|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tiva
21.6.2009 8:16:07   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: vika1

Ne izbiram ime za svojega otroka.

Moja kolegica ima hčerkico Tivo (Tiva) in sina Anna (Ann),in to je to...




Ja, in kaj zdaj? Vprašala si za mnenje in dobila si jih.


Predvidevam, da je ta kolegica ali tujka ali ima s tujcem otroke, v nasprotnem primeru predvidevam, da s tako izbiro ne dela drugega kot na zelo "izviren" način zdravi svojo zakompleksanost. (Ampak, jaaa, zakompleksane smo najbrž me, ki dajemo otrokom povsem običajna, ponavadi slovenska imena user posted image )

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tiva
21.6.2009 8:32:52   
rija
enako kot muška user posted image  tudi jaz od včeraj gledam to Tivo in moram rečt, da klub temu, da se večinoma na tem forumu krepko zadržujem, da ne pišem svojih menj ob vseh teh veleneumnih imenih, mi je Tiva simpatično ime user posted image

da pa o Ann-u ne pišem.....user posted image  pa še takem z dvema nn....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tiva
21.6.2009 11:11:12   
krtek 1
Ann je zelo lepo ime za fantka,sem imela že pri prvemu sinu v ožjem izboru,pa z možem nisma prišla skupaj zaradi priimka.Drugače pa ni pristaš Mick in Jožetov,da ne bo pomote.Živimo za danes in jutri,ne za včerajuser posted image .Tvojo prijateljico bi bilo zanimivo spoznati,mislim da bi se odlično ujele.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tiva
21.6.2009 11:38:52   
aprilčica07
Tiva mi je lepo ime, poznam dve sestrici ena je Tiva, ta druga pa Tarin :):)

No, Ann za fantka mi pa lih ne sede:(

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tiva
21.6.2009 12:12:30   
kofetarica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

enako kot muška user posted image  tudi jaz od včeraj gledam to Tivo in moram rečt, da klub temu, da se večinoma na tem forumu krepko zadržujem, da ne pišem svojih menj ob vseh teh veleneumnih imenih, mi je Tiva simpatično ime user posted image

da pa o Ann-u ne pišem.....user posted image  pa še takem z dvema nn....
Kako pa je tvojemu sinčku ime? Tudi nekaj nenavadnega, a ne?user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tiva
21.6.2009 14:20:29   
tajtaja
Jaz pa tudi poznam enega fantka, ki mu je ime Ann. Ko sem prvič slišala, mi je bilo ime nenavadno, sedaj pa mi je popolnoma normalno in se kar zliva s tem fantom.
No, Tivauser posted image ....vsako ime je OK, ko se ga navadiš. IN otrokom so vsa imena normalna, ker še ne vejo ločit pravih "slovenskih", pa normalnih in nenormalnihuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu kofetarica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tiva
21.6.2009 18:04:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kofetarica

Kako pa je tvojemu sinčku ime? Tudi nekaj nenavadnega, a ne?user posted image


ne, nič nenavadnega.....sicer pa....kaj sprašuješ stvari, ki jih poznaš user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kofetarica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tiva
21.6.2009 21:25:40   
slovenka
Tiva ni tako slabo, Ann pa obup. Probaj na googlu - da same ženske ven. user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tiva
22.6.2009 1:11:18   
vika1




Ja, in kaj zdaj? Vprašala si za mnenje in dobila si jih.


Predvidevam, da je ta kolegica ali tujka ali ima s tujcem otroke, v nasprotnem primeru predvidevam, da s tako izbiro ne dela drugega kot na zelo "izviren" način zdravi svojo zakompleksanost. (Ampak, jaaa, zakompleksane smo najbrž me, ki dajemo otrokom povsem običajna, ponavadi slovenska imena user posted image )
[/quote]


Jaz nič ne pravim za negativna mnenja,jezijo me taki nesramni komentarji.

Drugače,ona ni  tujka,pa mož tudi ne. Imam kar nekaj kolegic katere so dale nenavadna imena:Suna,Aleša,Tiva,Ann,Kian,Senn,Ajik....

Zakaj vas to tak zelo moti,požrli bi vsakega,ki razmišlja malo drugače.Napiši samo da je grdo ime ne pa taki  NESRAMNI komentarji.Sploh ne poznate človeka.... Ej,ne morem verjet,kako so eni nesramni,hudobni,uživajo da koga ponižajo....

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tiva
22.6.2009 7:30:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vika1





Ja, in kaj zdaj? Vprašala si za mnenje in dobila si jih.


Predvidevam, da je ta kolegica ali tujka ali ima s tujcem otroke, v nasprotnem primeru predvidevam, da s tako izbiro ne dela drugega kot na zelo "izviren" način zdravi svojo zakompleksanost. (Ampak, jaaa, zakompleksane smo najbrž me, ki dajemo otrokom povsem običajna, ponavadi slovenska imena user posted image )



Jaz nič ne pravim za negativna mnenja,jezijo me taki nesramni komentarji.

Drugače,ona ni  tujka,pa mož tudi ne. Imam kar nekaj kolegic katere so dale nenavadna imena:Suna,Aleša,Tiva,Ann,Kian,Senn,Ajik....

Zakaj vas to tak zelo moti,požrli bi vsakega,ki razmišlja malo drugače.Napiši samo da je grdo ime ne pa taki  NESRAMNI komentarji.Sploh ne poznate človeka.... Ej,ne morem verjet,kako so eni nesramni,hudobni,uživajo da koga ponižajo....


