Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
spolni odnosi in vpliv na nosečnost - pomoč! 29.7.2009 10:45:35
Anonimen
Pozdravljeni
Končno nam je uspelo! Sem v 10 tednu nosečnosti. Imam pa en velik problem. Imela spolni odnos- misionarski položaj. Danes sem čisto zmedena. Ali lahko to kakorkoli vpliva na razvoj ploda? ( zaradi delnega pritiska na trebuh ) Hvala za odgovor
< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.8.2009 12:30:49 >
mislim, da če se ti vredu počutiš, to ne bi smelo vplivati na plod......si že bila na prvem pregledu?...če ti je tam g povedala, da je vse ok....potem to ne sme biti problem...jaz sem v 24 tednu in ker nimam težav normalno sexam, in mi je g rekla, da lahko koliko mi bo pač ugajalo.....
Mislim, da ne bi smel biti problem. Saj si komaj v 10. tednu nosečnosti. Nevarneje je, ko začne trebušček rasti. Če te nič ne boli, je vse vredu, brez skrbi Da pa v bodoče ne boš zaskrbljena, pa malo prilagodita ta položaj
Če te med samim odnosom ni nič bolelo nima bit kaj. Saj ko bo bušček dovolj velik tudi tvoj ne bo mogel kar ležati na tebi. Je pa otroček tok zaščiten v maternici da nima bit mu kaj, sploh ne v 10t.
Če bi blo kaj od tega res potem proti koncu nosečnossti ne bi smela več sploh seksati da ne bi malega poškodovala.
Predstavljaj si da ko boš v drugo noseča bo tudi tvoj prvi otroček plezal in skakal po tebi pa to ne vpliva nič na bebico.
Pušenjak je enkrat napisal, da je dojenček v trebuhu kot olupljena banana v zaprti plastenki napolnjeni z vodo ... lahko skačeš po njej kolikor hočeš, banani ne bo nič .
Pušenjak je enkrat napisal, da je dojenček v trebuhu kot olupljena banana v zaprti plastenki napolnjeni z vodo ... lahko skačeš po njej kolikor hočeš, banani ne bo nič .