|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
7.12.2009 15:45:55   
phelps
Evo, popolnoma sveža na rr-ju user posted image

Pred kratkim sva se pogovarjala, kako nama je lepo in da je počasi čas, da tudi midva postaneva starša (itak najboljša na svetu user posted image ).

Ravnokar user posted image v prvem krogu, vem pa da je možnosti, da uspe ravno v prvem krogu bore malo, ampak enkrat je treba začet.

Ker veva samo midva, sem prav vesela, da lahko zdajle tipkam tule, ker jasno, se zelo veselim in moram dat ven user posted image .

Držim pestke za vse vas (nas) user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
7.12.2009 19:43:35   
lunainzvezde
 
Ema09, hvala tudi tebi za dobrodošlico!  user posted image  

Moram vam povedat, da sedaj niti 1 dan več ne zdržim brez tega foruma user posted image  Sem čist notr "padla" user posted image

Ne obupat Tijica user posted image  hitro naredi še en test.  Tebi Ema09 želim, da se ti hitro cikel uredi in v naslednjem krogu pokaže user posted image ! Karmen to je verjetno zadnjauser posted image  v boljše prihajajoče letouser posted image  

Verjetno ste že opazle -- sem večna optimistka user posted image user posted image


Gremo pridno user posted image in upam, da bo kmalu katera zagledala user posted image



(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
7.12.2009 20:26:08   
luna_25
IZVIRNO SPOROČILO: lunainzvezde

Moram vam povedat, da sedaj niti 1 dan več ne zdržim brez tega foruma user posted image  Sem čist notr "padla" user posted image  




Ja jaz sem ista, vsak dan pogledam kaj je kaj novega in če se je kateri že pokazaluser posted image . Je zelo fajn tale forumuser posted image user posted image user posted image .

Punce držte se...skupaj smo v tem.

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
7.12.2009 20:29:09   
phelps
IZVIRNO SPOROČILO: luna_25

IZVIRNO SPOROČILO: lunainzvezde

Moram vam povedat, da sedaj niti 1 dan več ne zdržim brez tega foruma user posted image  Sem čist notr "padla" user posted image  




Ja jaz sem ista, vsak dan pogledam kaj je kaj novega in če se je kateri že pokazaluser posted image . Je zelo fajn tale forumuser posted image user posted image user posted image .

Punce držte se...skupaj smo v tem.


copy paste user posted image


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
7.12.2009 22:57:11   
Monstera
Hehe. Tudi sama vsak dan pogledam na forumu, še posebaj upam, da bo katera napisala da je dobila + hehe. Sama delam test v sredo zjutraj, držite pesti! Jaz pa držim za vse vas in upam, da bo še čim več pluskov, potem pa gremo kofetkat pa poleti sladoledat mmmm :D

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 7:30:49   
ema09
jutro še od mene user posted image
tudi mene vsak dan potegne na forum, da vidim, če je katera zagledala user posted image
pri meni nič novega...user posted image še ni, vendar je še prezgodaj za delat test, tako da moram počakati vsaj še dober teden, ko 'pričakujem user posted image (no, upam, da je ne bo)
po enem tednu pa, vsaj kolikor sem prebrala, kar je napisala tijica, znakov skoraj ne more bit, res pa je, da se mi je v petek in soboto pojavilo nekaj  'velikih' mozoljev in me prav spomnili na najstniška leta, ko so mi šli neskončno na živce in tudi zdaj mi grejo

vidim, da nas je na forumu vedno več...monstera, držim pesti jutri zjutraj... za ostale pa prav tako...hitro javite, če bo kaj novega, tudi jaz bom user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 9:17:48   
tijica
Pozdravljene punce!!!!user posted image

