|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 9:17:20   
Češnca
Dobro jutro... Končno petek! user posted image

Sem čisto povožena. Sem končno zares dobila obisk s Krvavca - fešta, res, skor kot, da bi mela čiščo! user posted image Sem spala kot ubita. Mi je možek prinesel Juša, jst nisem nič slišala. user posted image Je pa tud lepo spal naš cuker: od 20h do 2h, potem pa še do 6h...In ja, še do 8h sva potegnila! user posted image user posted image user posted image

Juš je skoraj že dober, še mal kašlja. Anžej mi je pa včeraj zakuhal - pa sem mislila, da je že ok. user posted image Ah, sej bo kmalu pomlad!!! user posted image

anci banci ni nujno, da se bo nehal dojit, mogoče mu kaj ni odgovarjalo... Zobki - ni konec, dokler jih ni 20! user posted image Sori, ampak je res.
No, pri nas še ta prvega nimamo, tako da smo na slabšem kot vi! user posted image

Se grem mal po teh valat z našim telovadcem. Pa danes mam zobarja... Bom šla vsaj mal ven! user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 9:24:22   
anci banci
Češnca hvala za odgovor:)

joj se sprašujem, le kaj mu ni odgovarjalo za dojenje, ker je bil tak manijak na joške

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 9:31:51   
Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

Češnca hvala za odgovor:)

joj se sprašujem, le kaj mu ni odgovarjalo za dojenje, ker je bil tak manijak na joške


Ni za kaj! user posted image
Lahko so spet zobki. Juš se recimo ni hotel, ker je težko dihal skozi nos (prehlad). Lahko je muha enodnevnica... user posted image user posted image Se danes doji?

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 10:10:50   
anci banci
ne.. še vedno zavrača

prehlajen ni, gledam pu ustih, tud nobenih novih zobkov oz.nič se ne pripravlja na to

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:10:57   
anci banci
edina dobra stvar danes je pa da sem naredila kolokvij-z 92%......jupiii user posted image user posted image še 2 in bo en predmet za mano

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:11:53   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

edina dobra stvar danes je pa da sem naredila kolokvij-z 92%......jupiii user posted image user posted image še 2 in bo en predmet za mano

BRAVO!!!!!! ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:16:32   
anci banci

IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

edina dobra stvar danes je pa da sem naredila kolokvij-z 92%......jupiii user posted image user posted image še 2 in bo en predmet za mano

BRAVO!!!!!! ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hvala za čestitke

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:23:15   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

edina dobra stvar danes je pa da sem naredila kolokvij-z 92%......jupiii user posted image user posted image še 2 in bo en predmet za mano



Super, čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Res ste pridne, punceuser posted image Jaz pa imam izpit 18.2. ... pa sem se nekaj že učila, ampak imam še kar precej za predelat ... Upam, da bouser posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:23:41   
donna22
anci banci, kaj pa študiraš ti?

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:29:54   
anci banci
dona22 bomo držal pesti da ti uspe:)

študiram na visoki poslovni šoli- poslovanje in management (e-študij)

pa ti?

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:33:22   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: donna22



Res ste pridne, punceuser posted image Jaz pa imam izpit 18.2. ... pa sem se nekaj že učila, ampak imam še kar precej za predelat ... Upam, da bouser posted image



Seveda bo šlouser posted image Bomo držali pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz bi tudi mogla met 18. še enega, pa sem si premislila, ker se bomo 1. marca selili (oz. en teden prej), in ne bo časa.
Kje boš mela izpit? V MB ali v Kopru?

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:33:58   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

dona22 bomo držal pesti da ti uspe:)

študiram na visoki poslovni šoli- poslovanje in management (e-študij)

pa ti?


To mora bit fajn: e-študij, kajne?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:39:48   
vim
Ancibanci najprej čestitke za opravljen kolokvij, teli procenti pa niso od muh. user posted image
Kar pa se Svita tiče glede zavračanja joške ti ne znam svetovati, je pa res da nekateri otroci joško odvranejo sami. Glede tega se jaz ne bi sekirala, ker je malček že dovolj velik in joška ni več futr production.user posted image
Glede spanja pa....na tvojem mestu bi poklicala pediatrinjo in jo povprašala za mnenje, lahko da nima kakšnih vidnih zunanjih znakov ampak nekaj ga vrjetno moti. Če so res zobje bo dala morda ona kakšen gel, samo če so zobje potem vrjetno veš ker grize vsako igračo posebaj. Lahko pa da ima zopet preskok v rasti. Kaka praviš da normalno, torej krči niso. Morda pa vseeno za 1 teden ukini AD3 kaplijice nekateri so razdražljivi po tem. Kaj več pa tudi jaz ne vemuser posted image
Pa še en nasvet....daj pejte za vikend kam (če je možno) in tam tudi prespite pa da vidiš kako bo spal, če je sprememba.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:52:54   
donna22
Hvala vam za pike pokeuser posted image user posted image

anci, študiram slovenščino, tako kot rina.

