|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 14:57:21   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity


Če živijo izključno od soc.podpore me jezi ja. Kaj dosti pa ne morem naredit proti temu ne?




veš kaj, če ima ena mamica 6 otrok in se je dobesedno odločila, da bo "mamica po poklicu", ker si tako želi..se mi zdi že logično, da ji soc. stoji ob strani..sem prepričana, da bolj trdo dela kot če bi hodila v službo.
jaz ne bi bila zmožna imeti več otrok IN službo, ti bi?
in kot sem že napisala, država ima od tega koristi. zato ne razumem kaj te tu jezi!


Mislim da je mislila da sta oba doma in niti nimata želje po službi.
Vsaj mene taki jezijo.
To da je eden od njiju doma, mene niti malo ne moti.



user posted image
Se podpišem pod WL.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 15:51:39   
mateyka
no, avtorica te teme pa v začetnem postu ni niti z besedo omenila, da jo motijo v primeru, če živijo izključno od socialne podpore. če prebereš prvi post je prav sovražno nastrojen proti lljudem, ki imajo več otrok in kdaj pojamrajo o svojih osebnih težavah (koneckonev kdo pa ne). tema, ki jo je začela avtorica je meni osebno hujskaška in nestrpna.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 8.6.2009 15:59:06 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 15:54:00   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
no, avtorica te teme pa v začetnem postu ni niti z besedo omenila, da jo motijo v primeru, če živijo izključno od socialne podpore. če prebereš prvi post je prav sovražno nastrojen proti lljudem, ki imajo več otrok in kdaj pojamrajo o svojih osebnih težavah (koneckonev kdo pa ne). tema, ki jo je začela avtorica je meni osebno hujskaška in nič drugega.

Se strinjam.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 16:01:12   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no, avtorica te teme pa v začetnem postu ni niti z besedo omenila, da jo motijo v primeru, če živijo izključno od socialne podpore. če prebereš prvi post je prav sovražno nastrojen proti lljudem, ki imajo več otrok in kdaj pojamrajo o svojih osebnih težavah (koneckonev kdo pa ne). tema, ki jo je začela avtorica je meni osebno hujskaška in nestrpna.


V bistvu me ta tema čudi ja. Ker se mi zdi da ima avtorica tudi tri otrokeuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 20:09:49   
Anonimen
Ste pa ornk falil.
Odprla sem to temo zato, ker me bolj skrbi kolegičino zdravje in njeno mnenje, da se šele družina začne s tremi otroci (čeprav ima že sedaj probleme z možem, kot da potem bo pa bolje al kaj)in ker dobesedno druga kolegica dela na otroku zato, ker pač se imeti tri bolj splača, kar je menda že preračunala, ker zaradi tega jih ima ta, pa ona, pa tista.... In ja, na žalost poznam kar nekaj družin, če lahko še to napišem, če me ne boste spet popljuvali, ki imajo otroke samo zaradi koristi. Verjemite, da ima tak otrok hude posledice, ker je na svet prišel ker je pač prišel zaradi česarkoli že, seveda ne pa iz ljubezni. Ne obsojam pa niti najmanj nobenega, pa čeprav jih ima 10 ali več.
Sicer bi mogla pa že vedeti, da ponavadi teme skrenejo hudo hudo iz dejanske poti, ker sploh ni bilo tako mišljeno.
Sicer pa, živela ljubezen, kakršnakoli že user posted image user posted image Sicer pa HB, čez 20 let bo svet drugačen....odrasli mladi bodo poznali prave družinske vrednote, ne bodo se obremenjevali kako so oblečeni, ali bodo šli kampirat za Savo, namesto v Grčijo (opisujete eno skrajnost v drugo) ali bodo dobili kaj popotnice v svet, ker dejansko jih bo držala gor ljubezen, prave vrednote....prav veselim se te generacije. Čas je, da se res kaj spremeni, ja...In še enkrat, vsaka čast tem staršem, ki bodo vzgojili te otroke.user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil decembrka -- 8.6.2009 20:20:36 >

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 20:45:06   
anajmad

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če ti otroku privzgojiš prave vrednote, sem prepričan, da ga to ne bo užalilo. Sam sem imel vedno samo dvoje sprane kavbojke, pa mi ni s tega pogleda nikol nič manjkal.

