|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010
11.12.2009 21:41:57   
izgubljena_ovcka
nincy, a si mene mislila s tem kosmatim trebuhom? user posted image Punce, če bi me videle v prvi nosečnosti bi se zahvalile bogu ali naravnim silam, da niste take, verjemite, bila sem res grozna! Celo nosečnost sem si s tistimi trakovi dobesedno voskala cel trebuh. Pa še poleti sem rodila in v najhujši vročini nisem mogla dat niti najmanjše krpice s sebe ker sem bila tako kosmata. Moj se je delal norca da škoda da nimam roka pozimi, bi me vsaj zeblo ne.

Hvalabogu je tokrat popolnoma drugače!

Joj, o sanjah mam jaz kar nekaj za povedat... meni se sanjajo take trapaste stvari, da se zbudim cela zboljena in 15 minut ugotavljam kaj je res in kaj ne. More me tudi tlačijo, enkrat se mi je npr sanjalo, da sem dala starejšega otroka spat in šla z avtom nekam... potem se pa nisem mogla pravočasno vrnit in sem zamudila 2 uri. Halo!? Zbudila sem se v joku in tisto noč nisem več zatisnila očesa ker sem vsake 15 minut hodila gledat če je s tamalim vse okej. user posted image

Prenosna posteljica je nam prišla ful prav čeprav imamo doma navadno leseno. Jaz ne bi imela otroka skoz tam noter (tisti kao zložljivi jogi so v bistvu lesene plošče prevlečene s peno, no vsaj pri večini modelov in se mi ne zdi ravno najudobneje), razen če bi dala navaden jogi v to ogrodje. Tisto je trdo kot hudič (saj vem, da mora imeti otrok trše ležišče ampak tako pa spet ne pa če bo veliko noter spal se pena kaj hitro znuca in stanjša) pa še utori se čutijo.

Meni se je pri navadni postlejici zdelo super, ker se da dno dvignit doker otrok ne leze sem in tja, kar precej križ prišpara na začetku.

Je pa nam kasneje ta prenosna posteljica prišla še kako prav! le kaj bi brez nje... vzeli smo jo na vsak dopust, jaz jo imam v bistvu kar v prtljažniku od avta če grem npr na obisk k mojim staršem in ostanem tam kak dan (moj je veliko odsoten in sva z malim kar precej naokoli).

Joj, dokler imate težave samo z belim tokom ste lahko zadovoljne. Jaz se ne morem otresti glivičnih in bakterijskih vnetij pa naj delam kar hočem. In to od devetega tedna dalje. Dobesedno brez prestanka, jaz sem že vsa naveličana. Doktorirala bom iz raznoraznih izcedkov svakojakih barv, gostot in konsistenc. FUJ!user posted image

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Aprilčice 2010
11.12.2009 22:39:10   
Marjana Simonič
Pozdravljena souser posted image !
Jaz pa se danes pozno javljam,ker sem še vedno bolna pa sama sebe komaj prenašamuser posted image
Dobrodošle nove članice pikapoka26 in Micama , čestitke za user posted image user posted image user posted image -vsaka čast.
Res ste-smo prave čveke user posted image ,komaj vas dohajam.

Posteljico
mi bomo kar to,ki je od prejšnjih 2 ostala olepšali,beri prelakirali,je pa lesena z nastavljivim dnom.
Sanje v prejšnjih user posted image sem imela ful žive sanje , sem že naprej vedela , da bota dečka,sedaj pa še nič.
Kilogrami to bi kar namerno izpustila user posted image pa brez komentarja - sicer nisem nevem koliko pridobila,a imam že od prej viška user posted image

Kepica83
iiiiiiiiiiii res lep trebušček,ga pobožam po ekranu,da nebo kakšne zamereuser posted image
Meni moj trebušček božajo samo domači - otroka in user posted image .Drugače pa se mi še sploh trebuh ne pozna user posted image
Aprilčica10 še enkrat čestitke k zaroki user posted image user posted image
nincy29 te tvoje povezave  user posted image user posted image user posted image

Getreal čestitke tvojemu fantu za diplomo še iz moje strani!!
To je iz moje strani vse , zdaj pa počasi v mižule.
Prijetne sanje vam želim. user posted image

< Sporočilo je popravil Marjana Simonič -- 11.12.2009 22:42:56 >

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 9:30:56   
Chi_Pita
Dobro jutro babnice user posted image

ooo kepica ... spet tvoj lepi buši ... user posted image user posted image user posted image Ne morem komentirat, ker sem spet ostala brez besed user posted image user posted image

Punce hvala vam za mnenje glede izcedka ... je tak rumenkast in brez vonja ja... sem zvečer malo brskala po knjigah in res piše, da je to normalno in ni nič narobe. Sam res mi je full čudno, ker po 2 urah sedenja za komp. se mi ko se dvignem kar vlije vn. Booo, verjetno je že prav tako.

