|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:06:23   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun

IZVIRNO SPOROČILO: hippika

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Eni Slovenic so hoteli rezervirati apartma na Hrvaškem na Braču, pa jih je gospa, ki izdaja apartmaje odslovila z besedami, da ji je zelo žal, ampak da jih letos ne mroe sprejeti, ker ji je sosed zagrozil, da bo ji požgal hišo s slovensko drhaljo v njej, če sprejme samo enega Slovenca.user posted image

Eni znanci so se vrnili z dopusta in povedali, da jih v trgovini niso hoteli postreči, ker so Slovenci.

Sedaj pa me Hrvaška res več ne vidi


Zato pa mi že 6 let ne hodimo na Hrvaško na morje. Gremo drugam pa še ceneje je.
Saj ne pravim da je ful hudo tam, nimam nič proti hrvatom, vendar je drugje ceneje in raje spoznavam svet, kot pa samo hrvaško.




p.i.z.d.a., res me zanima KJE JE TO,  da je TOLK ceneje? oz. koliko ceneje pa je to za vas? 10€ al 1000€. ne mi nekaj klobasat, da je ne vem kje ceneje, pa blabla...

VSAKO leto se najde kdo, ki dobi povsod drugod full cenejšo varianto, noben pa ne napiše KJE?

no, povejte.
za 4 člansko družino... za 14 dni... polni penzion (lahko AI)... koliko vas pride? user posted image  kje je ta sanjski kraj...


Še vedno ne vemo, kje je ta sanjski raj na zemlji za ful ceneje ???

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:07:22   
muška
[

Si zamišljaš, da neki lokalni doktor ne nudi pomoči tvojemu otroku??? Ker kaoda ne mara Slovencevuser posted image






ja pa ful verjamem . Moj mini je tudi bil na urgenci, pa ga je dohtarca po rokah nosla in ga cartala. Večjemu je dala en kup špric, da sta si potem kao dajala injekcije, meni pa je dala en "tester" zdravila, ki ga dobijo v ambulantah, da ga nisem rabila it v lekarno iskat. Mali je imel gastritis in je bruhal, tak da je bila tista njena doza čist dost. In če ne bi bila, je rekla naj kar pridem po še več, ker je ona dežurna do jutra.

In to je bilo v NOvalji, no kje so pa tebe odslovili? In s kakšnim pristopom si prišla?

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:08:08   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun

IZVIRNO SPOROČILO: hippika

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Eni Slovenic so hoteli rezervirati apartma na Hrvaškem na Braču, pa jih je gospa, ki izdaja apartmaje odslovila z besedami, da ji je zelo žal, ampak da jih letos ne mroe sprejeti, ker ji je sosed zagrozil, da bo ji požgal hišo s slovensko drhaljo v njej, če sprejme samo enega Slovenca.user posted image

Eni znanci so se vrnili z dopusta in povedali, da jih v trgovini niso hoteli postreči, ker so Slovenci.

Sedaj pa me Hrvaška res več ne vidi


Zato pa mi že 6 let ne hodimo na Hrvaško na morje. Gremo drugam pa še ceneje je.
Saj ne pravim da je ful hudo tam, nimam nič proti hrvatom, vendar je drugje ceneje in raje spoznavam svet, kot pa samo hrvaško.




p.i.z.d.a., res me zanima KJE JE TO,  da je TOLK ceneje? oz. koliko ceneje pa je to za vas? 10€ al 1000€. ne mi nekaj klobasat, da je ne vem kje ceneje, pa blabla...

VSAKO leto se najde kdo, ki dobi povsod drugod full cenejšo varianto, noben pa ne napiše KJE?

no, povejte.
za 4 člansko družino... za 14 dni... polni penzion (lahko AI)... koliko vas pride? user posted image  kje je ta sanjski kraj...


Še vedno ne vemo, kje je ta sanjski raj na zemlji za ful ceneje ???


ja zdaj pa že mene matra ta sanjski in poceni kraj

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:09:36   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ko jih jebe. Tudi jaz že dva dni poslušam raznorazne zgodbice, pa me je prav minilo otroke vlačit med take primitivce user posted image  

Ja, njim je pa res pomembno, kakšne odnose imamo s sosedi Hrvati. Jaz pa bom malo prav rada peljala, ker naše "gazde" že nestrpno čakajo, kdaj jo bodo videli. Pa naju z možem tudi. Pa našega psa tudi.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:10:34   
oka
In to je bilo v NOvalji, no kje so pa tebe odslovili? In s kakšnim pristopom si prišla?


Kdo? Jaz ali Raho? Ker moje izkušnje so pozitivne, če mogoče nisem bila dovolj jasna.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:12:56   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: muška

[

Si zamišljaš, da neki lokalni doktor ne nudi pomoči tvojemu otroku??? Ker kaoda ne mara Slovencevuser posted image






ja pa ful verjamem . Moj mini je tudi bil na urgenci, pa ga je dohtarca po rokah nosla in ga cartala. Večjemu je dala en kup špric, da sta si potem kao dajala injekcije, meni pa je dala en "tester" zdravila, ki ga dobijo v ambulantah, da ga nisem rabila it v lekarno iskat. Mali je imel gastritis in je bruhal, tak da je bila tista njena doza čist dost. In če ne bi bila, je rekla naj kar pridem po še več, ker je ona dežurna do jutra.

