|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 13:04:03   
Raho
5ra_28 - nihče ni nasrojen proti Hravtom. Iz čeas to razbereš? Samo pogovarjamo se o ponudbi in o tem, kako se nekateri (nikjer ni bilo napisano,d a vsi) obnašajo (ja, ekstremisti so, ampak kaj pomeni za nekoga ena taka slaba izkušnja? To, da se bo odločil, da ne gre na Hrvaško na morje. In če se bo to ponavljalo iz leta v leto, bodo posledice znane). In nekateri ste celotno poanto debate razumeli pač po svoje.

In kaj če gremo v Portorož? Meni je Porotorož čisto fajn. In vsak ima svoj okus kar se tiče letovanja. Nisem tip, ki bi lahko 10 dni ležel an plaži in razlagal, kako fajn je bilo na dopustu. Nisem tip, ki bi užival v kampu...
Pa sem po dolgem in počez prepotovala celo jadransko magistralo, bila v mnogo krajih do Dubrovnika in nazaj. Na Braču smo bili stalni gostje 7 let - ni ga lepšega kraja kot je Povlja. In res si želim tja nazaj, ampak s tako majhnimi otroki ne grem na otok...

Vsak po svoje. Dokler daje svoj denar za dopust ima pač možnost, da si izbira kraj letovanja.

In puncica - če sešteješ 7 in 7 je to 14, ne? ali pa se morda motimuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 13:58:51   
Kaštrun
za 3 tedne Hvara bomo dali manj kot 1500€ - 4 članska družina.

vonjala bom borovčke, zvečer ob svečji zunaj pred prikolico pila bavando, se ob obali ob sočnem zahodu sprehodila do mesta, ker mi bo dalmatinska klapa, medtem ko bom jedla kozice pihala na dušo, se kopala na peščeni plaži, uživala, ker mi ne bo treba bit med štirimi zidovi...

lahko me kušnete na rit vsi, ki greste v tujino - ampak za 3 TEDNE - in boste dalji manj.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 14:40:59   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

In puncica - če sešteješ 7 in 7 je to 14, ne? ali pa se morda motimuser posted image


čak grem še enkrat brat, imaš prav 7 dni portoroža, 7 dni pariza ampak Portorož kot vem ni tujina, al se morda motim? Pa do portoroža tud ne vem al greš peš al kako ker nisi vštela vožnje, pa kosila, otrok ne more bit brez kosila sploh pa ne mali, tud tega ni v tvoji kalkulaciji. Skratka lahko se gremo takle do onemoglosti še vedno pa se na koncu pokaže da je hrvaška najbolj poceni vsaj za nas navadne smrtnike, tisti ki majo dnar jim pa itak ni razlke +/- 300 EUR phe mala malca.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 15:24:02   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Vsako leto ena ta ista debata z že v naprej znanim koncem. user posted image



joj ko bi se debata razvila meni v prid- kar pomeni MANJ gužve...! vsaj enkrat, ker septembra mi ni za it..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 15:51:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Vsako leto ena ta ista debata z že v naprej znanim koncem. user posted image



joj ko bi se debata razvila meni v prid- kar pomeni MANJ gužve...! vsaj enkrat, ker septembra mi ni za it..


jaz bi pa šla septembra, pa moj uči v šoli in odpade, tako da tudi jaz upam na manj gužveuser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 18:07:52   
tassi1
IZVIRNO SPOROČILO: oka

ta teden sem hotela rezervirat apartma v istri_ pula, pa ko so lastniki slišali, da prihajamo iz Slo, naenkrat
ni bilo več fraj!! dokler sem govorila hrvaško, je pa bilo vse v redu!
Od 8 klicev, ni bilo nikjer nič za slovence!!


Ma daj lepo te prosim. A govoriš tako perfektno hrvaščino, da niso takoj poštudirali, da si Slovenka? A so ti rekli: "Imamo fraj ampak ne za Slovence"? A je to samo tvoj občutek?

Imam občutek, da če pokličete in vam rečejo da nimajo nič fraj, avtomatično pomislite da zato, ker ste Slovenci. Da bi pa pomislili, da mogoče v tistem terminu res nimajo nič prosto a to pa ne?

Ker v službi delam pretežno z bosanci- šoferji in morama dosti službenih klicev opraviti v bivšo JUGO,se mi zdi da dobro gopvorim hrvaško in ja, termini so bili fraj, dokler niso hoteli mojih podatkov in tam je naenkrat pa bilo vse polno!!
Pa še kar se tiče poceni destinacij: junija sem bila v Egiptu z možem- imela sva AL, zavarovanje, takse, plačilo parkinga na Brniku, riziko odpovedi, hotel  4* je bil na sami plaži( 50 m hoje navzdol po stopnicah) : 1200 eur!! Kar se tiče prijaznosti, čistoče, pa nebi, ker se lahko Hrvatje kar skrijejo!!
 

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 20:15:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tassi1


Kar se tiče prijaznosti, čistoče, pa nebi, ker se lahko Hrvatje kar skrijejo!!


Ah, super, bo vsaj manj gužve! Že ves svoj lajf hodim na Hrvaško, pa do danes še nisem imela slabe izkušnje. Odkar imam pa otroka, ki je invalid, pa lahko samo rečem svaka jim čast. Take prijaznosti, ustrežljivosti res človek ne doživi vsakdan.

