|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:26:52   
čebelica01
sej lepo šotor je zakonuser posted image user posted image user posted image . jaz tudi gruntam , da bi pa vseeno mal šla tudi s šotorom

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:29:06   
tanikaa
Mi smo pristaši počitnic na izi. Kar pomeni, da smo od jutra do večera v kopalkah, da nismo vezani na nobeno uro, da je okrog nas mir, ni gužve. Jaz mam na morje natanko 3 ali 4 kratke hlače, ene pet majc, dve obleki in trenirko. Amen.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:30:14   
čebelica01
krasno lepo. mi pa pač še nismo tko ker , da bi bili cel dan na plaži ne potegne , ampak uživamo pa tudi mi na svojem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:31:37   
tanikaa
Saj ni mus, da si cel dan na plaži. Tudi pred šotorom si v kopalkah, smrdiš v tisti viseči mreži, bereš knjigo, lokaš pir. Kristus, samo še dva tedna.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:32:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Zakaj pa si potem spraševalam če je (pre)drago?

Ja zato, ker me zanimajo tuja mnenja o tem, a ne? user posted image Protestiram edino pri temu, da to ni fensi šmensi vila. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:32:29   
čebelica01
user posted image user posted image user posted image  ti si že tam ha ha ha ha .

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:34:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Zakaj pa si potem spraševalam če je (pre)drago?

Ja zato, ker me zanimajo tuja mnenja o tem, a ne? user posted image Protestiram edino pri temu, da to ni fensi šmensi vila. user posted image


Proti mojemo samusu 6 je.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:36:45   
Kerensa*
Ja če pa primerjaš šotor in hišo, potem je pa res. user posted image In potem se tudi jaz ponosno javljam kot lastnica nekega no-name šotora iz Interspara.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 7:52:16   
NATAŠA35
zame je predrago, ker računajo na osebo...najdejo se pa apartmaji, odvisno za koliko oseb, ki imajo postavko na dan, kar je boljše....

jaz sem tudi za varianto na izi, ker sem tako ali tako večino časa na plaži in ne v apartmaju, tako da je zame pomembno da je urejeno in čisto, za vse ostalo pa jaz poskrbim...user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 8:08:56   
rija
Meni je to drago, ker ne želim imeti zraven še 5 dugih osebkov....ok, z eno družinico bi vseeno šla....samo oni so zagriženi šotoraši, mi pa niti najmanj....in torej ne pridemo skupajuser posted image

evo ti kerensa še enih vil....ki so meni zelo všeč, samo tu mač keša....

http://www.biseri-jadrana.si/index.php?url=cat&cat_id=1&lang=sl

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 8:12:28   
Kerensa*
1.000€/dan, za 12 oseb, to je... cca. 83,33€/dan/osebo... no, ja, ampak 12 oseb na kupu je že preveč.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 18:19:27   
Anonimen
Razmišljali smo o dveh parih, torej 4 osebe...


Ni drago.

To je 2550€ na par za 10 dni.
Ne razmislja pa o tem nekdo, ki v prvi vrsti gleda na ceno...

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 19:18:42   
Kerensa*
2.550€ za 10 dni je zame preveč. Očitno sem preslabo prebrala med iskanjem. Sem pač mislila, da se plača tistih 42€/dan/osebo, ne glede na to, koliko oseb je v hiši. Plačaš samo zase, ne pa celotno kapacieto (4 mesta so potem še prosta za koga drugega, kakor npr. hotel). Ampak če ni tako, zadeva pač odpade (pri takem znesku).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 19:33:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

2.550€ za 10 dni je zame preveč. Očitno sem preslabo prebrala med iskanjem. Sem pač mislila, da se plača tistih 42€/dan/osebo,


Aja, zase si to gledala. Ni to za tebe user posted image user posted image , ne glede na ceno.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 19:33:56   
Kerensa*
No, krasno... zakaj pa to ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 19:48:41   
Marogica
Nisem vsega brala, sem samo odprla link. Torej meni osebno je zelo drago(izhajam iz svojega finančnega stanja, kar bi morali vsi, ko se odločajo za počitnice).

TOrej za 4 osebe je to 168, 00 na dan brez hrane, prevoza do tja in vse ostalega. v 10 dnevih zagoniš za apartma 1.680,00,  s katerimi bi lahko preživela super dopust s hotelsko postrežbo in kar nekaj zvezdic. Pa še nekaj ne pozabi v visoki sezoni je okrog 68,00€, ne pa 42, kar pomeni na dan ca. 272,00€.

Punca, kupi si šotor in pojdi v Dalmacijo kampirat, ali pa najemi apartma, ki ga dobiš že od 40-60€ na dan, pa ne na osebo, temveč za cel apartma.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 19:50:21   
Kerensa*
Ja, saj pravim - če se plača celotna hiša, ne glede na dejansko število oseb v njej, potem zadeva odpade. 84€/dan/par bi še šlo (glede na ponudbo in glede na to, da je bilo mišljeno za en teden), kaj hudo več pa ne dam, ker vem, da dobim za ta denar več.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 19:52:19   
Marogica
aja...Če pa se mora zakupiti cela bajta in gre namesto 8 samo štirje oz. ena familija, pa pride to na dan 510,00€ v visoki sezoni ....torej 63,75€ x 8 oseb = 510,00€ na dan.

AJme, Kerensa....nehaj sanjati...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 19:53:34   
Kerensa*
Marogica - daj, no, preberi, kar že piše. Tretjič ponavljam, da sem narobe oz. prehitro prebrala in da nisem vedela, kako se to plača. user posted image Videla sem pač samo znesek 42€/dan/osebo, kar lahko plačam. Kakšno sanjanje, no?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 19:56:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Torej meni osebno je zelo drago(izhajam iz svojega finančnega stanja, kar bi morali vsi, ko se odločajo za počitnice).


Meni osebno tudi.
Ce pa gledam z vidika nekoga, ki zeli svoj mir, eleganco in cudovit razgled na morje in bliznje otoke (ce je tako kot pravi slika) in ima tudi financna sredstva primerna objektu (kar ziher ni ena povprecna slovenska placa) pa je to ena od dobrih izbir. Meni recimo boljsa od lastnega vikenda, s katerim imas delo, ali od jahte. V tem smislu se mi ne zdi drago.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 19:58:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Ce pa gledam z vidika nekoga, ki zeli svoj mir, eleganco in cudovit razgled na morje in bliznje otoke (ce je tako kot pravi slika) in ima tudi financna sredstva primerna objektu (kar ziher ni ena povprecna slovenska placa) pa je to ena od dobrih izbir. Meni recimo boljsa od lastnega vikenda, s katerim imas delo, ali od jahte. V tem smislu se mi ne zdi drago.

No in če bi bilo to res "samo" 42€/dan/osebo, kakor sem prvotno prebrala, potem je to daleč stran od luksuza. Najbrž. Pa brez primerjav, seveda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 20:00:14   
Anonimen
No in če bi bilo to res "samo" 42€/dan/osebo, kakor sem prvotno prebrala, potem je to daleč stran od luksuza. Najbrž.


Samo najbrz.
Ni cisti luksuz, je pa luksuz.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: (Pre)drago?
7.7.2009 20:01:25   
Marogica
Pa dobro no, v juliju je 63,70€, ne 42 in tudi to ni samo, ker je treba vzeti krat 4, pa hrana, pa.....meni je drago, pa pogled na otoke, mir, palačo, gor ali dol. Si je pač ne morem privoščiti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?