|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 100 101 [102]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2009
5.2.2011 23:39:47   
gold fish
Aja, to moram pa posebej  napisat....

Ful, ful, sem vesela, da je Gaja doma......user posted image user posted image user posted image


.....sem bila malo odsotna z rr , zato nisem bila na tekočem z dogajanjem...user posted image ...Je pa toliko lepše potem tako veselo novičko prebrat...user posted image

Rubin - tud našega pikeca je imela takrat  dr. Kaničeva čez..... 


Nič.... uživajte dane trenutke in  lepo bodite...

Jutri bo spet sonček.....  (če bom še dolgo tu gor visela, bom lahko že danesuser posted image napisala)

Pozdravček vsem
user posted image




(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Nedonošenčki 2009
7.2.2011 8:59:52   
Rubin.
Babike moje hvala vam user posted image . Mi se imamo super. Koristimo sončne dneve za martinčkanje, Gaji sonček še sicer najbolj ne paše, ampak zunaj se pa čisto vredu počuti. Komaj čakam pomlad!
Imamo že dogovor za 3 (!) pregled. Res sem presrečna, da se Gaja tako dobro drži in je zdrava. Temu smo seveda vsi zaslužni, ker se držimo strogih preventivnih ukrepov in očitno zaležejo. Sedaj uživamo v podaljšanem vikendu in čakam še kakšno urco, da gremo na sprehod.

Želim vam dan z soncem obsijan user posted image .

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Nedonošenčki 2009
7.2.2011 9:19:40   
S&B&A
Rubin uživajte maksimalno...lepo da se oglasiš, da vidimo kako napreduje naša Gaja...sonček pa itak prinaša samo veselje..sej ni čudn da ji ne paše preveč sonček če je pa ona eno samo veliko sonce user posted image ....vsem ostalim pa tudi želim en lep dan...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Nedonošenčki 2009
7.2.2011 9:25:15   
Alex01
Rubin - tako lepo je brati lepe novičke user posted image user posted image user posted image user posted image . VSE DOBRO ŠE NAPREJ!

(odgovor članu S&B&A)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Nedonošenčki 2009
11.2.2011 14:14:41   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Babike moje hvala vam user posted image . Mi se imamo super. Koristimo sončne dneve za martinčkanje, Gaji sonček še sicer najbolj ne paše, ampak zunaj se pa čisto vredu počuti. Komaj čakam pomlad!
Imamo že dogovor za 3 (!) pregled. Res sem presrečna, da se Gaja tako dobro drži in je zdrava. Temu smo seveda vsi zaslužni, ker se držimo strogih preventivnih ukrepov in očitno zaležejo. Sedaj uživamo v podaljšanem vikendu in čakam še kakšno urco, da gremo na sprehod.

Želim vam dan z soncem obsijan user posted image .

Lepo te je brat takole veselo, punca!!!! user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Nedonošenčki 2009
14.2.2011 21:47:05   
banga
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: S&B&A

Rubin uživajte maksimalno...lepo da se oglasiš, da vidimo kako napreduje naša Gaja...sonček pa itak prinaša samo veselje..sej ni čudn da ji ne paše preveč sonček če je pa ona eno samo veliko sonce user posted image ....vsem ostalim pa tudi želim en lep dan...


se podpišem pod toleuser posted image  Želim vam veliko lepih dni in obveščaj nas še naprej, ker kljub temu, da se zadnje čase ne javljam tako pogosto, sem v mislih z vamuser posted image i  

(odgovor članu S&B&A)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Nedonošenčki 2009
21.2.2011 15:19:48   
S&B&A
Hej Rubin.

kako kaj naš sonček?...sporoči nam kako je kaj naša Gaja in kako ste vi?..

lep dan vsem skupajjj...user posted image

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Nedonošenčki 2009
23.2.2011 9:13:50   
gigi1
Tudi jaz bi bila vesela kakšne novičke o naši Gaji in družinici user posted image .