Leta dva in tri. Tudi sama imam dosti manj cunj kot moja tavečja hči. Pa sem jo učila dobrih vrednot po večini,ampak družba.....tle nimamo kej. Boste videli,ko bodo otroci mal odrasli.Pa čeprav si sama služi zdej denar,sam....ni besed.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 20:50:06   
anajmad

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: nanka

mene pa zanima kako država finančno podpira velike družine? Imam štiti otroke in razen otroškega dodatka, ki je najbrž manjši kot ga dobijo matere samohranilke lažne seveda in letnega dodatka ne dobim ničesar. Vrtec sem morala oziroma ga bom še plačevala za vse 4, torej kako mi država živi otroke? Pa resno sprašujem, ker očitno ve, ki imate manj kot tri otroke menite, da nam država vsak mesec da.... kaj? 


Ja, a ne ves? Bonus nagrada - 1000 EUR/ mesec na otroka.
Zato smo se pa mi odlocili za 3 otroke. Potem pa mi2 zpraviva ta denar za pocitnice, pa fensi lokale, pa obleke in cevlje, otroc se pa cele dneve pr starsih cuvajo, pa okol za hrano prosjo...user posted image user posted image user posted image

Mariskateri  starsi z 1 ali 2 otrokoma so slabsi starsi, kot tisti, ki imajo vec otrok.

Pa ko se peljes na izlet z otroci, je cist vseeno kolk jih sedi v avtu 1-2-3 - bencin moras se zmeri dat v avto, da bo peljal.


Gospa Strojanova dobi 1.400 eurov na mesec otroških dokladov. Res pa je,da ne vem koliko otrok ima. Je pred časom krožil mail o njenem bančnem izpisku. No,ne vem?

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 20:53:57   
Anonimen
men je pa hecno, kak se zdej vsi neki zgražate, pa kok je grozno da se to čez materialno plat gleda, pa da sreča in ljubezen in blabla bla je vse.....sam človeka živega požrete, če otroku ne kupi najdražjega ( in ha najbolj varnega) avtosedeža, ker pri naših sončkih se pa res ne špara, pa bohnedaj da v supergah iz H&M hodi okol, groza, k so tolk cheep...al pa da ma ponaredke crocksov, joj, no, boš pa ja se stresel za onih 40€ za original, k ni primerjave, kaj si umišljuješ otroke, če mu ne morš pol nudit, a ne. take in drugačne teme človk kle bere vsak dan, da ne govorim o tem, kaka darila se kupujejo mulcu, pa o tonah plastičnih, čeprov glupih in brezveznih (ampak modernih pa vsi jih majo) igrač ( če tega otroku ne kupiš, si itak grozn starš, ker zaviraš otroško domišljijo in kreativnost, ko mu ne omogočiš da kosilnico gura po tepihu v dnevni...) itd. itd. itd. sploh ne naštevam raj več, k tko brezveze....pol se pa ena neki takega vpraša, se pa drznete zgražat kolk more ljubezen do otrok gledat skoz materialne zadeveuser posted image

starševski forum my ass....tko je kt pa povsod, sama tekmovalnost kaj kdo ma pa kaj kdo nima....še za eno klinčevo kahlo je treba temo odpret, da to pa je obvezno treba metuser posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 20:56:37   
Anonimen
Pa sem jo učila dobrih vrednot po večini,ampak družba.....tle nimamo kej. Boste videli,ko bodo otroci mal odrasli.


Kaj pa vem, men se zdi, da je na koncu se vedno prisoten faktor loterije user posted image .

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:00:28   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

men je pa hecno, kak se zdej vsi neki zgražate, pa kok je grozno da se to čez materialno plat gleda, pa da sreča in ljubezen in blabla bla je vse.....sam človeka živega požrete, če otroku ne kupi najdražjega ( in ha najbolj varnega) avtosedeža, ker pri naših sončkih se pa res ne špara, pa bohnedaj da v supergah iz H&M hodi okol, groza, k so tolk cheep...al pa da ma ponaredke crocksov, joj, no, boš pa ja se stresel za onih 40€ za original, k ni primerjave, kaj si umišljuješ otroke, če mu ne morš pol nudit, a ne. take in drugačne teme človk kle bere vsak dan, da ne govorim o tem, kaka darila se kupujejo mulcu, pa o tonah plastičnih, čeprov glupih in brezveznih (ampak modernih pa vsi jih majo) igrač ( če tega otroku ne kupiš, si itak grozn starš, ker zaviraš otroško domišljijo in kreativnost, ko mu ne omogočiš da kosilnico gura po tepihu v dnevni...) itd. itd. itd. sploh ne naštevam raj več, k tko brezveze....pol se pa ena neki takega vpraša, se pa drznete zgražat kolk more ljubezen do otrok gledat skoz materialne zadeveuser posted image