In to je bilo v NOvalji, no kje so pa tebe odslovili? In s kakšnim pristopom si prišla?

miapia:
Tudi jaz ne dvomim v njihove zdravnike. Tudi ob treh zjutraj bo oskrbel človeka, sploh na otokih, kjer ni bolnic in dežurnih ambulant. Pa še bolj se bodo potrudili, da se ne bi kaj zamerili domačinom, pri katerih si gost. Kako je pa pri nas pri zdravniku???

< Sporočilo je popravil miapia -- 8.7.2009 18:13:34 >

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:14:12   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: oka

In to je bilo v NOvalji, no kje so pa tebe odslovili? In s kakšnim pristopom si prišla?


Kdo? Jaz ali Raho? Ker moje izkušnje so pozitivne, če mogoče nisem bila dovolj jasna.




Raho, sem blesavo citirala. Skjuzmi user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:14:38   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ko jih jebe. Tudi jaz že dva dni poslušam raznorazne zgodbice, pa me je prav minilo otroke vlačit med take primitivce user posted image  

Ja, njim je pa res pomembno, kakšne odnose imamo s sosedi Hrvati. Jaz pa bom malo prav rada peljala, ker naše "gazde" že nestrpno čakajo, kdaj jo bodo videli. Pa naju z možem tudi. Pa našega psa tudi.



Pa kdo je rekel, če je otrokom kaj mar? Morje je slano na Jadranu, kot tudi v mehiškem zalivu, a ne?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:15:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

In to je bilo v NOvalji, no kje so pa tebe odslovili? In s kakšnim pristopom si prišla?


Kdo? Jaz ali Raho? Ker moje izkušnje so pozitivne, če mogoče nisem bila dovolj jasna.




Jaz imam to "sreco", da se ko zbolim, zbolim na Hrvaskem user posted image .

Pridem vedno brez urejenega zavarovanja, pa so me obakrat sprejeli in pregleda nikoli zaracunali...Enkrat je bil zdravnik celo toliko, da je klical na nas ZZZS, naj posljejo potrdilo, ce bi rabila prevoz in oskrbo v bolnisnici, ker sem bila noseca. Tko da mu moram enkrat ob priliki vsaj hvala rect.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:18:34   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ko jih jebe. Tudi jaz že dva dni poslušam raznorazne zgodbice, pa me je prav minilo otroke vlačit med take primitivce user posted image   



Pa kdo je rekel, če je otrokom kaj mar? Morje je slano na Jadranu, kot tudi v mehiškem zalivu, a ne?

Se opravičujem in prosim za prevod tvoj navedka zgoraj.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:23:17   
mojamura
mislim, da ne gre vseh Hrvatov metat v en koš....tak kot tudi nas Slovencev ne

na eni in drugi strani se najdejo bedaki, ki pljuvajo po sosednjem narodu.user posted image

jebesh ga


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:26:56   
oka
Jaz imam to "sreco", da se ko zbolim, zbolim na Hrvaskem user posted image .

Pridem vedno brez urejenega zavarovanja, pa so me obakrat sprejeli in pregleda nikoli zaracunali...Enkrat je bil zdravnik celo toliko, da je klical na nas ZZZS, naj posljejo potrdilo, ce bi rabila prevoz in oskrbo v bolnisnici, ker sem bila noseca. Tko da mu moram enkrat ob priliki vsaj hvala rect.


Ja bi bil že čas. Od tega je koliko let?user posted image

Drugače je pa vsa ta panika, pa ta je rekel to, pa ta je rekel uno, tretjega so na tržnici grdo pogledali... bz, se vam ne zdi. Vedno trdim, to kar daješ to dobiš. In žal je tako, da se zaradi nekaj ponesrečenih posameznikov, tako hrvaških, kot slovenskih oceni cela nacija. In preprosto, tisti, ki hoče hoditi na Hrvaško naj hodi, tisti pa, ki mu ta destinacija ne diši pa naj gre raje drugam. Bo boljše za vse, take anti propagande in panike pa ne rabi delat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:30:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Jaz imam to "sreco", da se ko zbolim, zbolim na Hrvaskem user posted image .

Pridem vedno brez urejenega zavarovanja, pa so me obakrat sprejeli in pregleda nikoli zaracunali...Enkrat je bil zdravnik celo toliko, da je klical na nas ZZZS, naj posljejo potrdilo, ce bi rabila prevoz in oskrbo v bolnisnici, ker sem bila noseca. Tko da mu moram enkrat ob priliki vsaj hvala rect.


