|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:32:02   
pupika
Meni pa je bilo prej boljše, se mi je zdelo, da se je prej več dogajal, je bilo prav pestro, sploh pa z Nežo81 in bagusko. Res sem se nasmejala. Pa vse je bilo bolj pregledno, takoj si vedel kje je kaj.

No smo se pa navadli tudi nove, ampak je trajalo nekaj časa.
Takrat so bile res izvirne teme.Pa res ni bilo nobenega kreganja, vsaka je razumela vsak hec. Se jih je je veliko uporabnic kar malo potuhnilo in jih ni več tu na novi RR.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:33:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kakšne težave s spominom... morda? user posted image


Ne, edino kar se spomnem je bil baldi z 50 temami v eni noči, uh je bilo vroče krvi user posted image



ja, Baldomir je bil car. jst bi pa Colta.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:42:04   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Meni pa je bilo prej boljše, se mi je zdelo, da se je prej več dogajal, je bilo prav pestro, sploh pa z Nežo81 in bagusko. Res sem se nasmejala. Pa vse je bilo bolj pregledno, takoj si vedel kje je kaj.

No smo se pa navadli tudi nove, ampak je trajalo nekaj časa.
Takrat so bile res izvirne teme.Pa res ni bilo nobenega kreganja, vsaka je razumela vsak hec. Se jih je je veliko uporabnic kar malo potuhnilo in jih ni več tu na novi RR.


Kaj sta pa tedve mele, jaz se spomnem edino ene neže pa pupice, da sta imele urnk boje user posted image
Pa kako smo za kamejko navijal, ko ni in ni šla rodit, so jo pacal kak teden, če ne še več, uh to je bla tud drama, pa riba se je še z bejbibornom igrala user posted image in njena raziskovalna naloga, ko je bla čist šokirana, ker se niso glih najboljš odrezal, pa Volgin prvi post se spomenm, ko je napisala, da je božiček umrl, pa se je ena totalno zgražala, da njena hčera to bere in da zdej joče v sobi, ker je to prebrala user posted image user posted image Pa ni blo nobenih otroških krofekov pa srčkov, pa ribic, žabic, zmajčkov pa ne vem česa še.

Ja je blo fajn user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:43:34   
Kerensa*
Jaz se pa spomnim, kakšen halo je nastal zaradi mojega prvega posta. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:46:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Meni pa je bilo prej boljše, se mi je zdelo, da se je prej več dogajal, je bilo prav pestro, sploh pa z Nežo81 in bagusko. Res sem se nasmejala. Pa vse je bilo bolj pregledno, takoj si vedel kje je kaj.

No smo se pa navadli tudi nove, ampak je trajalo nekaj časa.
Takrat so bile res izvirne teme.Pa res ni bilo nobenega kreganja, vsaka je razumela vsak hec. Se jih je je veliko uporabnic kar malo potuhnilo in jih ni več tu na novi RR.


Kaj sta pa tedve mele, jaz se spomnem edino ene neže pa pupice, da sta imele urnk boje user posted image
Pa kako smo za kamejko navijal, ko ni in ni šla rodit, so jo pacal kak teden, če ne še več, uh to je bla tud drama, pa riba se je še z bejbibornom igrala user posted image in njena raziskovalna naloga, ko je bla čist šokirana, ker se niso glih najboljš odrezal, pa Volgin prvi post se spomenm, ko je napisala, da je božiček umrl, pa se je ena totalno zgražala, da njena hčera to bere in da zdej joče v sobi, ker je to prebrala user posted image user posted image Pa ni blo nobenih otroških krofekov pa srčkov, pa ribic, žabic, zmajčkov pa ne vem česa še.

Ja je blo fajn user posted image



Mislim, da je bila to Miška06 ali nekaj podobnega. Potem pa seveda še horda podivjanih žensk, čigar otroci so jokali, ker je božiček umrl, ker je crknil od smeha, ko je slišal, kako so bili pridni. user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:47:14   
Kerensa*
Oh, ja... spomnim se Miške in vseh njenih težav, ja. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:52:30   
oka
Mislim, da je bila to Miška06 ali nekaj podobnega. Potem pa seveda še horda podivjanih žensk, čigar otroci so jokali, ker je božiček umrl, ker je crknil od smeha, ko je slišal, kako so bili pridni. user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image dobra fora, si jo moram zapomnit.

