|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:35:34   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Majchy vstopnine na igrišče ni. Na bazen pa. user posted image super da se vidimo user posted image user posted image user posted image

To se pravi je srečanje v četrtek dopoldan na Gibigibu v Kranju (ura: ob 10 al kako vam paše?)

Zaenkrat pridemo:

Kolumbo
Katjuša
Majchy
Tancy
Urša

...

Ojla, uuuu to ste se super spomnile, žal midva še ne smeva med predšolske otroke, ker še nisva bila cepljena sam naslednjič pa obvezno prideva k mana je to čist blizu.user posted image user posted image user posted image


a je to tako strogo.... sej v bistvu se ne bodo igral pa za rokce prjemaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:36:24   
Onasiss
Kva mi je vroče... in te palačinke, se mi je tok moke usul, da sem mogla kih 50 palačink napečt...user posted image user posted image user posted image

Ampak ste čveke.....user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mlea kaj prej imete pa vikend zaseden?

Ta vikend sta baje še Janko&Metka dol, pa vmes pa ne vem....si zmišljujeta....user posted image user posted image user posted image  Pol mam pa jaz z Evi torej 27. cepljenje...tako da lahko po cepljenju.

Aja pa jaz mam še prenosno posteljico....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:36:29   
Katjusa
grema mi2 po tv smo ge mel na servisu k je nekaj nagajal.... pa sma ga peljala raje prej k crkneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:38:04   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Birdy ja smo bli tud že k je blo zrihtanuser posted image user posted image user posted image in seveda je tud men n1 kampuser posted image user posted image user posted image

Punce boste kr dvakrat uživale na morjuuser posted image user posted image user posted image


ja sam k majchy si mormo vsaka svoj bazenček prnestuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image k do morja je daleč al kako?

tudi pri mlei je treba z avtomobilom 10 minut do plažeuser posted image user posted image user posted image

Sej si lahko na parceli pa nam golaž kuhaš.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:39:35   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

mamo sam bikeuser posted image user posted image user posted image

Ja pa eno ovco.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:40:36   
Shuka
Pa lih hotla sem rečt, kolk velik mamic srečujem na sprehodih pa nikol ne vem, če je kera taprava user posted image

Drgač, dober dan,user posted image
moj falotek zdele pančka, je priden, lepo je zelenjavne kašice, sadje mu še ne gre, tud nogico si grize, če mu jo dam, ampak morm povedat da FT zelo pomaga, sam nas čaka še dolga pot, je pa iz dneva v dan večji, težji, bolj ljubek k se skoz sam smeje, k mu rečem mama se začne režat, al pa reče ata, tko da vem da me zaje****user posted image user posted image user posted image
mogoče bomo šli čez vikend na morje če bo vse posreč. Komi čakam mal odklopa.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:41:12   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

aja prej nisem dokončala smo rezerviral družinsko sobo tako da mamo ful placa za slepe potnikeuser posted image

Kake slepe... a ne vidiš da tipkajo ko nore....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:42:36   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Majchy vstopnine na igrišče ni. Na bazen pa. user posted image super da se vidimo user posted image user posted image user posted image

To se pravi je srečanje v četrtek dopoldan na Gibigibu v Kranju (ura: ob 10 al kako vam paše?)

Zaenkrat pridemo:

Kolumbo
Katjuša
Majchy
Tancy
Urša

...

Ojla, uuuu to ste se super spomnile, žal midva še ne smeva med predšolske otroke, ker še nisva bila cepljena sam naslednjič pa obvezno prideva k mana je to čist blizu.user posted image user posted image user posted image


a je to tako strogo.... sej v bistvu se ne bodo igral pa za rokce prjemaluser posted image user posted image user posted image

Ni strogo sam bo jutri 14 dni od zadnje operacije pa sploh proti ničemer še ni bil cepljen, tko da si ga ne upam izpostavljat čemurkoli, tud na obiske še ne hodimo, pa v štacune, pa v lokale, tam kjer je veliko ljudi ker je njegov imunski sistem še švoh.
Pol k bo mel mal zaščite se bo pa mami že upala pridet.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:42:38   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

ej rešitev logističnih problemov...pa sej mihailo ma kamion kwa zdej bluzite z vozički pa marelami pa placom...not nas nabaše use uzad u cerado pa piči miško