Se sma ne morem vrjet kaj sem dozivela zjutraj...Ubogala sem emo09, vceraj kupila test in glej...REZULTAT:user posted image ....neznam opsati obcutkov,najprej strah,solzeuser posted image ,razmisljanja komu naj prvo povem,kaj bodo rekli,ali bom zmogla,sem premlada (24 let)...Sedaj po enournem razmisljanju sem PRESRECNA in to zelim deliti z vami...Popoldan moram klicati h ginekologu da se narocim,upam in drzim pesti da je moj user posted image zdrav in bo vse vredu...Glede Dabrostona sem zasledila,da naj nebi skodil plodu,celo prprecuje da bi prislo do splava...Cez pol urce oddidem k bodocemu ocku na obisk in mu nesem zakasnelo Miklavzevo darilouser posted image user posted image user posted image user posted image ....Upam da test ne laze vsekakor ga bom cez kaksen teden ponovila...Je pa res da imam malo bolece prsi in nekaksen cuden obcutek zadaha zjutraj pa seveda spet mozolcki kot v puberteti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

DRZIM PESTI ZA VSE VAS...karmen in ema hvala za vzpodbudne besede tudi vidve se mi javita ko bo kaj novegauser posted image

LEPO VAS POZDRAVLJA,

user posted image SRECKA NOSECKAuser posted image user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 10:20:26   
Monstera
Joj tijica čestitke!! Ja to pa je res lepo blo prebrat ob jutranji kavici :D Kako bodo letos lepi prazniki kaj? :D

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 10:37:50   
isobel
Čestitke, tijica!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 12:25:26   
ema09
ne morem verjeeeeeeeeeeeeeeeeeet !!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke tijicauser posted image user posted image user posted image !!!!!!!!
kr kurjo kožo sem dobila, ko sem tole prebrala, res noro...vesela sem zate
pa še rekla sem si, da danes verjetno be bo nič novega na forumu
glede starosti pa naj te sploh ne skrbi..., sploh, ker sta se za user posted image zavestno odločila
čimprej sporoči tvojemu in potem še nam, kako je bilo
drugače pa ti svetujem, če še ne ješ Tifola oz. drugega pripravka s folno kislino, da si ga čimprej kupiš...pa sej ti bo to svetoval tudi ginekolog

res noro in bravo še enkratuser posted image
si pa res prava srečka user posted image

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 12:39:06   
phelps
Tijica, čestitke tudi od mene user posted image Glede starosti pa: star si toliko, kolikor se počutiš. Jaz  se še pri 29 kdaj vprašam, če sem sposobna in podobno. Mi je pa  jasno, da si to želim in da je to velika odgovornost in to je najbolj pomembno - zavedati se tega.

Drugače je pa pri meni hecno, da do sedaj nisem sama pri sebi zaznala nobenih znakov ovulacije ipd., odkar pa zavestno spuščamo "male pfelbse v bazen", se veliko bolj zavedam, da sem ženskauser posted image Včeraj me je rahlo bolelo pri levem jajčniku in sem šla ob 23.30 na net gledat, kaj bi to lahko bilo user posted image user posted image user posted image , pa nekaj mi je "kao "slabo, pa nekaj mi ne diši pa blabla...

Vidim, da ostale pri sebi podobno opažate. Moramo se samo sprostit, bit pozitivne in veselo user posted image . Uspelo bo. Itak je vse v glavi.






_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 12:42:28   
karmen7
Tijica res iskrene čestitke. user posted image Sej res, da nisem ravno dolgo na tem forumu, ampak ko sem pa tole prebrala, si mi pa polepšala cel dan. user posted image

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 17:11:51   
luna_25
IZVIRNO SPOROČILO: Monstera

Hehe. Tudi sama vsak dan pogledam na forumu, še posebaj upam, da bo katera napisala da je dobila + hehe. Sama delam test v sredo zjutraj, držite pesti! Jaz pa držim za vse vas in upam, da bo še čim več pluskov, potem pa gremo kofetkat pa poleti sladoledat mmmm :D


DRŽIM PESTIuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 17:18:04   
luna_25
Tijica čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image , ful sem vesela zate....no pa si nas že hotela zapustiti...evo sdaj pa deliš prekrasno novico z nami.
Lepo in zdravo nosečnost ti želim.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.12.2009 20:21:13   
lunainzvezde
user posted image  Tijica, čestitkeeeeeeeeeeeeeeee user posted image  Res sem srečna zate! Glede let, pa jst tud menim, da se ne sekiraj --važno je, da sta se s partnerjem zavestno odločla za otročka in da sta pripravljena na ta korak..le to je važno! user posted image  Uživaj v nosečnosti!