Rubin pogosto mislim na vas in upam, da ste vsak dan bolje user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu S&B&A)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Nedonošenčki 2009
12.3.2011 10:18:41   
ena27
Pozdravljene, vse mamice,posebej velik pozdrav za Rubin, prebrala sem kaj vse si dala skozi in res sem vesela, da ti je toliko uspelo,kljub vsem tezav in krizam. Sama trenutno prezivljam zelo podobno situacijo kot si jo ti že ob rojstvu svojih pikic. Imam eno prosnjo,zelo rada bi da se mi oglasis in da vzpostavima kontakt,ker sem blizu tebe doma in bi potrebovala pomoc,oz izkusnje mamice,ki je vse to dala skozi,ker enostavno ne vem kako naprej, seveda ce si pripravljena s kom podeliti svojo izkusnjo. V vsakem primeru ti bom zelo hvalezna.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Nedonošenčki 2009
22.3.2011 17:45:55   
Ninča77
A katera ve kako je s pikico Gajo in Rubin? Zdej pa že dolgo ni blo glasu od nje, upam, da je sonček razlog in sta veliko zunaj, pa ji čas ne dpušča da bi se javila kaj:)

(odgovor članu ena27)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Nedonošenčki 2009
28.3.2011 9:40:04   
koala
Vme da Rubin ne bo huda, ko bom odgovorila namesto nje...

Naša borka Gaja je čisto OK, samo zaposluje mamico, tako da ni časa za računalnik.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Ninča77)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Nedonošenčki 2009
31.3.2011 12:08:31   
PapuaNG
No, samo da je vse v redu user posted image Ob priliki naj se pa le kaj javi user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Nedonošenčki 2009
31.3.2011 12:44:28   
banga
no, to je pa lepa novicauser posted image user posted image user posted image  Rubin, ko ti bo naša borka to dovolila se pa le malo javiuser posted image  

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Nedonošenčki 2009
9.4.2011 20:23:52   
Rubin.
Pa sej ne morem verjet, da je že dva meseca, kar sem se nazadnje javila, ojej kako čas beži user posted image .

Načeloma smo vredu, na vsakem pregledu so bolj zadovoljni z Gajo, na aparatu dr. spreminja nastavitve in Gaja jih dobro sprejema. Vzdrži tudi že nekaj časa brez kisika, ampak ne sme biti vznemirjena, torej kadar je dobre volje. Vedno več jo imam samo na kisiku, pa še tega občasno odklopim in kar lepo diha, saturacija ji sicer pade na 80, ampak tam tudi ostane, Gaja pa se glede tega nič ne sekira user posted image . Kadar pa se ji zamaši kanila in ima občutek, da ne more dihati - sploh če je to v spečem stanju, potem pa ni heca, je v trenutku modra in posredovati moram nemudoma. Tako da ja, še vedno je stresno, ampak gre na bolje. Se Gaji nič ne mudi, ima še ogromno časa in jaz kot zgleda tudi user posted image .
Sedaj sva/smo ogromno zunaj, na svežem zraku. Gaja "zunaj" še ni čist osvojila, zato je bolj zadržana in imam občutek, da komaj čaka da greva noter, kjer je vse poznano - kjer je "doma". Ampak bo to tudi.
Kot sem rekla, so v KC z njenim stanjem zadovoljni, vsaj kaj se pljučk tiče. Na zadnjem pregledu v marcu so namreč ob kontrolni UZ preiskavi ugotovili, da se je ledvični kamen, ki je bil lani velik okoli 6 mm povečal na 13 mm in ovira odtok urina iz ledvice, za to je le-ta tudi večja. Zadeva je kar kritična, zato sva hitro dobili datum za UZ drobljenje kamna v Lj. V Lj. so naredili dodatne zelo neprijetne in utrujajoče preiskave, ki pa so pokazale, da UZ drobljenje ne pride vpoštev, ker ima stenozo in je možna samo kirurška odstranitev kamna. Na tole op. pa je kljub nujnosti še daljša čakalna vrsta. Sedaj čakam na datum. Ni fajn. Sem mislila, da bo šlo na lažji način, pa očitno bo potreben težji. Vsaka operacija prinaša določena tveganja in možnosti okužb in me je posega kar malce strah, vseeno pa si želim, da je to čimmprej za nami.
Moram pa pohvaliti osebje na otroški kirurgiji v Ljubljani, izredno prijazni, strokovni, pripravljeni priskočiti na pomoč, res 1A.

