|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: se DVA dni
13.6.2009 14:53:33   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa da napišem, da mamo zadnje 4 mesece noči s 13-urnim spanjem, bo pa definitivno hvaljenje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image plus seveda čez dan 2-3 ure.user posted image


didli, mi imamo zdaj tudi noči z 12 urnim spancem, pa čez dan 2-3 ure user posted image user posted image user posted image user posted image



enako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sladka_seka: jst sm 9 dan po PDP-ju rodila, ja se kr načakaš, pa vs živčn si, k te folk živčno dela,..

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: se DVA dni
15.6.2009 6:09:07   
anika87
A je že šla seka? user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: se DVA dni
17.6.2009 13:10:01   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: mamicaTaja

Tudi jst sm rodila 1 teden čez rok. In to ravno tisti dan sm rodila ko bi morala iti v porodnišnico na pregled. Najhujš je ker te vsi vsak dan sprašujejo samo še "a je že, pa kaj še čakaš..." !!??user posted image   Smo že sami nestrpni tudi brez njihovih vprašanj. Če bi lahko same sprožile porod bi ga verjetno vsaka user posted image da ne bi rodila čez rok. user posted image


joj to je res najhujs...50 klicev na dan a sem ze rodila...nakoncu sem zakopala telefon u kup nezlikanih cunj in se nisem vec oglasala nikomur

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: se DVA dni
26.6.2009 16:45:47   
sladka_seka
zivijo sm ze tu
da vam javim 16.6. sm rodila zdravo deklico tezko 3840
nism mela casa da se prej javim k sm tok zaposlena z njo da tehta ze lepih 4040

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: se DVA dni
26.6.2009 17:19:06   
sladka_seka
no ja pozabla sm napisati da po 14 urah mucenja -(to je ze vse pozabljeno) je moja zabica prsla s pomocjo carskega reza na svet

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: se DVA dni
26.6.2009 20:52:25   
benika
Čestitke! 14 ur je kar kruto. Ampak tebe so vsaj odrešili s CR, jaz sem rojevala 16 ur na umetnih, pa mi ga niso želeli narestuser posted image

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: se DVA dni
26.6.2009 23:52:44   
sladka_seka
joj to je pa kar mucno ampak mislim k si svojo zabico dobila v roke si na vse pozabila kokr jz
pa hvala ti

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: se DVA dni
29.6.2009 9:34:24   
Monni
Tudi jaz sem 18.06.2009 rodila zdravo deklico, težko 3320 in veliko 48 cm. 6 dni pred rokom mi je odtekla voda, svojih popadkov nisem imela, zato sem dobila umetne, po 6 urah je bilo vse za mano user posted image user posted image , ob meni pa prečudovita pupika. 

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: se DVA dni
29.6.2009 10:49:09   
sladka_seka
Monni cestitke
zelim ti da cim leps izkoristis dneve s svojo lepoticko
to se prav moja je samo 2 dni starejsa od tvoje
v kateri porodnisnici si bila?
mogoce sve se srecale

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: se DVA dni
1.7.2009 10:04:05   
Monni
V Mariborski. Najprej sem bila en teden v I. nadstropju, po porodu pa od 18. do 21. v II. nad. Pa ti?

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: se DVA dni
1.7.2009 17:37:26   
sladka_seka
jz sm pa v ljubljani sm mislila da se ga nisve kje srecale

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: se DVA dni
4.7.2009 10:47:10   
slovenka
Pupe, iskrene čestitke!!!!

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?