|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 15:38:52   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ja, povsod se najdejo napsihirani ljudje, ampak meni se vse, kar se trenutno dogaja, zdi butasto, ker hrvaški turizem tako ali tako ima nekje okoli 50% priliva od nas.

In res - najverjetneje imaš lahko kar dosti pozitivnih izkušenj, ampak take negativne te pa 100% odbijejo. In ja, kriva je politika. Toda, a bo ta politika ljudem, ki živijo od oddaje apartmajev, dala kruha? A bo ta politika morda čez 5 let ugotovila, da je nekaj šlo narobe in da so zapravili dobršen del svojega lastnega turizma zaradi 10 cm zemlje, ker so v ljudeh spodbujali antipatijo do Slovencev?




Pa saj zato ker je butasto , ne bom pri tej neumnosti sodelovala. iN RAHO, pišeš, da ima hrvaška 50% priliva od nas - od kje zdaj to ? user posted image  Pa vidiš, da še v hotel si nosijo hrano, pijačo. Da v apartmaje ne govorimo.
Veš, politiki mešajo drek, mi, navadno ljudstvo pa moramo preživet. Pred dvemi tedni, ko smo bili gor v Ivaniću, sem imela eno tako lušno debato z gospodom Kezelejem ..., ki je strnil svoje misli v "vode se ovce u ćoporu,"

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 15:52:44   
Lunca1
Jaz sem bila dva tedna na hrvaškem, pa nismo imeli nobenih problemov. Niso vsi taki.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 16:01:56   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ja, povsod se najdejo napsihirani ljudje, ampak meni se vse, kar se trenutno dogaja, zdi butasto, ker hrvaški turizem tako ali tako ima nekje okoli 50% priliva od nas.

In res - najverjetneje imaš lahko kar dosti pozitivnih izkušenj, ampak take negativne te pa 100% odbijejo. In ja, kriva je politika. Toda, a bo ta politika ljudem, ki živijo od oddaje apartmajev, dala kruha? A bo ta politika morda čez 5 let ugotovila, da je nekaj šlo narobe in da so zapravili dobršen del svojega lastnega turizma zaradi 10 cm zemlje, ker so v ljudeh spodbujali antipatijo do Slovencev?




Pa saj zato ker je butasto , ne bom pri tej neumnosti sodelovala. iN RAHO, pišeš, da ima hrvaška 50% priliva od nas - od kje zdaj to ? user posted image  Pa vidiš, da še v hotel si nosijo hrano, pijačo. Da v apartmaje ne govorimo.



Saj si pa Čehi, Slovaki in Madžari tudi. Nemci si pa dajo na litrski flaši jamnice označit do kod so spili v enem večeru in drugi večer zahtevajo svojo flašouser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 16:06:25   
muška
Mi hodimo že leta med drugim tudi na Pašman ( kjer se zadržujemo najmanj časa) , in vsako leto brez izjeme nas lastnica nekega x lokala sprejme z odprtimi rokami in besedami: "pa došli ste, majke mi, čekala sam vas". Pa gremo tja samo tu in tam na kako pivo in vsako drugo leto na pizzo user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 16:16:39   
Lenny
V Tučepih smo "napol domorodci", tako dolgo že hodimo tja. In ko prvo jutro pridem v stalni kafič na kavo je ta obvezno zastonj s pozdravom: "Evo, došli nam opet Slovenci! Kako dečki? A di ti je muž, da ga pozdravim?"
In to je to! Nikoli slabih izkušenj, zato se vračamo. Druga pesem pa je bil Umag. Tja me pa res ne vleče več.
Ljudje smo različni in čudaki, ekstremisti, .....  se najdejo vsepovsod. Tudi v Portorožu, Grčiji, Španiji, ....

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 16:20:19   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ja, povsod se najdejo napsihirani ljudje, ampak meni se vse, kar se trenutno dogaja, zdi butasto, ker hrvaški turizem tako ali tako ima nekje okoli 50% priliva od nas.

In res - najverjetneje imaš lahko kar dosti pozitivnih izkušenj, ampak take negativne te pa 100% odbijejo. In ja, kriva je politika. Toda, a bo ta politika ljudem, ki živijo od oddaje apartmajev, dala kruha? A bo ta politika morda čez 5 let ugotovila, da je nekaj šlo narobe in da so zapravili dobršen del svojega lastnega turizma zaradi 10 cm zemlje, ker so v ljudeh spodbujali antipatijo do Slovencev?




Pa saj zato ker je butasto , ne bom pri tej neumnosti sodelovala. iN RAHO, pišeš, da ima hrvaška 50% priliva od nas - od kje zdaj to ? user posted image  Pa vidiš, da še v hotel si nosijo hrano, pijačo. Da v apartmaje ne govorimo.



Saj si pa Čehi, Slovaki in Madžari tudi. Nemci si pa dajo na litrski flaši jamnice označit do kod so spili v enem večeru in drugi večer zahtevajo svojo flašouser posted image




pššt...da ne bo katera pobrala ideje user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 16:42:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Eni Slovenic so hoteli rezervirati apartma na Hrvaškem na Braču, pa jih je gospa, ki izdaja apartmaje odslovila z besedami, da ji je zelo žal, ampak da jih letos ne mroe sprejeti, ker ji je sosed zagrozil, da bo ji požgal hišo s slovensko drhaljo v njej, če sprejme samo enega Slovenca.user posted image

Eni znanci so se vrnili z dopusta in povedali, da jih v trgovini niso hoteli postreči, ker so Slovenci.