Hvala VSEM, ki mislite na nas - resnično sem vam hvaležna in moram rečt, da imam kar slabo vest, ker se tako redko javljam. Gaja je sedaj vedno bolj živahna in v veliko veselje mi je se ukvarjati z njo. Lepo že sledi, rada gleda knjigice, se igra...., popoldne je na vrsti druženje z Malo miss, večeri pa so namenjeni tistemu, čemu mi ni uspelo se posvetiti čez dan in seveda možeku user posted image . Včasih pa sem tako utrujena, da ob osmih že vse tri spimo user posted image .

Z eno27 sva že od samega začetka na vezi, tako da ji nudim pomoč in podporo kolikor lahko. In upam/vem da bo njena prezgodaj rojena deklica tudi takšna borka, kot je naša in vsekakor upam, da se enkrat spoznamo, glede na to, kako blizu živimo user posted image .

Tako babike moje, kakšna dobra misel, močna pestka v drugi polovici aprila nam bo prav prišla - poročam kako bova v Ljubljani opravile.

Stisnite svoje otročke k sebi, jih poljubčkajte in jim povejte koliko vam pomenijo in da jih imate neizmerno rade. Jaz to prakticiram že 5 let in pol, zadnje leto in pol pa kar v dvojni meri in vam povem - deluje zelo pozitivno, še bolj name kot na njiju user posted image .

Koala, ti pa kar poročaj - brez kančka slabe vesti user posted image .


< Sporočilo je popravil Rubin. -- 9.4.2011 20:26:55 >

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Nedonošenčki 2009
19.4.2011 22:21:43   
banga
Draga Rubin, sj veš, da za našo borko Gajo v mislih vseskozi držimo pesti in vem, da bo tudi to operacijo dobro prestala, saj ima čudovito mami, sestrico in očija in torej ve, da se mora boriti zaradi sebe in zaradi ljudi, ki jo imajo neizmerno radi, tako, da uspeh ne izostane user posted image  Mi pa pri tem vsekakor zelo navijamouser posted image user posted image user posted image  in Gaji pošiljamo nešteto  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mali miss pa pošiljam koš poljubčkovuser posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Nedonošenčki 2009
19.5.2011 10:14:21   
sončnica24
Kakšna nova novička o Gaji?

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Nedonošenčki 2009
19.6.2011 9:00:55   
bambixxx
Vse najboljše Gaja za 2. svečko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Nedonošenčki 2009
19.6.2011 9:42:07   
Rubin.
Vse najboljše moja princeska ♥.

user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Nedonošenčki 2009
19.6.2011 9:53:01   
StrawberrY
Gaja, vse najboljše!user posted image Za mamico pa ena user posted image in še večji user posted image .

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Nedonošenčki 2009
19.6.2011 21:50:31   
valči
user posted image user posted image user posted image user posted image vse najboljše.Gaja za dve svečkiuser posted image
Še vedno pogosto mislim na vas in zelo bi bila vesela kakega stavka o princesi,da vidimo,kako ste kaj.Upam,da je zdrava,pa javi se kaj,vsaj pikicouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Nedonošenčki 2009
20.6.2011 15:58:56   
Zala01
Rubin, vse najboljše za 2 svečki...user posted image Lepo praznujte vsi štirje!user posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Nedonošenčki 2009
22.6.2011 17:53:19   
banga
Gaja, vse naj naj za 2 svečki, sem prepričana, da si imela prekrasno praznovanja v krogu tvoje lepe, tople družineuser posted image  Rubin, tebi pa pošiljam en velik objem, mali miss pa koš poljubčkov. Ko boš imela čas, pa le poročaj kako  kaj napreduje naša borka

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Nedonošenčki 2009
18.2.2012 21:18:02   
tessi
Pozdravljena rubin!

še vedno pogosto zaidem na ta forum in res me zanima kako je z malo princesko, kako se rihtate, kako napreduje???

ali pa če ima katera druga kakšne informacije, bom zelo vesela,

lep pozdrav,




(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 100 101 [102]
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 100 101 [102]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...