Dlake ... to sem pa tudi jaz kar kosmatinka postala. user posted image user posted image Imam tudi črto po trebuhu od dlak, je pa odvisno kako si jih razporedim - ko jih počešem navzdol se ne vidijo, ko pa so navzgor pa sem pravi medo user posted image Me tudi moj heca, da še dobro, da je zima, ker me grejejo. user posted image

memole  nauživaj se ... user posted image

country seveda sem se malo izobraževala in ugotovila, da je tudi otrdevanje trebuha normalen pojav, ker se vse počasi pripravlja na porod. Je pa treba bit pozoren, če se to dogaja več kot 5x v eni uri, ker je to že znak za porod. (no neki takega je pisalo). Aja, pa še pozorne moramo biti, na bolečine v spodnjem delu hrbta, kar je tudi znak.

izgubljena_ovčka user posted image da z izcedki in bakterijami kmalu ne bo več problemčkov. Pa a imaš kakšne kreme, zdravila?

marjana
  user posted image da bi se čimprej pozdravila.

Drugače pa nas čaka spet lep vikend. Imamo zvečer v rokometnem klubu novoletni žur ... skupaj z moško ekipo in vem, da bo spet veselo. In ja, danes si bom privoščila en kozarček rdečega vinčeka. user posted image

Lep vikend vsem in punce, ne preveč čvekat ker potem v ponedeljek spet rabim dopust, da vas preberem. user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 10:57:56   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita

Dobro jutro babnice user posted image

ooo kepica ... spet tvoj lepi buši ... user posted image user posted image user posted image Ne morem komentirat, ker sem spet ostala brez besed user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala ti. Prav tako tebi Marjana hvala za božanje. user posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 11:01:08   
tatly
oooooooo kepica kako lep in velik trebuscekuser posted image user posted image user posted image jaz recem da mas ti puncko kaj pa ostale pravite =?gremo se mal carovnicuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 11:38:41   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

oooooooo kepica kako lep in velik trebuscekuser posted image user posted image user posted image jaz recem da mas ti puncko kaj pa ostale pravite =?gremo se mal carovnicuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image hehe. Kaj je moj buši tvojemu podoben??user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 11:47:12   
nizy
dan,

kepica - lep bušiuser posted image user posted image user posted image user posted image

izgubljena ovčka - tudi jaz sem spet na canestenu user posted image user posted image user posted image , upam ,da nama tole hitr mine ,...

božanje trebuščka- gre men tut na živce , no domači vedo datega nemaram , ampak ena sodelavka , pa zmeraj šlata , kadarkoli se pokažem na šiht

aprilčica10-
čestitke k zarokiuser posted image user posted image user posted image user posted image

posteljice-
mi mamo svano od lip poljčane 70*140, sam je še Azra tolk mejhna in sem v dilemi , kaj user posted image naštimat user posted image ,..imamo pa prenosno tudi , sam prenosna je skor na tleh in se mi zdi grdo majhnega user posted image dat v nizko posteljo, ni isto kot tapravauser posted image , v prenosni imam navaden jogi od stare pojstle, ker tisti se men ne zdijo primerniuser posted image

< Sporočilo je popravil nizy -- 12.12.2009 11:49:01 >

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 12:27:31   
katy83
hej, punce moje.

jaz sem tak vesela, ker sem mojega prepričala, da lahko grem ju3 za 4 ure delat namesto njega, pa se šef strinja. Vau. user posted image

No, drugače pa se je danes moj lubi full nekaj prilizoval zjutraj. Mi je kapučino v posteljo prinesel, pa lap topa. user posted image  Moram ga malo pohvalit. user posted image

Ja, Kepica ta tvoj buši nas očitno vse navdušuje. user posted image  jaz sem tudi že mislila sliko gor dat, pa shrani.si ne dela, drugače pa ne znam. user posted image

Chi_pita - he, he, sem se mogla nasmejat pri tvoji izjavi, da je odvisno kak si dlake razporediš na trebuščku. Sem to jaz tudi opazla. jaz imam namesto llinea negra, linea kosmata. user posted image

Country - glede otrdevanja je tak kot je Chi_pita rekla, pa baje magnezij pomaga.

no, zdaj pa grem nekaj popapcat, potem pa dalje na računalnik.

