|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 12:45:26   
lara larissa
Pozdravljene

Upam da sem svoje vprašanje uvrstila v pravo rubriko....Skratka zanima me kakšne izkušnje imate z hrvati tisti ki se letos že bili tam na morju. Govori se namreč da so hrvati zaradi te politike full proti slovenskim turistom in da jim delajo razno razne preglavice, med drugim tudi uničujejo avte slovencev pa slišala sem celo da pred nekaterimi restavracijami piše da ne strežejo slovencev ( to me sicer ne skrbi)itd. Zanima me koliko od tega je sploh res, je res tako hudo ? ali je varno ali ne se odpraviti na počitnice k našim sosedom.
Mi imamo rezervirane počitnice šele drug mesec pa so me ob vsem tem kaj se govori nekak začeli obdajat dvomi ali bi sploh šli.

Se opravičujem če je na to temo že kaj napisano, ker imam zelo malo časa nisem imela časa iskati na foromu, če pa je na to temo že bilo kaj debate pa mi prosim napišite link. Najlepše hvala vsem že vnaprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 12:50:18   
ksenija12
mi smo bili na Rabu, pa v bistvu nismo imeli slabe izkušnje (ali pa samo srečo:) sem pa slišala, da dejansko so težave in da ljudje sploh razmišljajo ali naj sploh grejo..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 12:58:06   
lara larissa
Mi tud gremo na Rab. Sicer šele naslednji mesec pa  sem tud v dvomih, pa še tale gripa se je začela tako širit ne vem kako je kaj z to gripo na hrvaškem. Strah me je za tamalo, 14 mesecev je stara

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 12:58:34   
Nika v službi
Ja, na žalost očitno drži. Primitivci se najdejo povsod, zdaj jih je očitno še malo več.
Kar 4 moji kolegi so iz različnih koncev CRO poročali o težavah - prerezane gume, odlomljena ogledala na avtih, eni so ostali brez namestitve, ko so prišli na lice mesta (kljub poprejšnji rezervaciji), višja cena kot dogovorjeno ob potrditvi, pa še kaj bi se našlo. Da o prehodu meje ne govorim, možev sodelavec je imel strašansko slabo izkušnjo. Kaj pa vem, jaz še vedno menim, da svojih načrtov najbrž ne bi spreminjala, če bi imela bukiran aranžma....

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:03:54   
ksenija12
omenila si gripo-zaradi tega se jaz ne bi bala nič bolj kot pri nas, ko jih je tudi že 35 okuženih, ne vem sicer koliko jih je na Hrvaškem.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:06:00   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: lara larissa

Pozdravljene

Upam da sem svoje vprašanje uvrstila v pravo rubriko....Skratka zanima me kakšne izkušnje imate z hrvati tisti ki se letos že bili tam na morju. Govori se namreč da so hrvati zaradi te politike full proti slovenskim turistom in da jim delajo razno razne preglavice, med drugim tudi uničujejo avte slovencev pa slišala sem celo da pred nekaterimi restavracijami piše da ne strežejo slovencev ( to me sicer ne skrbi)itd. Zanima me koliko od tega je sploh res, je res tako hudo ? ali je varno ali ne se odpraviti na počitnice k našim sosedom.
Mi imamo rezervirane počitnice šele drug mesec pa so me ob vsem tem kaj se govori nekak začeli obdajat dvomi ali bi sploh šli.

Se opravičujem če je na to temo že kaj napisano, ker imam zelo malo časa nisem imela časa iskati na foromu, če pa je na to temo že bilo kaj debate pa mi prosim napišite link. Najlepše hvala vsem že vnaprej


Bila sedaj 3 tedne na Hrvaškem. Ustrežljivi, prijazni, dobrovoljni. Postrežba dokaj na nivoju, dobro no, pač odvisno kje, cene živil, pijače - sploh na otokih- so zasoljene, apartmaja pa smo oba plačali manj, kot je  bilo na začetku domenjeno (prvega za pol manj, ker je bilo večinoma časa slabo vreme), drugega pa 50 € manj, je rekla gazdarica, da nam šteje ceno po predsezoni.
V glavnem letos dam velik + hrvatom, ker so malo začeli razmišljat in se resnično obnašajo na nivoju. Kot se spodobi.

