7, al pa tudi več.

kaj pa če so starši brezposelni in živijo od soc. podpore? pol te pa zanima?


očitno da ja. me pa zanima če potlej kaj ukrepa ali se tud ona zgražauser posted image

iscer pa v današnjih časih hitro dobro situirana družina pade na rob. Pa naj bo z enim razvajenčkom ali pa s  7-mim trpečimi otroci.



moraš vedeti, da je v tako majhni deželi kot je SLO, zaželjeno čim več otrok. 6,7 otrok iz soc. družine bo državi prineslo več prihodka kot pa država zdaj za njih plačuje.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 10:57:31   
water lily
Rojena kot tretji otrok v familji, za mano še sestra. Torej smo bili štirje. Nič nam ni manjkalo. Starša sta delala. Na morje smo hodili, v prikolico. Fenomenalno je blo. Se ne spomnim da bi kdaj kaj pogrešala.
Sama bi tudi imela tri otroke. Od nekdaj sem si želela ravno tri. Ne vem če zaradi modernostiuser posted image
No zdej bi bla hvaležna tudi za enega.

So mi pa bolna vsa posploševanja o družinskih članih kle gor. Ker ni pogojeno z številom družinskih članov kakšna je družina. Ali srečna. Ali revna. Ali bogata. To nima nobene veze z številom družinskih članov ampak s starši.
In pisat da vse družine z več otroci molzejo državo je bolno. Isto kot je bolno pisat da so družine z več otroci bolj srečne kot tiste z enim. A kdo kdaj pomisli kakšen čudež so otroci? Da mogoče ni vsem staršem dan ta čudež večkrat v življenju. In potem pisat o razvajenih edinčkih, o naduvanih starših edinčkov.....je isto bolano. Na svetu so različne družine......in sreča in vse ostalo nima nobene veze s tem kako velike so.

Se mi pa osebno tudi smilijo otroci dveh že desetletja nezaposlenih tridesetletnih staršev. Pa nima veze ali jih je 6 ali pa eden. Ker so reveži. Glede financ in glede vzgoje. Ker kakšen vzorec pa prenašaš na otroka če oba še nikoli nista delala pa samo gledata iz kje bosta kaj brez dela potegnila?

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 11:10:49   
higuys
In pisat da vse družine z več otroci molzejo državo je bolno. Isto kot je bolno pisat da so družine z več otroci bolj srečne kot tiste z enim. A kdo kdaj pomisli kakšen čudež so otroci? Da mogoče ni vsem staršem dan ta čudež večkrat v življenju. In potem pisat o razvajenih edinčkih, o naduvanih starših edinčkov.....je isto bolano. Na svetu so različne družine......in sreča in vse ostalo nima nobene veze s tem kako velike so.


Bingo.  Ampak dvomim, da bo padlo na plodna tla.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 11:15:10   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
In pisat da vse družine z več otroci molzejo državo je bolno. Isto kot je bolno pisat da so družine z več otroci bolj srečne kot tiste z enim. A kdo kdaj pomisli kakšen čudež so otroci? Da mogoče ni vsem staršem dan ta čudež večkrat v življenju. In potem pisat o razvajenih edinčkih, o naduvanih starših edinčkov.....je isto bolano. Na svetu so različne družine......in sreča in vse ostalo nima nobene veze s tem kako velike so.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 11:24:16   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

In pisat da vse družine z več otroci molzejo državo je bolno. Isto kot je bolno pisat da so družine z več otroci bolj srečne kot tiste z enim. A kdo kdaj pomisli kakšen čudež so otroci? Da mogoče ni vsem staršem dan ta čudež večkrat v življenju. In potem pisat o razvajenih edinčkih, o naduvanih starših edinčkov.....je isto bolano. Na svetu so različne družine......in sreča in vse ostalo nima nobene veze s tem kako velike so.


Bingo.  Ampak dvomim, da bo padlo na plodna tla.



Točno tako, pa ni rablo past na plodna tla, ker je na teh tleh tole mišljenje že zdavnaj usidrano, sam eni pač ne štekate, kaj vam človek napiše.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 11:24:31   
Tonchka
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Rojena kot tretji otrok v familji, za mano še sestra. Torej smo bili štirje. Nič nam ni manjkalo. Starša sta delala. Na morje smo hodili, v prikolico. Fenomenalno je blo. Se ne spomnim da bi kdaj kaj pogrešala.
Sama bi tudi imela tri otroke. Od nekdaj sem si želela ravno tri. Ne vem če zaradi modernostiuser posted image
No zdej bi bla hvaležna tudi za enega.