Monstera držim pesti za jutri user posted image

Ostale pa gremo v akcijo user posted image  naprej, da bo še več nosečnic user posted image

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 9:31:29   
Monstera
No, moj test je bil en velik - :D Verjetno sem delala prezgodaj, kar tudi sem, ker imam danes pregled pri ginekologinji pa se mi je zdelo fino narest test, pa seveda malo firbca tudi. Lep dan vsem!

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 9:46:05   
ina11
Lp vsem!

Ker je tudi meni ta forum pomagal pri odkrivanju zgodnjih znakov, bom povedala še svojo izkušnjo.
Skratka, nekaj dni pred pričakovano menstruacijo sem imela iste znake kot pri PMS (boleče prsi, čudna bolečina v predelu jajčnikov, v križu...), zato sem bila prepričana, da bo m. zdaj zdaj tu (še zlasti, ker sva ravno začela delati na tem...).  Sem pa nekaj juter zaporedoma v jajčnikih čutila ostro zbadanje, česar prej ni bilo nikoli.  In ravno te zbadajoče bolečine so mi dale misliti, ker sem na forumu zasledila, da so kar pogoste. Naslednji korak je bil test, ki je biluser posted image .
Srečno vsem!!!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 10:08:38   
Monstera
ina11, kolko časa si pa čakala, da si naredila test? Ker jaz imam točno take znake kot ti, pa je test sedaj bil negativen.

(odgovor članu ina11)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 10:16:42   
tijica
Pozdravljene punce!!!!

Hvala vsem za lepe zelje,cestitkeuser posted image user posted image ...Zdaj samo drzimo pesti da bo vse vredu...Moram vam povedat da je bil partner tako iz sebe da ni mogel nic rect,samo objemuser posted image ,poljub in nasmehuser posted image ...sem mu rekla pa reci kaj je rekel nemorem sem ostal brez besed tako je bil presenecen...user posted image ko je malo prisel k "sebi" pa je ze razmisljal o krstuuser posted image ...No skratka veselja in srece je bilo polno,zdaj samo cakamo na 30.12 ko imam prvi pregled,odvzem krvi,uz...in prvo slikco nasega user posted image ...Zacela sem z jemanjem Tifola in mi je zdravnica rekla da bi bilo priporocljivo ze prej ko smo nacrtovali,bi se vrjeten prej prijelo,ampak jaz sem zelela bol "naravno",ze tako moram jemati Dabroston,no sedaj sem s tem prenehala in zacenja se ČAKANJE na 30.12...user posted image PD 15.8.2010

ina11 čestitke tudi tebi res em vesela,kdaj imas rok?si med  avgustovkami 2010 potem se javi se tam...imamo seznam...

Monstera ne obupam,glavo pokonci,bo ratalo ko bos najmanj pricakovala...Jaz sem ze misla da nic nebo in sem bila cisto iz sebe pa poglej sedaj....

Lep pozdravcek vsem vam,drzim pesti tudi za vasuser posted image javite!!!!

(odgovor članu ina11)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 10:28:06   
daissy
Čestitke tijica.....
Zdaj pa skrbno pazi nase.....varuj se vseh virusiv, prehladov in podobnega.

Želim ti prijetno nosečnostuser posted image !

