|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 17:26:11   
Nepoznana
user posted image user posted image U, pol ga pa še ne smem kupovati. Kolk pa sploh ta zadeva stane?

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 17:39:55   
Andrejka9386
js sem dala za njega okol 2,5€...ni neki drago...

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 19:10:26   
Nepoznana
Eh, pol pa res ni taka reč....

Andrejka, kje (v katerem koncu Sevnice) pa živiš? Praviš, da si iz Blance drugače, ne?

Boh ve, mogoče se pa celo na videz poznamo user posted image

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 19:53:44   
smuki
Hej!
No, kmal se bomo vse poznale user posted image .
Midva imava na Blanci oz. na Dolnjem Brezovem vikend... tako, da jaz lahko zastopam skor vse konce... user posted image
Jaz imam jutri pri Preskarju pregled, pa mi je včasih kr mal muka, ker mi je njegova sestra včasih tako zoprna.



(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 20:06:54   
niwci
O ku fino, se vas je kar neki na novo oglasilo user posted image user posted image user posted image

Smuki k Preskarju hodiš? Jst sem bila januarja, ker sem krvavela in me je sestra skor odslovila, ker pač ne hodim k njem. Pol me je pa on takoj uzel noter in me pregledu. Je biu ful prijazen. Kakšen pa je drugači na splošno. Jst imam sicer še gvojo G v NG, pa ne vem al bi se prestavla ali še ne, ker na koncu bo malo tečno s prevozi user posted image

Za ta čaj iz malinovih listop pa še nisem slišala. Za kaj pa naj bi bil? Če ti ni težko, je lušno take stvari nabrat na vrtu in posušit user posted image Jst to rada delam. Pred kakim tednom sem se ravno po travniku podila in rman za babi nabirala...

Danes pa sem imela NS in je blo prou fletno spet videt to detece. Zdej pa sem od celega dneva tako zmatrana, da se mi ne da več nič.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 20:15:33   
Andrejka9386
zdaj sem iz Ribnikov. ja mogoč se pa res poznamo.

smuki kje pa imata vikend? skoraj pol D. Brezovega je moja žlahta :D

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 20:21:01   
Nepoznana
Super, mogoče nam bo pa le "zalaufal" pogovor tud tle user posted image .

Niwci, čaj iz malinovih listov je za mehčanje materničnega vratu, priporočajo ga pa piti ob koncu nosečnosti, nekje po 36 tednu (čeprav so mnenja različna).

A ste že vse mamice? Niwci  še ni, se mi zdi... Kaj pa druge? Koliko stare otročke imate?

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 20:30:05   
Andrejka9386
Točno tako. Malinovi listi naj bi mehčali m. vrat in pripomogli k hitrejšemu odpiranju.

Jaz že imam malega kobacajčka. Ravno danes je star 3 mesece.

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 22:11:53   
smuki
Midva čakava sedaj prvo dete, tako da je za mene vse novo in je pri vsakem špikanju in neznanem občutku mal dvoma in strahu (imela januarja abarzijo zaradi prazne nosečnosti).

Andrejka, priznam, da jst D.Brezovega ne poznam skoraj nič. Imava pa številko 1, to je ob Čajnskem potoku, če veš kje je to - stara hiška. Pa še zelo mal sva gor (skoraj nič), ker imava preveč dela z novo hišo.

Niwci - ja men je Preskar kr fajn, čeprav je treba včasih kr mal vleč iz njega. Ga pa tud še ne poznam tako dobr, ker sem šele eno leto pri njemu, prej sem hodila v Sevnico. Je pa ta njegova sestra res mal .... čudna. Ko sem imela na začetku te nosečnosti krvavitve in sem odhitela kr tja, me je nadrla, češ kaj hodim v ponedeljek, ker je za nosečnice pregled ob torkih in da kar naj sedim v čakalnici tud cel dan, ker ima ful gužvo. Že tako sem bila vsa prestrašena, pol me je pa še ta iz tira vrgla. Da ne govorim o naročanju - sem se hotla naročit na prvi pregled, pa sem klicarla cel teden, pa je telefon zvonil v prazno. Potem mi ena kolegica reče, da se ji zdi, da so na dopustu, kljub temu sem vztrajala. Potem mi po več kot tednu dni rata jo dobit, pol me je pa nadrla, zakaj nisem prej poklicala, češ, da je zdaj že ful pozno za prvi pregled... mislim, da te prtisne nekam...