Čao

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 12:32:10   
country
Hojla!

Kepica krasen trebušček! Jaz bi tudi rekla, da imaš punčko, če se grem en mal čarovniceuser posted image

Chi pita hvala za pojasnilo. Sicer sem večino tega že vedla, sam nikoli ni preveč obnovit info. Sem pa v bistvu želela vprašat, če so moji občutki pravilni, saj nisem ziher ali je to otrdevanje ali ne.

Je pa naše dete zbolelo, tako da smo danes doma, sicer bi šli k babici na kosilo. Bom pa morala sama skuhat. Na srečo ni s tamalo nič hujšega, saj je dobre volje in ima tudi apetit. Ponoči smo imeli edino "intervencijo" ker ji je prišlo zgleda nekaj v pljučka, pa smo jo dali nad paro in se je sčistlo.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 12:35:17   
katy83
user posted image

no, pa mi je menda vseeno ratalo.
To je slikano 2 tedna nazaj, ko sem bila v 21.tednu.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 12:36:57   
katy83
ni tak lepi kot od Kepice, samo je pa moj. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 12:40:38   
katy83
evo, pa še naša nova pridobitev (voziček in lupinica)

user posted image

user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 12:42:56   
tatly
katy -kaj ga seres?cudovit je tvoj buscekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kepica-ma zdi se mi da ti gre vse v trebuscek in po tem sklepam da maste lulikouser posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   [Brisano sporočilo]
12.12.2009 12:50:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4739
   [Brisano sporočilo]
12.12.2009 12:51:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 12:56:58   
katy83
joj, Cojka, to bi mene tudi motilo, da ti veš da krvaviš, ona zdravnica pa kao, da ne. user posted image  Itak smo v skrbeh kaj se dogaja, potem pa še te imajo za norca.
user posted image  za onega drugega zdravnika. Ti pa le počivaj zdaj. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   [Brisano sporočilo]
12.12.2009 13:02:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 13:17:59   
dacy
cojka  ti kar lepo pocivaj, kavice ne bodo nikamor poobegnile user posted image
... jaz bom rekla, da bos imela puncko ... jaz mam zdaj ze cist svojo teorijo glede spola ... ugibam glede na velikost in tezo user posted image ... to pomeni da bo moje dete fantek (kao) user posted image

... Jaz pa zdaj iz sihta pisem... po dolgem casu sem dva dni cez dan tukaj ...  ju3 zvecer pa kr direkt za MB ... v ponedeljek imam pregled pri G, bomo spet srcka poslusali user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 13:28:27   
Kepica83
hej!

Katy83 ma lepega bušija maš no., Kaj se hecašuser posted image user posted image user posted image user posted image

Cojka kaj sem ti rekla pred par dnevi???user posted image user posted image  zdaj pa se res začni pazit. Ko j**** šolo pa službo pa inštrukcije... Samo user posted image  in ti sta sedaj pomembna. Nekaj ni vredu če krvaviš non stop za boga milega. Začni počivat!!!!! in se posveti sebi in malemu. Sicer pa vem da nosiš fantkauser posted image user posted image user posted image .. Pa ne zameri. Saj veš da me skrbi zate.


Tatly.. bomo vidliuser posted image

Dacy naj ti hitro mine na šihtuuser posted image

DI_DI???? Kje se skrivaš??



Danes smo pa stari točno 24 tednovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 13:30:58   
izgubljena_ovcka
Ojej, cojka, res mi je hudo zates temi krvavitvami pa to. Ma svaka ti čast da tako stoično prenašaš, jaz bi verjetno paničarila kot sam user posted image . No, saj vem da pač tako je in nič drugače ampak res se dobro držiš! Dohtarji po pa itak svakojaki pri nas user posted image .