A ni bil tvoj prvi post nekaj na temo osladnosti? Takrat se spomnim, da je bil tak množičen prepir pa ene sto tem odprtih na to vižo, kao kaj se dogaja v našem rajskem vrtu itd... Je bil kar konkreten šok.



< Sporočilo je popravil oka -- 24.7.2009 8:53:11 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:55:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Kaj sta pa tedve mele, jaz se spomnem edino ene neže pa pupice, da sta imele urnk boje user posted image
Pa kako smo za kamejko navijal, ko ni in ni šla rodit, so jo pacal kak teden, če ne še več, uh to je bla tud drama, pa riba se je še z bejbibornom igrala user posted image in njena raziskovalna naloga, ko je bla čist šokirana, ker se niso glih najboljš odrezal, pa Volgin prvi post se spomenm, ko je napisala, da je božiček umrl, pa se je ena totalno zgražala, da njena hčera to bere in da zdej joče v sobi, ker je to prebrala user posted image user posted image Pa ni blo nobenih otroških krofekov pa srčkov, pa ribic, žabic, zmajčkov pa ne vem česa še.

Ja je blo fajn user posted image



Mislim, da je bila to Miška06 ali nekaj podobnega. Potem pa seveda še horda podivjanih žensk, čigar otroci so jokali, ker je božiček umrl, ker je crknil od smeha, ko je slišal, kako so bili pridni. user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer se tega ne spomnim, sem pa v tistem času bolj brala kot pisala. Men je pa bila roza bolj všeč, ker je bila vizualno drugačna od ostalih forumov. Zdaj  pa je enaka ostalim.

Aja, Volga ti si se mi pa zadela ena velika nesramnicauser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:56:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Mislim, da je bila to Miška06 ali nekaj podobnega. Potem pa seveda še horda podivjanih žensk, čigar otroci so jokali, ker je božiček umrl, ker je crknil od smeha, ko je slišal, kako so bili pridni. user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image dobra fora, si jo moram zapomnit.

A ni bil tvoj prvi post nekaj na temo osladnosti? Takrat se spomnim, da je bil tak množičen prepir pa ene sto tem odprtih na to vižo, kao kaj se dogaja v našem rajskem vrtu itd... Je bil kar konkreten šok.




ja, čisto možno oz. mislim, da je kar bil.

Mika, še vedno sem.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:56:43   
rija
meni se je tudi stara zdela boljša....se mi zdi, da je bilo manj sprenevedanja in več odličnih fajtovuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:57:02   
oka
Jaz se pa spomnim, kakšen halo je nastal zaradi mojega prvega posta. user posted image


A potem si ti že začela s halojem? A češ to mal osvetlit?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:57:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
več odličnih fajtov

Končno ena z dobrim spominom. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Stara RR
24.7.2009 8:58:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: oka
A potem si ti že začela s halojem? A češ to mal osvetlit?

Naslov teme je bil "Za vse tiste, ki bi rade od države dobile čimveč". Nadaljevanje si lahko predstavljaš. user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:01:46   
oka
Naslov teme je bil "Za vse tiste, ki bi rade od države dobile čimveč". Nadaljevanje si lahko predstavljaš. user posted image


O mater to si si pa izbrala temo za vkorakanje na forumuser posted image

Drugače se pa jaz ne spomnim, da bi bilo toliko fajtov na stari RR. Pa razcepkov in odcepkov se mi tudi zdi da ni bilo al pa ne toliko.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:01:56   
Anonimen
Jaz se spomnim, da ko sem leta 2003 pisala svoje prve poste, sem vsakega začela z "Živjo!" in končala z "LP, Meta". Poleg tega nisem bila nikoli nesramna in zajedljiva, ampka strašno kulturno bitje.

Všeč mi je bilo, ker so bili vsi čveki na eni temi. Zdaj je tega tumać.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:05:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Naslov teme je bil "Za vse tiste, ki bi rade od države dobile čimveč". Nadaljevanje si lahko predstavljaš. user posted image


O mater to si si pa izbrala temo za vkorakanje na forumuser posted image

Drugače se pa jaz ne spomnim, da bi bilo toliko fajtov na stari RR. Pa razcepkov in odcepkov se mi tudi zdi da ni bilo al pa ne toliko.



razcepki so se začeli z ukinitvijo anonimnosti na čveku....user posted image  

oja, fajti pa so bili. sočni. njamsiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:07:16   
Kerensa*
Pa na nekaj ste pozabile - ni bilo alter egov. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:07:48   
Volga
pa kako je že bilo, nick si lahko menjal v trenutku?