Ja bi bil že čas. Od tega je koliko let?user posted image

Drugače je pa vsa ta panika, pa ta je rekel to, pa ta je rekel uno, tretjega so na tržnici grdo pogledali... bz, se vam ne zdi. Vedno trdim, to kar daješ to dobiš. In žal je tako, da se zaradi nekaj ponesrečenih posameznikov, tako hrvaških, kot slovenskih oceni cela nacija. In preprosto, tisti, ki hoče hoditi na Hrvaško naj hodi, tisti pa, ki mu ta destinacija ne diši pa naj gre raje drugam. Bo boljše za vse, take anti propagande in panike pa ne rabi delat.



Taman 4 user posted image  in nekaj dni.

Sicer je pa povsod po svetu tako....s kakrsnim odnosom prides, taksnega v 99% dobis nazaj.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:32:47   
oka
Sicer je pa povsod po svetu tako....s kakrsnim odnosom prides, taksnega v 99% dobis nazaj.


Ja, samo tega se veliko ljudi ne zaveda, žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:36:06   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: oka


Vedno trdim, to kar daješ to dobiš.


Jaz tudi, že od nekdaj.

In res, kje je tisti SANJSKI, POCENI kraj? Pa kaj sam neki blebetate, dajte lepo izračune gor, da primerjamo.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:36:19   
Pupsika
Smo se ravnokar vrnili s Cresa in bilo je res luštno.
Niti ene slabe izkušnje, vsi so bili zelo prijazni.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:38:16   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: oka


Vedno trdim, to kar daješ to dobiš.


Se strinjam.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:39:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

Smo se ravnokar vrnili s Cresa in bilo je res luštno.
Niti ene slabe izkušnje, vsi so bili zelo prijazni.


Ti ne mores biti normalna. V teh casih pa tkole?

























user posted image user posted image

(odgovor članu Pupsika)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:39:17   
oka
In res, kje je tisti SANJSKI, POCENI kraj? Pa kaj sam neki blebetate, dajte lepo izračune gor, da primerjamo.


Doma na terasi, z lavorjem slane vode.



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:42:34   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ko jih jebe. Tudi jaz že dva dni poslušam raznorazne zgodbice, pa me je prav minilo otroke vlačit med take primitivce user posted image   



Pa kdo je rekel, če je otrokom kaj mar? Morje je slano na Jadranu, kot tudi v mehiškem zalivu, a ne?

Se opravičujem in prosim za prevod tvoj navedka zgoraj.



Prevod: otrokom se pač ne sanja, kje namakajo svoje riti, jih pa ne mislim obremenjevat s tem, zakaj si jih ne bodo ravno na Hrvaškem. Mislim, a to je mus, da mora bit poletni dopust preživet ravno na Hrvaškem, al kako user posted image  Ker pa ga zaenkrat še morata preživljat z nama, ju pač ne mislim vlačit tja, kamor me ne vleče.

Jasno? OK user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 18:44:50   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

Smo se ravnokar vrnili s Cresa in bilo je res luštno.
Niti ene slabe izkušnje, vsi so bili zelo prijazni.


Ti ne mores biti normalna. V teh casih pa tkole?

























user posted image user posted image


Res čudno aneuser posted image user posted image .
Ma res smo užival, ful ful je blo fino in nobenega občutka sploh nisem imela, da bi kdo malo nakazal, da nismo dobrodošli.
Pa Tjaša je zbolela in smo tudi šli do zdravnika in so ble sestre in zdravnica res kul, take nežne, vse so nam lepo razložil...tko kot mora bit.



_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 19:08:05   
Raho
Punce, jaz sem samo postavila vprašanje - kaj pa če se v neki vasi najde zdravnik, ki otroku, ker je SLovenec, ne želi nuditi pomoči. Nisem pa nikjer napisala, da se je to zgodilo meni. Pa saj ste pismene, ne?

Temo pa sem odprla predvsem zaradi tega, da vidite, kako lahko poteze nekaterih politikov vplivajo na navadnega človeka, ker jim podleže.

Sama nisem nikoli imela nobene slabe izkušnje. Pravzaprav smo več let hodili na Brač (dokler sva bila z možem sama) in sva bila praktično domačina. Je pa res, da na otok z otrokoma ne grem, čeprav bi teto Franko že rada videla.


(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 19:13:56   
Anonimen
Je pa res, da na otok z otrokoma ne grem, čeprav bi teto Franko že rada videla.


Tam imas boljso zdravnisko oskrbo kot na celini.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 19:17:33   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Je pa res, da na otok z otrokoma ne grem, čeprav bi teto Franko že rada videla.


Tam imas boljso zdravnisko oskrbo kot na celini.


ja, še posebej v Selcahuser posted image . Mlad zdravnik, oče dvojčkov, utrujen zaradi neprespanih noči, jaz z alergijo 5. stopnje (od pet možnih), njemu se zaradi vročine ne da delati, jaz sem zaradi alergije in vročine tečna ko satan... On meni: Dušo, moraš uzimati Telfast. Ovo ti izgleda grozno.
Jaz njemu: A koliko tableta neka uzmem?
On meni: Ma šta ja znam, pa uzmi tri - ako štakorima nije bilo ništa, neče biti ni tebiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 19:21:40   
Anonimen
ja, še posebej v Selcahuser posted image .


Kje so ze te Selce? A od Crikvenice nekaj dol al kje?

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?