|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovke
29.5.2005 16:04:44   
Tiamo
kot sem že napisala, bom jutri poizvedela, ko bo kdo v službi. Na matične zadeve se tok ne spoznam, tako da vam jutri odgovorim.

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Avgustovke
29.5.2005 16:05:50   
Teya
sej ni panike....sem mislila, če slučajno veš...nič se sekirat zarad mene....

ciao ciao

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Avgustovke
29.5.2005 16:11:58   
Jessy
Ja, sprašujam za poročni list v porodnišnici, ker če ga imaš pri sebi, ti že tam matičarji uredijo vse papirje, da nimaš potem še s tem skakanja naokrog.

Bi te prosila, ja, če lahko kaj povprašaš okrog tega! :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Avgustovke
29.5.2005 16:14:39   
Jessy
Moram še malce pojamrati! Se me je lotila alergija na sonce. V četrtek mi je v avtobusu več časa sijalo sonce na roke in zdaj imam že od petka pikice, ki srbijo. Kaj me jezi, ker si ne morem z ničemer prav posebej pomagati, saj tablete ne smem vzeti, ostalo je pa bolj "Blažev žegenj".
Zato se pa danes tako držim v hiši, ker če me sonce obsije po roki, me kar boli. :(

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Avgustovke
29.5.2005 17:06:43   
Tiamo
Bom jutri vprašala....

Jessy meni se tudi ta alergija pojavla, čeprav samo na morju...blažim si jo pa z Just izdelki. Če se mažem z njihovo kremo za sončenje alergije sploh ne dobim, mleko po sončenju pa mi blaži če si mi pojavijo pikice.

Žalostno pri tej zadevi je samo to, da se njihovi izdelki dobijo samo prek posrednikov. Meni jih je do lanskega leta dobavljala ena, ki je šla letos v ameriko, tako da bom mogla najti drugega dobavitelja.

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Avgustovke
29.5.2005 18:26:48   
Jessy
Poznam Just. Imam tudi sama kar nekaj njihovih izdelkov, vendar jih za alergijo nisem nikoli uporabljala.
Meni učinkuje le prava kombinacija zdravil, krem, mil...drugače sem pa dobrodošla za injekcije. Bom videla kako bo letos, ko zdravil ne smem. Sicer pa tudi na morje ne bova šla, kar bo dobro za mojo kožo.
Se mi pa zdi čudno, da mi pikice ne izginejo, saj od četrtka je minilo že kar nekaj časa in v tem času nisem bila na soncu, razen, ko sem cunje obešala in pobirala, kar je pa zanemarljivo malo. :zmeden:

Bomo preživeli tudi to!

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Avgustovke
29.5.2005 22:18:44   
Žani
Joj, kok ste bile pridne čez dan!:bravo: Sem odprla temo, pol sem se pa "skrila".:)- Sem vse rolete v stanovanju spustila in počivala z nogami v "zraku".;)
Pa ni nič boljše!:grrr:
Jessy, hvala za informacije glede papirjev in CSD-ja.
Vožnjo z avtom žal zelo slabo prenašam, vse luknje me motijo, pa na ovinku se ful držim, da me ne "prevrne".:)- Cunjice za:duda: sem že vse oprala, neki mam še za zlikat. Sem jih lepo zložila,spravila v predal in pokrila s pleničkami.
Tudi mene zanima glede poročnega papirja v porodnišnici. Povsod piše, da ga moraš imeti s sabo. Sem pa govorila s sošolko, ki je dva tedna nazaj rodila in je rekla, da ga ni rabila. So jo samo za datum poroke vprašali. Češ, da ga ne rabiš, če rodiš v isti občini, kot si se poročil.:zmeden: Bo tole treba še mal preverit.
Lahko noč :nosecka::nosecka::nosecka:! Pa kaj lepega sanjajte...
Žani

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Avgustovke
29.5.2005 22:26:35   
Kety
Ojla punce! No, jaz ne zabusavam in ne uzivam na morju, ampak se mucim z ucenjem, ker imam jutri spet izpit. SE MI ZE MESA! :((Tako, da se zato nisem nic oglasila. Preden pa grem spat pa se moram mal pofockat!

Moje pocutje je kar uredu, ceprav se mi zdi, da so tudi meni zacele otekati noge:(. Pa dons me se ekstra zgaga pece. GROZA! Pa tako je bilo vroceeeee! Jaz pa sem se mogla ucit. V petek in soboto pa sem se namakala v bazenu pri tastu in tasci in je bilo prav fino. No, v petek imamo pa G in komaj cakam, da vidim kaksno je stanje!

Mali je zacel spet ful brcat oz, ga jaz spet bolje cutim in sem vsa happy!

No, punce lahko nocko in se beremo se jutri!

LP Kety

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Avgustovke
29.5.2005 23:27:29   
Jessy
Kety, bomo držali pesti!!! Velik sreče!!!

Jaz tudi grem počasi spat, ker bo treba zgodaj vstat. Samo še zobke operem, potem pa smuk pod odejo!

Lahko noč!!!

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




CEPLJENJE
manu77

Ste dali oziroma boste dali svojega dojenčka cepit?

da (75%)

ne (16%)

sem še v dvomih (9%)


Število vseh glasov: 166

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!