Jaz sem bila Ana, tista, ki strašila s svečo pri tvoji postelji točno ob polnoči, potem sem se pa enkrat zajebala, se mi zdi in nisem nicka spremenila.

zdaj se pa sama bojim te Ane kot hudič križa user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:09:23   
rija
hmmm....tega pa se ne spomnimuser posted image

vem edino za anonimnost na čveku, ker sem enkrat edinkrat odprla temo pod anonimnauser posted image user posted image user posted image  ravno tam...ko sem šizila čez mojega, ker vedno pozablja ključe od avtauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:10:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa na nekaj ste pozabile - ni bilo alter egov. user posted image


Kerensa, ti si prišla malo kasneje. Lahko si sam zamenjal nick.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:10:37   
oka
pa kako je že bilo, nick si lahko menjal v trenutku?

Jaz sem bila Ana, tista, ki strašila s svečo pri tvoji postelji točno ob polnoči, potem sem se pa enkrat zajebala, se mi zdi in nisem nicka spremenila.

zdaj se pa sama bojim te Ane kot hudič križa user posted image


Lahko si pisal neregistriran, samo albumov pa nisi mogel gledat. Tako, da si eno temo lahko pisal ko Micka, drugo kot Franca...

Uuuuuu Ana ja, se spomnimuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:11:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Pa na nekaj ste pozabile - ni bilo alter egov. user posted image

Kerensa, ti si prišla malo kasneje. Lahko si sam zamenjal nick.

O, ne. Spomnim se, da ko si kliknil na "odgovori", se ti je odprlo to okence za odgovor, potem si imel pa zgoraj možnost obkljukati "anonimna ali..." in pod ta "ali" si lahko vpisal kar nekaj. In ta "kar nekaj" je bil potem objavljen namesto nicka.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:12:11   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: oka


Lahko si pisal neregistriran, samo albumov pa nisi mogel gledat. Tako, da si eno temo lahko pisal ko Micka, drugo kot Franca...



In ena je pisala z mojim nickom neprijavljena (takrat sem se že oglašala), ampak so potem hitro ukinili.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:13:00   
Anonimen
O fak, Voljga, a ti si bila Ana?! No, to je bila za moje pojme najbolj debilna tema na RR vseh časov. Še dobro, da vem, da znaš tudi bolje od tega user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:13:05   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Meni pa je bilo prej boljše, se mi je zdelo, da se je prej več dogajal, je bilo prav pestro, sploh pa z Nežo81 in bagusko. Res sem se nasmejala. Pa vse je bilo bolj pregledno, takoj si vedel kje je kaj.

No smo se pa navadli tudi nove, ampak je trajalo nekaj časa.
Takrat so bile res izvirne teme.Pa res ni bilo nobenega kreganja, vsaka je razumela vsak hec. Se jih je je veliko uporabnic kar malo potuhnilo in jih ni več tu na novi RR.


Kaj sta pa tedve mele, jaz se spomnem edino ene neže pa pupice, da sta imele urnk boje user posted image
Pa kako smo za kamejko navijal, ko ni in ni šla rodit, so jo pacal kak teden, če ne še več, uh to je bla tud drama, pa riba se je še z bejbibornom igrala user posted image in njena raziskovalna naloga, ko je bla čist šokirana, ker se niso glih najboljš odrezal, pa Volgin prvi post se spomenm, ko je napisala, da je božiček umrl, pa se je ena totalno zgražala, da njena hčera to bere in da zdej joče v sobi, ker je to prebrala user posted image user posted image Pa ni blo nobenih otroških krofekov pa srčkov, pa ribic, žabic, zmajčkov pa ne vem česa še.

Ja je blo fajn user posted image



Mislim, da je bila to Miška06 ali nekaj podobnega. Potem pa seveda še horda podivjanih žensk, čigar otroci so jokali, ker je božiček umrl, ker je crknil od smeha, ko je slišal, kako so bili pridni. user posted image user posted image


NO men je blo pa to taaaaak smešno prav res in nisem zastopla zakaj taka reakcija. user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?