Ti si pa sigurno z "mojega" konca.  user posted image  zdaj vidim, da imaš kraj vpisani.

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 22.6.2009 7:34:18 >

(odgovor članu vika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tiva
22.6.2009 14:51:20   
HuAnita
Meni je pa Tiva všeč
Ob že omenjenih Ariah, pa Tojah, Kajih (???), Tajih.... pa kaj vem kakšnih skovankah še user posted image user posted image user posted image   mi je prav všečno!
Ann - ok, mi ni všeč
Kot že večkrat rečeno, če pa starš za imenom stoji, pa naj da otroku ime tudi Kufer ali za deklico Palačina
Tudi imena mojih otrok mariskomu ne potegnejo, ampak ko razložim pomen - če se mi splho da - je pa vsem jasno, od kod izvirajo, in so jim pa potem boilj všečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tiva
23.6.2009 11:58:31   
slovenka
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Meni je pa Tiva všeč
Ob že omenjenih Ariah, pa Tojah, Kajih (???), Tajih.... pa kaj vem kakšnih skovankah še user posted image user posted image user posted image   mi je prav všečno!
Ann - ok, mi ni všeč
Kot že večkrat rečeno, če pa starš za imenom stoji, pa naj da otroku ime tudi Kufer ali za deklico Palačina
Tudi imena mojih otrok mariskomu ne potegnejo, ampak ko razložim pomen - če se mi splho da - je pa vsem jasno, od kod izvirajo, in so jim pa potem boilj všečuser posted image


Saj fajn, če obstaja razlaga, samo je tudi odvisno, kakšna razlaga je, a ne? Ni vsaka razlaga dobra. Ali bi Kufer razložili tako, da radi potujemo, Palačinka pa, ker imamo radi palačinke? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tiva
23.6.2009 13:28:26   
tuliipa
svoji hčerki verjetno ne bi vlih dala to ime, mi pa niti ni tako slabo...



_____________________________

najina pikica bo januarčica.... ;)

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tiva
21.7.2009 8:01:55   
3T
Tiva očitno sploh ni več tako redko ime, tudi jaz poznam Tivo staro že 22 let.... "vsake oči imajo svojega malarja".

lp

(odgovor članu tuliipa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tiva
21.7.2009 9:02:11   
tosja
Ni mi všeč...moja babica tako imenuje solato... user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tiva
25.7.2009 21:22:58   
mamči
Lepo ime je Tiva.

Mi je pa hecno, ko imena nekatere tako negativno komentirate. Prav agresivno no.
Zanimivo, da je večini všeč ime Živa, ko se pa zamenja samo prva črka, pa je to ime kar neki.

Meni je Tiva všeč, bi pasala ena mala Tiva k bratcema, ki sta oba na črko T user posted image .

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tiva
28.7.2009 15:45:12   
zmajči25
Meni ni slabo ime, sama ga sicer ne bi dala svoji hčerki. Moja tamala ima tudi ful čudno ime pa mi čisto dol visi, kaj si drugi mislijo o tem, vsak naj da ime po svoje, po drugi strani meni "tipična" slovenska imena sploh niso všeč pa se ne zgražam nad njimi. Tudi logika, da se mora ime ujemat s priimkom, mi je mimo, ker ne vem, po katerih kriterijih se ime lahko ujema s priimkom (da se rima, da se začne/konča na isto črko)?
Mislim, da je vse subjektivno in stvar okusa vsakega posebej....

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tiva
28.7.2009 19:39:57   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: zmajči25

Tudi logika, da se mora ime ujemat s priimkom, mi je mimo, ker ne vem, po katerih kriterijih se ime lahko ujema s priimkom (da se rima, da se začne/konča na isto črko)?


Ana Konda
Živa Zver
Jaka Racman
Zdravko Dren

... in še bi se dalo našteti takih primerov (od naštetih pa dva poznam, enega je kolegica učila ulalala let nazaj, en pa živi v naših koncih...).

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tiva
31.7.2009 20:57:30   
lananai
Meni je ime Tiva všeč.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tiva
4.8.2009 14:47:27   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: vika1

Ne izbiram ime za svojega otroka.

Moja kolegica ima hčerkico Tivo (Tiva) in sina Anna (Ann),in to je to...


Jezuskristus..... tvoja kolegica bi lahko v 9 mesecih skovala kakšne druge črke skupaj, saj niti o imenu ne morem govoriti...to so pa res skovanke črk. Kriza, no...




Enim pa res primanjkuje pozornosti, da jo iščejo tako, da dajo otrokom "nenavadna" imena user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tiva
13.8.2009 18:30:53   
Mijavček
Tiva, prvič slišim, ma ni mi glih ne vem kako všeč...
Ann... se mi pa zdi, kot da spredaj neki manjka... moj 10 mesečni sinček Tristan sebe kliče An user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tiva
13.8.2009 18:33:57   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Blueberry

Zanimivo ime, ga pa prvič slišim. user posted image


meni tudi user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tiva
15.8.2009 16:36:12   
Anonimen
ne. meni ni všeč.

(odgovor članu vika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tiva
15.8.2009 22:00:07   
frutka_
Nekomu je ziher lepo, meni je user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tiva
26.8.2009 13:19:42   
viv_
Poznam eno Tivo, mora bit tam čez 20...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?