|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa kaj si ti nor?
9.7.2009 7:34:50   
tanjusi
dober nasvet. spomnite jih na licenco! sam kaj, ko dohtar lahko izbere drugo pot,..ubije otroka in dobi 2-4 mesece suspenza, pol pa veselo na delo..spet.
jaz ne bi upala it, sploh ne z otrokom..user posted image

zakaj se meni zdi da je tole mišljeno za slovenijouser posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Pa kaj si ti nor?
9.7.2009 8:39:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA


dober nasvet. spomnite jih na licenco! sam kaj, ko dohtar lahko izbere drugo pot,..ubije otroka in dobi 2-4 mesece suspenza, pol pa veselo na delo..spet.
jaz ne bi upala it, sploh ne z otrokom..user posted image


ah, nehajte spet s teorijami zarote user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Pa kaj si ti nor?????
9.7.2009 13:09:12   
5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Mi smo se pravkar vrnili iz Hvara. kjer je prijaznost in postrežba 100%. Prav tako v Makarski, kjer smo se ustavili. Mislim, da se bodo morali kar potruditi, saj imajo komaj 40% zasedenost, plaže in gostilne pa so skoraj prazne.




user posted image Mi smo prišli iz Dalmacije. Mi smo bili v Podgovri (makarska riviera), bili v Makarski, Dubrovniku, Splitu, v glavnem počez in poprek, pa plaže takooo polne, kot da je glavna sezona, ponekpod nisi mogel dat niti brisače, lokali polni, o recesiji ni nič za videt.
Kar se pa tiče 50 % Slovencev???!!user posted image user posted image Sami Čehi in Slovaki, vsaj v Dalmcaiji. Mogoče je v Istri in Kvarnerju res več Slovencev, doli pa sem v 10 dneh videli 5 slovenskih avtov ali pa da bi slišala slovence.


Kot rečeno, če greš z nastrojenim odnosom, drugega nazaj ne moreš pričakovat! Kar se pa tiče doktorjev, pa raje nehajte, ker kar se dogaja vse v slovenskem zdravstvu, ostaneš brez besede. Tako da vsepovsod bodo bedaki, norci ali pa ekstremni nacionalisti.

Pa pejte na tisti ful poceni dopust, kjer je vse takoooo ceneje, kot eni pravite.user posted image user posted image Mi smo zdaj bili v apartmaju in jedli in pili samo zunaj, pa nas je stalo enako, kot če bi jedli zunaj po lokalih v našem kraju, tako da toliko o tem.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Pa kaj si ti nor?????
9.7.2009 13:54:01   
jagoda77
s hrvaške še nisem prišla s slabo izkušnjo...

na krku so bili ta vikend full prijazni in tud veseli... evo naše slovence :)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Pa kaj si ti nor?????
9.7.2009 16:16:37   
Kaštrun
še vedno ne vem kje je tisti sanjski kraj... user posted image
 
 
pa nehajte že s tem "kaj pa če..." noben zdravnik ne bo pustil nekoga umreti, samo zato, ker je druge narodnosti... mislim no... mal preveč domišljije imate...

jaz pa čakam, da priplava morski pes v Poreč... tisti... taveliiiikiiii...

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Pa kaj si ti nor?????
9.7.2009 16:38:27   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun


jaz pa čakam, da priplava morski pes v Poreč... tisti... taveliiiikiiii...



100 % misliš na tegale;
ja, še en razlog, da tja ni za hodit..

http://www.youtube.com/watch?v=wtZJBbRiFFA

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Pa kaj si ti nor?????
9.7.2009 19:26:49   
Taddy78
Sama poznam kar nekaj zgodb, ko so želeli rezervirati dopust na hrvaški, pa so jih zavrnili, tako da obstajajo taki, ki niso imeli takšne sreče kot ve, ki ste super zadovoljne.

In to, da dobiš nazaj to, kar sam "oddajaš" ni ravno posrečeno povedano. Če kličeš po telefonu in hočeš rezervirat sobo, ravno ne vem če lahko oddajaš kako slabo karmo-no razen če je na drugi strani kak bioenergetičar, ki čuti, da je ženska v tistem momentu sredi menstruacije in je tečna...
Sama ne hodim na hrvaško, za isti denar raje grem v Grčijo in to je največji razlog da ne hodim dol.