So mi pa bolna vsa posploševanja o družinskih članih kle gor. Ker ni pogojeno z številom družinskih članov kakšna je družina. Ali srečna. Ali revna. Ali bogata. To nima nobene veze z številom družinskih članov ampak s starši.
In pisat da vse družine z več otroci molzejo državo je bolno. Isto kot je bolno pisat da so družine z več otroci bolj srečne kot tiste z enim. A kdo kdaj pomisli kakšen čudež so otroci? Da mogoče ni vsem staršem dan ta čudež večkrat v življenju. In potem pisat o razvajenih edinčkih, o naduvanih starših edinčkov.....je isto bolano. Na svetu so različne družine......in sreča in vse ostalo nima nobene veze s tem kako velike so.

Se mi pa osebno tudi smilijo otroci dveh že desetletja nezaposlenih tridesetletnih staršev. Pa nima veze ali jih je 6 ali pa eden. Ker so reveži. Glede financ in glede vzgoje. Ker kakšen vzorec pa prenašaš na otroka če oba še nikoli nista delala pa samo gledata iz kje bosta kaj brez dela potegnila?




Bravo lily, ni kaj dodati. Eden redkih odgovorov, ki ni nabit s takšnimi ali drugačnimi čustvi.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 11:33:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

So mi pa bolna vsa posploševanja o družinskih članih kle gor. Ker ni pogojeno z številom družinskih članov kakšna je družina. Ali srečna. Ali revna. Ali bogata. To nima nobene veze z številom družinskih članov ampak s starši.
In pisat da vse družine z več otroci molzejo državo je bolno. Isto kot je bolno pisat da so družine z več otroci bolj srečne kot tiste z enim. A kdo kdaj pomisli kakšen čudež so otroci? Da mogoče ni vsem staršem dan ta čudež večkrat v življenju. In potem pisat o razvajenih edinčkih, o naduvanih starših edinčkov.....je isto bolano. Na svetu so različne družine......in sreča in vse ostalo nima nobene veze s tem kako velike so.



user posted image user posted image
Traparija, da se moraš zagovarjat, ker imaš enega otroka. In traparija, da se moraš zagovarjat, če jih imaš 5. Če imaš otroke rad, jih imaš s pravim namenom in jim skušaš dat dostojno življenje in jih vzgojit v samostojne, odgovorne posameznike, je povsem vseeno, koliko otrok imaš.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 11:38:32   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

So mi pa bolna vsa posploševanja o družinskih članih kle gor. Ker ni pogojeno z številom družinskih članov kakšna je družina. Ali srečna. Ali revna. Ali bogata. To nima nobene veze z številom družinskih članov ampak s starši.
In pisat da vse družine z več otroci molzejo državo je bolno. Isto kot je bolno pisat da so družine z več otroci bolj srečne kot tiste z enim. A kdo kdaj pomisli kakšen čudež so otroci? Da mogoče ni vsem staršem dan ta čudež večkrat v življenju. In potem pisat o razvajenih edinčkih, o naduvanih starših edinčkov.....je isto bolano. Na svetu so različne družine......in sreča in vse ostalo nima nobene veze s tem kako velike so.



user posted image user posted image
Traparija, da se moraš zagovarjat, ker imaš enega otroka. In traparija, da se moraš zagovarjat, če jih imaš 5. Če imaš otroke rad, jih imaš s pravim namenom in jim skušaš dat dostojno življenje in jih vzgojit v samostojne, odgovorne posameznike, je povsem vseeno, koliko otrok imaš.


In je baš vseeno, al jih oblačiš v armani, al pa v stare cote, al jih pelješ na dopust v Dubaj al pa na piknik na sosedov hrib, al pa konc koncev v Mercator...in tu je poanta vsega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 11:40:25   
ZmajTolovaj
Meni se zdi, da je vtis "prikrajšanosti" v 95 odstotkih samo zaradi vpliva okolice. Če konkretiziram - seveda, za jest je že treba imet, da se pa primerja, katere superge in hlače in igrače ima en otrok in katerih nima drugi, je pa samo zaradi okolice. Česar ne poznaš, ne pogrešaš, in obratno - zdi se ti, da moraš kupit svojemu otroku tricikel in poganjalca in vse drugo, kar vidimo pri drugih. Podobno je s počitnicami, izleti itn.
Otroku je treba pokazat in dat vrednote, vse drugo pa kakor kdo. Tako mislim, pa nočem nobenega užalit. Poznam pa nekaj ljudi, ki se samo "šlepajo" in takim bi dal lahko 3000 eur na mesec, pa bojo otroci za moje pojme bogi.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 11:53:36   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