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 22:20:21   
Nepoznana
Sam res ne vem, al so medicinske sestre šolane, da so tko zatežene?! Ok, sej ne rečem, vse niso, ampak veliko je pa takih, da te mine.

Jaz hodim v Sevnico, pa moram rečt, da so že celo nosečnost zelo prijazne z menoj, vedno se da vse dogovorit...Skratka super!

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 22:26:18   
Andrejka9386
jaz sem isto pri Preskarju in mi je ok. Tudi celo nosečnost sem bila zadovoljna. glede sestre Mete pa škoda besed...

SMUKI - vem katera hiška. Včas je moj ata imel tam travnik v najemu. In poznam tudi prejšnje lastnike.

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 22:52:40   
niwci
Smuki mi sva obe pri februarčicah, a ne?

Ma ta sestra pri Preskarju, me res moti. Jst sem tudi imela ss potem januarja in sem šla še enkrat k njemu na pregled... pa jih je res težko priklicati.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 22:57:29   
Andrejka9386
Vsaj nekaj je dobro, da je Preskar ok... In pri njemu je fino to, da pri vsakem pregledu naredi ultrazvok. Drugače pripadajo v nosečnosti mislim da samo 3 ultrazvočni pregledi. Preskar pa ga ima poleg in (vsaj meni) je naredil na vsakem obisku. Mi je bilo všeč, da sem zmer vidla svojga bebija..user posted image

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 23:02:42   
mišk
Joooj, to vas pa moram pozdravit!!user posted image  Tudi jst sem bivša posavka, sedaj dolenjka. Sem pa že mamica dveh punčk. Ta mala je stara tri mesece, ta večja pa bo oktobra dve leti.
Ginekologa imam Preskarja, tudi pediatra imamo v Krškem. Prvič sem rodila v Brežicah, drugič v Novem mestu. Prvič z EA, drugič brez vsega,...

Nepoznana: Bok!!user posted image user posted image  Se mormo zment v kratkem za tist kofe! Čaj iz malinovih listov sem jst naročila v Sanolaborju v Brežicah. Na zalogi ga niso imeli. Imajo pa ga tudi v Novem mestu v eni trgovini z zdravsvenimi pripomočki na starem trgu, v tisti zraven trgovine Skiny.

Mene je pa pri Preskarju najbolj zmotilo to, da sem v prvi nosečnosti dobila samo eno UZ slikco, v drugi pa celo nobene!!user posted image  

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 23:03:22   
Nepoznana
Zagodetova je tud super kar se UZ tiče - meni ga tudi vedno naredi, pa skoz neki sprašujem in tudi izvem vse. Pri morfologiji je bila pa še posebej zgovorna - je bil dragi zraven, pa je zvedu čist vse, kar ga je zanimal user posted image

Ojla, Mišk! Ja, še mal bomo čakale, pa bom že v dveh kosih user posted image . Glih sva se prejle z dragim pogovarjala o imenih, pa sem še rekla, da te moram obvestit, da sva "ukradla" ime tvoje tamale hčerkice. Za pobiča sva se takoj zmenila kaj bi bil, za punčko pa nikakor nisva pršla skup - pol sva pa končno izbrala zadnja dva favorita in njegova odločitev je bila kateri izmed teh dveh bo to to. In očitno bova imeli soimenjakinji...Upam, da te ne moti user posted image .


< Sporočilo je popravil Nepoznana -- 6.8.2009 23:07:11 >

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 23:04:47   
mišk
Nepoznana: A bo pol bejbika al ji je vmes že kaj "zraslo"?user posted image  Glih zdej bo, a ne...

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 23:09:22   
Nepoznana
Ma zaenkrat kaže da bo bejba - po pravici povedano res upam, da bo, ker imam že tolko luškanih cotk in vsega ostalega punčkastega prištimanega. Sem hotla bolj nevtralne zadeve najdet, ampak pri določenih stvareh je to čist nemogoče - še mal pa bojo imele trgovine moški in ženski oddelek za dojenčke user posted image .

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 23:12:42   
mišk
Potem bo tvoj svet rožnat, praviš!user posted image  Se strinjam, nevtralne cotke ful težko najdeš, če pa že, pa niso buhvekej.