starševski forum my ass....tko je kt pa povsod, sama tekmovalnost kaj kdo ma pa kaj kdo nima....še za eno klinčevo kahlo je treba temo odpret, da to pa je obvezno treba metuser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:01:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

men je pa hecno, kak se zdej vsi neki zgražate, pa kok je grozno da se to čez materialno plat gleda, pa da sreča in ljubezen in blabla bla je vse.....sam človeka živega požrete, če otroku ne kupi najdražjega ( in ha najbolj varnega) avtosedeža, ker pri naših sončkih se pa res ne špara, pa bohnedaj da v supergah iz H&M hodi okol, groza, k so tolk cheep...al pa da ma ponaredke crocksov, joj, no, boš pa ja se stresel za onih 40€ za original, k ni primerjave, kaj si umišljuješ otroke, če mu ne morš pol nudit, a ne. take in drugačne teme človk kle bere vsak dan, da ne govorim o tem, kaka darila se kupujejo mulcu, pa o tonah plastičnih, čeprov glupih in brezveznih (ampak modernih pa vsi jih majo) igrač ( če tega otroku ne kupiš, si itak grozn starš, ker zaviraš otroško domišljijo in kreativnost, ko mu ne omogočiš da kosilnico gura po tepihu v dnevni...) itd. itd. itd. sploh ne naštevam raj več, k tko brezveze....pol se pa ena neki takega vpraša, se pa drznete zgražat kolk more ljubezen do otrok gledat skoz materialne zadeveuser posted image

starševski forum my ass....tko je kt pa povsod, sama tekmovalnost kaj kdo ma pa kaj kdo nima....še za eno klinčevo kahlo je treba temo odpret, da to pa je obvezno treba metuser posted image



Samo se plasticna jajcka si pozabila user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:02:36   
Anonimen
Me je Ulla spomnila...
Je kdo od tukaj doživel odraščanje v skromnosti, v denarni stiski pa s polno mero ljubezni? Se kdo od teh, ki je to doživel, spominja odraščanja s toplino v srcu?
Ne me jeuser posted image t, da je ljubezen prisotna, če denarja ni. Ne me jeuser posted image t, res ne.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:04:20   
Anonimen
Samo se plasticna jajcka si pozabila



user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:05:47   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Ne me jeuser posted image t, da je ljubezen prisotna, če denarja ni. Ne me jeuser posted image t, res ne.






pa ti si se danes odločila nas tukaj šokirat ali kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:06:27   
Anonimen
Je kdo od tukaj doživel odraščanje v skromnosti, v denarni stiski pa s polno mero ljubezni? Se kdo od teh, ki je to doživel, spominja odraščanja s toplino v srcu?
Ne me jeuser posted image t, da je ljubezen prisotna, če denarja ni. Ne me jeuser posted image t, res ne


To je spet posplosevanje.
Ljubezen ni vse in denar ni vse.

Smo pa ljudje razlicni in se razlicno znajdemo ob pomanjkanju enega ali drugega. Nekdo manjko denarja lahko kompenzira z ustvarjalnostjo in iznajdljivostjo, drugi ne. Razlicni smo in razlicno lahko dajemo otrokom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:06:39   
Anonimen
da je ljubezen prisotna, če denarja ni. .


prisotna je že lohk, sam otrok je ne more obut pa oblečt, pa si na njo muzko posnet in z njo prjatlov klicat itd.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:10:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

da je ljubezen prisotna, če denarja ni. .


prisotna je že lohk, sam otrok je ne more obut pa oblečt, pa si na njo muzko posnet in z njo prjatlov klicat itd.


A dej no, zdaj pa že pretiravaš. A ti to resno?user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:12:24   
Anonimen
smrtno resno. a kdaj ne ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:13:44   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

da je ljubezen prisotna, če denarja ni. .


prisotna je že lohk, sam otrok je ne more obut pa oblečt, pa si na njo muzko posnet in z njo prjatlov klicat itd.



