|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2009
3.11.2010 22:40:00   
zojalu
Rubin.

Veselim se z vami, držim pesti še naprej , da vam uspe, čiiiiiiiiiiiimprej user posted image .  Gaja je  punca in pol user posted image user posted image . Pogumno se sooča z vsem, kar ji njeno "življence" prinese. Uspelo ji bo tudi to.user posted image user posted image user posted image

Rubin en velik objem vam, družini. user posted image user posted image user posted image . Občudujem vas, mama in pol ste user posted image user posted image user posted image !!!!! Pošiljam vam pozitivne misli, invazijo pikapolonic za Gajo in vse vas.

"V napad"  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2376
   RE: Nedonošenčki 2009
4.11.2010 9:05:32   
Alex01
En roj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in pozitivnih misli in energije. Vsak dan se spomnim na vas in močno si želim, da bi Gaja prišla čimprej domov v varno zavtje doma.

(odgovor članu zojalu)
Neposredna povezava do sporočila: 2377
   RE: Nedonošenčki 2009
4.11.2010 9:17:46   
Adelina
Rubin, držim pesti, da bo danes EEG super in gresta z Gajo drug teden domov, pa da končno najdejo zdravilo za te napadeuser posted image . In še ponovem miljon pikapolonic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zojalu)
Neposredna povezava do sporočila: 2378
   RE: Nedonošenčki 2009
4.11.2010 9:22:42   
gigi1
Rubin draga veliko mislim na vas in močno držim pesti za našo Gajo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2379
   RE: Nedonošenčki 2009
4.11.2010 11:35:51   
banga
Draga Rubin, močno, močno držim pesti za našo borko in upam, da ji bo uspelo kmalu priti domov in da napadi čimprej popolnoma prenehajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tebi pa pošiljam en velik user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2380
   RE: Nedonošenčki 2009
4.11.2010 13:22:02   
K_a_t_j_a
Gaja in Rubin

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 2381
   RE: Nedonošenčki 2009
4.11.2010 20:13:25   
Rubin.
Hvala punce moje, jaz vas ima res rada, vaša pozitivna energija in to da mi/nam stojite ob strani mi daje moč. Težko je to opisati, kakšno moč imajo besede. Dokler nisem tega sama doživela, sem težko verjela, da nekomu res pomagaš z lepo besedo in vzpodbuno besedo. Ko se mi je kdo zahvalil, da sem ga poslušala in bodrila, sem zamahnila z roko in rekla saj ni nič takega. Pa res mi ni bilo, prišlo je samo od sebe, ali pa topel objem, stisk roke. Resnično ne moreš vedeti, koliko to pomeni nekomu, ki je v stiski, dokler sam ne doživiš. Že vedenje, da nisi sam, je ogromno. Zato hvala vam, res delate veliko delo, čeprav se mogoče tega ne zavedate.

Danes je bil en tak čudovit dan, zunaj je bil sonček, že to je razlog za dobro voljo a ne? Ne vem že od jutra sem sem imela dober občutek, kar tako. Gaja je bila kar dobre volje, med nego sva se s sestro pogovarjali in naenkrat se je Gaja pričela oglašat. Ja kaj pa to? A ti bi tudi rada kaj povedala? user posted image  Sej se je že pred epileptičnimi napadi oglašala - je pogruntala kako mora narediti, da se sliši glas - ampak odkar pa so se začeli napadi pa nič več, pa smejala se tudi ni več nič. Sedaj pa kar naenkrat, vauuuuu. Ful mi je dobro, ker se sedaj "pogovarjava", ona meni eeee, jaz pa odgovorim, pa spet ona aaee, .... Mama srečna, presrečna, pa še nasmeh sem dobila user posted image .

Na eeg-ju pa jo je sestra ful razjezila z "kapico". Gaja namreč ni navajena imeti karkoli na glavi, saj nikoli nima. In potem si ni in ni pomirila, dokler je nisem vzela v naročje in smo kar tako naredili eeg. Tako, da sva sedaj obe na posnetku user posted image . Svašata, kaj si je le dr. mislil, ko je gledal posnetke. Upam, da bom jutri izvedela rezultate, ker bom čez vikend brez računalnika, je začel nekaj nagajat, dela kot v Smolarjevi pesmi poooooočaaaaaasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image .

