|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 19:23:59   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ja, še posebej v Selcahuser posted image .


Kje so ze te Selce? A od Crikvenice nekaj dol al kje?


Ne, na Braču, 10 km iz Povlje v smeri Bola.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 19:25:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ja, še posebej v Selcahuser posted image .


Kje so ze te Selce? A od Crikvenice nekaj dol al kje?


Ne, na Braču, 10 km iz Povlje v smeri Bola.





Aha, potem ni za na Brac.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 19:26:42   
tanjusi
i zamišljaš, da neki lokalni doktor ne nudi pomoči tvojemu otroku??? Ker kaoda ne mara Slovencevuser posted image

zdajle sem se spomnila kako je našmu sinu kako leto nazaj ko se je usedel na kaktus  v Lošinju kar iz zlatarne ven pridirkal prodajalec in mu s pinceto sčistil ,,guzico,, je bil tok prijazen da mu je mož še za eno pijačo dal, ne vem kaj bi mi takrat nardili.... pa ni vprašal a smo slovenci al kaj drugegauser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 19:53:38   
Raho
Meni so v Povlji 2 dni lovili hobotnico, ko sem bila noseča in sem hotela crni rizoto.user posted image

Da ne rečem, da nama je en tip nazaj anrihtal verigo na motorju, ker se je nategnila - smo se zvečer pogovarjali, da imava razrahljano verigo in je zjutraj s čistega mira prišel in rekel, da bo pogledal verigo.

Smo pa tudi tam doživeli aroganco - pa je to 6 let nazaj. Naša kolega sta se poročila na Braču in je bil en lep zalivček, kje je imel en privatnik tako lepo gostilnico iz braškega kamna, pa tja se lahko pride samo s čolnom - v glavnem tam se srečujejo sami z jahtami. In smo mi z enim starim ribiškim čolnom uleteli 2 dni pred poroko tja in ga vljudno vprašali, če bi se lahko onadva v zalivčku poročila, pa nas je mrtvo hladno odjeb**.

Še sreča, da je zalivček bil dovolj velik. Sta se vseeno šla tja poročit, zraven je bila ena razmajana bajta, kaoda gostilna. In matičar (ki je na čolnu poročno knjigo držal ko največji zaklad in ponavljal: E, Slovenci moji, koje vi imate ideje...) sredi obreda obstane - iz te gostilne v napol propadajoči bajti se zasliši: Mate, pa di si ti???? JaO pa da ne vjenčavaš! ČEkajte, odmah ču.... Pa prileti en tip z buteljko v roki in s šestimi kozarci. Ajde da nazdravimo... Kar sredi obreda. SMo na hitro končali poroko in žurali pri tem tipu, ki je imel kaoda kmečki turizem do večera.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 20:09:01   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

sodelavca od mojega so zavrnili v Rovinju,češ,da mu vračajo rezervacijo apartmaja,ker Slovenci niso zaželeni...
Letos bo očitno malo več tega...


Ja inuser posted image .Bo pa božal prazne apartmaje letos user posted image . Raje crko kot pa slovence gledal. Nč bat, apartmajev bo letos ko toče.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 20:13:58   
miapia
Ne bo jih božal. Bo kakšne čehičko noter dobil, ki jim bo zaman poskušal prodat kakšen liter domačega olivnega olja. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 20:16:25   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ko jih jebe. Tudi jaz že dva dni poslušam raznorazne zgodbice, pa me je prav minilo otroke vlačit med take primitivce user posted image  


Si zamišljaš, da neki lokalni doktor ne nudi pomoči tvojemu otroku??? Ker kaoda ne mara Slovencevuser posted image


Ma ne seri klamfe. En tak zategnjen doktor dela v ZD Lucija, ni vrag da tud na Hrvaškem ni kakšnega takega. Mojega VD fotra je letos trofla možganska kap na Hrvaškem, pa so ga v Splitu v bolnici vrhunsko oskrbeli, tko da....



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 20:18:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Je pa res, da na otok z otrokoma ne grem, čeprav bi teto Franko že rada videla.


