|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ovratnica proti lajanju
16.6.2009 15:02:19   
prestige

Me zanima če ste se kaj pozanimali o pasmi, preden ste nabavili samojeda?
Ker je splošno znano da ful lajajo še posebaj če so sami. Samojed ni za boks, če hočeš psa za boks je polno drugih pasem, ki niso tako čustveno navezani na lastnika.
Samojeda ne kupiš zato ker je lep, ampak zato ker ma lastnik aktivno življenje, ki ga aktivno prežvlja z samojedom. 

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ovratnica proti lajanju
18.6.2009 13:04:44   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa
meni je ravno za vikend sosed to ovratnico posodu, in je tamalga kr butlno ko ga je špriclno.


No ja, prav fajn mu ni, po moje. Pes se z lajanjem pač izraža, to je njegov način govorenja. Jaz verjamem, da se mu v bloku ali kje, kjer je moteče za okolico, tega ne more kar pustiti,. ampak obstajajo bolj humani načini, da se to prepreči, kot pa gluhemu (ne slepemu, oooo neumna jaz, blazna razlika) psu dajat gor to ovratnico. Ampak glede na kulturni nivo njegove lastnice v tem primeru tega pač ni za pričakovat. Bogi kuža.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ovratnica proti lajanju
18.6.2009 15:54:01   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

začela boš z psom nadaljevala z otroki verjetno..user posted image user posted image


ja, in ti k si moja najboljša prijateljica poznaš vse moje nasilne značilnosti....MA DEJ NEHI NO KLAMFAT NEUMNOSTI, IN PREJ POMISLI KAJ PIŠEŠ, ČE SI SPOSOBNA.

Jaz ne vem kako si vi predstavljate tole ovratnico na citronsko - zrak prou z nobeno silo ne pihne ven, ampak u izi šprične, stvar je v vonju, k je psu neprijeten. se mi zdi logično, da ni rešitev psu dat ovratnico gor in s si s tem kao ustvarit mir. poanta je da ga iz tega naučiš kaj. moj jo ima gor samo čez noč in ko sem ful na balkonu. zakaj, brezveze tlele razlagat, imam dober razlog. zdej pa če iz tega izhaja, tko kot sanja praviš, da bom svoje otroke pretepala, pol pa sem res brez besed, take tuparija izjavljat, res....ma ne morem niti verjet kaj je folk sposoben sproducirat v svojih bolnih glavah.






Ti "loca" v pravem pomenu besede...opažam zakaj je pes gluh...v tvoji bližini bi bila  tudi jaz...tist post ni bil namenjen tebi..., ampak zdaj je lahko..user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ovratnica proti lajanju
22.6.2009 7:54:33   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: prestige


Me zanima če ste se kaj pozanimali o pasmi, preden ste nabavili samojeda?
Ker je splošno znano da ful lajajo še posebaj če so sami. Samojed ni za boks, če hočeš psa za boks je polno drugih pasem, ki niso tako čustveno navezani na lastnika.
Samojeda ne kupiš zato ker je lep, ampak zato ker ma lastnik aktivno življenje, ki ga aktivno prežvlja z samojedom. 



Ej, sem kar nekaj člankov prebrala o samojedih. PA prav nikjer nisem zasledila o njihovem nadležnem "lajanju". Prav res ne. Zdaj pa kar naenkrat iz vseh strani slišim o tem...kr neki.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu prestige)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ovratnica proti lajanju
22.6.2009 16:01:29   
prestige

nevem no kaj si brala, da nisi zasledila, meni se samojedi full smilijo, glede na to koliko se jih odaja ko so stari 1 leto ali več in se jih lastniki naveličajo. Največji problem pa je to kako majo vsi ampak dobesedno res vsi zamarjene samojede, to te srce boli ko jih vidiš, ne počesane, nihšče ne ve da jim odmrla dlaka ne odpade če niso rasčesani,pol pa se to vse zabaše kuza in vleče. eh res žalostno kaj se jim dogaja, pa taki cukerčki so.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ovratnica proti lajanju
22.6.2009 20:15:21   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

začela boš z psom nadaljevala z otroki verjetno..user posted image user posted image


ja, in ti k si moja najboljša prijateljica poznaš vse moje nasilne značilnosti....MA DEJ NEHI NO KLAMFAT NEUMNOSTI, IN PREJ POMISLI KAJ PIŠEŠ, ČE SI SPOSOBNA.

Jaz ne vem kako si vi predstavljate tole ovratnico na citronsko - zrak prou z nobeno silo ne pihne ven, ampak u izi šprične, stvar je v vonju, k je psu neprijeten. se mi zdi logično, da ni rešitev psu dat ovratnico gor in s si s tem kao ustvarit mir. poanta je da ga iz tega naučiš kaj. moj jo ima gor samo čez noč in ko sem ful na balkonu. zakaj, brezveze tlele razlagat, imam dober razlog. zdej pa če iz tega izhaja, tko kot sanja praviš, da bom svoje otroke pretepala, pol pa sem res brez besed, take tuparija izjavljat, res....ma ne morem niti verjet kaj je folk sposoben sproducirat v svojih bolnih glavah.