Punce hvala vam, da mislite na nas, jaz imam res dober občutek za drug teden, ne bom preveč hvalila, da si spet ne premisli user posted image .

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2382
   RE: Nedonošenčki 2009
4.11.2010 20:33:34   
Janeja
Draga Rubin, verjamem, da te občutek glede naslednjega tedna ne vara. Zdaj si pa že takooo povezana s svojo Gajo, da sigurno čutiš prav.
Pa še vse naše pozitivne misli in energija usmerjena proti vam vsem, predvsem pa proti Gaji mora pomagat, da boste naslednji teden spet vsi skupaj doma.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2383
   RE: Nedonošenčki 2009
5.11.2010 10:59:25   
soncek78
Rubin, ena velik roj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za malo borko Gajo!!!!
 
Solzica sreče mi je spolzela po licu ko sem prebrala zadnji post. Samo tako naprej mala miška, da boš čimprej doma.
 
En velik user posted image , user posted image  za pridno mamico in en velik cmok za pogumno pupico.
 
 user posted image  Pa veliko pozitivne energije vam  pošiljam...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2384
   RE: Nedonošenčki 2009
5.11.2010 15:20:25   
gigi1
Rubin kako sem vesela dobrih novičk user posted image  user posted image  user posted image .
Se strinjam s stiskom roke in toplo besedo. Nikoli ne bom pozabila kako se me dobri dve leti nazaj držala za roko pred narkozo user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 2385
   RE: Nedonošenčki 2009
7.11.2010 21:46:03   
Rubin.
Evo mene na raport user posted image . Kaj naj rečem, rezultati eeg so vredu, pravzaprav je dr. z njimi zelo zadovoljen. In je prav z težkim srcem odobril še dodatno epi th. za Gajo. Samo kaj pomagajo dobro izvidi, če pa napadi so še vedno. V petek jih je imela 5, včeraj 1, danes zaenkat nobenga. Ne vem. Upam, da bo MR pokazala kaj več.

Sedaj pa še ena super truper novica: dr. je naredila uz srčka in je SUPER!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image . Je bila zelo pozitivno presenečena. Ker pljučni bolniki imajo ponavadi desni del srčka slabši oz. povečan, ampak Gaja ga nima. Juhuhuhu.

Pa ena bolj slaba novica, Gaja je prehlajena, ampak ker vsi vemo, kako se je prejšnji prehlad končal, močno držim pesti in upam, da se sedaj ne bo. Ker potem je dobra za dva meseca user posted image .

Pa še ena zelo zelo dobra novica: končno so začeli sanirati plaz user posted image . Sicer se hiša vsake toliko strese, gradbišče imamo 7/teden, ampak ne bom se pritoževala, bomo stisnili zobe do božiča, tako nam je namreč obljubljeno, da bo do takrat končano.

Potem pa mora biti leto 2011 naše user posted image .

Lep začetek tedna vam želim, pa upam, da bomo imeli lepše vreme, kot ga napovedujejo.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2386
   RE: Nedonošenčki 2009
7.11.2010 21:47:37   
Anonimen
Ja, Rubin., to so pa same lepe novice user posted image .

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2387
   RE: Nedonošenčki 2009
7.11.2010 21:55:31   
Alex01
Rubin, res lepe noviceuser posted image .
Za Gajin prehlad pa eno goro user posted image , da prehlad čimprej in brez posledic mine!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2388
   RE: Nedonošenčki 2009
8.11.2010 6:12:28   
klaja
No, pa se je le premaknilo glede plazu, močno upam, da čim prej sanirajo in boste imeli lepše praznike ter mirnejše življenje brez strahu!!!

Gaji pa user posted image user posted image user posted image da odženejo prehlad! Gaja ve, da ima tako zlato mamico (in tudi atija ter sestrico), ki se veseli najmanjšega nasmeška. Uživaj v njenih poklonih in naj čim prej postavijo diagnozo, da bosta lahko šli domov!!!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 2389
   RE: Nedonošenčki 2009
8.11.2010 10:01:37   
Adelina
Super novice!user posted image Končno so vse pikapolonice, ki vam jih pošiljamo in obletavajo vašo hišo začele pridno opravljat svoje delouser posted image .  Naj bo tako in še bolje tudi naprejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2390
   RE: Nedonošenčki 2009
8.11.2010 11:08:48   
dadaegon
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

No, pa se je le premaknilo glede plazu, močno upam, da čim prej sanirajo in boste imeli lepše praznike ter mirnejše življenje brez strahu!!!

