|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 21:29:29   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha


joj, joj, joj... pa kaj ti res misliš, da boš s takimi floskulami zamazala naše oči?

1. pokaži mi to statistiko, prosim. Če je ne najdeš, ne dajaj takih izjav, ki so neresnične
2. tudi ne morem podpreti trditve, da naj bi bili homoseksualni partnerji bolj promiskuitetni od heteroseksualnih parov, ker smo glih tam tam nekje...
3. Virus HIV (ne pa AIDS, ker to ni virus, ampak že bolezen) je bolj prenosljiv pri tistih, ki analno seksajo. Zato tudi vedno več žensk zboleva za virusom HIV, ker tudi vedno več žensk analno občuje. Ker pa je bila to do sedaj bolj kot ne domena homoseksualnih moških, je pa pač več homoseksualcev okuženih, kot heteroseksualcev. A ti veš, kaka je možnost prenosa virusa HIV z navadnim vaginalnim odnosom in koliko z analnim (valda veš, ker vidim, da statistiko obvladaš)
4. ne veš, kaj je namen njihove parade, sicer ne bi teh bedarij pisala. Če pa se tebi zdi, da parada nima veze s tem, za kar se borijo, je pa to tvoja stvar.....




frejč, ne žali me.
1. to statistiko si nisem izmislila, niti sem jo sama delala. slišala sem jo na fakulteti (predmet dermatovenerologija), kakor tudi na predavanjih in na koncu brala v ISIS-u (glasilo zdravniške zbornice).
če ne verjameš, si preberi tule:
http://www.google.com/search?hl=en&q=mo%C5%A1ki%2C+ki+seksajo+z+mo%C5%A1kimi+isis&aq=f&oq=&aqi=

da ne boš celo večnost iskala- stran 56!
to je študija v SLO!!!




a nisi rekla, da dela na policiji? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 21:29:32   
BUŠICA
za tiste, ki se jim ne ljubi vsega brat:
 
Delež
testiranj za HIV in druge SPB je prenizek, bistveno pod priporočili in
manjši kot v drugih razvitih državah. Upravičeno se lahko bojimo,
da je to eden od razlogov za navidezno nizko število HIV-pozitivnih
oseb v Sloveniji. Skoraj polovica MSM ima namreč v obdobju enega
leta povprečno enega partnerja, ostali bistveno več. Slaba tretjina ima
povprečno dva do pet partnerjev v letu dni, več kot 50 partnerjev pa le
peščica anketiranih. Promiskuitetnost je torej pogosta, vendar še vedno
daleč od nekaterih študij iz tujine (1, 2), ki so navajale, da ima povprečni
gej 100 ali več partnerjev na leto. Je to morda eden od razlogov, da se pri
nas HIV širi počasneje? Kajti z “varnim seksom” se naši anketiranci ne
morejo pohvaliti.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 21:31:12   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

a nisi rekla, da dela na policiji? user posted image



kdo zdaj?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 21:53:30   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

frejč, ne žali me.
1. to statistiko si nisem izmislila, niti sem jo sama delala. slišala sem jo na fakulteti (predmet dermatovenerologija), kakor tudi na predavanjih in na koncu brala v ISIS-u (glasilo zdravniške zbornice).
če ne verjameš, si preberi tule:
http://www.google.com/search?hl=en&q=mo%C5%A1ki%2C+ki+seksajo+z+mo%C5%A1kimi+isis&aq=f&oq=&aqi=

da ne boš celo večnost iskala- stran 56!
to je študija v SLO!!!




lej, z enim stavkom te nisem žalila, po drugi strani pa kažeš svojo spoštovanje do sogovornika s tem, da mi praviš frejč?! ok..... ljudje smo si pač različni....

Kar pa se tiče tele famozne raziskave... tole si spregledala:
Skoraj polovica MSM ima namreč v obdobju enega
leta povprečno enega partnerja, ostali bistveno več. Slaba tretjina ima
povprečno dva do pet partnerjev v letu dni, več kot 50 partnerjev pa le
peščica anketiranih.

Kje potem najdeš, da je 90% homoseksualcev promiskuitetnih ne vem... ampak vidim pa, da bereš tisto, kar hočeš brati in ne tistega, kar piše.

NO, ker pa si očitno iz foha, ti pa ne bo težko potegniti iz rokava podatek v kakšni meri je virus HIV prenosljiv z vaginalnimi spolnimi odnosi in v kakšni z analnimi. Potem lahko tudi občinstvu pojasniš, zakaj je taka razlika in seveda zraven tudi priznaš, da je bistvo v analnem spolnem odnosu, ki je vedno bolj pogost tudi pri heteroseksualnih parih, ne pa to, da si gay.