So mi pa bolna vsa posploševanja o družinskih članih kle gor. Ker ni pogojeno z številom družinskih članov kakšna je družina. Ali srečna. Ali revna. Ali bogata. To nima nobene veze z številom družinskih članov ampak s starši.
In pisat da vse družine z več otroci molzejo državo je bolno. Isto kot je bolno pisat da so družine z več otroci bolj srečne kot tiste z enim. A kdo kdaj pomisli kakšen čudež so otroci? Da mogoče ni vsem staršem dan ta čudež večkrat v življenju. In potem pisat o razvajenih edinčkih, o naduvanih starših edinčkov.....je isto bolano. Na svetu so različne družine......in sreča in vse ostalo nima nobene veze s tem kako velike so.



user posted image user posted image
Traparija, da se moraš zagovarjat, ker imaš enega otroka. In traparija, da se moraš zagovarjat, če jih imaš 5. Če imaš otroke rad, jih imaš s pravim namenom in jim skušaš dat dostojno življenje in jih vzgojit v samostojne, odgovorne posameznike, je povsem vseeno, koliko otrok imaš.


In je baš vseeno, al jih oblačiš v armani, al pa v stare cote, al jih pelješ na dopust v Dubaj al pa na piknik na sosedov hrib, al pa konc koncev v Mercator...in tu je poanta vsega.


Dvomim da otroka briga kaj ima na riti ko po lužah skače. Še manj otroka briga dubaj. Otroci si želijo čas s starši, zabave, zrak.... Jaz imam očeta v spominu po tem kako se je podil po travnikih za bajto z nami. Kako smo se špricali z vodnimi pištolami. Kako nas je učil plavat..... Tudi sanja se mi ne kakšne hlače sem imela takrat na riti.

Dostojno življenje niti približno ni Dubaj ali egipt vsako leto. Ljudje, ki se imajo radi se lahko zabavajo na jezeru v bližini, na hribčku za hišo, v simonovem zalivu.....ne rabijo zunanjih dejavnikov da jim naredijo "žur".
Če bodo pa otroci imeli željo po dubaju, si jo bodo pač uresničili, ko bodo služili svoj denar. Tako kot smo si jih mi. Pa nam ne manjka nič.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 12:12:34   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity
Dokler so preskrbljeni iz dohodkov staršev, me ne zanima, lahko jih imajo tudi 6,7, al pa tudi več.

kaj pa če so starši brezposelni in živijo od soc. podpore? pol te pa zanima?


očitno da ja. me pa zanima če potlej kaj ukrepa ali se tud ona zgražauser posted image

iscer pa v današnjih časih hitro dobro situirana družina pade na rob. Pa naj bo z enim razvajenčkom ali pa s  7-mim trpečimi otroci.


Če živijo izključno od soc.podpore me jezi ja. Kaj dosti pa ne morem naredit proti temu ne?

Se strinjam da si kmalu  na robu v teh časih. Samo službo izgubiš (bog ne daj kar oba na enkrat) in si na robu.  Al pa kakšne druž.tragedije. user posted image

Pomagala sem pa že večkrat in se tudi najeuser posted image a.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 12:21:35   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: rija

me ne briga koliko jih ima kdo, pa če je to moderno ali ne.



Tako nekako. Je pa res, da me bolj kot finačno preskrbljanje otrok skrbi vzgoja, doslednost, načelonost - slednjega mi ob vsem pehanju za materialne dobrine - da, s tem si lahko privoščimo bivanje v zakreditirani hiški - kronično primanjkuje

Tudi mi smo bili 3 na 50 m2, pa še ne po 2 leti razlike, pa se iz mladosti nikoli ne spomnim, da bi nam bilo na 50m2 tesno, bolj lumparij, dogodkov, ki sem jih doživelja z bratoma

Mene moti, ko mi kdo začne glede otrok jamrati, češ da jih nima več zato, ker ne ve, kako bo - pri tem pa služba za nedoločen čas, potovanja, ipd., ker se pač nekaterim (materialnim) stvarem niso pripravljeni odreči oz. jih prerazporediti
Štekam pa tudi tiste, ki res ne delajo, pa nič ne naredijo tudi glede zaščite - verjamem, da je potem marsikomu, čeprav pod častjo, a za dobrobit otrok to vendarle storijo in se izpostavijo v medijih, na nakraspajo za poplačitev dolgov