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 23:17:19   
Nepoznana
Mišk, ja, grozn švoh izbira. Sam sem imela kr srečo, mi je prijateljica odstopila celo goro cotk, ona ima pa fantka in punčko, tako da imam malo mešano. Kupovala nisem veliko, ker je čist brezveze, glede na to, da imam toliko vsega.

In kako ste kaj ve z bejbama? Tavečja se je lepo navadila na tamalo? Jaz sem fasala diabetologa, si moreš mislit? user posted image na srečo se mi še uspeva borit proti inzulinu z dieto - ampak strogo. Včasih bi dala vse, da pojem eno samo palačinko - no, pa po porodu. Se tolažim s tem, da kile pa ne grejo gor user posted image .

< Sporočilo je popravil Nepoznana -- 6.8.2009 23:18:14 >

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 23:52:00   
mišk
Ajoj!user posted image  Jst si sebe na predstavljam, kako bi zdržala brez sladkarij! Sploh pa ne med nosečnostjo, k takrat se mi je trgal od potrebe po sladkem!! Boš pa pol nadoknadla! Sej maš itak sam še 45 dni do največje prelomnice v življenju!user posted image user posted image  Kolk si pa kej na kilcah pridobila? Sej teb itak ne bi bil problem, če bi pridobila tudi nadpovprečno, ker si suhcena.

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 4:17:01   
Nepoznana
Mišk, hja, tudi jaz imam krize, predvsem zaradi sladkarij, čeprav vedno manjše - po enem mesecu pa pol mi je že čisto vseeno kaj ostali okoli mene jedo. Najbolj me "boli", ker moram še pri sadju pazit, da ga ne pojem preveč user posted image . Zredila sem se pa 7 kil (do 29 tedna), ampak sem pol z dijeto 2 kili zgubila, tko da se zdej držim tistih +5.

Drugače pa se mi dogaja da nič več ne spim. Včeraj sem spala tri ure, danes tudi... Zmatrana, spat pa ne morem user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 8:26:48   
Crystall
Melody ... ja user posted image  Mi imamo rok 22.10. A ti si tista z dolgimi rjavimi lasmi? Midva sva manjkala v mš na predavanju iz poroda. Kako je bilo?

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 10:12:33   
Andrejka9386
Dobro jutro! Smo komaj sedaj vstali. In maili je zaspal nazaj...ni lepšega kot pogled na spečega otročka :D 

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 10:19:28   
Nepoznana
Dobro jutro Posavke user posted image .

No, se mi je uspelo celo malo naspati, zdej pa "že" študiram, kaj bi zajtrkovala - ne sme biti sladko, ne sme imeti OH, pa kmalu mora biti narejeno user posted image

Andrejka, tole o spečem otročku ti pa čisto verjamem! Moja pupa je pa ponoč tolk divjala v trebuhu, da ni govora, da bi človek ob takem brcanju zaspal. Je kaj resnice na tem, da dojenček nakaže svoj ritem že v maternici - tako kot zdej, tako bo pol? Ker če je res, se lahko kar pripravim, da bom zamenjala noč za dan user posted image .

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 10:28:41   
_melody_
Melody ... ja user posted image Mi imamo rok 22.10. A ti si tista z dolgimi rjavimi lasmi? Midva sva manjkala v mš na predavanju iz poroda. Kako je bilo?

Svetlo rjavi ja. Tista, ko te je prvič vprašala, če imaš tudi 22.9. rok tako kot jazuser posted image . Ej, nč posebnega ni bilo, mal po internetu pobrskaj pa boš več zvedela kot tam. Edino kar je, nam je pokazala predihavanje popadkov.

Preskarja imam tudi jaz in sem zadovoljna z njim, čeprav sem tudi v celi nosečnosti dobila samo 2 sličici. Ampak imamo pa zato večjo srečo, da nam za vsako naredi UZ a ne?! Kar se tiče pa Mete...z mano je bila vedno prijazna in se skos menla, edino naročanje je pa RES problem. Mi je povedala ena ko dela v ZD, da ima slušalko včasih kr dol odloženo ker kao drugače ne more nič delat. Sam je pa še zmeraj boljša ta Meta, kot pa una v Brežicahuser posted image !


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?