|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2009
25.7.2009 22:40:07   
matcar
Gaja,drži se,stiskam pesti zate in mamico! Rubin,bodi močna,vsi smo s tabo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nedonošenčki 2009
25.7.2009 22:45:10   
barika
Gaja, drži se!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nedonošenčki 2009
25.7.2009 22:50:13   
ly117
Rubin zate user posted image user posted image user posted image user posted image za Gajo pa  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nedonošenčki 2009
25.7.2009 22:52:45   
nokes
draga rubin, trepetamo za tvojo gajo, da bo našla moč in premagala bolezen, objemamo tebe in tvojo družino, ko se tako pogumno soočate s situacijo. naj bo ta noč mirna in naj jutro prinese lepe novice! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

nokes

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nedonošenčki 2009
25.7.2009 22:55:06   
botrca
Naj obe tvoji pupiki in tebe bog čuva...user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nedonošenčki 2009
25.7.2009 23:31:52   
arabela*
Gaja...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 0:00:00   
Andromeda
Za Gajo nešteto user posted image , za mamico in očka pa prav toliko user posted image . Bodite močni, mislimo na vas!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 9:37:26   
Maxica
Tudi jaz mislim na vas.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 10:00:36   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
Punce moje, slabo kaže za Gajo, pljučka so vedno bolj bolna, držite pesti.


user posted image za Gajo. user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 20:02:59   
Rubin.
Hvala vam, da mislite na nas in nam pošiljate dobre želje, iz srca upam, da bodo pomagale, čeprav moje upanje hlapi, kot kapljice rose.

Dr. Miksičeva mi ga je danes že skoraj čisto odvzela. Ona je sprejela moji dve princeski tisti večer, ko sta se rodili in mi je danes rekla, da v 16 letih še ni videla tako slabih pljučk, kot jih ima Gaja, večkrat je poudarila, če bo preživela, jaz pa sem naivno mislila, da smo že iz najhujšega, bo imela trajno okvaro pljučk in tudi možganske krvavitve so slaba prognoza za njo. Rekli so nama tudi, naj se pripraviva na najhujše.
Za Zojo je rekla, da ima več možnosti preživetja, ampak je imela možganske krvavitve 2 in 4 stopnje in tako lahko pričakujeva, da bo imela tudi težave, naštela mi jih je ogromno, zapomnila sem si edino multiplosklerozo.
Jočem in se sprašujem kaj sem povzročila svojima otrokoma?
Samo trpljenje.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 26.7.2009 20:04:51 >

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 20:06:18   
Shorty_
Rubin. ne obsojaj se ker nisi ti krivauser posted image user posted image Pošiljam ti veliko pozitivnih misli in ostani močna v teh težkih trenutkih, upam da kmalu posje sonček za vas...drži seuser posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 20:06:57   
zvesta
Rubin., draga, držite se. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 20:07:24   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Hvala vam, da mislite na nas in nam pošiljate dobre želje, iz srca upam, da bodo pomagale, čeprav moje upanje hlapi, kot kapljice rose.

Dr. Miksičeva mi ga je danes že skoraj čisto odvzela. Ona je sprejela moji dve princeski tisti večer, ko sta se rodili in mi je danes rekla, da v 16 letih še ni videla tako slabih pljučk, kot jih ima Gaja, večkrat je poudarila, če bo preživela, jaz pa sem naivno mislila, da smo že iz najhujšega, bo imela trajno okvaro pljučk in tudi možganske krvavitve so slaba prognoza za njo. Rekli so nama tudi, naj se pripraviva na najhujše.
Za Zojo je rekla, da ima več možnosti preživetja, ampak je imela možganske krvavitve 2 in 4 stopnje in tako lahko pričakujeva, da bo imela tudi težave, naštela mi jih je ogromno, zapomnila sem si edino multiplosklerozo.
Jočem in se sprašujem kaj sem povzročila svojima otrokoma?
Samo trpljenje.


Srčica moja, te samo močno objemčkam in še naprej navijam za tvoji dve borki.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 20:11:43   
lake
Rubin, kr na jok mi gre ko berem tvojo zgodbo. Močno upam da se bo stanje popravilo.

pošiljam ti veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 20:50:06   
gigi1
Rubinka moja draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostani močna. Mislim na vas in molim, da se prognoze ne uresničijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 20:55:04   
ledenka

Rubin, drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
26.7.2009 20:59:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 21:16:35   
dajamaja
Draga Rubin, tako smo se veselili s tabo, ko si zanosila in tudi zdaj ne bomo dovolili, da se princeskama kaj slabega zgodi. Menda bo ja pomagalo, če bo toliko ljudi pošiljalo pozitivne misli vajinima punčkama! Pa eno životinjsko carstvo za srečo, kot nekoč na stari temi ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 21:19:38   
Najaa
Rubin jokam s tabo in ti pošiljam moč. Bodi močna za svoji dve princeski. Za vsako ena user posted image user posted image

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 22:00:28   
nokes
rubin, ne odnehamo in verjamemo, da se zgodi čudež. user posted image user posted image user posted image  bodite močni. v naših mislih ste, ko zapremo očke in ko se prvi jutranji nasmešek pokaže na obrazu mojih srčkov, ga podarimo tvojim borkam gaji in zoji. prosim, ne obtožuj sebe, kriva si le tega, da sta tvoji punci deležni vaše neizmerne ljubezni. user posted image  

_____________________________

nokes

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 22:03:37   
matcar
Rubin,močno držim pesti,da se ne bodo napovedi uresničile.Molim za vas vse,pošiljam vam 1000 user posted image in 2x toliko user posted image .Bodi močna še naprej in ne obupat.V mislih sem z vami!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 22:06:55   
sonček33
Rubin, mislim na vas. Ne obupaj.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 22:17:49   
tasa_m
Rubin. na milijone user posted image vam pošiljamo, v mislih smo s teboj in tvojima dvema borkama!!
Ne bit črnogleda..me nismo, verjamemo da bo vse OK in da se bosta pozdravli!! user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nedonošenčki 2009
26.7.2009 22:38:02   
Abra
Draga Rubin,
šele zdaj sem videla, kaj prestajate user posted image princeskama pošiljam vse dobre želje, tebi pa moč. Na EINT se čudeži dogajajo, tudi za Gajo in Zojo!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nedonošenčki 2009
27.7.2009 3:18:24   
oktavija
Draga Rubin!!!

Jaz verjamem v čudeže in tudi v to da bosta tvoji dklici prživeli krizo in bosta zrasli v dve veliki in zdravi deklici...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga drži se, vse bo še dobro!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...