Gaji pa user posted image user posted image user posted image da odženejo prehlad! Gaja ve, da ima tako zlato mamico (in tudi atija ter sestrico), ki se veseli najmanjšega nasmeška. Uživaj v njenih poklonih in naj čim prej postavijo diagnozo, da bosta lahko šli domov!!!




Se podpišem....mamica, ati in sestrica so res nekaj izjemnegauser posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2391
   RE: Nedonošenčki 2009
8.11.2010 13:50:58   
Andromeda
Rubin, res lepe novice, skačem do stropa od veselja user posted image user posted image user posted image

Vse dobro še za naprej želim, da se nehajo tejle epi napadi, da lahko pride Gaja domov in da bo plaz končno saniran. Potem bo pa leto 2011 resnično vaše!

(odgovor članu dadaegon)
Neposredna povezava do sporočila: 2392
   RE: Nedonošenčki 2009
8.11.2010 19:25:30   
PapuaNG
rubin, super za lepe novice user posted image Upam, da se samo še nadaljuje tako! O mali gaji vedo že vsi okoli mene in vsi skupaj držimo pesti, da boste kmalu vsi skupaj doma. Pa še od nas en roj pikapok!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 2393
   RE: Nedonošenčki 2009
8.11.2010 21:42:28   
PERSIDA
Rubin in Gaja še naprej pošiljam roj user posted image ,da vama da novega zagona.Tak se dela naša borka.No ,pa končno smo se mi vsi včakali sanacijeuser posted image user posted image user posted image .Želim ,da jo uspešno tudi zaključijo.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2394
   RE: Nedonošenčki 2009
9.11.2010 12:50:13   
gigi1
Upam, da mi bo danes uspelo... RR res nagaja zadnje dni user posted image

Rubin user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  kako sem vesela teh novičk, z izjemo prehlada. Držim pesti, da pregurate brez posledic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2395
   RE: Nedonošenčki 2009
9.11.2010 22:46:45   
tofsi
Držim pesti in upam, da je prehlad izvenel, saj vsaka okužba slabo vpliva. pa saj ste dokazale, da sta močni. Za celo vašo družinoroj pikapolonicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2396
   RE: Nedonošenčki 2009
10.11.2010 17:48:21   
zojalu
user posted image Oooooo,  res lepe novice.

Gaja že veuser posted image ,  čaka na sanacijo plazuuser posted image , pol pa ona pride domov. Definitivno!user posted image .
Malo za šalo. Vesela sem za vas, se vam bo ena velikanska skrb odvalila od srca. Super, super!!!!

Še naprej držimo pesti za vasuser posted image user posted image user posted image , Gaji pošiljamo en roj pikapok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za boj proti virusom.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2397
   RE: Nedonošenčki 2009
10.11.2010 18:24:00   
tasa_m
user posted image user posted image user posted image super za novičke za Gajo in prav tako za začetek sanacijo plazu. Super se je le začelo user posted image  user posted image

In ja, leto 2011 MORA bit vaše!!

(odgovor članu zojalu)
Neposredna povezava do sporočila: 2398
   RE: Nedonošenčki 2009
10.11.2010 21:18:59   
banga
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image user posted image super za novičke za Gajo in prav tako za začetek sanacijo plazu. Super se je le začelo user posted image  user posted image

In ja, leto 2011 MORA bit vaše!!


se podšišem pod toleuser posted image user posted image user posted image user posted image , Gaji pa pošiljam zopet nov bataljon user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2399
   RE: Nedonošenčki 2009
11.11.2010 21:56:52   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: zojalu

Gaja že veuser posted image ,  čaka na sanacijo plazuuser posted image , pol pa ona pride domov. Definitivno!user posted image .


Ne ne toliko časa ji pa ne dam user posted image , bo morala kar prej domov, recimo že drug teden user posted image .

Zaenkrat dobro kaže, od sobote ni imela več napadov user posted image  (preveč je ne bom hvalila, ker nesreča nikoli ne počiva).

Prehlad je ostal prehlad in lepo izveneva user posted image .

Čakam še na datum za Lj, potem pa ga šibnemo domov.

Pupike moje RVI user posted image .

(odgovor članu zojalu)
Neposredna povezava do sporočila: 2400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?