|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 8:07:35   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Pri nas smo imeli gnezdo na podstrehi in se spomnim, da sta mož in svak potem z brenerjem (z ognjem) nekaj letala... v glavnem sta jih pregnala, ampak jaz sem se skoraj usrala od skrbi, kaj, če ju napadejo.

Je pa na ta način en pametnjakovič iz sosednje vasi enkrat pajčevine po bajti odstranjeval in je zakuril celo hišo. Do kraja.


šit, to je moj tud delal, pa sem mu rekla da ne bo česa zakuril, pa on meni, pa sej ne more nič bit, je čist varno, BUTL!user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 8:31:15   
mika
 Mož je klical gasilce in pride eden popoldan pogledat, kako zgleda. Je pa gasilec rekel, da njih tud lahko popikajo. Pa sej imajo obleke ali so pa naši taki reveži, da jih nimajouser posted image

Ko sem šla v službo sploh nisem upala ven čez vhodna vrata, ampak sem šla zadaj čez teraso . Letajo nad vhodom in se mi zdi, da jih je vedno večuser posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 18:42:07   
ZARA
O, svašta, mika. A so že kaj zrihtali vaši fajrfajterji?? Kaj pa boste naredili, če ne pridejo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 18:44:16   
bumerang
Začasno, toliko da se lahko sprehajate mirno okoli, vpali vrtno baklo na petrolej (prečiščen) ali kaj, kar kadi. Se bodo razbežali.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 20:39:40   
mika
Je bil danes en fajerfajter (Zara pa kako se spomniš teh izrazovuser posted image ) pri nas in je rekel, da pridejo, ko si bodo sršeni začeli oblačit pižameuser posted image . Ravnokar je klical, da pridejo po deveti, tako da jih čakava.

Bumerang, zunaj imava svakave sveče, proti komarjem in ostalemu mrčesu, pa sem tako popikana, da je joj. Žal nič ne pomaga.
Ose pa tudi več ne grejo samo na sladko, ampak na vse kar je užitnouser posted image .

Koliko je dovolj, da jim dava za pijačo? ne bi rada izpadla škrtuh. A bo 30€ dovolj?

< Sporočilo je popravil mika -- 22.7.2009 20:41:28 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 20:47:21   
Anonimen
mi smo jih s purpenom zalili user posted image je blo uspešno. sam pol je čez en čas smrdelo ko kuga, ko so ni pocrkani sršeni začeli gniti notri v gnezdu.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 20:56:37   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mi smo jih s purpenom zalili user posted image je blo uspešno. sam pol je čez en čas smrdelo ko kuga, ko so ni pocrkani sršeni začeli gniti notri v gnezdu.


A si hecna, da steče po fasadi...mož dobi živčni zlom, verjetno bi se kar sam dol z lojtre vrgeluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:03:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mi smo jih s purpenom zalili user posted image je blo uspešno. sam pol je čez en čas smrdelo ko kuga, ko so ni pocrkani sršeni začeli gniti notri v gnezdu.


A si hecna, da steče po fasadi...mož dobi živčni zlom, verjetno bi se kar sam dol z lojtre vrgeluser posted image


user posted image no, mi smo jih mel v kozolcu, sm pozabla da je to lohk pomemben podatekuser posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:15:50   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


user posted image no, mi smo jih mel v kozolcu, sm pozabla da je to lohk pomemben podatekuser posted image



zelo pomemben podatekuser posted image .

Ko smo našo pupo krstili, so gostje prišli k nam domov in ker seveda nismo 50 ljudem mogli reč da se szujejo, je moževa največja skrb bila parket. Potem so nam sosedje posodili tepihe in je njegovo srce bilo na mestuuser posted image .

Sicer že zdaj skrbi, da gasilci ne bodo zapacali fasadeuser posted image . men je pa pomembno samo to da se jih znebimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:19:20   
nanč
Kaj ste uredili?Tudi mi smo ugotovili,da imamo gnezdo z ogromnimi sršemiuser posted image .