In bottom line- je čisto vseeno, ali je človek promiskuiteten ali ne. Zaenkrat to z zakonom ni prepovedano, zato niti ne vem, zakaj se ob to spotikaš. BTW jaz osebno poznam več moških, ki poleg žene natepavajo še celo četo žensk in več žensk, ki menjujejo moške kot spodnje gate, kot pa gayev, ki so taki. pa verjemi mi, da jih poznam kaaaarrrrr nekaj user posted image

Eno je, brati suhoparne študije, kjer je statistika lahko predstavljena na 1000 in 1 način (če si imela kdaj statistiko za predmet v šoli, potem veš, da je temu res tako), drugo pa je, da si med temi ljudmi, pa jih dejansko poznaš, pa ti tudi povejo kako je na stvari.



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 21:55:35   
Freycha
pa ne morem mimo študij, ki so iz leta 1980 in 1995..... prosim lepo, takrat se je še vedno trdilo, da je špinača zdrava in da ima več železa, kot katera koli druga zelenjava user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 22:24:20   
Olivija
sem se je udeležila v Londonu in imam celo zadevo v lepem spominu. Je bil ta prav žur ...

Priznam pa, da mi je blo mal čudno, ker so me ženske zapenjale, tisti fajn tipi te pa še pogledajo ne. user posted image

Sem pa mal prebrala vaše komentarje in res nevem, kaj je motečega na pisani paradi. V Londonu so skoraj vsak vikend v parkih festivali, koncerti ... zato kakšen gay pride ni nič neobičajnega.

Na Dunaju imajo pa Love parade.



< Sporočilo je popravil Olivija -- 3.7.2009 22:35:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Gaypride da ali ne???
4.7.2009 9:04:35   
BUŠICA
freycha, (frejč je bilo mišljeno bolj ljubkovalno!), brezveze no..jaz eno, ti drugo..
ob nič se ne spotikam, še najmanj ne ob homoseksualcih. podala sem nekaj dejstev (če te zanimajo podatki, se sama potrudi, bi lahko jaz, pa zakaj bi!!).
to, da poznaš kaaaar nekaj gejev, ne pomeni, da poznaš VSE homoseksualce tega sveta.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Gaypride da ali ne???
4.7.2009 9:57:18   
Freycha
no zanimivo, da mi ne podaš nekaj dejstvev, za katere sem te prosila.... jaz jih namreč vem, ker sem okoli tega kar nekaj predelala materiala. Ne samo en ISIS, pa eno predavanje na faksu.....

ne, ne poznam vseh homoseksualcev. Hvala bogu, eni se mi niti pod razno ne dopadejo. Pa eni so res promiskuitetni, da bi mu jajca stran odrezala....  ampak hvala bogu ne delam zaključkov na podlagi ene raziskave (ki to ni) in podatkov izpred 20. let.......  še manj pa obtožim 90% populacije za nekaj, kar niso..... in to je žaljivo, ne samo nesramno.



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Gaypride da ali ne???
4.7.2009 13:17:28   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

še manj pa obtožim 90% populacije za nekaj, kar niso..... in to je žaljivo, ne samo nesramno.




veš kaj, saj se mi ni danes  spet o gejih, ampak mi ne govori, da sem žaljiva, nesramna in da obtožujem.
vem kaj so me učili, pa to ni bilo izpred 20 let!
ne vem kaj te muči, saj si rekla, da je tvoj brat v dolgi srečni zvezi..ja lepo!
ne vem kaj naj ti še napišem...peace..

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Gaypride da ali ne???
4.7.2009 19:26:10   
Tanja55
user posted image

user posted image

Evo, dve slikici s parade danes, v Londonu. Tole sta dve najbolj razgaljeni zadevi, vse ostalo je blo "v mejah normale"user posted image  Dejansko se je men zdela zadeva en velik plesni zur, karnevalskega tipa...s poslanstvom o osvescanju o pravicah in kratenju le teh. Talalo se je kondome, prodajalo rainbow zastave, pa en kup promocijskega materiala...pa predvsem obilo glasbe in plesa.Zabavali so se tud policaji user posted image , plesali smo pa vsi.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Gaypride da ali ne???
4.7.2009 19:37:11   
Anonimen
 Dejansko se je men zdela zadeva en velik plesni zur, karnevalskega tipa....


Meni se tudi zdi, ze zadnjih nekaj let.
Rokerji imajo Rock Otocec (in balto in vse tisto, kar pase zraven user posted image ), gayi pa svoje parade.

Tanja55, lusen avatar :).

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?