Tam imas boljso zdravnisko oskrbo kot na celini.


ja, še posebej v Selcahuser posted image . Mlad zdravnik, oče dvojčkov, utrujen zaradi neprespanih noči, jaz z alergijo 5. stopnje (od pet možnih), njemu se zaradi vročine ne da delati, jaz sem zaradi alergije in vročine tečna ko satan... On meni: Dušo, moraš uzimati Telfast. Ovo ti izgleda grozno.
Jaz njemu: A koliko tableta neka uzmem?
On meni: Ma šta ja znam, pa uzmi tri - ako štakorima nije bilo ništa, neče biti ni tebiuser posted image


Tako oz. še bolj kruto ti rukne nazaj tudi en dr(e)kač od dohtarja (čistokrven Slovenec!) na našem koncu... user posted image Ni treba na Hrvaško hodit.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 20:21:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Punce, jaz sem samo postavila vprašanje - kaj pa če se v neki vasi najde zdravnik, ki otroku, ker je SLovenec, ne želi nuditi pomoči. Nisem pa nikjer napisala, da se je to zgodilo meni. Pa saj ste pismene, ne?

Tudi za tovrsten "kaj pa če" ni treba ravno na Hrvaško user posted image user posted image Sicer razlog za odklonitev pomoči ni, da si Slovenec, ampak da dohtar v nočnem dežurstvu pač spi in zaradi enega primera ne bo vstajal, kar je zabičal med. sestri..............

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 20:26:19   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Tudi za tovrsten "kaj pa če" ni treba ravno na Hrvaško user posted image user posted image Sicer razlog za odklonitev pomoči ni, da si Slovenec, ampak da dohtar v nočnem dežurstvu pač spi in zaradi enega primera ne bo vstajal, kar je zabičal med. sestri..............

Samo bo verjetno prej vstal ponoči, kot pa pri nas.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 20:40:40   
mika
 
Lani in predlani so bili pajki, ki imajo strup, zaradi katerega začneš razpadat, letos pa poslušam te zgodbice že od kar je hrvaška dobila rdečo luč od naših.

In nikogar ne poznam, ki bi se mu dejansko zgodilo, da bi ga zavrnili, ampak je vedno bil nek kolega od sodelavca ali pa sodelavec od kolega....

ne morem pa verjet ko berem 24 ur, pa članki  iz Hrvaške...Slovenec umrl na Hrvaškem. gospod je doživel častitljivih 92 let , naslov pa je bil kot, da so ga ubili. Potem berem dalje in zagledam reklamo za Hrvaško morje....očitno je fajn  pobirat denar na njihov račun, ob enem pa po njih srat dan za dnem.
ampak koliko berem tiste komentarje imajo tudi že bralci dovolj tega.

A je POP tv mogoče pod Pahorjevim vplivom? se mi zdi, da nas bi znal presenetiti, kot hrvate Sanaderuser posted image .


< Sporočilo je popravil mika -- 8.7.2009 20:41:02 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 20:51:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika


Lani in predlani so bili pajki, ki imajo strup, zaradi katerega začneš razpadat, letos pa poslušam te zgodbice že od kar je hrvaška dobila rdečo luč od naših.

In nikogar ne poznam, ki bi se mu dejansko zgodilo, da bi ga zavrnili, ampak je vedno bil nek kolega od sodelavca ali pa sodelavec od kolega....

ne morem pa verjet ko berem 24 ur, pa članki  iz Hrvaške...Slovenec umrl na Hrvaškem. gospod je doživel častitljivih 92 let , naslov pa je bil kot, da so ga ubili. Potem berem dalje in zagledam reklamo za Hrvaško morje....očitno je fajn  pobirat denar na njihov račun, ob enem pa po njih srat dan za dnem.
ampak koliko berem tiste komentarje imajo tudi že bralci dovolj tega.

A je POP tv mogoče pod Pahorjevim vplivom? se mi zdi, da nas bi znal presenetiti, kot hrvate Sanaderuser posted image .



user posted image user posted image

Bi bila vesela...ce bi imeli koga namesto njega postavit. Ampak ga ni, ker v politiki ni dobrih.
Dobri raje delajo in uzivajo user posted image user posted image .

Sicer pa komaj cakam, da se neha ta dez in da gremo koncno na morje na en pir.
Pocasi mam dost dezja.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 20:59:42   
rija
jaz tudi komaj čakam.....user posted image  pa baje bo naslednji teden naravnost čudovito  vreme....user posted image

sicer pa: ne debatirat o politiki in fuzbalu pa bo vse ok....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 21:02:03   
Anonimen
sicer pa: ne debatirat o politiki in fuzbalu pa bo vse ok....user posted image


Hajduk zivi vjecno.