Jah, za tale vnetja in podobne zadeve imam doma celo lekarno. Zadnji teden si vsak večer pred spanjem vstavim eno tisto vaginaleto z mlečno kislino (od gornjskih lekarn) in je malo bolje (to v bistvu ni "zdravilo" za ničesar, le izboljšuje nožnično floro). Uporabljam VitaGyn peno za umivanje (ampak samo enkrat na dan, drugače se umivam samo z vodo). Preizkusila sem že vse od Canestena, GynoDaktarina, boraksa, jogurtov, TeaTree na vložek, ma you name it, I've tried it!
Saj vse pomaga...za dva dni. Potem pa vse jovo na novo.

Da ne bomo o tem, da v najini postelji vlada posledično prava suša in da se samo od daleč gledava. Mene res mine veselje do spolnosti če pomislim, da bi kdo kaj tam okoli "šaril", uh!!! user posted image user posted image Pa tako dobro se počutim v te nosečnosti! Nobenega otrdevanja (no, mogoče enkrat, dvakrat na dan, to ni nič) hvalabogu. V prvo sem se dobesedno nalivala s tistim magnezijem cele dneve ker sem imela grozno boleče otrdevanje trebuha in to od 17t naprej (krneki, vem...bil je občutek, kot da imam v trebuhu žogo za rokomet, tako je se čutilo, če si potipal). Hvalabogu se odpirala nisem popolnoma nič in rodila spontano 4 dni pred rokom... tko da otrdevanje sploh ni nujno neka nevarna stvar, je pa zoprno za znoret.

Aja, še to sem hotela povedat... ko sem šla prvič rodit so mi rekli čisto na koncu, da me bodo morali prerezat, kar mi je rekla tudi moja G že prej na pregledih. Namreč ob ponavljajočih se vnetjih se sluznica in posledično tudi območje okrog presredka niti ne more orenk podzravit in regenerirat, zato je koža tanjša in veliko manj raztegljiva tako da sem zaradi teh preklicanih vnetij fasala še epiziotomijo. user posted image Upam, da bo tokrat drugače, vem da grem zadnje tedne v boj. Ne boj, mesarsko klanje! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 13:37:18   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83



Cojka kaj sem ti rekla pred par dnevi???user posted image user posted image  zdaj pa se res začni pazit. Ko j**** šolo pa službo pa inštrukcije... Samo user posted image  in ti sta sedaj pomembna. Nekaj ni vredu če krvaviš non stop za boga milega. Začni počivat!!!!! in se posveti sebi in malemu.

Danes smo pa stari točno 24 tednovuser posted image user posted image user posted image


Pod ta post pa se še jaz podpišem.
 
 
Bravo za 24 tednov. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 13:44:51   
Kepica83
Katy83 daj naredi si ticker na avataru da bom lahko sledila tvojim tednomuser posted image . Za tebe isto velja glede počivanja, ti pa le siliš delatuser posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 14:14:34   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83



Cojka kaj sem ti rekla pred par dnevi???user posted image user posted image  zdaj pa se res začni pazit. Ko j**** šolo pa službo pa inštrukcije... Samo user posted image  in ti sta sedaj pomembna. Nekaj ni vredu če krvaviš non stop za boga milega. Začni počivat!!!!! in se posveti sebi in malemu.

 


Pod ta post pa se še jaz podpišem.
 
 




Točno tako! Zdaj prvo poskrbi zase in za baby-a, drugo ni tako pomembo, tisto bo počakalo.
Počivaj!!!!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 14:14:56   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Katy83 daj naredi si ticker na avataru da bom lahko sledila tvojim tednomuser posted image . Za tebe isto velja glede počivanja, ti pa le siliš delatuser posted image user posted image


Evo , Kepica, ticker je narejen. Jaz tebe bolj ubogam kot mojega dragega. user posted image

ja, pa saj počivam. Samo malo grem delat. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Aprilčice 2010
12.12.2009 14:45:04   
Anonimen
Ste bile spet pridne s čvekanjem, sej glede na vreme, ni čudno.

cojka- dej zdej pa res počivat ins e ne norca delat. Moraš pazit nase veš. No važno je da je s tamalim vse ok. Si pa lumpa da nam še ne zaupaš spolauser posted image

kepica- luškan buši, fuluser posted image . Bravo mami.

Tud men trenuh veliko otrdeva in tud bel tok imam, ampak je to normalno ja. Čeprav me tale tok res moti.

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?