|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.3.2010 13:54:36   
ljupka
Zakaj bi moral biti faks narejen?Midva sva oba z OŠ,pa sva dobla subvencijo!
Sva pa dozidala novo k stari hiši in to novo je pisano na mojga,morjo biti vsi paperji,mi smo mel darilno pogodbo, overjeno gradbeno,da pošleš,na SSRS!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.3.2010 20:27:25   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: nosecka24

Jaz imam pa nekaj vprašanj glede te subvencije za mlade družine.
Z mojim si rihtava stanovanje pri njih zgoraj v hiši. V stanovanje sva že veliko vložila in seveda še veliko bova. Čez približno dva tedna dobiva tudi novega družinskega člana. Hiša, kjer bova živela, je napisana na očeta od fanta, zato me zanima, kakšni so pogoji da dobiva to štipendijo. Verjetno bi moral njegov oče na naju oz. na fanta napisati zgornji del hiše, vem tudi, da je dobro da ima vsaj eden od vlagateljev faks narejen, pri nama sva to oba...račune od raznih del ki so se izvajala tudi imava...kaj je še pomembno?



Končano fakulteto potrebuješ samo v primeru subvencije najema.
Za subvencijo nakupa ali gradnje, pa mora biti prosilec subvencije tudi lastnik.
Vse si lahko podrobno prebereš v lanskem razpisu na strani: http://www.stanovanjskisklad-rs.si/index.php?location=1_1_0_0_0 - pod subvencije/javni poziv.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
9.3.2010 11:03:57   
tajtaja
Ma ste prebrale tole? Baje bojo znižali subvencijo za 50 eur na družinskega člana


So že obravnavali????


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
10.3.2010 22:41:37   
Anonimen
ljupka...sem nekje to zasledila, da naj bi imel vsaj eden faks narejen...no, očitno je to-to, kar je napisala sazi.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
21.3.2010 7:41:05   
nova_tukaj
Kakšni so pa pogoji za pridobitev te subvencijeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
22.3.2010 16:00:50   
2srcka
Pogoje si preberi v lanskem razpisu (link je malo nazaj ena napisala). Od letošnjih se za moje pojme ne morejo bistveno razlikovati.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
29.3.2010 23:17:26   
tanja040
Ali mogoče katera ve kdaj bo razpis za leto 2010, jaz se bojim da ne bom pozabila, tako kot prejšno leto. ;)

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
30.3.2010 8:56:28   
2srcka
Mi smo dobili lani in predlani obvestilo, tako da mislim da če si lani vlagala boš dobila obvestilo.

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
31.3.2010 8:49:08   
tanja040
Nisem še nikoli vlagala, sploh vedela nisem da to obstaja. Slišala sem od prijateljice in sedaj sem čist vesela če mi bo ratalo not pridt. Iščem obrazec pa ga nikjer ne najdem, kje bi ga dobila?

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
31.3.2010 9:03:58   
2srcka
Obrazec sem dobila na spletni strani ko je bil objavljen razpis.

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
31.3.2010 15:29:27   
tanja040
hvala

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
13.4.2010 8:28:01   
Tinky
Sklad načrtuje objavo javnega poziva za dodelitev subvencij za leto 2010 predvidoma
30. aprila 2010.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
13.4.2010 10:00:46   
tajtaja
So te zdaj znižali subvencije ali ne?????

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
23.4.2010 13:14:23   
gamini
Mi smo danes dobili obvestilo, da je rok za oddajo vlog po javnem pozivu 2010 od 03. 05. 2010 do 22. 05. 2010

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
24.4.2010 14:14:50   
Anonimen
Sklad načrtuje objavo javnega poziva za dodelitev subvencij za leto 2010 predvidoma
30. aprila 2010.
IZVIRNO SPOROČILO: gamini

Mi smo danes dobili obvestilo, da je rok za oddajo vlog po javnem pozivu 2010 od 03. 05. 2010 do 22. 05. 2010


Tudi mi smo dobili obvestilo za letos.

(odgovor članu gamini)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
24.4.2010 16:41:00   
vaney
Mene pa zanima, ali ima sploh smisel oddat vlogo, če smo hišo dobili z darilno pogodbo (in jo potem obnovili ter predelali) že leta 2005? Imava pa 2 majhna otroka.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
24.4.2010 20:01:48   
marta82
Ni mi čisto jasno. Stanovanje sva kupila leta 2005, a zanj odplačujeva kredit. S tem izpolnjujemo pogoje ali bi morala sedaj kupovati oz. obnavljati?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
24.4.2010 22:50:43   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Ni mi čisto jasno. Stanovanje sva kupila leta 2005, a zanj odplačujeva kredit. S tem izpolnjujemo pogoje ali bi morala sedaj kupovati oz. obnavljati?



