|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
5.7.2009 12:24:51   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pearl

Kakšne so vaše izkušnje z dopustovanjem na Hrvaškem letos.
Je zait?


Letošnjih izkušenj še nimamo. Gremo pa definitivno, kot vsako leto.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
6.7.2009 11:20:07   
solinar
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: pearl

Kakšne so vaše izkušnje z dopustovanjem na Hrvaškem letos.
Je zait?


Ni, še najbolj pa odsvetujejo otoke v srednjem jadranu - od Kvarnerja do Šibenika.
Tam je menda najbolj nevarno


Krk je na Kvarnerju in na njem smo bili 14 dni...nikjer nobenih sledi o kakšni sovražnosti do Slovencev - tudi v pogovoru z drugimi nisem zasledil, da bi se kdo počutil ogroženega.
Jaz vam svetujem takole...tisti ki razmišljate v tej smeri, da na Hrvaškem ni varno, je bolje da ne greste dol, saj boste cel dopust tuhtali samo na to, od kje bo kakšen priletel in vam uničil dopust...nima smisla, četudi vam mi z lepimi izkušnjami potrdimo, da je varno, boste bolj verjeli samo enemu zapisu z slabimi izkušnjami...takšni smo pač ljudje...raje preberemo in verjamemo tistemu z negativnim sporočilom kot s pozitivnim.

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
6.7.2009 11:49:10   
špelin@
Svoje letošnje izkušnje sem opisala na tejle temi: http://www.ringaraja.net/forum/razmere_na_hrva%C5%A1kem/m_4275943/tm.htm

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
6.7.2009 13:59:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pearl
Kakšne so vaše izkušnje z dopustovanjem na Hrvaškem letos. Je zait?

Letošnjih izkušenj še nimamo. Gremo pa definitivno, kot vsako leto.

Točno tako.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
6.7.2009 18:52:53   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Tam je menda najbolj nevarno

Po mojem ste preveč paničneuser posted image



Takle je, ti povem iz prve roke.
Mi bomo raje ostali na varnem v Sloveniji. Hrvaska me letos ne vidi vec.


Mič, mene tudi ne user posted image user posted image Sploh, ko se spomnim birokracije, ki me še čaka....user posted image user posted image user posted image

Dashenka, jaz sem pa čula, da je v Dalmaciji full full nevarno, da čakajo avto s Slo registracijo za vsa

Mah hudiča no, a v Dalmaciji tudi?
Potem pa letos res najboljše kar ovinek naredit okoli Hrvaške - sploh pa napovedujejo da bo Avgust najbolj nevaren mesec.


kim ovinkom...
Ne vem no, jaz ne bi šla...Pa Jadranka je sedaj na oblasti, ona pa itak Slovence full sovraži. Ja, ja, čedalje hujše bouser posted image user posted image Boljš ostat v Piranuuser posted image

Dashenka, jaz sem pa čula, da je v Dalmaciji full full nevarno, da čakajo avto s Slo registracijo za vsa
kim ovinkom...
Ne vem no, jaz ne bi šla...Pa Jadranka je sedaj na oblasti, ona pa itak Slovence full sovraži. Ja, ja, čedalje hujše bo Boljš ostat v Piranu



Mah hudiča no, a v Dalmaciji tudi?
Potem pa letos res najboljše kar ovinek naredit okoli Hrvaške - sploh pa napovedujejo da bo Avgust najbolj nevaren mesec.

< Sporočilo je popravil Dashenka -- 6.7.2009 18:53:57 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
7.7.2009 11:10:01   
Nenny
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Tam je menda najbolj nevarno

Po mojem ste preveč paničneuser posted image



Takle je, ti povem iz prve roke.
Mi bomo raje ostali na varnem v Sloveniji. Hrvaska me letos ne vidi vec.