rina, vse izpite imam v Kopru ... Pa mi res več ni tja za hodituser posted image user posted image

Saj je res, da se nekateri sami odvrnejo od joške in da jim pri tej starosti ni več glavna prehrana ... Samo po moje vseeno mama tega ne more kar tako sprejetuser posted image Jaz ne bi, to je zame poseben način cartanja med nama z Zalo; pa tudi  ful radaima  to joško. Že to mi je bil kar šok, ko sem naenkrat ugotovla, da jo dojim le še kakih 3krat dnevno, pred tem pa včasih na 2-3 ure. Pa ful rada ima drugo hrano ... V glavnem, ne bi hotela s tem odsekat kar iznenadauser posted image
Za zobke pa tudi ni nujno, da so neki taki znaki ... Zala se meni ni nič slinila ali pa tiščala stvari v usta (no, vsaj ne bolj kot ponavadi, ker itak vsako igračo da v usta že nekaj mesecev) ...
Se pa strinjam, da user posted image večkrat paše kaka sprememba ... Tako da se mogoče res splača probat. Meni je od začetka dostikrat pomagalo že, če sem jo v drugo sobo ali pa nadstropje nižje nesla.

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 12:57:04   
anci banci
rina22..je fajn ta študij, sam je tolk enih tedenskih nalog in zahteva totalno sprotno učenje, da mi gre tud že mal na živce...kakor zgleda to lahko žal ni...
dobr pri izpitih ki jih pišeš od doma, imaš lahko gradivo pri sebi, sam če se nisi nič učil -ti prov nič ne pomaga.. no pa še drago je

vim ..kapljice AD3 , ta teden sploh ne uporabljam-pozabljam na njih ker so v hladilniku

gele za zobe imam, sirup mu tud dajem tako da sploh ne vem v čem je problem... normalno kaka nič se ne zvija.. žejen ni, lačen tud ne...
no edino ta preskok bi bil še možen(pa že tko je velik, kam bo še zrastu:) )

za vikend bom šli mal v Lašče, mal v Škofjo loko, in v Novo Gorico.. samo prespala pa ne bi nikjer drugje kako doma, če bodo take štale..
če se v naslednjih dneh ne bo več hotel ponoči dojit(kakor to noč), ga bom popokala k svoji mami in bo tam spal brez mene kake tri noči, ker se moram naspat..ne funkcioniram več normalno.. čist sem razdražena in verjetno to tud prenašam na Svita in na mojga, tako da sta pol oba živčna

glede dojenja pa sem pomislila da se noče, ker mogoče (sicer po ne vem kakem čudežu) bom dobila user posted image -spontane itak nikol še nisem imela, samo s tabletami

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 13:18:51   
donna22
anci, pa ga naj tvoj malo ima, ko pride iz službe, da greš vsaj malo spat ... Ali pa ga za celo popoldan daš kateri babici ... Ne vem no, si ne predstavljam, kako je to, ampak se mi smiliš, ko si tako grozno utrujena in neprespana.

Ja user posted image baje tudi vpliva, se takrat manj radi dojijo. A spontane user posted image še prav nikoli v življenju nisi imela? Kdaj pa so odkrili te tvoje težave?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 13:22:36   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: donna22

anci, pa ga naj tvoj malo ima, ko pride iz službe, da greš vsaj malo spat ... Ali pa ga za celo popoldan daš kateri babici ... Ne vem no, si ne predstavljam, kako je to, ampak se mi smiliš, ko si tako grozno utrujena in neprespana.




Se strinjam z donno.

Tudi jaz pozabljam na kapljice zaradi hladilnikauser posted image


donna, sem mislila, da si se lahko kaj zmenla, da bi v MB delala kake izpite, kot sva se menle. Škoda.. Ker ti ne bi bilo treba tak daleč hodit. Če pa z druge strani pogledaš, pa vzameš tole kot mali izletuser posted image Pa združiš prijetno s koristnimuser posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 13:23:47   
rina22
Zdaj, ko ste me že ravno spomnile na user posted image Se je vam tudi po porodu full spremenila? Jaz mam dlje, močneje in še bolj boleče krčeuser posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 13:30:57   
donna22
Jaz imam sicer D3 kapljice, tudi v hladilniku, pa tudi kar malo pozabljam na njihuser posted image Zale to seveda ne moti, itak ni navdušena nad njimiuser posted image

rina22, saj po svoje je izletuser posted image Pa se srečam s kakimi kolegicami in to ... Na koncu ugotovim, da je blo čisto fajn. Samo spravit se mi ne da.
Tako kot se ne uspem spravit v Mb, da bi se mi2 malo vidleuser posted image Res, kdaj se bomo srečali?
user posted image pa še jaz vedno nisem dobla in nič ne kaže na to ... Pa tudi krčev nisem imela nikoli, upam da bo tako ostalo.

