|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.9.2009 15:15:03   
lea23
IZVIRNO SPOROČILO: tailor

mene pa zanima kdo  dobi to subvencijo? oz. mi smo mlada 4 članska družina pričakujemo še tretjega člana in moj plačuje preživnino..jaz pa sem izgubila službo sem pa v 7 mes. nosečnosti.on ima minim plačo.





ta subvencija ni nič pogojena z mesečnim prihodkom ki ga imate. fora je v tem, da za to subvencijo ( 300€ na vsakega družinskega člana ) lahko zaprosijo vse mlade družine, ki so v preteklem letu kupile svoje stanovanje, gradile hišo, pridobile gradbeno dovoljenje, adaptirale stanovanje, ali živijo kot najemniki ( v primeru najemnine mora vsaj eden od staršev imeti končano fakulteto ).

nevem pa kaj se prilaga k vlogi? verjetno priložiš npr. kupoprodajno pogodbo, gradbeno dovoljenje, original račun za adaptacijo od izvajalca,..?

moj brat je od staršev dobil stanovanje preko darilne pogodbe, in potem je za adaptacijo, nove inštalacije, beljenje,.. imel privatnike ki mu itak niso izdali računov, pa so mu prošnjo za to subvencijo zavrnili in ni dobil nič.





(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.9.2009 20:11:01   
sazi


ta subvencija ni nič pogojena z mesečnim prihodkom ki ga imate. fora je v tem, da za to subvencijo ( 300€ na vsakega družinskega člana ) lahko zaprosijo vse mlade družine, ki so v preteklem letu kupile svoje stanovanje, gradile hišo, pridobile gradbeno dovoljenje, adaptirale stanovanje, ali živijo kot najemniki ( v primeru najemnine mora vsaj eden od staršev imeti končano fakulteto ).


No, tole ne drži popolnoma. Je tudi dohodkovni cenzus, vendar je precej visok - zagotovo ga tista, ki je vprašanje zastavila ne presega. Zaprosijo lahko vse mlade drućine (ki imajo vsaj enega predšolskega otroka) in ki so po 1.3. 2006 kupile nepremičnino, pridobile gradbeno dovoljenje ali sklenile najemno pogodbo.

Za letos ste že zamudili. Na tej strani je letošnji razpis, pa si lahko vse preberete:
http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/610/subvencije/javni-poziv.html

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
19.9.2009 8:29:11   
lenca
včeraj sem po telefonu dobila odgovor da v prihodnjem tednu začnejo pošiljat odločbe,po 15-ih dneh bo pravnomočna in potem nastopijo nakazila.
....sicer pa jaz nisem upravičena letos ampak bom lahko drugo leto uveljavljala še za letos...in kot kaže s tole našo državico in kakor mam jest smolo je čist mogoče da se drugo leto spremeni pogoj in ne bom mogla uveljavljat za nazaj...
u glavnem tiste ki ste upravičene  kmalu :...ČESTITKE...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
24.9.2009 19:14:25   
2.2.
mi še vedno nič dobili, nobenega odg. če sploh bomo kaj dobili....skratka

(odgovor članu lenca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
25.9.2009 9:36:32   
mojgal
Ni mi jasno kaj tako zavlačujejo, verjetno ni denarja pa si bodo na koncu že kaj zmisliliuser posted image user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
25.9.2009 10:57:11   
tajtaja
ŠE vedno nič odločb. Upam, da ne bo iz tega samo megla.user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
25.9.2009 11:18:43   
HuAnita
Saj spremljate medije, socialna boba bo počila vsak čas, Mura, Gorenje, kje naj uboga država še vzame za subvencije - konkretno podporo mladim družinam?????!!!!!

Je pa že vprašanje prioritet, patrie, avioni, najeti poleti ipd. ipd...
saj vam je jasno, kaj je na 1. mestu, ne?