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:19:32   
Anonimen
mika pol je tvoj probližno tko kot mojuser posted image zdej  sem ga glih uspela opdvadit, da med obiski ne laufa z onim tamalim sesalcem in sesa drobtine itd., da je nekak bolj vljudno, da počaka da obiski grejouser posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:27:56   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mika pol je tvoj probližno tko kot mojuser posted image zdej  sem ga glih uspela opdvadit, da med obiski ne laufa z onim tamalim sesalcem in sesa drobtine itd., da je nekak bolj vljudno, da počaka da obiski grejouser posted image  user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Moj ima sedaj počitnice in je non stop v kuhinji, pospravlja, kuha, ma vse...sploh ne more bit pri miru. Pridem domov in samo uživamuser posted image .

Evo, ravnokar sta dva gasilca prišla. v kratkih lačah in kratkih rokavih. Ne vidim pa, da bi imela kaj za oblečuser posted image .

Menda ne bomo še reševalcev klicali.

Bom počakal notri, da uredijo, pol grem ven gledat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:29:50   
Anonimen
Evo, ravnokar sta dva gasilca prišla. v kratkih lačah in kratkih rokavih. Ne vidim pa, da bi imela kaj za obleč


sta se od znotraj zaščitilauser posted image user posted image s kako viljamovkouser posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:34:06   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Evo, ravnokar sta dva gasilca prišla. v kratkih lačah in kratkih rokavih. Ne vidim pa, da bi imela kaj za obleč


sta se od znotraj zaščitilauser posted image user posted image s kako viljamovkouser posted image



mogoče...ker je prej po mobiju rekel mojemu naj ugasne luči in tv, da ne bodo sršeni gledali tv-a, da bodo šli hitro spatuser posted image .

Mater, kako ružijo, faaaaaaaaaaaaak

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:38:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Kaj ste uredili?Tudi mi smo ugotovili,da imamo gnezdo z ogromnimi sršemiuser posted image .


Moj je klical na št. klic v sili in so ga prevezali na lokalne gasilce in se je z njimi dogovoril.

pa kaj si ti nor, kako vzganjajo.... ni jim lahko. dobro, da hčerka trdno spi.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:38:52   
Anonimen
uau, prenos v živo user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:40:08   
Anonimen
dej mika, še kak fotosešnuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:40:40   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

uau, prenos v živo user posted image


če je pa pri nas vojnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:42:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

dej mika, še kak fotosešnuser posted image


Pa ne grem ven, če mi plačajo milijon.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 21:52:02   
Klemy82
user posted image user posted image kaj mate vi to za ene gasilce... pri nas so v 10minutah vse pošlihtali, bogim sršenom ni blo nič jasnouser posted image prišla sta pa dva v polni bojni opremi, s čelado pa obleko za tahude požareuser posted image ...je pa res, da so prej strica napikali do amena...user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:29:26   
mika
tak, pa sršenov ni več. Gasilca sta sta bila zaščitena s črno obleko, koliko sem videla po sliki. Mož je slikaluser posted image .
Se vsedemo na teraso, je še en omotičen pribrenčal in so ga porihtali.

V glavnem ni jih večuser posted image ...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:29:27   
Klemy82
Mika, raportiraj... hiša še stoji?user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:30:29   
Klemy82
user posted image user posted image si me za eno sekundo prehitelauser posted image user posted image telepatija pa takauser posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:30:34   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Mika, raportiraj... hiša še stoji?user posted image


Stoji, stoji, samo bo treba napušč popravit, ker so noter prišli in naredili že konkreten koš

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:31:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mika

tak, pa sršenov ni več. Gasilca sta sta bila zaščitena s črno obleko, koliko sem videla po sliki. Mož je slikaluser posted image .
Se vsedemo na teraso, je še en omotičen pribrenčal in so ga porihtali.

V glavnem ni jih večuser posted image ...

user posted image user posted image user posted image 1:0 za gasilce. Ali pa 1000:0 zanje, glede na št. sršenov user posted image A kaj veš, koliko bo znašal račun?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?