|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:14:08   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Mislim, da je bila to Miška06 ali nekaj podobnega. Potem pa seveda še horda podivjanih žensk, čigar otroci so jokali, ker je božiček umrl, ker je crknil od smeha, ko je slišal, kako so bili pridni. user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image dobra fora, si jo moram zapomnit.

A ni bil tvoj prvi post nekaj na temo osladnosti? Takrat se spomnim, da je bil tak množičen prepir pa ene sto tem odprtih na to vižo, kao kaj se dogaja v našem rajskem vrtu itd... Je bil kar konkreten šok.




no to pravim, najprej idila potem pa šok, ker se je en postavil povprek user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:14:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

O fak, Voljga, a ti si bila Ana?! No, to je bila za moje pojme najbolj debilna tema na RR vseh časov. Še dobro, da vem, da znaš tudi bolje od tega user posted image


A nisi vedela? In pojavljala sem se na večih temah, kjerkoli se mi ječ zazdelo. In ja, se spomnim, da si vedno pizdila nad Ano, tudi vem zakaj. Ampak dejstvo je pa res, da se sama zdaj bojim te Ane in spim pri prižgani TV.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:15:08   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: oka
A potem si ti že začela s halojem? A češ to mal osvetlit?

Naslov teme je bil "Za vse tiste, ki bi rade od države dobile čimveč". Nadaljevanje si lahko predstavljaš. user posted image


ja se spomnem tega in men si se takrat zdela blaaaazno pametna, no.... zdej je situacija drugačna user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:15:45   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Jaz se spomnim, da ko sem leta 2003 pisala svoje prve poste, sem vsakega začela z "Živjo!" in končala z "LP, Meta". Poleg tega nisem bila nikoli nesramna in zajedljiva, ampka strašno kulturno bitje.


ja res je, se spomnem tega LP Meta user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:17:11   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

O fak, Voljga, a ti si bila Ana?! No, to je bila za moje pojme najbolj debilna tema na RR vseh časov. Še dobro, da vem, da znaš tudi bolje od tega user posted image


pa kak sem jst to spregledala, pa sem visela tam noč in dan skor user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:18:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

O fak, Voljga, a ti si bila Ana?! No, to je bila za moje pojme najbolj debilna tema na RR vseh časov. Še dobro, da vem, da znaš tudi bolje od tega user posted image


pa kak sem jst to spregledala, pa sem visela tam noč in dan skor user posted image



Ne vem, enkrat sem dobila mejl z neko glupo vsebino, da je en otroček umrl in ne vem kaj še vse in da če ga ne pošlješ naprej, bo vsak dan ena punčka s svečo točno ob polnoči stala ob tvoji postelji. Na sliki je bila punči - Ana s svečo. Meni je bil to tako grozen in debilen mejl, pa sem potem prevzela vlogo Ane.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:19:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Mislim, da je bila to Miška06 ali nekaj podobnega. Potem pa seveda še horda podivjanih žensk, čigar otroci so jokali, ker je božiček umrl, ker je crknil od smeha, ko je slišal, kako so bili pridni. user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image dobra fora, si jo moram zapomnit.

A ni bil tvoj prvi post nekaj na temo osladnosti? Takrat se spomnim, da je bil tak množičen prepir pa ene sto tem odprtih na to vižo, kao kaj se dogaja v našem rajskem vrtu itd... Je bil kar konkreten šok.




no to pravim, najprej idila potem pa šok, ker se je en postavil povprek user posted image user posted image




Aha, zdaj vemo, kje se začenja propad roza RR user posted image user posted image user posted image

Baldi, ja user posted image , enkrat se mu je tudi za novo leto malce zapledlo, dobila sem ZS z ene 500 smrekicami, lepimi željami, svečkami, venčki... mi je povsem zablokiralo računalnik user posted image . Tistih 50 tem je bilo svetovnih.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:19:58   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

O fak, Voljga, a ti si bila Ana?! No, to je bila za moje pojme najbolj debilna tema na RR vseh časov. Še dobro, da vem, da znaš tudi bolje od tega user posted image


pa kak sem jst to spregledala, pa sem visela tam noč in dan skor user posted image