Mič, mene tudi ne user posted image user posted image Sploh, ko se spomnim birokracije, ki me še čaka....user posted image user posted image user posted image

Dashenka, jaz sem pa čula, da je v Dalmaciji full full nevarno, da čakajo avto s Slo registracijo za vsa

Mah hudiča no, a v Dalmaciji tudi?
Potem pa letos res najboljše kar ovinek naredit okoli Hrvaške - sploh pa napovedujejo da bo Avgust najbolj nevaren mesec.


kim ovinkom...
Ne vem no, jaz ne bi šla...Pa Jadranka je sedaj na oblasti, ona pa itak Slovence full sovraži. Ja, ja, čedalje hujše bouser posted image user posted image Boljš ostat v Piranuuser posted image

Dashenka, jaz sem pa čula, da je v Dalmaciji full full nevarno, da čakajo avto s Slo registracijo za vsa
kim ovinkom...
Ne vem no, jaz ne bi šla...Pa Jadranka je sedaj na oblasti, ona pa itak Slovence full sovraži. Ja, ja, čedalje hujše bo Boljš ostat v Piranu



Mah hudiča no, a v Dalmaciji tudi?
Potem pa letos res najboljše kar ovinek naredit okoli Hrvaške - sploh pa napovedujejo da bo Avgust najbolj nevaren mesec.


Bili v Dalmaciji...domačini ful prijazni, cene , da ne govorimo, veliko ceneje kot v Ljubljani, pa za nobenih ovinkom nas ni noben čakal in napadal...pa kolk ovinkov smo naredil, saj smo šli mimo Plitvičkih jezer in pol naprej mimo Knina...NIČ PROBLEMOV, SUPER JE BILO

Samo kriza je Slovence zadela ful, naša fina vlada...NO COMENT

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
7.7.2009 18:14:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nenny


Bili v Dalmaciji...domačini ful prijazni, cene , da ne govorimo, veliko ceneje kot v Ljubljani, pa za nobenih ovinkom nas ni noben čakal in napadal...pa kolk ovinkov smo naredil, saj smo šli mimo Plitvičkih jezer in pol naprej mimo Knina...NIČ PROBLEMOV, SUPER JE BILO

Samo kriza je Slovence zadela ful, naša fina vlada...NO COMENT


Ziher se nisi vozila s slovenskimi tablicami...

(odgovor članu Nenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
7.7.2009 22:47:11   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Nenny


Bili v Dalmaciji...domačini ful prijazni, cene , da ne govorimo, veliko ceneje kot v Ljubljani, pa za nobenih ovinkom nas ni noben čakal in napadal...pa kolk ovinkov smo naredil, saj smo šli mimo Plitvičkih jezer in pol naprej mimo Knina...NIČ PROBLEMOV, SUPER JE BILO




še sreča..dobro, da ste šli podnevi,,

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
8.7.2009 14:03:47   
Nenny
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Nenny


Bili v Dalmaciji...domačini ful prijazni, cene , da ne govorimo, veliko ceneje kot v Ljubljani, pa za nobenih ovinkom nas ni noben čakal in napadal...pa kolk ovinkov smo naredil, saj smo šli mimo Plitvičkih jezer in pol naprej mimo Knina...NIČ PROBLEMOV, SUPER JE BILO




še sreča..dobro, da ste šli podnevi,,



Dvakrat narobe..šli s slovenskimi tablicami in nalepko SLO
in ne, tja in nazaj smo šli ponoči..

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: DOPUST NA HRVAŠKEM
12.7.2009 21:20:31   
tajtaja
MI smo se glih vrnili.
KAJ SI NOR.....KAK NAM JE BILO GROZNOuser posted image ..........RES, VSAKO LETO JE HUJŠEuser posted image user posted image .......KO PRIDE ČAS ZA ODHOD DOMOV.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Brez ene same črne pike. Pa smo bili vsak dan v trgovini, vsaj dvakrat na kavi, pa na sladoledih, pa v restavracijah, na pošti, pa seveda tudi pri zdravniku. Pa na trajektu, pa še kje. Brez enega grdega pogleda ali verbalnega napada.
Je pa res, da sem tudi jaz zmerom zelo prijazna, nasmejana, se rada pogovarjam o vsem mogočem...tako da jaz lahko vsem samo toplo priporočam.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?