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še dobr da mamo Tanci

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 15:42:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shuka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:42:50   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Pa lih hotla sem rečt, kolk velik mamic srečujem na sprehodih pa nikol ne vem, če je kera taprava user posted image

Drgač, dober dan,user posted image
moj falotek zdele pančka, je priden, lepo je zelenjavne kašice, sadje mu še ne gre, tud nogico si grize, če mu jo dam, ampak morm povedat da FT zelo pomaga, sam nas čaka še dolga pot, je pa iz dneva v dan večji, težji, bolj ljubek k se skoz sam smeje, k mu rečem mama se začne režat, al pa reče ata, tko da vem da me zaje****user posted image user posted image user posted image
mogoče bomo šli čez vikend na morje če bo vse posreč. Komi čakam mal odklopa.user posted image


kako lepo je to prebratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:43:09   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: gonzaa

Pozdravljene mamice!

V fužinah smo odprli novo trgovino, ki se imenuje SRČEK.
Nudimo vam marsikaj, imamo veliko stvari za vaše malčke in to iz ekološko predelanega bombaža imamo pajacke, nogavičke sete za v avto darila igračke za dojenčka copatke in še marsikaj se najde seveda. Imamo pa tudi nekaj za vas  mlade mamice  naravno kozmetiko se pravi kreme, olja, masažna olja, masla za telo in še in še. pridite pogledat trgovinica deluje tudi preko spleta http://www.srcek.si/si


lp
hvala za ogled.


smo že vidl

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:43:44   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

ej rešitev logističnih problemov...pa sej mihailo ma kamion kwa zdej bluzite z vozički pa marelami pa placom...not nas nabaše use uzad u cerado pa piči miško

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še dobr da mamo Tanci

ja sam kolkr sem vidla se je mihailo kasneje samo nasmejalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:44:30   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Pa lih hotla sem rečt, kolk velik mamic srečujem na sprehodih pa nikol ne vem, če je kera taprava user posted image

Drgač, dober dan,user posted image
moj falotek zdele pančka, je priden, lepo je zelenjavne kašice, sadje mu še ne gre, tud nogico si grize, če mu jo dam, ampak morm povedat da FT zelo pomaga, sam nas čaka še dolga pot, je pa iz dneva v dan večji, težji, bolj ljubek k se skoz sam smeje, k mu rečem mama se začne režat, al pa reče ata, tko da vem da me zaje****user posted image user posted image user posted image
mogoče bomo šli čez vikend na morje če bo vse posreč. Komi čakam mal odklopa.user posted image


kako lepo je to prebratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala Katjauser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:44:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Majchy vstopnine na igrišče ni. Na bazen pa. user posted image super da se vidimo user posted image user posted image user posted image

To se pravi je srečanje v četrtek dopoldan na Gibigibu v Kranju (ura: ob 10 al kako vam paše?)

Zaenkrat pridemo:

Kolumbo
Katjuša
Majchy
Tancy
Urša

...

Ojla, uuuu to ste se super spomnile, žal midva še ne smeva med predšolske otroke, ker še nisva bila cepljena sam naslednjič pa obvezno prideva k mana je to čist blizu.user posted image user posted image user posted image


a je to tako strogo.... sej v bistvu se ne bodo igral pa za rokce prjemaluser posted image user posted image user posted image

Ni strogo sam bo jutri 14 dni od zadnje operacije pa sploh proti ničemer še ni bil cepljen, tko da si ga ne upam izpostavljat čemurkoli, tud na obiske še ne hodimo, pa v štacune, pa v lokale, tam kjer je veliko ljudi ker je njegov imunski sistem še švoh.
Pol k bo mel mal zaščite se bo pa mami že upala pridet.user posted image


aha no pol pa se le mal pazite.... vas  pa z veseljem pričakujemo takoj ko boste lahkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:45:23   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Majchy vstopnine na igrišče ni. Na bazen pa. user posted image super da se vidimo user posted image user posted image user posted image

To se pravi je srečanje v četrtek dopoldan na Gibigibu v Kranju (ura: ob 10 al kako vam paše?)

Zaenkrat pridemo:

Kolumbo
Katjuša
Majchy
Tancy
Urša

...


mleauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:46:43   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gonzaa

Pozdravljene mamice!