...ne se pustiti politiki...ker ji sosedje pridejo fino prav...vedno in povsod, vecini politik...namesto da bi pometala pred svojim pragom.

Sicer pa lepe pocitnice vsem user posted image .
Jaz jih bom prezivela v moji dezeli.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 21:04:28   
skokica01
Nas so pa letos po rokah nosili. user posted image Bili smo v Rovinju. Še sama nisem mogla verjet!

< Sporočilo je popravil skokica01 -- 8.7.2009 21:07:33 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 21:04:56   
muška


i zamišljaš, da neki lokalni doktor ne nudi pomoči tvojemu otroku??? Ker kaoda ne mara Slovencevuser posted image



za kaj takega lahko frajer komot izgubi licenco, tak da tudi če se ni zgodilo oz. kao naj bi v bodoče se - spomnite jih na prisego in na njihovo licenco! To ni hec.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 21:17:30   
hmm...
Jaz sem bila na hrvaškem prejšnji teden, in sem se po 3 dneh vrnila domov. Mislim, da več ne rabim povedati.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 21:23:20   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Jaz sem bila na hrvaškem prejšnji teden, in sem se po 3 dneh vrnila domov. Mislim, da več ne rabim povedati.


Te je pregnal dež in hladno vreme?


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 21:31:47   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: muška



i zamišljaš, da neki lokalni doktor ne nudi pomoči tvojemu otroku??? Ker kaoda ne mara Slovencevuser posted image



za kaj takega lahko frajer komot izgubi licenco, tak da tudi če se ni zgodilo oz. kao naj bi v bodoče se - spomnite jih na prisego in na njihovo licenco! To ni hec.



dober nasvet. spomnite jih na licenco! sam kaj, ko dohtar lahko izbere drugo pot,..ubije otroka in dobi 2-4 mesece suspenza, pol pa veselo na delo..spet.
jaz ne bi upala it, sploh ne z otrokom..user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 21:33:56   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ah, to so kreteni, obsedeni nacionalisti, kot jih tud pri najdeš kar neki. na splošno pa mislim da stanje ni tako grozno. je pa res, da ti primerki mečejo slabo luč na celo nacijo.


user posted image



Bili so in vedno bodo. Samo ker se sedaj dosti bolj govori o tem.

Drugače pa po mojih izkušnjah ni nič slabše. Marsikdo pove, da so celo bolj prijazni do SLO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 21:46:54   
Ribica **
Hm, nam so lastniki APP na Pagu pravkar odgovorili, da so malo prerazporedili neke goste in da imajo za nas frej se tisti apartma, katerega smo prosili. In po prijateljski ceni. user posted image  

Pa sicer nisem ravno navdusena nad nasimi sosedi in sem bolj kot ne velik lokal patriot, ampak letos nimamo se nobenih slabih izkusenj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 22:00:24   
potepinček
Mi smo se pravkar vrnili iz Hvara. kjer je prijaznost in postrežba 100%. Prav tako v Makarski, kjer smo se ustavili. Mislim, da se bodo morali kar potruditi, saj imajo komaj 40% zasedenost, plaže in gostilne pa so skoraj prazne.



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 22:06:02   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Jaz sem bila na hrvaškem prejšnji teden, in sem se po 3 dneh vrnila domov. Mislim, da več ne rabim povedati.


Te je pregnal dež in hladno vreme?




Ne ne. Vreme je bilo super. Ljudje user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Pa kaj si ti nor?
8.7.2009 22:43:35   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Jaz sem bila na hrvaškem prejšnji teden, in sem se po 3 dneh vrnila domov. Mislim, da več ne rabim povedati.


Te je pregnal dež in hladno vreme?




Ne ne. Vreme je bilo super. Ljudje user posted image



Tako hudo je bilo, da si šla iz dopusta prej domov? Dej razlož. Ne se dat prosit.user posted image


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Pa kaj si ti nor?
9.7.2009 7:30:25   
oka
dober nasvet. spomnite jih na licenco! sam kaj, ko dohtar lahko izbere drugo pot,..ubije otroka in dobi 2-4 mesece suspenza, pol pa veselo na delo..spet.
jaz ne bi upala it, sploh ne z otrokom..user posted image


Pa porčičpinčič saj ne greš v Tonguzijo no. To so pa že scenariji in lej ga zlomka na podlagi slovenskih dogajanj. Ja Bušica tudi v Maribor ti ne priporočam it...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?