Zala je neka pridna postala, se kar sama zaposliuser posted image user posted image user posted image Dam jo na tla na tiste mehke puzzle, igrače okrog, pa se ona ukvarja s temuser posted image Tako da če je katera dovolj blizu doma in rabi malo počitka ... komot katero dopoldan prevzamem vašega user posted image user posted image Plus to, da so dojenčki dojenčkom zanimivi ... Se potem kar zaposlijo samo z opazovanjemuser posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 13:42:54   
anci banci

IZVIRNO SPOROČILO: donna22

anci, pa ga naj tvoj malo ima, ko pride iz službe, da greš vsaj malo spat ... Ali pa ga za celo popoldan daš kateri babici ... Ne vem no, si ne predstavljam, kako je to, ampak se mi smiliš, ko si tako grozno utrujena in neprespana.

Ja user posted image baje tudi vpliva, se takrat manj radi dojijo. A spontane user posted image še prav nikoli v življenju nisi imela? Kdaj pa so odkrili te tvoje težave?



moj je pa tud čist izmozgan, ker tud on posledično ne spi...Bi ga dala babici, sam je ena še vedno polno zaposlena(ima svojo firmo in po cele dneve dela), ena pa živi čist v drugem kraju ..
no prvo sem imela spontano pri 12h, potem pa nič več...pol sem šla pri 18h pa k ginekologu in mi je najprej dala tabletke za sprožitev in potem kontracepcijske, da sem s pomočjo njih imela redno 7 let user posted image ... ko sem hotela pa zanosit , so padle pa preiskave in pri 26 so končno ugotovili da imam policistične jajčnike... skoraj 3 leta sva se matrala pol so naju pa dal na umetno oploditev in hvala b... je v prvo uspelo:)

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 13:44:18   
katrinka
dober dan...po dolgem casu spet jaz tu....
za nazaj se nisem sla brati, bom ob prilikiuser posted image

moja frajla je prehlajena - upam da bo kmal dobr, jaz pa dete sva ok - hb za asuser posted image


pokomentiram ob prilikiuser posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 13:45:46   
anci banci

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

dober dan...po dolgem casu spet jaz tu....
za nazaj se nisem sla brati, bom ob prilikiuser posted image

moja frajla je prehlajena - upam da bo kmal dobr, jaz pa dete sva ok - hb za asuser posted image


pokomentiram ob prilikiuser posted image



naj se frajlica čimprej pozdravi
in super za detetce:)

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 14:14:21   
Svet
Jz skooos mislim na vas, ampak enostavno nimam časa zlest sem gor..k se mi meša. Skos sem po bolnicah s temi otroki. Če ni ena, je pa druga.
Dihanje, ušesa...skooos. 14 dni nazaj ana v bolnici, prejšnji teden pa NEža:(((
Zdej pa še vedno obe vneta ušesa, obe antibiotik ter obe a Ventolinu...seveda Neža ni nč v vrtcu,men se pa trga..kaj je to usest se v miru, pojest, se mirno stuširat???:(((

Upam, da bo kmal boljš!


Sončka pošiljemo vsem!!!!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 16:00:23   
šivilja
Še en zombi v klubu - od dveh ponoči nismo spali. Jo je kakec matral (tridnevni), in če sem prav videla zobek - mislim da je danes prebil dlesen.

Zdaj moram pa šivat za pusta- sta si zaželela starega grka in nodija (ma kje se to spomnijo)

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 16:48:03   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: donna22

rina22, saj po svoje je izletuser posted image Pa se srečam s kakimi kolegicami in to ... Na koncu ugotovim, da je blo čisto fajn. Samo spravit se mi ne da.
Tako kot se ne uspem spravit v Mb, da bi se mi2 malo vidleuser posted image Res, kdaj se bomo srečali?



Veš, da sem ravno nekaj dni nazaj razmišljala o tem - resuser posted image Res upaaaaam, da čimprejuser posted image Ko sva se dogovorili in sem jaz potem se šla tisti dan menit za prakso, sem nekaj malega kupla za Zalo in je od tega že tolko časa, da ji je že ziher premalouser posted image
Zdaj se čez 14 dni selimo (kooooončnouser posted image ) in upam, da se res enkrat vidimo - bomo tam meli več prostora (komaj čakam). Pa še takoj z ac je. Tak da ste tak hitro pri nas, kot bi mognouser posted image user posted image

Pridna Zala, da se tak sama igrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?