|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pitje iz kozarca
17.12.2009 11:46:39   
misar
Pri 22 ih mesecih gre še vedno veliko mimo ust, sploh če hiti. Pa se  ne sekiram, niti je ne silim. Še nisem videla nobenega odraslega, ki ne bi znal iz kozarca pit, tko da bo tud ona enkrat user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pitje iz kozarca
19.12.2009 22:00:18   
slovenka
Naša je začela pri 6. mesecih z atijevo pomočjo, pri 8. mesecih smo prešaltali na slamico, da bi ji pa dala kozarec, da ga polnega nosi naokrog, pa še sedaj pri 1,5 letu ne. Ji jaz držim, da pije... Pa sama je z vilico in žlico in vse, samo tisti kozarec poln vode me še zmeraj skrbi, kam bo šel user posted image Si drži kozarec, ko je v stolčku, sicer pa ne. Ima drugače čaj v flaški, magični lonček nam pa nekak ni zaživel...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pitje iz kozarca
19.12.2009 22:01:02   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: misar

Pri 22 ih mesecih gre še vedno veliko mimo ust, sploh če hiti. Pa se  ne sekiram, niti je ne silim. Še nisem videla nobenega odraslega, ki ne bi znal iz kozarca pit, tko da bo tud ona enkrat user posted image


Ja, ne? Odrasli po večini pitje ravno najbolje obvladajo od vsega user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
26.2.2010 22:37:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pitje iz kozarca
27.2.2010 8:36:53   
josephine27
z mojo pomočjo okrog enega leta, sam pa okrog 15m ko je šel v vrtec. ni pa nikoli polival. no zdaj včasih polije ampak namenoma ( pa še pove prej da bo polil da me spravi na obrate)

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?