V fužinah smo odprli novo trgovino, ki se imenuje SRČEK.
Nudimo vam marsikaj, imamo veliko stvari za vaše malčke in to iz ekološko predelanega bombaža imamo pajacke, nogavičke sete za v avto darila igračke za dojenčka copatke in še marsikaj se najde seveda. Imamo pa tudi nekaj za vas  mlade mamice  naravno kozmetiko se pravi kreme, olja, masažna olja, masla za telo in še in še. pridite pogledat trgovinica deluje tudi preko spleta http://www.srcek.si/si


lp
hvala za ogled.

Uuuu kolk je lepo, ampak tud drago, zanč sem dobila 6 bodijev za 7€ v Müllerju, tle mate pa 3/21€. No ja glede na to kolk hitr prerastejo bojo tud uni za 7€ dobri, celo zelo dobri so.user posted image

Se vid da sem gorenjska, škrta k pesuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:48:09   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

lohk tud jest kej pelem...

mihailo-ne sej nimamo še treh obrokov-počasi pa bomo začeli tretjega uvajat...no danes sva poskusile...ampak sej pri nas je isto včasih malo več včasih malo manj poje....bo že...

katjuša sem te že prej hotla vprašat-kaj so to murke

kumarceuser posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj pa potem v tisti pesmi od Avsenika k poje: Tam kjer ptički pojo tam kjer murke cveto v lepi Dragi???? A pol govori o kumarah....user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:51:35   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Pa lih hotla sem rečt, kolk velik mamic srečujem na sprehodih pa nikol ne vem, če je kera taprava user posted image

Drgač, dober dan,user posted image
moj falotek zdele pančka, je priden, lepo je zelenjavne kašice, sadje mu še ne gre, tud nogico si grize, če mu jo dam, ampak morm povedat da FT zelo pomaga, sam nas čaka še dolga pot, je pa iz dneva v dan večji, težji, bolj ljubek k se skoz sam smeje, k mu rečem mama se začne režat, al pa reče ata, tko da vem da me zaje****user posted image user posted image user posted image
mogoče bomo šli čez vikend na morje če bo vse posreč. Komi čakam mal odklopa.user posted image


Ojla... lepo te je brati in da tvoj pikec lepo napreduje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:53:45   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

lohk tud jest kej pelem...

mihailo-ne sej nimamo še treh obrokov-počasi pa bomo začeli tretjega uvajat...no danes sva poskusile...ampak sej pri nas je isto včasih malo več včasih malo manj poje....bo že...

katjuša sem te že prej hotla vprašat-kaj so to murke

kumarceuser posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj pa potem v tisti pesmi od Avsenika k poje: Tam kjer ptički pojo tam kjer murke cveto v lepi Dragi???? A pol govori o kumarah....user posted image

to ne vem sam mi rečemo murke kumarcamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 15:56:00   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

JURETU,MAJU,MIHI in ŠPELI-->vse najlepše za včerejšnjo obmesečnico
 
user posted image
majči ti si svetovna, da se vse spomnišuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 16:01:13   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

JURETU,MAJU,MIHI in ŠPELI-->vse najlepše za včerejšnjo obmesečnico
 
user posted image
majči ti si svetovna, da se vse spomnišuser posted image

user posted image full fajn da fizioterapija pomaga in da je mali tak srčekuser posted image user posted image user posted image user posted image ......škoda da se ne bomo videle,ampak naslednjič pa ma da pridetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 16:08:08   
Čebel@
a zdej ste mi pa vse ušleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 16:09:48   
MIHAILO
Jaz sem pa Mihailu probala dat korencka pa je mu je bil fuj vse je spluval...tko da sem mu pol dala kr sadno kasico in je popapal...jabko tudi ni hotel te iz trgovine kasice pa lumpek je...mah sej bo,je se dost casa vazno da saj nekaj papa.pol k bo ornk jedel mu bo itak mami delala in bo jedel...sej bo se vedno probavala,ce ne druga mogoc m bo vsec v kombinsciji s krompirckom...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
11.8.2009 16:11:44   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Jaz sem pa Mihailu probala dat korencka pa je mu je bil fuj vse je spluval...tko da sem mu pol dala kr sadno kasico in je popapal...jabko tudi ni hotel te iz trgovine kasice pa lumpek je...mah sej bo,je se dost casa vazno da saj nekaj papa.pol k bo ornk jedel mu bo itak mami delala in bo jedel...sej bo se vedno probavala,ce ne druga mogoc m bo vsec v kombinsciji s krompirckom...
pri Hani je tudi samo korenček fuj,če ga dam pa z jabolkom je pa super duper doberuser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?