Sicer pa pri nas tudi še nič novega.... v roku 1 tedna pričakujem user posted image .  V tem krogu smo bolj malo user posted image , zato niti ne pričakujem in razmišljam o uspehu.
Ko sem imela predviden rok za ovulacijo  sem naredila tisti test z lističem...pa ni pokazal ovalacije, noben dan, kjer naj bi imela ovolacijo.user posted image Čudno?
Opazila sem samo en dan popoldne tak prozorn izcedek, kot beljak...potem pa nič več....vrjetno je bila takrat  ovulacija....a žal takrat nisva imela prave energije za sexat, na silo pa nočeva.

Bomo po user posted image , spet bolj resno šli v akcijo.user posted image   Sem se pa nekako prepričala, da ne bom preveč mislila na to, ker če preveč planiraš in pričakuješ....je potem razočaranje preveliko. Bo ko bo. Vse nam je nekako usojeno!user posted image

Lep dan vsem!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 10:35:09   
ina11
Monstera, test sem delala 30-ti dan ciklusa. Prvi je bil negativen, ampak ker mi je bilo res sumljivo, sem test ponovila naslednji dan. Bila je skoraj nevidna črtica, tako da sem mislila, da si domišljam. No, naslednji dan je bila že konkretna... Je pa res, da sem imela zadnje mesece nekoliko bolj nereden ciklus (gibal se je od 29 do 32 dni) in sem prvi test verjetno delala prezgodaj.
Skratka, ne obupuj. Če je test negativen, ni nujno, da nisi noseča... Srečno!!!

Zdaj nimam nekih znakov razen tega, da imam rahhlo napete prsi, ni mi do hrane, občasno imam okus po železu in po trebuhu mi skoz nekaj "ropota"...

Tijica! Ja, avgusta. Ne vem še kdaj, čakam na pregled!user posted image



(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 11:04:01   
Monstera
Joj tijica kak lepo!! :D Verjetno si ta trenutek tako srečna kot še nikoli :D
Ja vedno bolj se mi zdi, da bi test moral pokazat +. Bom počakala še kakšen teden pa ponovila test. Do zdaj me prsi niso bolele, danes pa me desna malo na dotik. Res ne vem kaj naj si mislim, še vedno upam, da sem test naredila prehitro. Pa že komaj čakam, da grem h ginekologinji hehe. Še 2 urci pa se odpravim hehe. Je pa res fin tale forum, za podporo a ne :D

(odgovor članu ina11)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 12:32:33   
ema09
da spet malo pogledam, kaj je novega
vidim, da čestitke  tijici kar letijo user posted image
ej res noro...trenutno je prva, od kar sem na forumu, da je sporočila veselo novicouser posted image user posted image user posted image ...tijica, res se veselim s tabo
me, ostale, pa še vedno čakamo in čakamo
pri meni nič novega, user posted image še ni, ampak je niti še ne pričakujem, znakov za user posted image še tudi ni... v vsakem primeru je prehitro
glede na mojo zmedeno user posted image pravzaprav ne vem, kdaj točno sem imela ovulacijo, pa še moj bo nekaj dni v tujini, tako da upava, da nama je uspelo ob zadnji user posted image
ja nč, čakajmo....

monstera...tudi zate držim pesti user posted image
daissy...prav imaš...če enostavno ne gre, pač ne gre, škoda je nekaj na silo

punce, bodite uredu in sporočajte

lp



(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 12:45:37   
phelps
Monstera, dokler ni user posted image je vse možno! Jaz bom delala test šele 1 teden po tem, ko mi bo zaostajala (upam, da bom zdržala) user posted image

Katere teste pa uporabljate? Jaz sem kupila Clearblue.


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 13:02:37   
Monstera
Jaz tudi clearblue. Problem pri meni je ta, da nimam redne mentruacije že celo leto (nehala jemati kontracepcijske decembra lani). Letos sem jih imela samo 5 pa še te smo umetno sprožili. Tako da to, da nimam menstruacije meni čisto nič ne pomaga, mi samo še otežuje vse skupaj. Upam na ugodno rešitev pri obisku G :D

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?