Tudi jaz opažam, da so 3 otroci že skoraj pravilo, tudi med našimi Celjankami, kjer se z redkima izjemama, ko sta nam 'dovolj' 2 otroka, pa ne mislim nič slabega
Je pač vsak človek zase svet, tudi skuštrane se spomnim, ko me je videla 2.ič nosečoi, češ da ona pa ne bo imela več otrok, ecola, že tretji čaka, da se rodiuser posted image  Se spreminjamo, ampak jaz zase še vedno lahko rečem, da imam 2 vrh glave, finančno sploh ne bi razmišljala, ker lahko otroku marsikaj daš tudi brez denarja in dragih oblek, morda za življenje še bolj koristnega, ampak kot rečeno, meni se prav ne da toliko ubadat z vzgojo, ne-ji, ne bom-i, trmo, ihto, cmerjenjem za vsak nič, enostavno ne morem, ker mi to hitro razpara živce
To - poleg nespanja - pismo, sem sebična, ampak 4 leta kronične neprespanosti imam dovolj - hvala - je zame dovoljšenj razlog, da imam 'le' 2, ne pa 3, 4 ali 10 otrok

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 12:29:16   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In je baš vseeno, al jih oblačiš v armani, al pa v stare cote, al jih pelješ na dopust v Dubaj al pa na piknik na sosedov hrib, al pa konc koncev v Mercator...in tu je poanta vsega.


O, kalbo, pa ni
res ne
Verjemi, da že otročki štekajo marsikaj
Prizor iz vrtca - enemu otročku oblečejo navadno Šparovo Sparkx majčko, ker s eje polil, ko pride mamica ponj, znori, češ da to pa ni njegova majčka, ker on ima Benettonove tudi za rezervo!!!! Mu z ihto sleče majčko, pa obleče ta pravo
Kaj je s tem sporočila otroku?
Pa tistemu, čigar majčka je bila - čeprav ni bil zraven?
Meni je veliko povedala
In tako se pridno ocenjujemo, ti si čefur, jaz imam Zaro, ti ne greš na morje, ampak v Mercator, ti si luzer, mi smo pa tak fajn, si privoščimo, veš

Adijo pamet. V današnjih časih, ko sta pomembna le videz in materialno grebatorstvo, so drugače misleči zelo redka izjema (dobrodošla seveda)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 13:12:40   
Tonchka
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

O, kalbo, pa ni
res ne
Verjemi, da že otročki štekajo marsikaj
Prizor iz vrtca - enemu otročku oblečejo navadno Šparovo Sparkx majčko, ker s eje polil, ko pride mamica ponj, znori, češ da to pa ni njegova majčka, ker on ima Benettonove tudi za rezervo!!!! Mu z ihto sleče majčko, pa obleče ta pravo
Kaj je s tem sporočila otroku?
Pa tistemu, čigar majčka je bila - čeprav ni bil zraven?
Meni je veliko povedala
In tako se pridno ocenjujemo, ti si čefur, jaz imam Zaro, ti ne greš na morje, ampak v Mercator, ti si luzer, mi smo pa tak fajn, si privoščimo, veš

Adijo pamet. V današnjih časih, ko sta pomembna le videz in materialno grebatorstvo, so drugače misleči zelo redka izjema (dobrodošla seveda)



Žal, je to res. Sem tudi sama že bila priča takim scenam v vrtcu. In tudi majhni otroci znajo biti na žalost, zelo pikri in žaljivi in posledično otroci na drugi strani "brega" zelo prizadeti. Pa saj imam tudi sama včasih občutek, ko prebiram te forume, da se "vsi" oblačijo samo po najbolj fensi butikih, jedo v najbolj fensi restavracijah ipd. 

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 13:18:52   
kalbo
Če ti otroku privzgojiš prave vrednote, sem prepričan, da ga to ne bo užalilo. Sam sem imel vedno samo dvoje sprane kavbojke, pa mi ni s tega pogleda nikol nič manjkal.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 13:25:05   
Šaki
če povem samo to da se vse z malim začne, povem zadost,ane...?!

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 13:27:28   
Raho
Odkrito priznam, da bi imela še enega otročka, le če bi bila mlajša. Ni ga lepšega kot brezpogojna ljubezen, ki ti jo nudi otrok. In edino kar od tebe zahteva je enaka mera ljubezni...
No, včasih ti kak petletnik zna stopiti na nerv - ne higuysuser posted image user posted image user posted image user posted image  - še posebej, če 2 uri tuli, da bi imel gekona...user posted image

In ni potrebno fensi izletov, prav tako ne nedeljskih kosil v izbranih restavracijah, pa tudi počitnic v najbolj fancy hotelu A kategorije v Grčiji ali Turčiji ne.