Sedaj pa me Hrvaška res več ne vidi


Zato pa mi že 6 let ne hodimo na Hrvaško na morje. Gremo drugam pa še ceneje je.
Saj ne pravim da je ful hudo tam, nimam nič proti hrvatom, vendar je drugje ceneje in raje spoznavam svet, kot pa samo hrvaško.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 16:50:25   
bumerang
Meni sta tudi dve znanki povedali, da so jim rekli, da Slovencem letos ne oddajajo, ena pa je rekla, da so ji rekli, da oni bi oddali ampak da bodo imeli probleme s sosedi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:09:44   
Anonimen
Po moje bojo mogl bit še bolj prijazn do nas,če bojo sploh hotli imet kaj zaseden.Pa glede na recesijsko stanje pri nas.Jaz ne verjamem,da jih niso hotl sprejet,še prosl nas bojo,da pridemo dol.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:25:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Sedaj pa me Hrvaška res več ne vidi


Dobro.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:42:25   
CatJa
Ko jih jebe. Tudi jaz že dva dni poslušam raznorazne zgodbice, pa me je prav minilo otroke vlačit med take primitivce user posted image  

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:43:03   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: hippika

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Eni Slovenic so hoteli rezervirati apartma na Hrvaškem na Braču, pa jih je gospa, ki izdaja apartmaje odslovila z besedami, da ji je zelo žal, ampak da jih letos ne mroe sprejeti, ker ji je sosed zagrozil, da bo ji požgal hišo s slovensko drhaljo v njej, če sprejme samo enega Slovenca.user posted image

Eni znanci so se vrnili z dopusta in povedali, da jih v trgovini niso hoteli postreči, ker so Slovenci.

Sedaj pa me Hrvaška res več ne vidi


Zato pa mi že 6 let ne hodimo na Hrvaško na morje. Gremo drugam pa še ceneje je.
Saj ne pravim da je ful hudo tam, nimam nič proti hrvatom, vendar je drugje ceneje in raje spoznavam svet, kot pa samo hrvaško.




p.i.z.d.a., res me zanima KJE JE TO,  da je TOLK ceneje? oz. koliko ceneje pa je to za vas? 10€ al 1000€. ne mi nekaj klobasat, da je ne vem kje ceneje, pa blabla...

VSAKO leto se najde kdo, ki dobi povsod drugod full cenejšo varianto, noben pa ne napiše KJE?

no, povejte.
za 4 člansko družino... za 14 dni... polni penzion (lahko AI)... koliko vas pride? user posted image  kje je ta sanjski kraj...

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:44:27   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ko jih jebe. Tudi jaz že dva dni poslušam raznorazne zgodbice, pa me je prav minilo otroke vlačit med take primitivce user posted image  


Si zamišljaš, da neki lokalni doktor ne nudi pomoči tvojemu otroku??? Ker kaoda ne mara Slovencevuser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:50:03   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun
VSAKO leto se najde kdo, ki dobi povsod drugod full cenejšo varianto, noben pa ne napiše KJE?
no, povejte.
za 4 člansko družino... za 14 dni... polni penzion (lahko AI)... koliko vas pride? user posted image  kje je ta sanjski kraj...

user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:50:36   
CatJa
Ne, na to ne bi pomislila niti v najhujši nočni mori user posted image  Kriza, če je vse res.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:52:18   
Anonimen
Kriza, če je vse res.


VSE je res.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:53:25   
CatJa
user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:56:48   
Anonimen
Kaj se smejes?
Po ta novem na Obrezju zamenjam avto za tablico lipe njihove.
Vi se tukaj smejete...sploh se ne zavedate, kako je.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:57:16   
ZARA
Ja. A to na avionu zamenjaš tablice?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:58:52   
oka
Si zamišljaš, da neki lokalni doktor ne nudi pomoči tvojemu otroku??? Ker kaoda ne mara Slovencevuser posted image


Lokalni doktor je v zgodnjih jutranjih urah nudil pomoč moji mali madam z zelo visoko vročino. Take obravnave, ki jo je bila mala madam deležna pri tem zdravniku je deležna le še pri svoji zdravnici.  Ne vem, svoje delo je opravil več kot profesionalno. Zakaj? Mogoče zato, ker ga h temu veže prisega, mogoče zato, ker je le nekaj posameznikov nacionalnih norcev in to ne velja za celo nacijo? Bog si ga vedi. In glede na to, da smo precej na Hrvaškem sem že nekajkrat morala poiskati zdravniško pomoč. In vedno sem bila deležna prijaznosti in pomirjujočih besed.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 17:59:39   
ZARA
Oka, a si tudi tablice menjala?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:00:16   
Anonimen
A avioni pristajajo na Obrezju?



Ja, tudi to je del zarote user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:02:16   
oka
Oka, a si tudi tablice menjala?


Ne, mamo tko usran avto, da se ne vidjo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:03:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Oka, a si tudi tablice menjala?


Ne, mamo tko usran avto, da se ne vidjo.

¸

user posted image user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:03:33   
ZARA
Aja, pametno. user posted image Drek na avtu ni nujno sljaba stvar.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 8.7.2009 18:04:26 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?