|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:32:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

user posted image user posted image si me za eno sekundo prehitelauser posted image user posted image telepatija pa takauser posted image


user posted image

čeprav ne prenesem alkohola, grem na teraso v miru ruknit jegermajster, da živčke pomirim. Upam, da mi jutri ne bo slabo.


(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:35:34   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


user posted image user posted image user posted image 1:0 za gasilce. Ali pa 1000:0 zanje, glede na št. sršenov user posted image A kaj veš, koliko bo znašal račun?



Nič ne računajo, ampak sva jima dala 40€ za pijačo. Po vsem ropotanju in mučenju, se mi je 30 zdelo premalo.

Koliko sem po netu gledala, zavod za zdravstveno varstvo računa 100€...no podatki so izpred dveh let.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:37:03   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


user posted image user posted image user posted image 1:0 za gasilce. Ali pa 1000:0 zanje, glede na št. sršenov user posted image A kaj veš, koliko bo znašal račun?



Nič ne računajo, ampak sva jima dala 40€ za pijačo. Po vsem ropotanju in mučenju, se mi je 30 zdelo premalo.

Koliko sem po netu gledala, zavod za zdravstveno varstvo računa 100€...no podatki so izpred dveh let.

Superca user posted image user posted image user posted image Fejst fantje user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:38:07   
Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

user posted image user posted image si me za eno sekundo prehitelauser posted image user posted image telepatija pa takauser posted image


user posted image

čeprav ne prenesem alkohola, grem na teraso v miru ruknit jegermajster, da živčke pomirim. Upam, da mi jutri ne bo slabo.



user posted image danes je poseben dogodek, tako da lahko tud dva.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
22.7.2009 22:42:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


user posted image danes je poseben dogodek, tako da lahko tud dva.



A ne dauser posted image ...za službo itak ni važno, pa še šef je na dopustuuser posted image .


(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
23.7.2009 19:21:44   
yellowcrystalstar
e jih bojim kot user posted image . Ko se stemni in je na terasi luč, vedno pridejo in takrat lahko popokam v hišo. Mož je enega včeraj ubil, enega pa predvčerajšnjem v kopalnici. Okno od kopalnice je na strani vhoda in zvečer ne upam več pustiti odprtega okna. Bojim se da ne piči hčerke, čeprav gre ona spat še po svetlem in jih ne vidi.

A ve katera kako se jih naj znebimo ali moramo čakati do zimeuser posted image . Kaj pa deratizatorji z zavoda za zdravstveno varstvo, a jih pridejo odstranit?
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Je pa na ta način en pametnjakovič iz sosednje vasi enkrat pajčevine po bajti odstranjeval in je zakuril celo hišo. Do kraja.

user posted image  Najbolj pameten ni, kaj? 


user posted image čeprav v bistvu ful žalostno.
kako se znebit sršenov, pa žal ne vem. vem pa, da so se moji os znebili z nekimi pastmi.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
23.7.2009 19:27:55   
ZARA
Lahko bi pa patentiral priročnik Kako se znebiti pajčevin in obenem hiše. Naprimer.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
23.7.2009 19:28:24   
yellowcrystalstar
he he, bravo za gasilce!
sem vesela, da ste se znebili golazni. mene letos že vsa ostala mrčesasta golazen ubija, kaj bi šele roj sršenov mi naredil... :p


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
23.7.2009 19:30:46   
yellowcrystalstar
lol, Zara. ampak res, da greš pajčevine z brenerjem kurit. :p dobr, da ni prej še mal bencina polil po podstrehi. :D no, sicer pa je bil rezultat itak tak, kot da bi.




_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako se znebiti sršenov???!!!!
27.7.2009 15:40:29   
Anonimen
Nisem vedla, kam nej vtaknem, pa da ne odpiram nove teme. Včer me je skoz kavbojke, ki so do kolen neki piknl. Dans mam oreng velik rdeč flek, srbi za znort, pa trdo je. 10 let me ni nč opikal, letos pa je navalil name ta mrčes, ko da bi bla edina na tem svetu. user posted image  A te maže, k se jih dobi v lekarnah proti pikom, da te pol ne pikajo, kej zaležejo. Sm šla neki kupt, dubla od Hansaplasta Anti-Insect Lotion. Kake izkušnje s temi kremami? S katerimkoli?

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?