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
25.9.2009 14:22:28   
ALWAYS LARA
Obvestilo prijaviteljem na Javni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam za leto 2009
Strokovne službe Stanovanjskega sklada Republike Slovenije, javnega sklada so zaključile s pregledovanjem in obdelavo vlog za subvencije prispelih na javni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam za prvo reševanje stanovanjskega vprašanja in subvencioniranje tržnega najema stanovanj za leto 2009.

Sklad je trenutno v fazi sklepanja pogodbe s pristojnim ministrstvom za pridobivanje potrebnih sredstev za izplačilo subvencij s strani zakonsko obvezanih organov (transfer iz proračuna države) in v fazi izdaje posameznih sklepov in odločb. Izplačila po pravnomočnih sklepih bodo mogoča po prejemu finančnih sredstev.


Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
25.9.2009 14:59:41   
2.2.
to se pravi da ni din-dinauser posted image user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
27.9.2009 18:47:59   
mojgal
saj sem vedla da iz te moke ne bo kruhauser posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
29.9.2009 15:47:34   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

Sklad je trenutno v fazi sklepanja pogodbe s pristojnim ministrstvom za pridobivanje potrebnih sredstev za izplačilo subvencij s strani zakonsko obvezanih organov (transfer iz proračuna države) in v fazi izdaje posameznih sklepov in odločb. Izplačila po pravnomočnih sklepih bodo mogoča po prejemu finančnih sredstev.

Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad


to baje pomeni, da zna še trajat user posted image  Septembra definitivno ne bo nakazil, kot je bilo rečeno user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
30.9.2009 14:19:47   
2.2.
kaj pa tiste ki ste že lani dobili...ste dobili letos že denar?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
30.9.2009 14:45:04   
awksom
NEEEEEEEEE

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
1.10.2009 9:29:17   
HuAnita
A je že kdo kaj dobil...?
Smo 1. 10., vsaj kak odgovor...?!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
1.10.2009 11:04:50   
2.2.
pustimo se presenit....user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
2.10.2009 13:02:19   
Sija80
danes sem klicala na sklad in baje so odločbe bile že poslane....a jo je kdo slučajno ze dobil?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
2.10.2009 17:07:54   
2.2.
neeeeuser posted image

(odgovor članu Sija80)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
2.10.2009 21:03:41   
tajtaja
Tudi neeee!user posted image user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
5.10.2009 17:33:44   
tajtaja
danes sem klicala na sklad in baje so odločbe bile že poslane....a jo je kdo slučajno ze dobil?

Zgleda, da so šle čez Berlin!user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
5.10.2009 18:45:46   
2.2.
kdaj pa jih naj bi poslali?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
5.10.2009 23:03:16   
Sončni žarek
Danes sem poklicala na sklad...

Izdanih in odposlanih je bilo nekaj negativnih odločb....... vse ostale še niso bile izdane, ker so v fazi podpisa pogodbe z ministrstvom.......

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
6.10.2009 8:20:36   
maja1488
Torej, če nismo nič dobili, je odločba najbrž pozitivna, zdej je pa sam še vprašanje denarja. Al bo al ne.

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
6.10.2009 15:14:53   
livia
Jaz sem včeraj klicala in so i povedali, da so negativne odločbe že poslali. Če jo nismo dobili, naj bi bila pozitivna, da pa še vedno čakajo sredstva in ko jih dobijo takoj pošljejo odločbe, saj po odločbi morajo v 15 dneh nakazati denar in zato odločb ne pošiljajo, ker nimajo še denarja.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
6.10.2009 15:27:28   
2.2.
no nismo še dobili kar je velikuser posted image ....samo kaj bo pa še iz tega ?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
6.10.2009 15:50:07   
ljupka
To je res mal čudno,ker so obljubljal ,da jim je dodeljenih 3milijone €,kje je sedaj ta denar ,sem mislila da ga že imajo!Rekli so da ga ne bo dovolj za vse,razen če so šli na počitnice s tem denarjem,ali pa obresti nabirajo!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?