Mnenja so različna in če se vam nekaj dopade nikjer ne piše, da se mora tudi ostalim. Ravno prejšnji teden mi je kolega pravil o kamenjaku, češ kako je tam oh in sploh super, meni pa se ni niti najmanj dopadlo, saj je sami kamen in nikjer nobene sence...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Pa kaj si ti nor?????
9.7.2009 20:48:18   
mika
tady 78, kako to pa , da se nam , ki smo super zadovoljne, ne dogajajo takšne nevšečnosti?

dogaja se samo tistim, ki so 'prisiljeni' it na hrvaško (zaradi majhnih otrok, ker je poceni user posted image ipd)

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Pa kaj si ti nor?????
9.7.2009 23:55:41   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Sama ne hodim na hrvaško, za isti denar raje grem v Grčijo in to je največji razlog da ne hodim dol.


meni je sicer resnično vseeno, kje kdo dopustuje in sem hkrati velika ljubiteljica Grčije.....ampak takle nonsens?

prosim draga taddy78: daj, prosim, prilepi link do tega strašnega dopusta....pa nočem biti v sobi z 1 * in se dol cijaziti z trajektom 24 ur.....prosim....res ti bom hvaležna....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 6:48:43   
tassi1
ta teden sem hotela rezervirat apartma v istri_ pula, pa ko so lastniki slišali, da prihajamo iz Slo, naenkrat
ni bilo več fraj!! dokler sem govorila hrvaško, je pa bilo vse v redu!
Od 8 klicev, ni bilo nikjer nič za slovence!!
lp, pa gremo v Tunizijo!!

< Sporočilo je popravil tassi1 -- 10.7.2009 6:49:38 >


_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 9:51:52   
puncica
5 strani pa nobenih konrektnih podatkov za dopust FUL CENEJE, eh počas se mi zdi da je bla vse skupa samo domišljija.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 10:15:57   
Raho
Evo - dva podatka za ugoden dopust:

Hotel Mirna, Portorož 4*, polpenzion - za 4: 688 € (7 dni)

Pariz Disneyland - hotel Vienna Magic Circus 4* (sicer res samo nočitev z zajtrkom) - za vse 4: 668  €, plus 4 avionske karte Dunaj - CDG (sicer je Air France): 355 € z vsemi taksami (za 7 dni) - pa še lete imamo tako, da letimo nazaj ob 20.35 (praktično not dobimo celi dan). In samo še rent a car (235 € za 7 dni, Citroen C4 z dvema otroškima sedežema).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 10:33:30   
oka
ta teden sem hotela rezervirat apartma v istri_ pula, pa ko so lastniki slišali, da prihajamo iz Slo, naenkrat
ni bilo več fraj!! dokler sem govorila hrvaško, je pa bilo vse v redu!
Od 8 klicev, ni bilo nikjer nič za slovence!!


Ma daj lepo te prosim. A govoriš tako perfektno hrvaščino, da niso takoj poštudirali, da si Slovenka? A so ti rekli: "Imamo fraj ampak ne za Slovence"? A je to samo tvoj občutek?

Imam občutek, da če pokličete in vam rečejo da nimajo nič fraj, avtomatično pomislite da zato, ker ste Slovenci. Da bi pa pomislili, da mogoče v tistem terminu res nimajo nič prosto a to pa ne?

< Sporočilo je popravil oka -- 10.7.2009 10:42:56 >

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 10:53:51   
Gordana-3
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Evo - dva podatka za ugoden dopust:

Hotel Mirna, Portorož 4*, polpenzion - za 4: 688 € (7 dni)

Pariz Disneyland - hotel Vienna Magic Circus 4* (sicer res samo nočitev z zajtrkom) - za vse 4: 668  €, plus 4 avionske karte Dunaj - CDG (sicer je Air France): 355 € z vsemi taksami (za 7 dni) - pa še lete imamo tako, da letimo nazaj ob 20.35 (praktično not dobimo celi dan). In samo še rent a car (235 € za 7 dni, Citroen C4 z dvema otroškima sedežema).


ne vem, če je tole primerjava, kaj dobiš v parizu in kaj v portorožu ... ali pa je tudi portorož mišljen za ugoden dopust.
no ja .... pariz te bo prišel več kot 2000 evrov, portorož pa kakšnih 1000 ali pa še manj. sicer je res "samo" 1000 evrov razlike, in pa pariz je vseeno pariz, pa še disneyland je tukaj zraven. ampak ta primerjava mi nekako ne sede ... user posted image nekdo bi tudi raje šel v disneyland, privoščil si bo pa lahko le portorož za 1000 evrov, veliko pa jih bo počitnikovalo doma na domačem bazenu.

< Sporočilo je popravil Gordana-3 -- 10.7.2009 10:55:46 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 11:00:56   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Sama poznam kar nekaj zgodb, ko so želeli rezervirati dopust na hrvaški, pa so jih zavrnili, tako da obstajajo taki, ki niso imeli takšne sreče kot ve, ki ste super zadovoljne.