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:08:01   
mojca*
pred kratkim smo se vrnili z raba...user posted image  vsi domačini izredno prijazni, tudi v restavracijah, kafičih ustrežljivi. nikjer nobenih sledi sovraštva do slovencev. imeli smo se super in sem gremo šeuser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:08:22   
mimi30
Mi smo bili letos že 2x in nismo imeli nobenih problemov...niti pri prestopu meje. Slišala sem že marsikaj, doživela pa še ničesar slabega in upam, da tudi ne bom. Je pa res, da smo malo gledali in da je v Puli in Zadru bistveno majn slovencev (slovenskih registracij) kot prejšnja leta.

Bomo hodli nakupovat v Merkatoruser posted image .  Tisti, ki tam kupujejo verjetno niso proti slovencemuser posted image .user posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:14:57   
mojca*
in tale nova gripa....a ni trenutno več obolelih v slo kot na hrvaškem?user posted image  

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:19:02   
lara larissa
Pojma nimam. če je na hrvaškem več obolelih ali ne za to gripo, mene tud zanima. Glede raba pa po eni strani upam da ne bi smelo bit nekih težav, ker smo vzeli apartma preko slovenske firme v kateri je moj oče zaposlen. Sam človek vseeno še raje malo povpraša, ampak koliko vidim na rabu ni bilo neprijetnosti...

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:31:45   
naja17
Jaz še nikoli nisem imela kakršnih koli slabih izkušenj... Letos sva bila že na Pagu, pa je blo super, ful prijazni po restavracijah, v app tudi. Začetek avgusta greva spet, app sem rezervirala, so bli ful prijazni, pa je Novalja polna, pa so se ful potrudl nekaj najti za spat po naših željah... Ka pa vem no, sej primitivcev je povsod dost...

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:37:22   
felix7
na primitivce lahko naletiš povsod... mi smo se sprehajali v eni majhni nemški vasici, res lepa vasica, prav idilično, ko si ne bi mislil, da je kdo tam nestrpen, pa sta šla dva penzionista mimo nas, se obrnila in prav zaničljivo rekla "Balkanci" user posted image
Tako lahko naletiš na kretene tudi na Hrvaškem, če imaš srečo. Res pa je, da politika vse skupaj še podpihuje. Upam, da boste imeli srečo in nobenih incidentov. Mislim pa, da južneje ko greš, bolj so prijazni.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:52:52   
Lunca1
Mi na Lošinju nismo imeli nobenih problemov.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 13:56:45   
rija
v ueber ste dosadne z nenehnim spraševanjem hrvaška da ali neuser posted image

pa kaj te rinete tja, če ste skeptične? idite v tunizijo....user posted image

sicer pa: škoda, da gremo jutri domov....user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 17.7.2009 13:57:27 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 15:52:27   
lara larissa
rija.... Morje imamo že dolgo rezervirano, saj so bili ti razpisi že davno.... o slabih izkušnjah pa slišiš šele zdaj poleti ko je turistična sezona morja....Drugače pa moramo biti na portalu tudi take u iber tečne da imate ve take koga šinfat :)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 16:04:34   
svita
Ne ne o incidentih z Hrvaško lahko poslušaš že celo leto ne samo poleti je pa dosti vse prenapihnjeno. Mi že vrsto let počitnikujemo na hrvaških otokih in se imamo zmerom zelo lepo. Prejšnji teden smo se vrnili z Paga in res ni čutiti nobene napetosti med Slovenci in Hrvati Mi smo se imeli fenomenalno in za nič na svetu ne bi zamenjala počitnic z kako Tunizijo...