Ne vem, enkrat sem dobila mejl z neko glupo vsebino, da je en otroček umrl in ne vem kaj še vse in da če ga ne pošlješ naprej, bo vsak dan ena punčka s svečo točno ob polnoči stala ob tvoji postelji. Na sliki je bila punči - Ana s svečo. Meni je bil to tako grozen in debilen mejl, pa sem potem prevzela vlogo Ane.


pa ne me basat no in pol si bla Ana s svečo al kaj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:21:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

O fak, Voljga, a ti si bila Ana?! No, to je bila za moje pojme najbolj debilna tema na RR vseh časov. Še dobro, da vem, da znaš tudi bolje od tega user posted image


pa kak sem jst to spregledala, pa sem visela tam noč in dan skor user posted image



Ne vem, enkrat sem dobila mejl z neko glupo vsebino, da je en otroček umrl in ne vem kaj še vse in da če ga ne pošlješ naprej, bo vsak dan ena punčka s svečo točno ob polnoči stala ob tvoji postelji. Na sliki je bila punči - Ana s svečo. Meni je bil to tako grozen in debilen mejl, pa sem potem prevzela vlogo Ane.


pa ne me basat no in pol si bla Ana s svečo al kaj user posted image user posted image user posted image



Ja, kar na sredi tem sem se pojavila, spremenila nick v Ana in napisala samo "točno ob polnoči bom pri tvoji postelji stala". Mater, sem bla budala.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:23:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
zdej je situacija drugačna

Kako se ljudje spreminjamo, a ne? user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:24:49   
rija
meni se pa ne zdi, da so se stvari bistveno spremenile user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:25:30   
Kerensa*
Kakor katere, Rija... kakor katere. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:26:04   
rija
druge štorije pač....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:26:40   
Kerensa*
Ah, kje pa... zgodbe so vedno iste, samo igralci se menjajo. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:28:43   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

meni se pa ne zdi, da so se stvari bistveno spremenile user posted image user posted image user posted image


so se ja.....ko sem bila noseča sem vprašala, če je res možnost splava, če se kopaš v bolj topli vodi (so me starejše babure napizdile in prestrašile).
In sem dobila normalne odgovore.
Če bi zdaj to katera vprašala, bi nastalo 10 strani zgražanja o zrelosti, pa kaj vem kaj vseuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:29:30   
Kerensa*
Mimogrede... kje sta pa kaj Tjaži in njegov poskočni penis? user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
24.7.2009 9:30:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:31:50   
Kerensa*
To so bile njegove besede... jaz nimam izkušenj s tem (čeprav mi je bilo rečeno, da bi me "poservisiral" bolje, kakor moj v.d. Moža in ljubimec skupaj user posted image ).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:33:16   
oka
no to pravim, najprej idila potem pa šok, ker se je en postavil povprek user posted image user posted image


A je bil takrat mrk na RR za en al pa dva dni? Če se prav spomnim, so ga izklopili da so se glave ohladile in kregarija pobrisala. Še obvestilo je bilo nekaj v tem stilu, če me spomin ne vara.

Oh ja, dobri stari časi.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:33:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mimogrede... kje sta pa kaj Tjaži in njegov poskočni penis? user posted image
Kako pa veš, da je poskočen?user posted image


Ja, kako veš.

Men so pa ble debate z njim fajn. Sicer sem z njim debatirala bolj na novi RR.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
24.7.2009 9:33:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:34:47   
Kerensa*
Ni bil moj tip moškega... ne na videz, ne karakterno... klinc. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:35:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ni bil moj tip moškega... ne na videz, ne karakterno... klinc. user posted image


Kako pa veš, kako je zgledal?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:35:57   
Kerensa*
Svojo fotko mi je poslal na e-mail, ko me je prepričeval v... v to, da potrebujem servis. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Stara RR
24.7.2009 9:36:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Svojo fotko mi je poslal na e-mail, ko me je prepričeval v... v to, da potrebujem servis. user posted image
user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?