In to, da dobiš nazaj to, kar sam "oddajaš" ni ravno posrečeno povedano. Če kličeš po telefonu in hočeš rezervirat sobo, ravno ne vem če lahko oddajaš kako slabo karmo-no razen če je na drugi strani kak bioenergetičar, ki čuti, da je ženska v tistem momentu sredi menstruacije in je tečna...
Sama ne hodim na hrvaško, za isti denar raje grem v Grčijo in to je največji razlog da ne hodim dol.

Mnenja so različna in če se vam nekaj dopade nikjer ne piše, da se mora tudi ostalim. Ravno prejšnji teden mi je kolega pravil o kamenjaku, češ kako je tam oh in sploh super, meni pa se ni niti najmanj dopadlo, saj je sami kamen in nikjer nobene sence...


mene so pa osebno v Grčiji zavrnili (Hersonisos), pa ne zaradi politike, ampak zaradi naših preljubih absolventov in maturantov, ker so jim pol turističnega naselja uničli.



(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 11:06:38   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Evo - dva podatka za ugoden dopust:

Hotel Mirna, Portorož 4*, polpenzion - za 4: 688 € (7 dni)

Pariz Disneyland - hotel Vienna Magic Circus 4* (sicer res samo nočitev z zajtrkom) - za vse 4: 668  €, plus 4 avionske karte Dunaj - CDG (sicer je Air France): 355 € z vsemi taksami (za 7 dni) - pa še lete imamo tako, da letimo nazaj ob 20.35 (praktično not dobimo celi dan). In samo še rent a car (235 € za 7 dni, Citroen C4 z dvema otroškima sedežema).


ne vem, če je tole primerjava, kaj dobiš v parizu in kaj v portorožu ... ali pa je tudi portorož mišljen za ugoden dopust.
no ja .... pariz te bo prišel več kot 2000 evrov, portorož pa kakšnih 1000 ali pa še manj. sicer je res "samo" 1000 evrov razlike, in pa pariz je vseeno pariz, pa še disneyland je tukaj zraven. ampak ta primerjava mi nekako ne sede ... user posted image nekdo bi tudi raje šel v disneyland, privoščil si bo pa lahko le portorož za 1000 evrov, veliko pa jih bo počitnikovalo doma na domačem bazenu.


jaz sem napisala dve destinaciji, kamor gremo mi. In seštevek obeh je cena malo boljšega hotela na Hrvaškem za 10 dni za nas 4. Ali pa 14 dni apartmaja.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 11:13:50   
Gordana-3
2000-3000 evrov za apartma na hrvaškem za 14 dni? pa kakšne apartmaje si ti to gledala? če daš za apartma 2000 evrov za 14 dni, je to skoraj 150 evrov na dan. ali ni to malo too much?

< Sporočilo je popravil Gordana-3 -- 10.7.2009 11:17:41 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 11:41:33   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

2000-3000 evrov za apartma na hrvaškem za 14 dni? pa kakšne apartmaje si ti to gledala? če daš za apartma 2000 evrov za 14 dni, je to skoraj 150 evrov na dan. ali ni to malo too much?


kako pa si ti to računala? Jaz sem 668 in 688 - to pa je 1356 € (zakaj pa bi stroške poti štela zraven? saj se na hrvaško tudi moram peljati...).
Apartma, ki ima klimo, malo boljšo opremo, 2 spalnici, ni ravno 2 km od morja, je cca. 60 do 80 € na dan, se pravi za 14 dni nekje med 950 in 1150 €. K temu moram dodati še vso hrano (nisem ravno eden izmed tistih turistov, ki bi teglil vso hrano iz Slo na morje) in me na koncu, če gremo pše ene parkrta jest ven, pride enako kot hotel za 10 dni. Za informacijo - v Zadru je Funimation hotel za nas 4 za 10 dni, sicer ponudba all inclusive 4944,75 €.
Sol garden Istra v Umagu, hotel s 4*, polpenzion za vse 4, s tem, da Živa ne plača, 1430 € za 7 dni

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 11:48:43   
Gordana-3
pa pot na hrvaško te sigurno ne bo stala toliko, kot letalska karta in rentacar (kar te pride skoraj 600 evrov). pa v parizu tudi morate jest, pa v portorožu tudi kosilo, če je samo polpenzion.
no, saj je v bistvu vseeno, glavno je, da se bomo (boste) imeli fajn! vsak pač po svojih zmožnostih ....