Moja otroka sta zadovoljna z izletom na nogometno igrišče in gledanjem gasilske vaje, zadovoljna sta s piknikom na domačem vrtu in s štirimi dnevi počitnic v Čatežu...

Glede cunj pa sploh ne komplicirata - tam kompliciram jaz... Ampak tudi to se spreminja... Počasi, vendar varno in vztrajno delam na tem.


In še sreča, da me je pravočasno "srečala" pamet glede nudenja materialnih dobrin otrokoma... Ker sem bial na izjemno slabi poti.user posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 8.6.2009 13:29:10 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 13:39:56   
higuys
No, včasih ti kak petletnik zna stopiti na nerv - ne higuysuser posted image user posted image user posted image user posted image  - še posebej, če 2 uri tuli, da bi imel gekona...user posted image

pa še edinec ni user posted image . Res,  če ne bi videla ne bi verjela, da je mali čisti profesionalec...academy award mu čez kakšno leto ne uide. A je Boris že doma? user posted image


In še sreča, da me je pravočasno "srečala" pamet glede nudenja materialnih dobrin otrokoma... Ker sem bial na izjemno slabi poti

En mali, mali košček zasluge si lahko vzamem? Pliz?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 13:44:49   
Raho
Borisa še ni... - za 6. rojstni dan pride (upam, da bomo do takrat gekona pozabili).


Ja, higuys - imaš zasluge, ja, ja, ja, ja....

Si zdaj zadovoljna?user posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 14:03:46   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity


Če živijo izključno od soc.podpore me jezi ja. Kaj dosti pa ne morem naredit proti temu ne?




veš kaj, če ima ena mamica 6 otrok in se je dobesedno odločila, da bo "mamica po poklicu", ker si tako želi..se mi zdi že logično, da ji soc. stoji ob strani..sem prepričana, da bolj trdo dela kot če bi hodila v službo.
jaz ne bi bila zmožna imeti več otrok IN službo, ti bi?
in kot sem že napisala, država ima od tega koristi. zato ne razumem kaj te tu jezi!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 14:07:15   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Borisa še ni... - za 6. rojstni dan pride (upam, da bomo do takrat gekona pozabili).




user posted image user posted image  vi ga boste, malemu pa bom jaz osvežila spomin, če bo šel slučajno v pozabo. user posted image


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 14:18:06   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity


Če živijo izključno od soc.podpore me jezi ja. Kaj dosti pa ne morem naredit proti temu ne?




veš kaj, če ima ena mamica 6 otrok in se je dobesedno odločila, da bo "mamica po poklicu", ker si tako želi..se mi zdi že logično, da ji soc. stoji ob strani..sem prepričana, da bolj trdo dela kot če bi hodila v službo.
jaz ne bi bila zmožna imeti več otrok IN službo, ti bi?
in kot sem že napisala, država ima od tega koristi. zato ne razumem kaj te tu jezi!


Mislim da je mislila da sta oba doma in niti nimata želje po službi.
Vsaj mene taki jezijo.
To da je eden od njiju doma, mene niti malo ne moti.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 14:24:08   
ZARA
Ampak vedno znova se sprašujem, kako in zakaj se vam potem še v neskončnost ljubi secirat en začetni post oziroma debato?? Ah, naj nekdo odpre nov konstruktiven kreg, mater. Ta je že predolg.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 14:32:07   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Me prav zanima, kakšni bi bili odgovori na temo, kok je mim imet samo enega fejst razvajenega otroka, ki mu otroci vse v rit vtaknejo, pa dajo ves denar na svetu, samo da se jim ni treba ukvarjat  z njim

Zanimivo je, res videt, kako noro dobro funkcionirajo velike družine. Toliko ljubezni in bližine ne vidiš povsod
 
 

Obsojata posploševanje in vtikovanje v druge, sama pa se spuščata na decembrčin nivo. Al še nižje.




Se podpišem.

Drugače mi je pa vseeno koliko otrok imajo drugi, če jih lahko živijo in so otroci srečni zakaj pa ne.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 14:35:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ampak vedno znova se sprašujem, kako in zakaj se vam potem še v neskončnost ljubi secirat en začetni post oziroma debato?? Ah, naj nekdo odpre nov konstruktiven kreg, mater. Ta je že predolg.


Pa daj ti enega konstruktivnega......user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?