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 16:30:04   
Tejči
Mi smo letos skoraj več doli (Cres) kot doma, pa vrjameš al ne, so Hrvati dost bolj prijazni kot Slovenci. Še en teden pa jim gremo spet "gnjavit"user posted image

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 16:30:47   
Kerensa*
Ne hodite na Hrvaško. Imam Hrvata doma, zato vem, o čem govorim. user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 16:31:22   
lara larissa
Ma to z politiko sem dost brala po časopisih in videla  po tv, slišala pa nisem nič odmevnega glede kakih osebnih incidentov. Je pa tud res da pač kolegi in znanci ne zahajajo čez leto toliko na hrvaško, da bolj zdaj na morje in to, pa mi mogoče zato ni prišlo nič na ušesa,  se  pa  drugače tudi nisem nič zanimala zato, ker čez leto razen poletja ne grem na hrvaško. Kar pa si napisala glede tunizije se pa tud strinjam s tabo, že zarad tamale ker se mi zdi premajhna da bi šla z njo na letalo, pa tud ker so na hrvaškem lepe plaže.

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 16:34:35   
lara larissa
Ne hodite na Hrvaško. Imam Hrvata doma, zato vem, o čem govorim. user posted image

Temu pa sem se mogla od srca nasmejat :)

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hrvaška da ali ne?!
17.7.2009 18:29:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

v ueber ste dosadne z nenehnim spraševanjem hrvaška da ali neuser posted image

pa kaj te rinete tja, če ste skeptične? idite v tunizijo....user posted image

sicer pa: škoda, da gremo jutri domov....user posted image


Bas tako.

Rija, podaljsajte, se bo lepo vreme.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hrvaška da ali ne?!
18.7.2009 14:54:10   
K_a_t_j_a
Bili smo na Krku in zelo zadovoljni z gostoljubnostjo in prijaznostjo uslužbencev (snažilke, receptorji, natakarji, trgovci...). Nimam nobenih pripomb. Bi še šla kar nazaj. user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hrvaška da ali ne?!
18.7.2009 15:02:33   
tanjusi
MEDULIN RAVNO prišli nazaj- vse ok .Me je blo kar malo strah ko vsi tako strašijo letos pred hrvaško, ampak nimam kaj rečt, vsi prijazni, ustrežljivi, res pa je da mam blontna sina in da so nas vsi nemško ogovarjaliuser posted image user posted image .
V hotelu lepo- priporočam hotel Hilde- lastnica Slovenka  ki že 36 let živi dol.
čRrno piko si je prislužila le kelnarca, ki nas je stregla v tem hotelu , saj je najbolj od vsega obvladala čik. Drugače pa res poštiman in lep hotel z ok ponudbo..user posted image
Mater jaz grem nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 8:40:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

čRrno piko si je prislužila le kelnarca, ki nas je stregla v tem hotelu , saj je najbolj od vsega obvladala čik. Drugače pa res poštiman in lep hotel z ok ponudbo..user posted image
Mater jaz grem nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image



roko na srce...ampak natakarji so bili pa tudi nekoč neprijazni.....user posted image in moram rečt, da so vsako leto manj....letos nisem srečala nobebena neprijaznega btw.

in malo se zamislite....doli sem govorila z mnogim strežnim osebjem, ki že na videz deluje utrujeno do amena....vsaj v našem hotelu so vsi bili čisto gotovi, prihajali zjutraj ob petih in ostajali pozno v noč, spali po 4 do 5 ur in zopet vse znova....

da vas/nas vidim Slovence, ki bi vse to prenašali iz dneva v dan z nasmehom od leve do desne uhe....user posted image  pa bili nič tečni vmes, ko nas kak v ueber tečen gost že stotič tisti dan zagnjavi za banalnostuser posted image

res. ala jim vera, da uspejo biti še vsaj toliko prijazni.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 9:28:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

da vas/nas vidim Slovence, ki bi vse to prenašali iz dneva v dan z nasmehom od leve do desne uhe....user posted image  pa bili nič tečni vmes, ko nas kak v ueber tečen gost že stotič tisti dan zagnjavi za banalnostuser posted image


Tezko bos koga nasla na morju, je prevec dela za premalo denarja. Sicer je pa tudi na hrvaskem pol Bosancev v tem poslu.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?