Ti "loca" v pravem pomenu besede...opažam zakaj je pes gluh...v tvoji bližini bi bila  tudi jaz...tist post ni bil namenjen tebi..., ampak zdaj je lahko..user posted image



hja, oprosti, se ti opravičujem. to ti še ne daje pravice žalit kogarkoli drugega in mu pravit da bo tepel svoje otroke.

ja dekleta, res ste pametne. jaz splišni si sicer ne predstavljam, kako bi na human način sredi noči karkoli naredila, oz. kako bi sploh karkoli naredila. ti? mislim, imaš kak predlog? ker resnici na ljubo, moj pes se je zdej celo nekako ukrotil, ko zalaja ga fajn grdo pogledam in takoj pošteka. torej, mi poveš, kako bi ti to rešila drugače? konkretno prosim.


in vidiš dvoličnost, najprej je pes bogi ker je gluh, zdej je pa že gluh zaradi moje nekulturnosti in terorizma k ga zganjam nad njim...matr kak folk user posted image


< Sporočilo je popravil LoCa -- 22.6.2009 20:17:05 >

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ovratnica proti lajanju
22.6.2009 20:23:09   
andreja32
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSI imajo samojede zanemarjene????....to je pa zelo!!! žaljivo do vseh nas, ki za svoje pse skrbimo...

< Sporočilo je popravil andreja32 -- 22.6.2009 20:27:38 >

(odgovor članu prestige)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ovratnica proti lajanju
22.6.2009 20:25:41   
andreja32
user posted image user posted image


pa še dve morski slikici....

prastige, imaš ti samojeda?

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ovratnica proti lajanju
22.6.2009 20:57:31   
prestige

Ja imam samojedko.
in ja mogoče je res žaljivo če rečem vsi, ampak sem bla pred dobrim tednom na pasjem teku v Mariboru in sem vidla par samojedov tako zanemarjenih da se ti srce para, pol pa ta isti ljudje pridejo do tebe pa ti rečejo, joj kak pa je vaša lepa, kaj jo vsak dan kopateuser posted image user posted image .
in vem da so tudi svetle izjeme ki lepo skrbijo za njih in vidim da ste tudi vi eni izmed njihuser posted image


(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ovratnica proti lajanju
22.6.2009 21:07:23   
andreja32
na mojem koncu je samojedov izredno malo,.....res mi je pa sedajle kapnilo da so imeli v sosednji vasici samojeda samčka, več ali manj zaprtega v pasji uti, ali pa spuščenega da je letal po cestah....ta je bil pa res zanemarjen....so ga potem sem ter tja kar pobriliuser posted image .

Hvala za kompliment, mi za našo res skrbimo,...ona je naš sedmi družinski član...z nami preživi vsako minuto.....zadnjič naju z možem en dan ni bilo doma, ona je ostala sama z najstarejšima otrokoma in ni ne jedla ne pila ne opravljala potrebe, samo ležala je ....ko sva pa prišla domov je skakala , jokala, norela,...nisem mogla verjeti da naju je tako pogrešala...res pa je , da še nikoli nismo bili ločeni....se pozna da sem jaz doma in je vseskozi z mano,...še ko otroke peljem v šolo gre z nami...vsak dan...

(odgovor članu prestige)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ovratnica proti lajanju
23.6.2009 6:03:25   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: prestige


nevem no kaj si brala, da nisi zasledila, meni se samojedi full smilijo, glede na to koliko se jih odaja ko so stari 1 leto ali več in se jih lastniki naveličajo. Največji problem pa je to kako majo vsi ampak dobesedno res vsi zamarjene samojede, to te srce boli ko jih vidiš, ne počesane, nihšče ne ve da jim odmrla dlaka ne odpade če niso rasčesani,pol pa se to vse zabaše kuza in vleče. eh res žalostno kaj se jim dogaja, pa taki cukerčki so.



Po moje je brezveze govorit, da samojede zanemarjajo. Saj ljudi ki imajo pse in jih zanemarjajo je veliko. In nimajo le samojedov. Mogoče je pri njih zaradi dlake to bolj očitno. Drugače je pa naokoli polno takih psov drugih pasem, ki se nam lahko smilijo.

Tudi naš je lepo urejen. Se ful rad češe. In NE, ne zanemarjam psa in ne nameravam se ga rešiti/oddati/zapustiti zarad tega njegovega cviljenja. Samo kak predlog sem še želela, kako ga tega odvadit. In zaradi tega zdaj nisem slab lastnik.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu prestige)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ovratnica proti lajanju
23.6.2009 22:13:30   
cotonella
Cukrček, imejte psa ponoči v hiši, pa ne bo tulil. user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ovratnica proti lajanju
24.6.2009 14:57:12   
prestige


točno tak, rešitev je na dlani, sevda če jio iščeš v korist psu.


lpuser posted image

(odgovor članu cotonella)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ovratnica proti lajanju
23.2.2011 13:35:53   
Housy
Pes lahko laja tudi zaradi drugih stvari, morda ga kaj muči. Verjetno najučinkovitejša metoda je, da se s psom enostavno že od malega dovolj ukvarjaš in ga poskušaš naučit, kaj sme in kaj ne.

Vseeno pa me zanima, ali je že kdo morda poskusil ovratnico proti lajanju na pisk?

Lp, Housy

(odgovor članu cotonella)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?