|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Saj me ne skrbi...
8.7.2009 18:12:03   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

Pri nas imamo itsti problemček, samo se ne obremenjujem s tem. Mali ima že skoraj 3 leta pa ima mogoče 11 kg. Je pač tako aktiven, da gre vse ven. Je pa pravi suhec. Ampak non stop v pogonu. Ne more biti drugače.user posted image


Joooj...čakaj malo. Naš je imel pri 3.5letih 16kg pa je fuuul suh, s tem da ima samo 98cm...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Saj me ne skrbi...
8.7.2009 18:24:52   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Nasa je pri 19 mesecih imela 85 cm in 12 kg. Sem mislila, da je prelahka, pa je cist ok.

Samo cudi me, ko pravite, da nosite se stevilke 80,86... Mi smo na 92 in prav jezi me, ko sem zadnjic kupila pizamo v celem 92 in je premajhna, kosem jo vzela iz susilca?! Bi jo kar nazaj nesla.

Hlace imamo vse stevilko 92, zaradi dolzine, edino od H&M so cifre po mojem bolj realne in ji je se prav 86.

V pasu pa, hvala bogu imajo ene elastike in strikce...

Zgornji deli pa itak 92. Ne vem ali mi susilec vse tako skrci, ali pa imeajo ene firme res cuden merski sistem.


Barni, kaj pa to...v njegovem kinderpetu sem imela zložene cotike, ki jih, ko jih moj preraste, posodim svakinji, ona pa mi jih potem vrne...no in mu tisti dan nisem hotela oblečti kavbojk. Je pol šel z mojo mamo v sobo in jo nasral da mu je oblekla ene kavbojke velikost 86...in kaj je najbolj zanimivo-v pasu so mu bila kot vlite, no edino seveda prekratke, ker sedaj nosi velik.98...so pa bile H&M-ove...

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Saj me ne skrbi...
8.7.2009 22:19:37   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

(pa kje ste videli, da otrok 3 leta nosi iste hlačeuser posted image ).



Pri nasuser posted image

Naš mulc nosi kratke hlače po tri sezone (prvo leto so 3/4, drugo leto do kolen, tretje leto pa nad koleni), dolge hlače nosi dve sezoni, prvo leto jih malo zavihamo, drugo leto so mu prav, enako z majicami d. rokav ... šparamouser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Saj me ne skrbi...
9.7.2009 11:00:34   
barni
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

[


Barni, kaj pa to...v njegovem kinderpetu sem imela zložene cotike, ki jih, ko jih moj preraste, posodim svakinji, ona pa mi jih potem vrne...no in mu tisti dan nisem hotela oblečti kavbojk. Je pol šel z mojo mamo v sobo in jo nasral da mu je oblekla ene kavbojke velikost 86...in kaj je najbolj zanimivo-v pasu so mu bila kot vlite, no edino seveda prekratke, ker sedaj nosi velik.98...so pa bile H&M-ove...


Nasi so tudi v pasu prav hlace stevilka 74 iz HM, ce popolnoma popustim elastiko in vrvice. Samo dolzina je pri nas problem! Tako imamo se v igri ene kratke hlace 74 iz HM, ker dolzina ni relevantna.

Saj me prav moti, ker so ji 92 v pasu se presiroke, samo dolzina je pa kul. Ima pac dolge noge, kaj cem...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Saj me ne skrbi...
9.7.2009 11:04:35   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

(pa kje ste videli, da otrok 3 leta nosi iste hlačeuser posted image ).



Pri nasuser posted image

Naš mulc nosi kratke hlače po tri sezone (prvo leto so 3/4, drugo leto do kolen, tretje leto pa nad koleni), dolge hlače nosi dve sezoni, prvo leto jih malo zavihamo, drugo leto so mu prav, enako z majicami d. rokav ... šparamouser posted image



No, tudi pri nas je takouser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Saj me ne skrbi...
10.7.2009 17:56:00   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

(pa kje ste videli, da otrok 3 leta nosi iste hlačeuser posted image ).



Pri nasuser posted image

Naš mulc nosi kratke hlače po tri sezone (prvo leto so 3/4, drugo leto do kolen, tretje leto pa nad koleni), dolge hlače nosi dve sezoni, prvo leto jih malo zavihamo, drugo leto so mu prav, enako z majicami d. rokav ... šparamouser posted image



ja, kratke hlače so nekaj drugega!

Dolge hlače pa pri nas niso šle skozi 2 sezoni. Četudi sem mu vedno kupovala večjeuser posted image . Jeseni smo jih podvihali za 4 cm, da jih ni vlekel za sabo, spomladi so mu že bile za 2 prsta prekratkeuser posted image . Enako je bilo z majicami (3/4 rokavi pa mi nekako ne sedejo pri dečkihuser posted image ). Sedaj se stanje toliko umirilo, da mu bodo morda žametne hlače iz lanske sezone tudi letos še pravuser posted image .

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?