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:14:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

men je pa hecno, kak se zdej vsi neki zgražate, pa kok je grozno da se to čez materialno plat gleda, pa da sreča in ljubezen in blabla bla je vse.....sam človeka živega požrete, če otroku ne kupi najdražjega ( in ha najbolj varnega) avtosedeža, ker pri naših sončkih se pa res ne špara, pa bohnedaj da v supergah iz H&M hodi okol, groza, k so tolk cheep...al pa da ma ponaredke crocksov, joj, no, boš pa ja se stresel za onih 40€ za original, k ni primerjave, kaj si umišljuješ otroke, če mu ne morš pol nudit, a ne. take in drugačne teme človk kle bere vsak dan, da ne govorim o tem, kaka darila se kupujejo mulcu, pa o tonah plastičnih, čeprov glupih in brezveznih (ampak modernih pa vsi jih majo) igrač ( če tega otroku ne kupiš, si itak grozn starš, ker zaviraš otroško domišljijo in kreativnost, ko mu ne omogočiš da kosilnico gura po tepihu v dnevni...) itd. itd. itd. sploh ne naštevam raj več, k tko brezveze....pol se pa ena neki takega vpraša, se pa drznete zgražat kolk more ljubezen do otrok gledat skoz materialne zadeveuser posted image

starševski forum my ass....tko je kt pa povsod, sama tekmovalnost kaj kdo ma pa kaj kdo nima....še za eno klinčevo kahlo je treba temo odpret, da to pa je obvezno treba metuser posted image



Matr s temle se pa strinjam.

Sprenevedanje, skrajnosti, obračanje besed, zlivanje žolča, itd. Samo zato, ker ima oseba svoje mnenje. Pa marš nekam no. Najbolje sprejete so objave z božjastnim številom pikapolonic in plesočih slonov, pravzaprav so nagrajene z dodatnim božjastnim številom objemov in dirjajočih psov.

Saj ne vem ali bi napisala ali ne, ker bo jasno spet kdo užaljen, ampak tole se jemlje čist preresno. Burna reakcija je samo odraz osebne ranjenosti.
Vsakdo lahko govori kar mu paše. Zakaj bi posameznik sploh odreagiral, če sam pri sebi ve, da to sploh ne drži? Zakaj bi druge prepričeval, da se motijo? Ne vidim ne razloga, ne smisla.







(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:18:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Ne me jeuser posted image t, da je ljubezen prisotna, če denarja ni. Ne me jeuser posted image t, res ne.






pa ti si se danes odločila nas tukaj šokirat ali kaj?

Po dolgem času imam spet čas posedeti pred računalnikom in preleteti RR. Vidim, da sem pravo temo odprla, je kaj za brat.user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 21:53:18   
Raho
Joj, decembrka pa ne razlagat, da ljubezen je, če je denaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

MHMmmmmmmmmmmmmmmm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 22:03:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 23:30:27   
Anais Nin

Sploh ne vem, če naj napišem, ker ste itak že vse povedale. Jaz izhajam iz premožne družine. In kot otrok sva s sestro imeli vse - poleti počitnice na morju, pozimi obvezno smučanje in draga oblačila. Dobila sem (mislim, da vse kar sem hotela). Me pa starša nikoli nista objela in mi rekla, da me imata rada. To sem pogrešala in sem bila še pozneje kot odrasla nekako zafrustrirana s tem.
In vedno sem mislila, da ne bom imela svojih otrok, ker jim ne bom znala dati tega - ljubezni.

Pa ju imam in ju učim, da je sreča v nas samih. In vsak dan se potrudim in ju objamem in jima povem, da ju imam rada. In materialne stvari, ne postavljam na prvo mesto. Za obleči imata, pa igrače tudi. Ampak bolj je pomembno to drugo.

In danes, ko sva šli z mojo hčerkico na sprehod po gozdu in sem ji nabrala za celo pest gozdnih jagod in se je smejala - sem pomislila, da je to sreča.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Mal mim mi je to
8.6.2009 23:48:48   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Gospa Strojanova dobi 1.400 eurov na mesec otroških dokladov. Res pa je,da ne vem koliko otrok ima. Je pred časom krožil mail o njenem bančnem izpisku. No,ne vem?


No, pa četudi jih dobi, vprašajmo vrle rr-jevke, če bi s tem denarjem lahko preživele npr. 7-člansko družino. Mislim, da bi jih 4/5 reklo, da je to misija nemogoče oz. da si človek lahko s takim denarjem "privošči" max. 2 otroka.

Se pa strinjam z Ullo - veliko dvoličnosti je tukaj gor, ja. A vetar duvauser posted image

< Sporočilo je popravil nejcko -- 8.6.2009 23:49:32 >

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?