Glede na lanskoletni razpis pridejo v poštev pogodbe, gradbena dovoljenja itd, ki so bile opravljene po 1.3.2006, tako, da žal ne izpolnujejš pogojev.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
24.4.2010 22:54:03   
Andromeda
Meni pa ni jasno tole: preveri tudi pisne navedbe in dokazila oziroma dejstva, da nepremičnina, v kateri trenutno stalno bivajo člani mlade družine, ni v lasti članov te mlade družine (npr. najemna pogodba, sklep o dedovanju, kupoprodajna pogodba, gradbeno dovoljenje, morebitni priložen zemljiškoknjižni izpisek, ki ob vložitvi vloge ne sme biti starejši/a od 30 dni)

Torej za stanovanje, ki smo ga kupili leta 2009, ne morem oddati vloge, ker živim v njem in imam tam prijavljen stalni naslov? Ali se to nanaša na najemnike tržnih stanovanj? Naj me, prosim, ena razsvetli user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
26.4.2010 8:48:09   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Meni pa ni jasno tole: preveri tudi pisne navedbe in dokazila oziroma dejstva, da nepremičnina, v kateri trenutno stalno bivajo člani mlade družine, ni v lasti članov te mlade družine (npr. najemna pogodba, sklep o dedovanju, kupoprodajna pogodba, gradbeno dovoljenje, morebitni priložen zemljiškoknjižni izpisek, ki ob vložitvi vloge ne sme biti starejši/a od 30 dni)

Torej za stanovanje, ki smo ga kupili leta 2009, ne morem oddati vloge, ker živim v njem in imam tam prijavljen stalni naslov? Ali se to nanaša na najemnike tržnih stanovanj? Naj me, prosim, ena razsvetli user posted image


Hm, to mene tudi zanima..........tudi mi smo od lani, od 1.septembra uradno lastniki stanovanja.........sicer je na tem naslovu prijavljen samo partner, lastnika sva pa pol pol...............joj, zakaj morajo tako nekaj zakomplicirat.....user posted image

DRugače pa je torej rok za oddajo vloge od 3.maja do 22.maja?
A velja to samo za tiste ki so prejšnja leta vlogo že oddajali ali za vse, torej tudi za nove prosilce subvencije?

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
30.4.2010 7:29:28   
Tinky
evo jo

http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/610/subvencije/javni-poziv.html

Kot kaže, ostane pri znesku 300 eur na člana. No, vsaj nam je niso znižali user posted image

< Sporočilo je popravil Tinky -- 30.4.2010 7:31:02 >


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
30.4.2010 10:57:33   
darja.mark
ok mene pa nekaj drugega zanima....mi smo v najemu, kaj pomeni 'tržni najem' kot je omenjeno tam v razlagi? nam pač daje v najem en tip, kaj to ni tržni najem? Se ne moremo prijavit? In še nekaj...če se lahko prijavimo, a to velja samo za tiste ki so dokončali fax oziroma pred kratkim diplomirali? Zmeraj berem te uradne obrazce in razlage pa pol ne skapiram....čist nepismena kar se tiče kakšnih uradnih zadev user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
30.4.2010 15:51:49   
livia
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

ok mene pa nekaj drugega zanima....mi smo v najemu, kaj pomeni 'tržni najem' kot je omenjeno tam v razlagi? nam pač daje v najem en tip, kaj to ni tržni najem? Se ne moremo prijavit? In še nekaj...če se lahko prijavimo, a to velja samo za tiste ki so dokončali fax oziroma pred kratkim diplomirali? Zmeraj berem te uradne obrazce in razlage pa pol ne skapiram....čist nepismena kar se tiče kakšnih uradnih zadev user posted image


Kolikor jaz vidim je za najem pogoj sledeč:
- biti morate mlada družina
- eden od vaju mora imeti končan faks in hkrati ne sme biti starejši do 28 let
- sklenjeno morate imeti najemno pogodbo za tržno stanovanje (ne smeš met najeto od tistih po katerih lahko deduješ)

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
1.5.2010 10:56:51   
darja.mark
aha, no pol odpademo ker jaz ravno pišem diplomo, sem pa že starejša od 28 :(

eh pa ničuser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
2.5.2010 13:42:58   
evelin82
lep pozdrav jaz bi samo eno informacijo če kdo ve... mi smo kupili stanovanje, to pomeni da moram dat overjeno kopijo prodajne pogodbe, sam na vlogi piše v oklepaju da tudi plačan davek, mi davka nismo plačali ker ga je lastnica, kaj potem moram njo vprašat če mi da kopijo računa?ali je dovolj da piše v prodajni pogodbi da davek plača lastnica?u bistvu ni dokaza da je davek plačan v pogodbi, to pomen da moram zraven dat račun?hvala za odgovor..pa lep dan

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?