< Sporočilo je popravil Gordana-3 -- 10.7.2009 11:49:44 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 12:21:07   
puncica
Raho a ti primerjaš 14 hrvaške s 7 dni tujine če se ne motim? user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 12:26:10   
miapia
Prva stvar, ki jo bom povedala je, da bi si jaz, če bi imela več denarja, privoščila neko eksotično destinacijo. Sem pa tudi zelo zadovoljna z Bračem za 40 eur na dan za apartma.
2. Kaj dobiš pri nas ali na Hrvaškem za neko ceno, ni enako kot drugje. Lahko dobiš dosti manj, npr. Grčija, Turčija, lahko dobiš pa celo več in lepši apartma, samo je pa letalo tako drago, da spet ni primerjave.
3. Ne bodite tako nastrojeni proti sosedom, če pa ste, kaj sploh kličete tja za dopust? Da boste vedeli, lastniki z Bola so naju poklicali, ne midva njih, če bova prišla spet k njima, da dajo nama prioriteto. Res pa je, da ne hodimo prek agencije.

Res mi ni jasno, kje imate te strahove, da nas nočejo in ne marajo?
Dejstvo pa je, da zaenkrat za normalen denar na Hrvaškem dobiš normalne počitnice. Kar pojdite v Grčijo za isti denar, pa boste videli, kaj boste dobili. Sem bila tam, pa ne enkrat.

Drugače pa je na adriatica.net huda vila v mislim da Sutivanu na Braču za 8 oseb - 45eur/osebo/dan. Pa si zračunajte ceno enega tedna. Če bi imela denar, bi toliko dala, ker je vila hujša kot marsikatera hiša pri nas. Mogoče nekoč, ko bom velika. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 12:26:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Raho a ti primerjaš 14 hrvaške s 7 dni tujine če se ne motim? user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 12:46:17   
5ra_28
Ta tema pa se bo vlekla, a ne??? user posted image user posted image

Na dopust lahko greš za 200 € kak last minute ali pa za 5.000 €. Vsak ima svoje želje in prioritete.

1. Raho..ponudba za Portorož. Portorož ni MORJE za mene!! Raje noge namakam v sosednji vasi v ribniku. Če pa se mislim kopat v hotelskem bazenu, pa grem raje v čatež.user posted image
Pa apartma + hrana ...za tak denar baje dobiš polpenzion. Ja kaj če imaš polpenzion , pa nič več zraven ne zapraviš??? Niti za kosilo, prigrizke, pijačo??? user posted image
2. Midva sva zdaj po Dalmaciji naredila 1.500 km, pot dol, nazaj, izlet v Dubrovnik, Split, Makarsko, pa je bilo bencina za 100 €, cestnine pa (samo po avtocesti, razen za Dubrovnik) 60 € v obe smeri. Pa je avto naložen do fula, nizek, široke gume, tako da poraba ni ravno ekonomična. Tako da zraven za 'pot' ne porabiš ravno ogromno!
3. Tako kot je bilo napisano, ne kličite k sosedom, če šimfante že preden greste dol, kaj šele ko pridete nazaj. Naj gre vsak tja, kot mu paše in za tak denar, kot ga je pripravljen dat.

Sem jaz tudi dobila ponudbo iz Hrvaške za tako vilo da dol padeš, vse v ceni, vsak svoje kolo, otroška posteljica možna, bazen, privat plaža, svoji ležalniki itd...pa bi stal APP za 10 dni 1.300 € s 10% popustom. Pa kaj čem, pa nimam toliko. Pa se bo spet nekdo našel, ki bo rekel, ZA TAK DENAR LAHK GREM KAM Z LETALOM... Pa da ne boste mislili, da je ime ta lastnik vse prazno. Sam en termin je še bil fraj. Gre kdo???user posted image

Sem bila na dopustih že za najmanjšo ceno na agenciji, pa sem bila že tudi tako, da sem plačala ogromno. Pa sploh cena nima veze!!!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 12:48:56   
tanikaa
Vsako leto ena ta ista debata z že v naprej znanim koncem. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 12:49:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28


1. Raho..ponudba za Portorož. Portorož ni MORJE za mene!! Raje noge namakam v sosednji vasi v ribniku. Če pa se mislim kopat v hotelskem bazenu, pa grem raje v čatež.user posted image




Raho, saj veš, da te imam rada user posted image user posted image user posted image  ampak s temle se pa globoko strinjam.....user posted image user posted image user posted image

Pa prosim ne gledati Falkensteinerja.....bila videla in ni vredno tega denarja. Verjemi.  Pa mislim, da je poleg Novega resorta to eno izmed dražjih dopustovanj....ok, kakšnih strašno ekskluzivnih variant na jadranu ne štejem....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?