(odgovor članu tassi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 22:51:15   
nejcko
Joj, kolk ste dosadne s temi vedno istimi debatami. user posted image Vsak naj gre tja, kamor mu paše in do koder mu seže tošel. Mislim, ... kaki problemiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 23:01:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun

IZVIRNO SPOROČILO: hippika

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Eni Slovenic so hoteli rezervirati apartma na Hrvaškem na Braču, pa jih je gospa, ki izdaja apartmaje odslovila z besedami, da ji je zelo žal, ampak da jih letos ne mroe sprejeti, ker ji je sosed zagrozil, da bo ji požgal hišo s slovensko drhaljo v njej, če sprejme samo enega Slovenca.user posted image

Eni znanci so se vrnili z dopusta in povedali, da jih v trgovini niso hoteli postreči, ker so Slovenci.

Sedaj pa me Hrvaška res več ne vidi


Zato pa mi že 6 let ne hodimo na Hrvaško na morje. Gremo drugam pa še ceneje je.
Saj ne pravim da je ful hudo tam, nimam nič proti hrvatom, vendar je drugje ceneje in raje spoznavam svet, kot pa samo hrvaško.




p.i.z.d.a., res me zanima KJE JE TO,  da je TOLK ceneje? oz. koliko ceneje pa je to za vas? 10€ al 1000€. ne mi nekaj klobasat, da je ne vem kje ceneje, pa blabla...

VSAKO leto se najde kdo, ki dobi povsod drugod full cenejšo varianto, noben pa ne napiše KJE?

no, povejte.
za 4 člansko družino... za 14 dni... polni penzion (lahko AI)... koliko vas pride? user posted image  kje je ta sanjski kraj...


Sva sama zato povem koliko sva dala:
1 teden polpenzion na Djerbi 140 evrov za odraslo osebo.
1 teden polpenzion Egipt (hurgada) 340 e.
1 teden polpenzion Maroko (Agadir) 370 e
1 teden polpenzion Tunizija (Hammamet) 200 e
1 teden all Turčija (alanya) 350 e

Evo to so moje počitnice zadnjih 6 let. Plačala sem toliko kot piše.


(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 23:53:05   
ZmajTolovaj
Vsi ostanite doma, pa bo najboljš in najcenejš in še ne bo prepirov, kam it. Pa mirna bosna.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Pa kaj si ti nor?????
10.7.2009 23:54:44   
rija
prepozno....kufri so že v avtuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Pa kaj si ti nor?????
11.7.2009 0:12:23   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Vsako leto ena ta ista debata z že v naprej znanim koncem. user posted image



Res je. Ugljan....prihajamo..še 3x spimo...pa FUL POCENI bo, kot vsako leto.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Pa kaj si ti nor?????
11.7.2009 9:14:25   
skuštrana
Punce, ma res no, jaz ne razumem zakaj še vedno hodite na Hrvaško...
Pa kaj ne veste, da imajo sladoledarji za nas poseben sladoled, seveda zastrupljen, da lahko potem v Slovenskih novicah beremo, da so se Slovenci zastrupili...Pa v kuhinjah kuhajo posebno za Slovence, tisto slabšo hrano..in ja, za nas hranijo slabše app, tisti boljši grejo pa pravim turistom..Itak..In ne vem, če ni Jadranka najela par silakov, da nam razbijajo avte.

Madona. ste smešne, nooouser posted image user posted image user posted image user posted image
Ostanite doma, noge namočite v banjo pa se vam ne bo nič zgodilo...Morda, morda pa vam pade fen v banjo pa vas...



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Pa kaj si ti nor?????
11.7.2009 9:41:06   
majra
Bili v Umagu in razen vremena je bilo vse super. Celo presenečena sem bila nad prijaznostjo in ustrežljivostjo osebja v lokalih.

Kretene in ekstremiste pa itak najdeš povsod, tudi pred domačim pragomuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Pa kaj si ti nor?????
12.7.2009 13:27:41   
rija
evo, direkt s prizorišča zločinov....zaenkrat smo še živi.....edino mali si je v nulo razbil prst, ampak je sam krivuser posted image user posted image .....pa tudi zdravnik in sestre so bili ful prijazni....ups....se pardoniram.....j.e.bejo nas v glavo....ker so nam prepovedali kopati se naslednja 2 dni...

to je....politika mučenja....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Pa kaj si ti nor?????
12.7.2009 14:01:31   
Anonimen
Ja kako si pa ravno prvi dan nekaj naredi? Saj na morju se vse hitreje celi user posted image .

Sicer pa je fejst vroce...utekla ze dve uri nazaj.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Pa kaj si ti nor?????
12.7.2009 19:48:15   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ja kako si pa ravno prvi dan nekaj naredi? Saj na morju se vse hitreje celi user posted image .

Sicer pa je fejst vroce...utekla ze dve uri nazaj.


Mič, ko sem bila jaz mala sem si na skoraj vsakem dopustu prvi dan razbila koleno. Tako da....jaz to razumem. Posledice so pa itak vidne še danes. In to konkretno.user posted image


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Pa kaj si ti nor?????
14.7.2009 16:57:27   
Anonimen
Evo dokaz, da se anjdejo taksni ekstremi med Slovenci kot med Hrvati...

http://24ur.com/novice/crna-kronika/slovenec-zmerjal-hrvaske-policiste.html

(odgovor članu maca m)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Pa kaj si ti nor?????
14.7.2009 16:59:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Vsi ostanite doma, pa bo najboljš in najcenejš in še ne bo prepirov, kam it. Pa mirna bosna.


Kaj, ti greš zdej v Rim al v Bosno??

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Pa kaj si ti nor?????
14.7.2009 17:01:42   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Kaj, ti greš zdej v Rim al v Bosno??

Ja! Povej ji! Pa Bosna se z veliko piše, ane?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Pa kaj si ti nor?????
14.7.2009 17:02:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Kaj, ti greš zdej v Rim al v Bosno??

Ja! Povej ji! Pa Bosna se z veliko piše, ane?


To je pa odvisno, kam greš. In za kolk gnarja.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?